Helemaal uit België!!!quote:Op donderdag 4 mei 2006 07:25 schreef Miss_B het volgende:
Vandaag zijn 2 kaartjes van mij geregd!! 1 vanuit Belgie en 1 vanuit United Kingdom!
En maar gelijk 2 kaartjes aangevraagd:
1 mag naar Finland![]()
En 1 mag naar Panama! Naar een volunteer Doctor geschoold in Japan & China die werkt in vluchtelingenkampen in oorlogsgebieden en eigenlijk woont in Parijs, maar nu in Panama is! Jeetje zeg. Weer eens wat anders dan: I'm 24 and i love cats (of zoiets)
quote:Op donderdag 4 mei 2006 02:04 schreef Allan24 het volgende:
[..]
die mij een kaart heeft gestuurd welke vandaag is aangekomen!
Op zich vind ik het niet zo'n probleem om veel kaartjes uit het zelfde land te ontvangen maar bij Finse kaartje is het vaak zo jammer dat ze uit gehuchten komen waar niet echt veel bijzonders te zien is. Ik heb bijvoorbeeld een kaart met een brug en wat gebouwtjes en een kaart met wat huizen en een meertje. Ik heb ook een kaart van een sauna van buiten, je ziet wat houten planken, een deur en een haakje met een handdoek eraanquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:40 schreef morgaine21 het volgende:
Eigenlijk mag je niet klagen en moet je blij zijn met elke kaart maar om eerlijk te zijn begin ik nu wel genoeg te krijgen van finland. van de 8 kaarten die ik heb gekregen komen er 4 uit finland :S
De rest komt uit: nieuw zeeland, spanje, estland en amerika
Dit is mijn kaartje: [afbeelding]
En weet je wat het leuke is? Hij is 10 dagen onderweg geweest!! Bleek dat de persoon zijn huisnummer verkeerd had neergezetquote:
Me too!!!! Vandaag een tag kaartje uit Finland ontvangen. Een mooie. Zal hem zo even online zetten... alhoewel ik denk dat ik dat morgen even doe! DRuk druk drukquote:Op woensdag 3 mei 2006 23:52 schreef inkie1010 het volgende:
Ik heb op dit moment gewoon 0 kaartjes naar finland onderweg!
Daar heb ik er ook een naartoe gestuurd!quote:
Oh dus er is nog hoop.quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:23 schreef Vava het volgende:
[..]
@ Jaguarized, ik heb ook wel eens een vraag gesteld en pas na een week of 3 kreeg ik antwoord.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. niet geïnstalleerd dus ik kan ze niet inscannen en online zetten
Verjaardagen zijn gezond -
hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:38 schreef Allan24 het volgende:
Ik krijg véél kaarten binnen deze week!Maar mijn scanner krijg ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. niet geïnstalleerd dus ik kan ze niet inscannen en online zettentel eerst even tot 10 dan
![]()
Heb je geen digicam?Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
Jawel, maar veel kaarten zijn glanzend dus dan werkt dat als een spiegelquote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:42 schreef Vava het volgende:
[..]tel eerst even tot 10 dan
![]()
Heb je geen digicam?
Zonder flits en macrostandquote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:23 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Jawel, maar veel kaarten zijn glanzend dus dan werkt dat als een spiegelgelukkig hebben mijn ouders wel een scanner, maar dan moet ik eerst weer daarheen met al mijn post
Flits er af halen.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:23 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Jawel, maar veel kaarten zijn glanzend dus dan werkt dat als een spiegelgelukkig hebben mijn ouders wel een scanner, maar dan moet ik eerst weer daarheen met al mijn post
Bij mij stond er de Sacré Coeur opquote:Op donderdag 4 mei 2006 12:42 schreef boskov het volgende:
[..]
/edit: Was het jouw kaart of die van Muck die ik echt verkloot hebEr was er eentje met Concorde erop, en ik wilde er wat geschiedkundige feitjes over schrijven, en toen besefte ik me dat dat helemaal niet echt van toepassing was op zo een kaart, maar toen was het al te laat
met flits gaat ook prima, maar dan moet je wel scheef schieten, dan gaat de reflectie niet terug de lens in....quote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:28 schreef Vava het volgende:
[..]
Zonder flits en macrostandmoet je wel bij daglicht foto's maken
ik heb wel een scanner maar die zit op een andere pc aangesloten. Te lui om daar naartoe te gaan dus ik maak meestal ook gewoon foto's
![]()
Ik zit nu in de zelfde situatie, alleen dan 17 verzonden en 17 ontvangen en 5 die al een tijdje onderweg zijn...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:48 schreef Mobster273 het volgende:
Woei!
2 kaartjes binnengekomen![]()
uit Finland en Duitsland![]()
en ik heb nu ook mijn eerste dubbele postzegel, de eend uit het ei paaszegel had ik al een keeroh nee wacht, uit mijn 2 engelse kaartjes zat ook dezelfde postzegel, ff vergeten
ik sta nu op 15 verstuurd en 15 ontvangen, dus ik ben weer terug bij af
en dat terwijl ik altijd 5 kaarten onderweg heb
Ik vind dat die dingen onderhand wel eens op mogen schieten
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 19:05 schreef Saphira200 het volgende:Ik kom thuis van vakantie, 8 kaartjes in de bus!!!
1 uit Iran
Verenigd Koninkrijk, is 37 dagen onderweg geweest... 't Is dat ie een leuk berichtje erbij schrijft, maar anders...quote:Hello Marcel
Firstly, sorry that this postcard was a bit late in being registered. I recently cleared my desk off to build a new PC and misplaced all my postcards.
You have to get used to walking in the town I live in, Scarborough, it's mostly hills. Though thankfully the town center is mostly flat.
On the subject of English breakfasts, the best I had was in the hotel in Hong Kong last year. As much as you can eat buffet. Kept us going until dinnertime
Nou, het viel mee! Op de snelweg geen file, alleen beetje druk bij Rotterdam. Wel toen we al van de snelweg waren, maar dat is hooguit een kwartier geweest denk ik. We waren ook vrij laat, half 1 pasquote:Op vrijdag 5 mei 2006 22:06 schreef MissyMirjaM het volgende:
moest je lang in de file staan vava?
wij gingen naar amsterdam, stond echt een rete lange file voor de afslag
heb je mij?quote:
ja waarmee zou dat nou zijnquote:
quote:
ok, maar hoezo dan hey mobster?quote:
quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:15 schreef Jaguarized het volgende:
Dat ook maar ik zag je verschijnen in MyAT dus ik wist dat het nooit lang kon duren dat je hier kwam.
jij woont in een uithoek, al jouw lijntjes zijn mooiquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:30 schreef Jaguarized het volgende:
Saai.Mijn kaartje naar Hawaii moet een mooi lijntje opleveren.
Ik heb een lijntje naar Surfers Paradise in Australie, das net als bij jullie naar Finland qua lengte denk ik. Qua kilometers is het ongeveer 2200-2300. Maar ik moet denk ik nieuwe account aanmaken als ik weer in Nederland woon.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:33 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
jij woont in een uithoek, al jouw lijntjes zijn mooi
alleen een lijn naar australië zou niet spectaculair zijn, maar die zijn toch al zeldzaaam
heb je al antwoord gehad van het PC-opperhoofd?quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:34 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik heb een lijntje naar Surfers Paradise in Australie, das net als bij jullie naar Finland qua lengte denk ik. Qua kilometers is het ongeveer 2200-2300. Maar ik moet denk ik nieuwe account aanmaken als ik weer in Nederland woon.
Nee nog niet. Idd, daarom wil ik ook dat ik het land kan wijzigen. Adres kan ik wel wijzigen maar niet het land.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:35 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
heb je al antwoord gehad van het PC-opperhoofd?
zou wel jammer zijn, 2 bronnen op je kaartje moet er wel heel gaaf uitzien
maar je kan natuurlijk altijd nog proberen ze zelf overelkaar heen te leggen
je mag wel verhuizen, zo lang je maar in je eigen land blijftquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:36 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Nee nog niet. Idd, daarom wil ik ook dat ik het land kan wijzigen. Adres kan ik wel wijzigen maar niet het land.
Ik kan het adres wel wijzigen, blijf ik wel mooi lange lijntjes krijgen.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:37 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
je mag wel verhuizen, zo lang je maar in je eigen land blijft![]()
![]()
ja, das waar, maar dan moet je er wel op de een of andere manier bijzetten dat het NIET meer in NZ is, en er zullen vast mensen te lam zijn om het profiel te lezen en dan dus doodleuk naar NZ sturen met een NL adresquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:39 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik kan het adres wel wijzigen, blijf ik wel mooi lange lijntjes krijgen.![]()
dat kan natuurlijk ookquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:46 schreef Jaguarized het volgende:
Als ik weg ben wordt mijn post nagestuurd door de receptie.
en dan krijg een Amerikaan:"Hey, Nederland was toch de hoofdstad van Duitsland, waarom ligt dat in Nieuw-Zeeland?"quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:53 schreef Jaguarized het volgende:
Maar als ik opgeef als adres mijn adres in Nederland en dan duidelijk The Netherlands er onder...Dan moeten ze maar een functie inbouwen voor mensen die gaan verhuizen hoor...
dat lijk me nog het minst vervelnde van het geheelquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:56 schreef Jaguarized het volgende:
Bijvoorbeeld ja. Dan moet ik mijn verhaaltje ook aanpassen enzo.
quote:Välikyläntie 705
86710 Kärsämäki
Er zit een attachment bij het mailtje, dat is een plaatje van het adres. Als het goed is kan je de vreemde tekens daar wel zien.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:37 schreef MissyMirjaM het volgende:
zo, 3 adressen aangevraagd, en hoezee, 2 mogen er naar finland
maar die ene, waar moet die nou heen
[..]
ah, super, dat wist ik niet!quote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:39 schreef brighton het volgende:
[..]
Er zit een attachment bij het mailtje, dat is een plaatje van het adres. Als het goed is kan je de vreemde tekens daar wel zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |