Nee nog niet. Idd, daarom wil ik ook dat ik het land kan wijzigen. Adres kan ik wel wijzigen maar niet het land.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:35 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
heb je al antwoord gehad van het PC-opperhoofd?
zou wel jammer zijn, 2 bronnen op je kaartje moet er wel heel gaaf uitzien
maar je kan natuurlijk altijd nog proberen ze zelf overelkaar heen te leggen
je mag wel verhuizen, zo lang je maar in je eigen land blijftquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:36 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Nee nog niet. Idd, daarom wil ik ook dat ik het land kan wijzigen. Adres kan ik wel wijzigen maar niet het land.
Ik kan het adres wel wijzigen, blijf ik wel mooi lange lijntjes krijgen.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:37 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
je mag wel verhuizen, zo lang je maar in je eigen land blijft![]()
![]()
ja, das waar, maar dan moet je er wel op de een of andere manier bijzetten dat het NIET meer in NZ is, en er zullen vast mensen te lam zijn om het profiel te lezen en dan dus doodleuk naar NZ sturen met een NL adresquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:39 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik kan het adres wel wijzigen, blijf ik wel mooi lange lijntjes krijgen.![]()
dat kan natuurlijk ookquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:46 schreef Jaguarized het volgende:
Als ik weg ben wordt mijn post nagestuurd door de receptie.
en dan krijg een Amerikaan:"Hey, Nederland was toch de hoofdstad van Duitsland, waarom ligt dat in Nieuw-Zeeland?"quote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:53 schreef Jaguarized het volgende:
Maar als ik opgeef als adres mijn adres in Nederland en dan duidelijk The Netherlands er onder...Dan moeten ze maar een functie inbouwen voor mensen die gaan verhuizen hoor...
dat lijk me nog het minst vervelnde van het geheelquote:Op zaterdag 6 mei 2006 09:56 schreef Jaguarized het volgende:
Bijvoorbeeld ja. Dan moet ik mijn verhaaltje ook aanpassen enzo.
quote:Välikyläntie 705
86710 Kärsämäki
Er zit een attachment bij het mailtje, dat is een plaatje van het adres. Als het goed is kan je de vreemde tekens daar wel zien.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:37 schreef MissyMirjaM het volgende:
zo, 3 adressen aangevraagd, en hoezee, 2 mogen er naar finland
maar die ene, waar moet die nou heen
[..]
ah, super, dat wist ik niet!quote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:39 schreef brighton het volgende:
[..]
Er zit een attachment bij het mailtje, dat is een plaatje van het adres. Als het goed is kan je de vreemde tekens daar wel zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |