Zie mijn sig. hieronder...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:59 schreef spacemangraig het volgende:
en Madmaster, niet zeiken, gewoon die zooi op internet gooien!![]()
Vrienden van mij, die de band totaal niet kenden vonden het ook best leuk en ik geloof dat Diaan zich ook niet echt gestoord heeft aan ze.. wel vond ze de zang niet al te best.. maar ja, dat hoort nu eenmaal bij Deerhoof...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:05 schreef Z het volgende:
Goedzo Peaceman! Deerhoof dient verdedigd te worden! Het is wel 100% acquired taste overigens
Het is zijn keus toch? Het gaat MM om het principe en ik kan dat heel goed begrijpen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:19 schreef spacemangraig het volgende:
Alsof je dat tegen kan houden? Bootlegs worden altijd wel in MP3's omgezet, jij kan zelf toch gewoon naar je eigen format luisteren? Wil je dan alles voor je zelf houden?
De setlist staat in dit topic.....quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:27 schreef Longmen het volgende:
Hoe heet dat nieuwe nummer waar Thom dat mini drumstelletje gebruikt?
Sowieso alle nieuwe nummers klinken veel belovend...
I know die is ook heel intressant maar t is me even ontgaan wanneer die precies gespeeld werd...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
De setlist staat in dit topic.....
Bangers N Mash [Thom: "Nice to see your faces." afterwards, Thom: "That's Colin's sons' drumkit", Colin: "He's three and wants it backquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:27 schreef Longmen het volgende:
Hoe heet dat nieuwe nummer waar Thom dat mini drumstelletje gebruikt?
Sowieso alle nieuwe nummers klinken veel belovend...
Moet je minder drinken/blowen/snuiven..quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:32 schreef Longmen het volgende:
[..]
I know die is ook heel intressant maar t is me even ontgaan wanneer die precies gespeeld werd...
sterker nog ik was wat ziekjes.. waardoor ik een tijdje op de tribune (1e verdieping) heb gezeten. Wel prima overzicht daar overigens....quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:33 schreef peaceman het volgende:
[..]
Moet je minder drinken/blowen/snuiven..
nahja ik zal het wel gewoon niet begrijpen dan. Ik zie niet in waarom het jou zoveel kan schelen dat er versies met mindere geluidskwaliteit beschikbaar komen, des te meer mensen kunnen ze horen toch? Het is niet voor iedereen mogelijk zulke grote bestanden te downloaden.. Ik hoop dat je ze in ieder geval voor ons beschikbaar wilt stellen, je vorige opnames waren subliemquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:34 schreef MadMaster het volgende:
Nee, ik wil niet alles voor mezelf houden, tot nu toe heb ik al mijn opname's geshared.
Ik ben alleen wel degene die de tijd, moeite en investering heeft genomen/gedaan om mijn opname te maken en dus meen ik te kunnen beslissen wat ik met mijn opname doe.
Ik hoop (misschien ijdele hoop, eigenlijk wel zeker helaas...) dat mensen eens inzien dat het beschikbaar stellen van een opname niet meteen betekent dat je er daarna maar alles mee kan doen (omzetten naar crappy MP3 en die MP3's dan sharen via sites als megaupload.com e.d.), ondanks dat de wens van degene die de opname gemaakt heeft anders is.
Enne... opname's maken en sharen is wat anders dan bootlegging. Bootlegging is de commerciële uitbating van opname's en dat is wat ik dus principieel niet doe. Ik stel eventueel iets voor nul ,nop, niks beschikbaar en het enige wat ik dan vraag is mijn wens te respecteren.
Is niet te veel gevraagd, toch?
Maar wacht even af tot vanavond of iets later deze week, misschien vind je de opname dan op de welbekende plek...
Oh ja de quote van Thom is logisch eigenlijk...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:32 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Bangers N Mash [Thom: "Nice to see your faces." afterwards, Thom: "That's Colin's sons' drumkit", Colin: "He's three and wants it back
Sommige nieuwe nummers heb ik al zovaak gehoord, dat ik ze niet eens meer als nieuw zie
Bijvoorbeeld Bodysnatchers.
Thom maakte er zelf ook nog een opmerking over: dat alles al op de unofficial sites te vinden is.
Komt goed, trust me...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:36 schreef Diaan73 het volgende:
Tja mn eerste Radioheadconcert en wat vind ik ervan?
Laat ik beginnen bij Deerhoof.... de muziek klinkt best lekker, apart, maar toch wel goed. Het gezang van het mevrouwtje vond ik niet best, soms wel grappig en op zich er ook wel bijhoren. Al met al een beetje vreemd, maar wel lekker.
En dan Radiohead...ik ben nog niet zo lang ingewijde (ong. 2 jaar) in het hele Radiohead gebeuren, dus mijn kennis van de nummers laat ook nog wel te wensen over. En dat heb ik gisteren ook wel duidelijk gemerkt. Wat mij betreft, is niet alleen de kwaliteit van de muziek de graadmeter voor hoe je een concert vindt, maar ook hoe je de nummers beleeft.
De nummers die ik wel kende, vond ik geweldig zowel muzikaal als beleving, de één wat meer dan de ander maar toch heel erg goed. De nieuwe nummers of nummers die ik niet kende, vond ik muzikaal wel goed, maar qua beleving een stuk minder.
Bij het volgende concert wil ik meer nummers kennen, zodat het hele concert geweldig wordt voor mij.
Dat is wel herkenbaar, ik weet nog dat ik een lichte teleurstelling had in Arnhem in 2003, omdat ik ze toen voor het eerst zag, en ze speelden heel veel van Hail to the Thief, terwijl ik juist kwam voor de oude hits van vorige albums, die ik nog nooit live gezien had.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:36 schreef Diaan73 het volgende:
Tja mn eerste Radioheadconcert en wat vind ik ervan?
De nummers die ik wel kende, vond ik geweldig zowel muzikaal als beleving, de één wat meer dan de ander maar toch heel erg goed. De nieuwe nummers of nummers die ik niet kende, vond ik muzikaal wel goed, maar qua beleving een stuk minder.
Persoonlijk vind ik juist het nieuwere werk (het "electronische werk") zelfs het beste. Nummers als Everything in... , Idiotheque, Like spinning plates zijn geweldig om naar te kijken en te luisteren die mogen van mij achter elkaar doorgaan.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:40 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat is wel herkenbaar, ik weet nog dat ik een lichte teleurstelling had in Arnhem in 2003, omdat ik ze toen voor het eerst zag, en ze speelden heel veel van Hail to the Thief, terwijl ik juist kwam voor de oude hits van vorige albums, die ik nog nooit live gezien had.
Wel grappig, want na een aantal keer live, zijn de nieuwere nummers juist even interessant.
Ja, dat maakte het ook beter dan 9 mei, toen was er een enthousiaster extraverter publiek, veel meer gespring enzo, en lawaai, maar dus ook minder concentratie om echt te genieten van de genialiteit.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:53 schreef Longmen het volgende:
Ook mooi (de andere kant) De totale stilte bij Exit music in de zaal!
De nieuwe nummers aanhorend lijkt het weer wat anders te worden dan voorheen (prima!) en een combi van Kid A en Hail to the thief?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:24 schreef Peter6000 het volgende:
Ben ook benieuwd naar de stijl van het nieuwe album, of er iets meer van die invloeden inzitten, of dat ze wat meer voortborduren op Hail To The Thief.
Eerst dacht ik dat ze dat laatste zouden doen, nu weet ik het niet zeker meer.
Smashing Pumpkins in 2001, aan de lopende band. Was perfect, ik stond destijds eerst 5 rijen van het podium, maar iedereen viel flauw waardoor ik op een gegeven moment helemaal vooraan stond.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:35 schreef TheTh1ng het volgende:
Prachtig concert was het....![]()
Heb alleen nog nooit zoveel mensen flauw zien vallen..
4 stuks ofzo.. wel apart..![]()
Ja, ik zag ook iemand afgevoerd worden.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:35 schreef TheTh1ng het volgende:
Prachtig concert was het....![]()
Heb alleen nog nooit zoveel mensen flauw zien vallen..
4 stuks ofzo.. wel apart..![]()
Als je vooraan staat, valt het niet mee om even drinken te halen. Vooral omdat men bepaald niet van zins is om eventjes je erdoor te laten.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:57 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Die mensen die vooraan staan, drinken die te weinig ofzo?
Ook wel terecht, als je ziet hoeveel mensen voorkruipen...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:53 schreef peaceman het volgende:
[..]
Als je vooraan staat, valt het niet mee om even drinken te halen. Vooral omdat men bepaald niet van zins is om eventjes je erdoor te laten.
Wat dat betreft wel even iets anders als festivalpubliek..
Tja ik weet t niet.. zo erg als gisteren heb ik het nog niet meegemaakt...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:54 schreef Q. het volgende:
[..]
Ook wel terecht, als je ziet hoeveel mensen voorkruipen...
Het blijft verbazingwekkend hoeveel mensen toch maar stoppen met douwen als ze zien dat je 1m96 bent en bijna tegen de 100 kilo tegengewicht hebt...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:54 schreef Q. het volgende:
[..]
Ook wel terecht, als je ziet hoeveel mensen voorkruipen...
Wij stonden rond kwart voor zeven ongeveer in het midden, 3 meter van het podium.... dit betekent dus dat je ALS je al drinken wilt hebben dit op zijn laatst voor het voorprogramma moet doen. Daarna laat niemand je er meer door. DAT is dus wat ik bedoelde en dat vind ik ongekend. Nog nooit meegemaakt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:27 schreef spacemangraig het volgende:
Ik heb zo'n hekel aan die idioten die dwars door iedereen heen nog even proberen zo ver mogelijk naar voren te komenKom op tijd, of neem genoegen met een plekje iets verder naar achter denk ik dan..
Indeed. Ik was dik op tijd vertrekken vanuit het zuiden maar dankzij een kijkfile bij Tilburg (waar ik nog iemand moest oppikken) kwamen we pas om 19:30 de zaal binnen. No way dat je nog ver naar voren kwam, en terecht. Maar wel jammer, zeker als je planning was om om half zes al in de rij te gaan staan.................quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:37 schreef peaceman het volgende:
Bovendien is het makkelijk lullen als je in A'dam woont natuurlijk..
Viel mij toen 9 mei juist op dat het publiek niet zo heel erg uit zijn dak ging, maargoed ik zat er dan ook niet midden in maar op het rolstoelpodium altijd relaxedquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:24 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja, dat maakte het ook beter dan 9 mei, toen was er een enthousiaster extraverter publiek, veel meer gespring enzo, en lawaai, maar dus ook minder concentratie om echt te genieten van de genialiteit.
Ja dat is een hel goede omschrijving ook ik noemde het toen meer een combi van het oude en het nieuwe Radioheadquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:36 schreef Longmen het volgende:
[..]
De nieuwe nummers aanhorend lijkt het weer wat anders te worden dan voorheen (prima!) en een combi van Kid A en Hail to the thief?
Vanwege die ondoordringbaarheid van het publiek in de HMH?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 17:06 schreef whosvegas het volgende:
Daarom neem ik altijd genoegen met een plekje wat meer naar achteren en aan de zijkanten
Ja en? Ik heb vanaf het moment dat ik buiten in de rij stond tot na het concert ook niks gedronken, dat moet je er dan misschien maar voor over hebben. Je kan toch moeilijk iedereen met een glas drinken voor laten gaan, dan sta je uiteindelijk zelf achteraan of heb je ineens een of ander te lang persoon voor jequote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:37 schreef peaceman het volgende:
[..]
Wij stonden rond kwart voor zeven ongeveer in het midden, 3 meter van het podium.... dit betekent dus dat je ALS je al drinken wilt hebben dit op zijn laatst voor het voorprogramma moet doen. Daarna laat niemand je er meer door. DAT is dus wat ik bedoelde en dat vind ik ongekend. Nog nooit meegemaakt.![]()
Bovendien is het makkelijk lullen als je in A'dam woont natuurlijk..
Grappigquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 18:17 schreef thaleia het volgende:
Mijn hoogtepunt was een nr dat geloof ik hier nog niet als hoogtepunt is genoemd: Myxomatosis.
The Gloaming vond ik ook erg tof gedaan.
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 18:54 schreef MadMaster het volgende:
Gisteren ruim 2 uur als een paspop in de houding gebleven, geen drank, geen sigaretten, geen toiletbezoek (en ik voelde na een uur toch wel mijn blaas...), helemaal niks.
Het oorzaak van dit alles is vanavond op een welbekende plek te vinden, ik gok over 1,5 à 2 uur...![]()
Ik weet niet waar die welbekende plek isquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |