http://www.nu.nl/news/728(...)_huldiging_Ajax.htmlquote:AMSTERDAM - De feestelijke huldiging van Ajax op het Leidseplein in Amsterdam is maandagavond uitgelopen op ongeregeldheden. De mobiele eenheid (ME) moest eraan te pas komen om het plein na afloop te ontruimen omdat supporters met elkaar en met de politie de confrontatie opzochten en niet uit zichzelf wilden weggaan. In totaal arresteerde de politie zeker 25 mensen en vielen er twee gewonden.
De mobiele eenheid rukte op toen rond 21.00 uur de feestelijke stemming omsloeg. Ondanks de oproep van Ajax om de huldiging waardig en goed te laten verlopen, liep de situatie uit de hand. De supporters raakten slaags met elkaar en bekogelden de politie met stenen. Het waterkanon van de ME verdreef de relschoppers van het Leidseplein. Ruim een uur later keerde de rust weer enigszins terug in de stad.
Volgens de politie waren er geen fans van rivaliserende clubs in de stad aanwezig. De onruststokers riskeren een stadionverbod van maximaal tien jaar, liet Ajax eerder op de dag al weten. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit, aldus een woordvoerder.
De huldiging van de spelers en trainer Danny Blind op het bordes van de Stadsschouwburg verliep eerder op de avond zonder problemen
Klopt ik zag de beelden bij Hart van Nederlandquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:18 schreef sp3c het volgende:
volgens mij staat er toch echt dat de mobiele eenheid is ingezet hoor
veels te laksquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:18 schreef sp3c het volgende:
volgens mij staat er toch echt dat de mobiele eenheid is ingezet hoor
nou volgens mij valt dat wel mee anders was het 'feest' niet zo snel afgelopen denk ikquote:
dan moet je maar geen spulletjes naar de politie smijten, dan krijg je klappenquote:in Pijnacker was het keihard
Waar te downloaden? Hoewel ik een tegenstander ben van hooligangeweld zijn zulkse filmpjes wel leuk om te zien.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:25 schreef BobRooney het volgende:
Verschillende ambulances zijn ingezet. Op een filmpje, gemaakt op de mobiele telefoon van een omstander, is te zien hoe een wit politiebusje in een zijstraat van de Leidsestraat wordt stilgehouden door tientallen supporters. Het busje wankelt op de wielen. Relschoppers slaan de ruiten in en trekken de agenten naar buiten.![]()
bron: NRC
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:25 schreef Zwansen het volgende:
Tja, huldigingen zijn ze niet meer gewend daaro... Paupervolk.
Daar moest de ME ook aan te pas komen hoor...misschien in mindere mate,quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:26 schreef Jerruh het volgende:
ik snap dat niet, waarom moet men nou weer zonodig op de vuist gaan?
bij de kampioenschappen van PSV was dat totaal niet...
Geen idee, ben hem nog niet tegengekomen. Je kan de supportersites afgaan, kom je hem vast wel tegen.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:27 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Waar te downloaden? Hoewel ik een tegenstander ben van hooligangeweld zijn zulkse filmpjes wel leuk om te zien.
Net als het Lange Frans filmpje, grafhekel aan die vent, filmpje was leuk om te zien
dan moet de politie maar beter trainen om dat wel binnen 5 min. onder controle te houdenquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:24 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Hier ook. Maar een paar duizend neanderthalers heb je niet in 5 min. onder controle.
AJAX hooligans zijn anders dan PSVquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:26 schreef Jerruh het volgende:
ik snap dat niet, waarom moet men nou weer zonodig op de vuist gaan?
bij de kampioenschappen van PSV was dat totaal niet...
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:30 schreef Meki het volgende:
[..]
dan moet de politie maar beter trainen om dat wel binnen 5 min. onder controle te houden
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou volgens mij valt dat wel mee anders was het 'feest' niet zo snel afgelopen denk ik
[..]
dan moet je maar geen spulletjes naar de politie smijten, dan krijg je klappen
of gewoon ipv die waterkanonnen 40mm granaatwerpers inzetten ... dan is het ook snel afgelopenquote:
weinigquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:36 schreef Meki het volgende:
[..]
jah en waarom deelde de ME gister dan weinig klappen uit '?
als het moet , dan moet hetquote:
Op zich zal je er weinig aan missen...quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:36 schreef sp3c het volgende:
[..]
of gewoon ipv die waterkanonnen 40mm granaatwerpers inzetten ... dan is het ook snel afgelopen
Opnames?quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:37 schreef IkWilbert het volgende:
Ik heb me wel vermaakt via de online scanner gisteravond hoor.
lol!quote:
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:32 schreef Meki het volgende:
[..]
AJAX hooligans zijn anders dan PSV
PSV hebben respect Ajax niet
Nee helaas geen opname's gemaakt. Ook niet aan gedacht eigenlijk...quote:
Rond de wedstrijd PSV - Groningen en tijdens en na de huldiging op het Stadhuisplein zijn in totaal 25 personen aangehouden. Na de huldiging moest de ME ingezet worden toen op het Stadhuisplein enkele ongeregeldheden ontstonden.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:26 schreef Jerruh het volgende:
ik snap dat niet, waarom moet men nou weer zonodig op de vuist gaan?
bij de kampioenschappen van PSV was dat totaal niet...
Nou nee, die lopen gewoon eerder weg.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:32 schreef Meki het volgende:
[..]
AJAX hooligans zijn anders dan PSV
PSV hebben respect Ajax niet
En het is ook gewoon ieder jaar zoquote:Op dinsdag 9 mei 2006 12:31 schreef Stansfield het volgende:
Echt idioten zijn het. Voetbalsupporters die op dat soort gelegenheden beginnen te rellen.
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:25 schreef Zwansen het volgende:
Tja, huldigingen zijn ze niet meer gewend daaro... Paupervolk.
Nee, dat is ook niet gewoonquote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:16 schreef thabit het volgende:
[..]
Gewoon? GEWOON? Zo gewoon vind ik dat allemaal niet!
quote:
gelijk verbieden voor Ajaxquote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:26 schreef paultjuhhh het volgende:
GSMfilmpje van gisteren , ajax supporters belagen busje:
http://media.nrc.nl/video/gsmcam/gsmcam1.wmv
Wat staan die gasten er ook bij te joelen zeg, wat een zieke mongolen.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:26 schreef paultjuhhh het volgende:
GSMfilmpje van gisteren , ajax supporters belagen busje:
http://media.nrc.nl/video/gsmcam/gsmcam1.wmv
Rellen bij psv bij hun huldiging, rellen bij feyenoord wanneer die heel af en toe een huldiging hebben.quote:Op woensdag 10 mei 2006 01:01 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Het zijn Amsterdammers, dat is hun cultuur.
gelukkig is het in rotterdam eens in de 30 jaar of zoquote:Op woensdag 10 mei 2006 08:46 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Rellen bij psv bij hun huldiging, rellen bij feyenoord wanneer die heel af en toe een huldiging hebben.
Het blijft leuk om te zien dat als er zoiets gebeurt (wat overigens debiel is hoor) dat er dan altijd van DIT soort kneusjes komen om te laten zien dat er echt NOG dommer volk is dan voetbalsupporters.quote:Op woensdag 10 mei 2006 01:01 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Het zijn Amsterdammers, dat is hun cultuur.
Wat mij betreft schiet de politie met scherp naar zulke mongolen. Je club wordt kampioen dus is het ok om alles te slopen.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:26 schreef paultjuhhh het volgende:
GSMfilmpje van gisteren , ajax supporters belagen busje:
http://media.nrc.nl/video/gsmcam/gsmcam1.wmv
IK ga het ECHT niet goed praten hoor, maar het is altijd NET ff anders dan de massa denkt.quote:Op woensdag 10 mei 2006 09:57 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Wat mij betreft schiet de politie met scherp naar zulke mongolen. Je club wordt kampioen dus is het ok om alles te slopen.
Er bestaat geen dommer volk dan voetbalsupporters, al dan niet rellend....quote:Op woensdag 10 mei 2006 09:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het blijft leuk om te zien dat als er zoiets gebeurt (wat overigens debiel is hoor) dat er dan altijd van DIT soort kneusjes komen om te laten zien dat er echt NOG dommer volk is dan voetbalsupporters.
Doet mij als (gewone, niet rellende) Ajacied altijd goed.
Tuurlijk, en al die advocaten en ingenieurs die ik ken uit het stadion dan? Ook meteen dom omdat ze voetbalsupporter zijn? En dan heb ik het nog niet eens over mezelfquote:Op woensdag 10 mei 2006 15:07 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Er bestaat geen dommer volk dan voetbalsupporters, al dan niet rellend....
En typisch Amsterdams weer, meteen in het offensief schieten met een verhullende PI. Je lijkt wel een Brabander....
*Vinkt weer 3 dagelijks te beledigen demografische targetgroups af*
J/K, iedereen moet supporten wat hij zelf wil.... Tenzij dat tupperware of country-muziek is, zegt het betrekkelijk weinig over je verstandelijke vermogens. *Vinkt weer 2 groepen af*...quote:Op woensdag 10 mei 2006 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk, en al die advocaten en ingenieurs die ik ken uit het stadion dan? Ook meteen dom omdat ze voetbalsupporter zijn? En dan heb ik het nog niet eens over mezelf.
Ik zal niet ontkennen dat VEEL voetbalsupporters nou niet echt grote denkers zijn, maar als ik "alle negers zijn dom" zou posten zou ik half fok over me heen krijgen...
En die PI is niet verhullend, dat is de "ik heb gelijk en zal het aantonen ook" smiley..
overdrevenquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:14 schreef HiZ het volgende:
Een van mijn collega's, een jurist uit een uitstekende familie is supporter van Ajax, compleet met seizoenskaart. Verder heb ik als omwonende niet zo gek veel gemerkt van die rellen, dus ik heb het idee dat het allemaal wel een beetje wordt overdreven.
Ewa ik stond daaro ook, als die politie op ons begint te focussen alsof wij hiero de daders zijn worden wij ook gek, dat moet je er ook bij vertellen!quote:Op dinsdag 9 mei 2006 15:55 schreef devv05 het volgende:
Hey Meki,
Komt vast niet als een verrassing dat marokkanen het vuurtje aangewakkerd hebben door met bierflesjes naar cameramannen, politie en in de menigte te gooien. Toen ontstonden er onderlinge vechtpartijen waarna de ME ingreep en het escaleerde. Niet om het goed te praten want er waren ook veel Ajacieden bij de rellen betrokken.
Het zal wel allemaal weerquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:21 schreef HiZ het volgende:
Ik woon op pakweg 80 meter van het Leidseplein.
Voor de duidelijkheid... die steekpartijen hadden te maken met een fikse onderlinge ruzie. Er zijn niet lukraak een paar mensen neergeprikt.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 10:59 schreef Meki het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/728(...)_huldiging_Ajax.html
schandelijk ik heb net de beelden gezien op NOS
honderden mensen gingen rellen op het Leidseplein staken mensen neer en gooiden ruiten neer.
de politie had beter moeten optreden wat ze in Pijnacker hadden gedaan tegen jongeren hadden ze het beter bij het Leidseplein kunnen doen![]()
![]()
wow...quote:Op woensdag 10 mei 2006 22:47 schreef thabit het volgende:
Jantje was aan het wandelen op het Leidseplein
Toen vond hij een riksdaalder en dat vond hij fijn
Hij kocht er zoute pinda's voor, sigaretten en drop
Kortom, in no time waren al zijn centen op
Maar hij werd geschaduwd door een brigadier
Die zij tegen Jantje: "Hé, kom jij maar eens hier
Ik weet niet of je het weet, maar riksdaalders op straat
Zijn verloren goederen en horen aan de staat"
De rechter zei: "Hé Jantje, weet jij wel wat je bent
Dat noemen wij juridisch jeugddelinquent
Een schande voor je ouders, je toekomst naar de maan
Want als je later groot bent, krijg je nooit een goede baan"
"Stik maar", zei Jantje, "met die kouwe kak
Ma is de hort op en pa zit in de bak
Wat die er van zeggen, dat lap ik aan mijn schoen
En als ik later groot ben, zorg ik zelf wel voor mijn poen"
Toen haalde men er een heel stel psychologen bij
Die vonden hem gevaarlijk voor de maatschappij
Vandaag een riksdaalder en morgen een kluis
Hupsakee, de bajes in en weg met dat gespuis
Op zijn verjaardag zat Jantje in de cel
Er kwam geen visite, maar cadeautjes kreeg hij wel
Ma stuurde hem een ijzerzaag, pa stuurde hem een boor
"Daar gaat hij dan", zei Jantje en ging ervandoor
Buiten de bajes zag hij een auto staan
"Die leen ik maar", zei Jantje, zo gezegd zo gedaan
Maar in een scherpe bocht kreeg die kar een lekke band
Sloeg zeven maal over de kop en vloog in de brand
Hiermede eindigt het verhaal van onze held
Een blues voor Jantje zongen de vogels in het veld
"Jezus", zei de dominee, "sta zijn zieltje bij"
Maar Jantje had er maling aan, want Jantje was vrij
Jantje was vrij
Jantje was vrij
Jantje was vrij
Ik denk niet dat dit Ajax hoolies waren die dit deden. Lijkt me dat die met al die camera's erbij wel zo slim zijn om niet gepakt te worden voor het gooien van een steentje of slopen van een busje. Gewoon jongeren uit de buurt en normale fans van Ajax denk ik eerder.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:32 schreef Meki het volgende:
[..]
AJAX hooligans zijn anders dan PSV
PSV hebben respect Ajax niet
bleef weinig overeind daar ja.quote:Op donderdag 11 mei 2006 01:16 schreef RijstNatie het volgende:
In Rotterdam zijn ze toch het beste in rellen
kan me nog goed dat kampioenschap herrinneren van 99, of was dat uefa?
who cares...
Jaaa..quote:Op donderdag 11 mei 2006 01:16 schreef RijstNatie het volgende:
In Rotterdam zijn ze toch het beste in rellen
99 was rellen tegen politie en plunderingen, zijn 4 mensen geraakt door politie kogels toen.quote:Op donderdag 11 mei 2006 01:16 schreef RijstNatie het volgende:
In Rotterdam zijn ze toch het beste in rellen
kan me nog goed dat kampioenschap herrinneren van 99, of was dat uefa?
who cares...
Tijdens dat ene kampioenschap in de 10 jaar breken ze de boel beter af dan andere clubs. Vandaar dat feyenoord door een verzekeringsmaatschappij gesponsord wordt.quote:Op donderdag 11 mei 2006 01:16 schreef RijstNatie het volgende:
In Rotterdam zijn ze toch het beste in rellen
kan me nog goed dat kampioenschap herrinneren van 99, of was dat uefa?
who cares...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |