abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_37502145
quote:
Yannis Anastasiou beslist nog deze week waar zijn toekomst ligt. De 33-jarige spits moet vertrekken bij Ajax en heeft diverse opties in de Eredivisie. Sparta lijkt de beste papieren te hebben.
De Rotterdamse club heeft in Wiljan Vloet een trainer die de Griek goed kent uit zijn periode bij Roda JC. Naast Sparta dingen ook Willem II en ADO Den Haag naar zijn gunsten. Ook Roda JC leek even in de markt om de Griek weer in de armen te sluiten, maar Anastasiou heeft laten weten om privéredenen niet terug te willen keren naar Kerkrade.

"Ik zou graag in Nederland willen blijven", zegt de routinier deze week in Sportweek. "Ik denk dat ik nog zeker twee jaar in me heb voordat ik stop. Deze week beslis ik bij welke club ik mijn loopbaan voortzet."
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37502162
quote:
De Zeeuw is aan zijn laatste dagen bezig als hoofdtrainer van Ajax, zegt hij zelf. ,,Ja, dat weet ik nu wel zeker.’’

AMSTERDAM

Officieel heeft Danny Blind nog steeds niets gehoord vanuit de directiekamer, maar de Ajax-coach weet zelf genoeg. ,,Deze week is het me alleen nog maar duidelijker geworden,’’ benadrukt Blind, een dag voor de return tegen FC Groningen. ,,Ja, ik weet wel zeker dat ik volgend jaar geen trainer meer ben van Ajax. Niet dat ze dat tegen me gezegd hebben, maar ik merk dat aan heel veel dingen.’’


Blind voelt dat hij buiten de besluitvorming richting het komende seizoen wordt gehouden. Vorige maand reisde de coach nog naar Boekarest met technisch directeur Martin van Geel, op zoek naar versterking. Inmiddels wordt de coach niet meer bijgepraat over nieuwe spelers.

,,Daar hoor ik niets meer over en dan weet je genoeg,’’ zegt Blind. ,,Daar zijn hele concrete voorbeelden van. De contractaanbieding van Nourdin Boukhari? Nee, daar ben ik inderdaad ook niet over geďnformeerd. En zo zijn er meer van die dingen. De signalen zijn voor mij duidelijk genoeg.’’


Technisch directeur Martin van Geel baalt van de teksten van Blind. ,,Ik vind het erg jammer dat Danny dit via de media uitvecht,’’ zegt hij. ,,Dat is niet in het belang van Ajax en ik weiger daar aan mee te doen.

We hebben afgesproken om altijd alles eerst intern te communiceren. Tot nu toe is Danny bij ieder overleg geweest dat we gevoerd hebben, ook over nieuwe spelers. Dat we deze week niet met elkaar hebben gesproken, klopt. Maar dat komt omdat ik een paar dagen met griep op bed heb gelegen.’’


Van Geel ziet geen reden om aan alle onzekerheid een eind te maken. ,,Nee, we hebben duidelijke afspraken met elkaar gemaakt en daar houden we ons aan. Dat Danny de druk met dit soort uitspraken probeert op te voeren, verandert daar niets aan.’’


Blind zegt zich niet te willen verzetten tegen zijn naderende ontslag, maar hekelt de weg er naartoe. De trainer vindt dat hij recht heeft op de duidelijkheid waar hij al weken naar snakt. Van Geel en voorzitter Jaakke zeggen de technische staf echter ‘pas na dit seizoen te evalueren’. ,,Ik voel al een week of zes waar ze heen willen,’’ zegt Blind. ,,Maar ze spreken zich maar niet uit, ook niet als ik daar om vraag.


,,Het gaat me dan ook niet om mijn ontslag op zich, maar om de afwikkeling ervan. Je kunt er uren over discussiëren of het terecht is dat ik moet vertrekken. De directie moet daar over beslissen en daar heb ik helemaal geen moeite mee. Daar zijn ze voor. Of ik mijn ontslag zelf terecht vind of niet, is helemaal niet relevant.’’


Zijn afscheidstournee leidt vanavond langs Groningen en zondag langs de Kuip, voor de bekerfinale tegen PSV. Ironisch genoeg lonken daarin nog twee prijzen voor de Ajax-trainer. ,,Dat maakt het niet makkelijker of moeilijker, nee,’’ aldus Blind. ,,Ik wil dit seizoen gewoon goed afmaken. Hopelijk mét de beker én een plaats in de Champions League. Na de bekerfinale spelen we nog twee oefenwedstrijden, ook die zal ik net zo ingaan als ik normaal doe.’’


Met een cynisch lachje: ,,Ik wil op 3 juli ook best weer aan het werk, maar ik denk niet dat ik dan naar binnen mag.’’


Bij zijn aanstelling was Blind nog stellig: als het hoofdtrainerschap zou tegenvallen, was er altijd nog een weg terug richting de jeugdopleiding van Ajax. De trainer houdt zich in het heden op de vlakte over zijn toekomst bij Ajax. ,,Ik kan daar op dit moment gewoon niets over zeggen. Nee, ik heb geen clausule in mijn contract waarin zoiets is afgesproken. Dat leek me ook niet nodig, na 21 jaar bij deze club.’’


De trainer zei afgelopen week niet wakker te liggen van een ontslag. Dat klonk wat merkwaardig uit de mond van de coach, die de massale steunbetuigingen van de Ajax-aanhang geëmotioneerd onderging.


,,Als je iets duidelijk wilt maken, overdrijf je soms. Ik wilde ermee zeggen dat een ontslag bij het trainersvak hoort en dat ik me dat heel goed besef. Maar natuurlijk raakt dit me wel.’’
Danny wat doen ze met je

Danny for president, etc...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37502236
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 08:30 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Danny wat doen ze met je

Danny for president, etc...
Danny Blind moet ontslagen worden! #7
  woensdag 3 mei 2006 @ 08:40:24 #204
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37502246
Ik moet ook eigenlijk zeggen dat zo'n Frans sprekende jongen me weinig interessant lijkt. De meeste Fransen kunnen niet eens "yes" of "no", laat staan dat ze hier happy kunnen worden. Modelprofs als Julien Escude als uitzondering.

Nee, laat Ajax alle zeilan maar richting Genk bijzetten en die Defour halen. Of dan Cziommer of Mendes voor de breedte wordt gehaald, maakt me niet zoveel meer uit.
  woensdag 3 mei 2006 @ 08:41:24 #205
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_37502254
Lekker dagje vandaag! Tot 12.30 uur werken en daarna rustig richting stadion, FCG gaat eraan!
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_37502409
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 08:39 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Danny Blind moet ontslagen worden! #7
Ik ben van mening dat ze hem hoe dan ook moeten behouden voor ajax, maar niet als Hoofdcoach
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37502426
Buijs is een lekkere relschopper....
quote:
Danny Buijs vecht met zijn FC Groningen om een plaats in de voorronde van de Champions League. 'We hebben dit jaar een unieke prestatie geleverd, maar we hebben het wel dik verdiend', vertelt hij in de nieuwe Voetbal International.
Buijs laakt de opmerkingen van Louis van Gaal, die vond dat FC Groningen onterecht AZ had uitgeschakeld. 'In de eerste wedstrijd gaven sommige spelers van AZ in de tweede helft gewoon geen honderd procent. Dat vóél je in het veld. Met die gasten hoef ik dus geen medelijden te hebben. Van Gaal had ervoor moeten zorgen dat zijn spelers in beide wedstrijden negentig minuten lang inzet hadden getoond.'

Bij FC Groningen is Buijs bezig aan een goed seizoen. Mochten grotere clubs geďnteresseerd zijn, dan gaat hij niet naar elke club. 'Ik zou bijvoorbeeld nooit voor Ajax kunnen voetballen. Als supporter van Feyenoord doet het me pijn dat acht van de tien mensen in het buitenland meteen over Ajax beginnen als je het over voetballen hebt. Elf jaar lang heb ik elke twee weken in De Kuip gezeten. Dat gevoel voor die club is heel sterk. Zelfs een miljoen euro per jaar zou dat gevoel bij mij nooit kunnen wegnemen.
Ajax is nu eenmaal een grotere naam in de wereld dan Feyenoord is...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 08:57:11 #208
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_37502457
Zoals Steven Pienaar inviel tegen Feyenoord en Dirk Kuijt een rotschop verkocht, mag Olaf Lindenbergh (of een andere wisselspeler) dit vanavond best doen bij Danny Buijs.

Wake up, Danny! Ajax wil jou helemaal niet eens hebben!
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_37502468
mooie column van Peter Wekking trouwens:
quote:
De executie had plaats in Amsterdam, vanzelfsprekend. 'De nieuwe opzet van de Nederlandse competitie vind ik echt waardeloos. Er is een behoorlijk aantal argumenten om deze opzet in twijfel te trekken. Sterker nog, om het neer te sabelen.' Aldus fileerde Danny Blind afgelopen zomer de play-offs, nog voordat ze waren begonnen.
Als belangrijkste nadelen noemde hij de belasting voor de spelers, de nummer twee die overal naast kan grijpen en mogelijke competitievervalsing in het voortraject. Nederland neemt zichzelf helemaal niet serieus, zei Blind ook nog.

Afgezien van het feit dat Nederland Blind na afgelopen seizoen ook niet meer zo serieus neemt, vermoed ik dat de trainer momenteel iets genuanceerder denkt over de play-offs. In elk geval heimelijk. Ze werden namelijk steeds meer de reddingsboei in de Ellendische Oceaan waarin Blind zichzelf en Ajax de voorbije maanden heeft gestort.

Door de play-offs kon de club immers de doelstelling naar beneden bijstellen en daardoor het trainersleven van Blind vooralsnog redden. Onder zijn leiding werd Ajax vierde in de reguliere competitie, op 24 punten achterstand van kampioen PSV. Er zijn in Amsterdam trainers voor veel minder geliquideerd.

Ik vond ze wat voorbarig, die donkere gedachten van Blind. Zoals hij in De Arena een eerlijke kans heeft gekregen te falen, verdienen ook de play-offs in elk geval voldoende tijd om hun bestaansrecht aan te tonen dan wel op een fiasco uit te draaien. Dat laatste zie ik zo nog niet gebeuren. Het blijft sneu dat nummer twee AZ nu de voorronde van de Champions League wordt onthouden, maar het adagium van topsport luidt nu eenmaal: The winner takes it all.

Verder hebben de play-offs veel losgemaakt. Veel moois vooral, met alleen al 35 goals in de eerste tien wedstrijden om toegang tot internationaal voetbal. Oud-Hollandse aanvalsdrift van begin tot het einde vanwege dat uitdoelpuntje dat dubbel telt. Pakkende en zelfs vibrerende wedstrijden. Tranen bij Dirk Kuijt en Danny Blind. Klassieke blunders van Pascal Bosschaart en André Bahia, en fabuleuze goals van Antoine van der Linden, Nourdin Boukhari en Thijs Sluijter. En vanzelfsprekend die vertrouwde openbaring van lelijkheid van Louis van Gaal, die na de uitschakeling van AZ weer eens schaamteloos uit zijn rol van beschaving viel.

Erwin Koeman zei het in de voorbij week treffend: 'Het wordt de dood of de gladiolen.' Dat belichaamt het wezen van de play-offs. Overleven of definitief knock-out. Dag des oordeels, elke wedstrijd weer. De wetenschap dat er iets te verdienen valt, de spanning die veel wedstrijden al ver voor het competitie-einde in een beklemmende greep hield. Dat geeft voetbal inhoud. Een spelletje strippoker aanvangen met louter naakte mensen, biedt tenslotte ook geen enkele uitdaging.

De enige smet zijn die lege plaatsen in de stadions. Ajax, Feyenoord, FC Groningen, FC Twente, Vitesse; ze trokken bij hun play-offwedstrijden allemaal minder publiek dan in de reguliere competitie. Dat hebben zij vooral aan zichzelf te wijten. De voetbalclub van nu verliest zich tegenwoordig veelvuldig in ronkend managerslatijn als binding creëren, relatiemarketing en stakeholders. Handel daar dan ook naar! Verstevig die binding en maak de relatie sterker.

Door de play-offs ook aan de kassa als verlengstuk van het seizoen te zien en de extra wedstrijden tot een vanzelfsprekend onderdeel van de seizoenkaart te maken. Daarvoor heeft de trouwe supporter immers vaak al honderden euro’s betaald. En probeer je loyale aanhangers niet op het laatst nog even uit te knijpen voor een euro of dertig of zelfs meer, zoals al die deelnemers aan de play-offs nu doen.

Voetbal wordt tenslotte gespeeld voor het volk en uiteindelijk ook gemáákt door het volk. Pas als ook de massa de play-offs liefdevol in de armen gaat sluiten kun je definitief zeggen: Play on!
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37502531
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 08:53 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Ik ben van mening dat ze hem hoe dan ook moeten behouden voor ajax, maar niet als Hoofdcoach
Als je klikt zie je dat daar precies hetszelfde artikel staat en gediscussieerd wordt.

Een beetje dubbelop enzo en langs elkaar lopende discussies.
pi_37503244
ach ja, gaat allebei over Ajax en Blind, moeten we hier dan ook maar geen mogelijke transfers noemen omdat we daar ook een centraal topic voor hebben?
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 09:55:18 #212
148059 Pritt
Atheďst
pi_37503467
Blind lekker terug als hoofdjeugd (mits hij daar zin in heeft).
Hij heeft eraan mogen ruiken, helaas niet gelukt maar daarvoor hoeft hij niet meteen helemaal weg.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:00:39 #213
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_37503573
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 09:55 schreef Pritt het volgende:
Blind lekker terug als hoofdjeugd (mits hij daar zin in heeft).
Hij heeft eraan mogen ruiken, helaas niet gelukt maar daarvoor hoeft hij niet meteen helemaal weg.
ik twijfel of hij daar wel behoefte aan heeft.., het bestuur heeft Danny aardig laten zakken. Denk dat Blind daar geen vertrouwen meer in heeft.

Heel jammer dat het bestuur het zo ver heeft laten komen
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:02:20 #214
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_37503612
Dat zegt Blind zelf ook al, hij weet niet of hij nog wel aan de slag wil bij Ajax....

Klote tering pest zakelijke KUT bobo's.... Is er dan niemand die een lekkere mix tussen zakelijkheid en liefde voor Ajax kan combineren?
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_37503649
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:02 schreef HeatWave het volgende:
Dat zegt Blind zelf ook al, hij weet niet of hij nog wel aan de slag wil bij Ajax....

Klote tering pest zakelijke KUT bobo's.... Is er dan niemand die een lekkere mix tussen zakelijkheid en liefde voor Ajax kan combineren?
van geel, tover nog wat uit je hoedje....

Als van Gaal zou tekenen, dan zou Blind en vd Lem nog wel eens kunnen blijven.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:15:15 #216
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_37503874
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:02 schreef HeatWave het volgende:
Dat zegt Blind zelf ook al, hij weet niet of hij nog wel aan de slag wil bij Ajax....

Klote tering pest zakelijke KUT bobo's.... Is er dan niemand die een lekkere mix tussen zakelijkheid en liefde voor Ajax kan combineren?
Het is treurig idd
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:17:13 #217
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_37503921
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:04 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

van geel, tover nog wat uit je hoedje....

Als van Gaal zou tekenen, dan zou Blind en vd Lem nog wel eens kunnen blijven.
van Gaal blijft toch wel in Alkmaar daar zal ome Dirk hoogst persoonlijk wel voor zorgen
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:47:39 #218
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_37504636
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 08:57 schreef M0NTANA het volgende:
Zoals Steven Pienaar inviel tegen Feyenoord en Dirk Kuijt een rotschop verkocht, mag Olaf Lindenbergh (of een andere wisselspeler) dit vanavond best doen bij Danny Buijs.

Wake up, Danny! Ajax wil jou helemaal niet eens hebben!
Lekker boeien. Ik zou ook nooit voor feyenoord of psv willen voetballen. Speel ik nog liever voor Sparta Praag.
pi_37504889
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:47 schreef -Wolf- het volgende:

[..]

Lekker boeien. Ik zou ook nooit voor feyenoord of psv willen voetballen. Speel ik nog liever voor Sparta Praag.
Hou toch op, je mocht blij zijn als je voor feyenoord gevraagd werd. Werk is werk en niet zeiken
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:57:51 #220
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_37504933
Opzich is dat zo, maar als ik zo goed zou zijn dat ik prof was zou ik denk ik gewoon niet voor f'noord of PSV willen spelen. En als Ajax me niet zo willen zou ik naar het buitenland gaan..

Maar voor veel voetballers gaat dat idd niet op, geld is geld...
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_37504937
quote:
Wesley Sneijder heeft zijn rentree in de Ajax-ploeg goed doorstaan. Een terugslag bleef uit, nadat de middenvelder weer zijn eerste speelminuten in de hoofdmacht had gemaakt. Of Sneijder, die lang worstelde met een hamstringblessure, direct negentig minuten op de proef wordt gesteld, is nog nader te bezien. De technische staf neemt woensdagochtend pas een beslissing over een eventuele basisplaats van Sneijder in de Euroborg. Blind: ,,Fysiek gezien is Sneijder honderd procent fit. Maar als het op wedstrijdconditie aankomt, is het toch anders. Zie bijvoorbeeld Mitea. Hij viel tegen Feyenoord twintig minuten in, maar zat daarna helemaal stuk.''

Tijdens zijn wekelijkse gesprek met de pers, ging de Ajax-trainer ook in op de opmerkelijke wederopstanding van zijn ploeg. De Ajacieden presteren vooral sinds de laatste competitierondes uitstekend. ,,Een paar momenten hebben daarin meegespeeld, eigenlijk te beginnen bij de laatste drie competitiewedstrijden. Al speelden we lang niet altijd even goed: de 'drive' en het vertrouwen waren goed. Eerst de thuiswedstrijd tegen AZ, dat boven ons stond. Daarna de ontsnapping tegen Vitesse. Als je het er dan toch uitsleept, draait het de goede kant op. Met de winst op RKC sloten we het toch goed af. Tegen Feyenoord speel je twee keer een goed duel. De eensgezindheid was sterk. Voorheen speelden ook blessures mee. Daardoor kon niet altijd gestalte worden gegeven aan de eensgezindheid. De sfeer in de groep is sinds de winterstop ontzettend goed.''

Ajax zal eensgezind de Groningse storm moeten doorstaan. Een fikse portie werklust is ook al zo’n voornaam ingrediënt om de voorrondes van de Champions League werkelijk te bereiken. Blind: ,,We gaan nu af op de finish. Hopelijk liggen daar dan twee prijzen.''
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37504968
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:57 schreef HeatWave het volgende:
Opzich is dat zo, maar als ik zo goed zou zijn dat ik prof was zou ik denk ik gewoon niet voor f'noord of PSV willen spelen. En als Ajax me niet zo willen zou ik naar het buitenland gaan..

Maar voor veel voetballers gaat dat idd niet op, geld is geld...
gelukkig bestaat er nog zoiets als echt clubliefde
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:00:11 #223
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_37504995
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:47 schreef -Wolf- het volgende:

[..]

Lekker boeien. Ik zou ook nooit voor feyenoord of psv willen voetballen. Speel ik nog liever voor Sparta Praag.
Klopt, zou zelf ook niet voor Feyenoord, AS Roma en Arsenal kunnen spelen. Maar zo'n fuckin' Danny Buijs moet zijn mond er een keer overhouden, het begint te vervelen dat hij in ieder interview moet benadrukken dat hij zo fanatiek voor Feyenoord is en dat hij nooit voor Ajax zou kunnen spelen. Hij speelt (nog niet eens) één goed seizoen met FCG, is niet in the picture bij Ajax en mag gewoon even braaf zijn mondje houden.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:01:21 #224
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_37505014
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:58 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

gelukkig bestaat er nog zoiets als echt clubliefde
Bij mij wel ja .

Maar ik ben NET niet goed genoeg voor Ajax, en al in de nadagen van mijn carriere .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_37505312
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:01 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Bij mij wel ja .

Maar ik ben NET niet goed genoeg voor Ajax, en al in de nadagen van mijn carriere .
Ik ben juist in de bloei van mijn leven.... Ik word ook wel de Bep Bakhuis van dit dorp genoemd....
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:13:21 #226
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_37505342
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:12 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Ik ben juist in de bloei van mijn leven.... Ik word ook wel de Bep Bakhuis van dit dorp genoemd....
*van Geel belt* .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_37505402
Buijs is een beetje zielig.
pi_37505545
Die Buijs praat meer over Feyenoord dan over Groningen. Dan ben je dus toch gewoon een broodvoetballer, beste Buijs. Ik zou wel voor PSV kunnen spelen trouwens...
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_37505608
Ik zou voor alle clubs wel willen spelen
Natuurlijk zal ik als Ajaxcied liever bij Ajax zitten als bij Feyenoord maar goed.

Buijs denkt nu dat ie alles is, terwijl gewoon bij FCG voetbalt.
pi_37506145
quote:
Steven Defour heeft naar eigen zeggen een positief gesprek achter de rug met Ajax. De Amsterdammers krijgen een minder welkom van zijn club RC Genk.
Genk is verbolgen over de handelwijze van Ajax. 'Ik herinner me dat Ajax in 2003, toen er interesse was voor Sonck, het spel wel correct speelde', zegt voorzitter Jos Vaessen (foto) in Het Belang van Limburg. 'Eerst werd contact genomen met ons, daarna met de speler. Nu gebeurt het omgekeerd. Wel, ik ga daar m'n conclusies uit trekken.'

Volgens Vaessen hoeft Ajax allerminst te rekenen op medewerking van de Belgische club bij een overgang van Defour. 'Als ik een uitnodiging krijg van Ajax ben ik niet van plan daarop in te gaan. Ze mogen een bod doen, maar ik voorspel nu al wat het antwoord zal zijn: neen.'

Defour is daarentegen een stuk positiever over Ajax. 'We hebben enkel over het sportieve gepraat en ze geloven ginder blijkbaar echt in mij. Ik zal natuurlijk moeten knokken voor mijn plaats en zal het eerste seizoen misschien nog niet zo veel aan de bak komen. Maar ik houd er een positief gevoel aan over.'

'Over de financiële kant van de zaak werd niet gesproken. Daarvoor wacht ik de onderhandelingen op clubniveau af. Ik heb begrepen dat Ajax na vrijdag, als de competitie afgelopen is, met Genk rond de tafel wil gaan zitten.'

De toenadering van Ajax zorgde al eerder voor de nodige ophef bij RC Genk. Twee weken geleden dreigde de Belgische club met stappen. De Amsterdamse club was zich van geen kwaad bewust en wees de beschuldigingen van het ongeoorloofd benaderen van Defour van de hand.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37506412
quote:
De schouderblessure staat Jaap Stam niet meer in de weg als hij met Ajax begint aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Stam moest een operatie ondergaan aan zijn schouder nadat hij in een botsing met zijn eigen keeper Dida ongelukkig te val was gekomen. De ingreep in het ziekenhuis van Varese is volgens AC Milan goed verlopen.

Zoals verwacht moet Stam de laatste wedstrijden van AC Milan aan zich voorbij laten gaan. 'Over drie weken kan ik langzaam weer beginnen en zal op tijd fit zijn voor de eerste training in Amsterdam op 3 juli', zei de oud-international in De Telegraaf.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:47:41 #232
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_37506446
Genk het az van Belgie? Zijn die voorzitter en scheringa soms goede vrienden
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_37506454
Volgend jaar staan we er weer!! en wel met een topverdediger
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:48:22 #234
144262 thewishmaster
Born and Raised in Amsterdam
pi_37506473
Dan valt wel te hopen dat Stam wat minder geblesseerd zal zijn als dit jaar bij AC Milan.
pi_37506501
het is voor het bestuur te hopen dat Danny niet voorronde CL + berkfinale wint, anders is ;'t wel erg zuur voor die gasten, moeten ze hem ontslaan
Haleloeja
pi_37506506
De competitie is hier minder zwaar dus dat komt (hopelijk wel goed)
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:55:47 #237
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_37506707
Buijs Wat een kerel, ik ga er niet eens woorden over vuil maken..
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_37506732
De transfer van Defour zorgt zelfs voor wrevel binnen de familie Defour zelf. Steven koos voor een nieuwe zaakwaarnemer in de hoop zo meer geld los te peuteren bij Ajax. De vorige zaakwaarnemers was echter een goede vriend van de ouders Defour, die het helemaal niet eens zijn met zijn keuze om Genk te verlaten. Ze zeggen dat Steven helemaal in de macht is van de familie van zijn vriendin Irene, die hem zijn nieuwe zaakwaarnemer en een transfer naar Ajax aanpraatte.

Ik ben er écht zeker van dat hij een heel stomme keuze maakt door nu al te vertrekken. Hij heeft amper 20 wedstrijden gespeeld in de Belgische competitie, speelde nooit Europees en nu denkt hij eventjes de ster te zijn. Hij zou beter nog één of twee jaar in België blijven, eventueel bij Club Brugge, Standard of Anderlecht zodat hij ook Europese ervaring kan opdoen. Moest hij echt naar het buitenland willen, kies dan voor een stabiele club als PSV en niet voor Ajax, waar de kleedkamer een hel is.
Kompany is wat dat betreft veel rijper en slimmer.

Ik begrijp ook Ajax niet: 6 miljoen euro voor een speler die amper 20 wedstrijdjes speelde in de Belgische competitie?
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:57:32 #239
144262 thewishmaster
Born and Raised in Amsterdam
pi_37506754
Danny Buijs kan alleen maar schoppen. Op die manier probeert hij zijn gebrek aan kwaliteit te verbergen (wat hem overigens niet lukt).
  woensdag 3 mei 2006 @ 11:58:39 #240
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_37506786
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:55 schreef Houniet het volgende:
Buijs Wat een kerel, ik ga er niet eens woorden over vuil maken..
You already did

Maaskant zegt niks te weten van eventuele interesse van Ajax.
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_37506931
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:58 schreef BoNi het volgende:

[..]

You already did

Maaskant zegt niks te weten van eventuele interesse van Ajax.
Hopelijk hebben we hem nu niet op ideën gezet...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 12:08:56 #242
66130 Erasmusch
easy easy
pi_37507077
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:00 schreef M0NTANA het volgende:
Maar zo'n fuckin' Danny Buijs moet zijn mond er een keer overhouden, het begint te vervelen dat hij in ieder interview moet benadrukken dat hij zo fanatiek voor Feyenoord is en dat hij nooit voor Ajax zou kunnen spelen.
Misschien begint de journalist er wel over
pi_37507124
Buijs is wel een typische Feyenoord-voetballer. Hij ontbeert techniek en inzicht, maar kan veel compenseren door als een dwaze houthakker over het veld te scheren. Opzeker een versterking voor Feyenoord!
  woensdag 3 mei 2006 @ 12:13:25 #244
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_37507188
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 11:56 schreef Heero87 het volgende:
De transfer van Defour zorgt zelfs voor wrevel binnen de familie Defour zelf. Steven koos voor een nieuwe zaakwaarnemer in de hoop zo meer geld los te peuteren bij Ajax. De vorige zaakwaarnemers was echter een goede vriend van de ouders Defour, die het helemaal niet eens zijn met zijn keuze om Genk te verlaten. Ze zeggen dat Steven helemaal in de macht is van de familie van zijn vriendin Irene, die hem zijn nieuwe zaakwaarnemer en een transfer naar Ajax aanpraatte.

Ik ben er écht zeker van dat hij een heel stomme keuze maakt door nu al te vertrekken. Hij heeft amper 20 wedstrijden gespeeld in de Belgische competitie, speelde nooit Europees en nu denkt hij eventjes de ster te zijn. Hij zou beter nog één of twee jaar in België blijven, eventueel bij Club Brugge, Standard of Anderlecht zodat hij ook Europese ervaring kan opdoen. Moest hij echt naar het buitenland willen, kies dan voor een stabiele club als PSV en niet voor Ajax, waar de kleedkamer een hel is.
Kompany is wat dat betreft veel rijper en slimmer.

Ik begrijp ook Ajax niet: 6 miljoen euro voor een speler die amper 20 wedstrijdjes speelde in de Belgische competitie?
Ah jij bent wel eens in de kleedkamer van Ajax geweest?
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_37507267
Ajax had toch ook intresse in Vanden Borre en Wilhelmsson?
  woensdag 3 mei 2006 @ 12:17:44 #246
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_37507309
Buijs gaat janken!
pi_37507337
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:16 schreef taart het volgende:
Ajax had toch ook intresse in Vanden Borre en Wilhelmsson?
Dat zijn voetbalzone geruchten
  woensdag 3 mei 2006 @ 12:19:19 #248
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_37507359
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:17 schreef Trancelocator het volgende:
Buijs gaat janken!
Vanavond op zijn trekker ja
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_37507367
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:13 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Ah jij bent wel eens in de kleedkamer van Ajax geweest?
Nee, maar je bent wel erg goedgelovig als je denkt dat het niet zo is...
pi_37507410
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:18 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Dat zijn voetbalzone geruchten
oh.
pi_37507423
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:16 schreef taart het volgende:
Ajax had toch ook intresse in Vanden Borre en Wilhelmsson?
Ondertussen bijna een jaar geleden geloof ik.

Vanden Borre zit tegenwoordig zelfs op de bank bij Anderlecht, Wilhelmsson zal wel Engeland worden vermoed ik.
  woensdag 3 mei 2006 @ 12:32:30 #252
121310 venomsnake
El Saltador
pi_37507754
Proef ik hier een lichte afkeer jegens Danny Buijs?
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_37507911
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:32 schreef venomsnake het volgende:
Proef ik hier een lichte afkeer jegens Danny Buijs?
Nee hoor lleen hij moet niet denken dat hij het ooit tot de hoofdmacht van Ajax kan schoppen
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:03:38 #254
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_37508628
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:38 schreef Chadi het volgende:

[..]

Nee hoor lleen hij moet niet denken dat hij het ooit tot de hoofdmacht van Ajax kan schoppen
ajax hoeft geen prutser zoals die Bruijs is, alleen topspelers mogen voor ajax spelen en de afdankertjes mogen naar die club in Rotjeknud
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:07:06 #255
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_37508740
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:19 schreef Heero87 het volgende:

[..]

Nee, maar je bent wel erg goedgelovig als je denkt dat het niet zo is...
Ik denk eerder dat jij goedgelovig bent, maar goed.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_37508960
quote:
Maaskant: 'Ajax niet aan de orde'

Pieter Ooms | BN/De Stem | 03-05-2006 10:15:09


Wed ¤15 gratis bij Unibet

Robert Maaskant werd maandagavond in het voetbalprogramma Voetbal Insite door Johan Derksen genoemd als de nieuwe assistent-trainer van Ajax. Hij zou de rechterhand van Henk ten Cate moeten worden, die vermoedelijk de opvolger van Danny Blind zal zijn. Maar tegenover BN/De Stem verklaart Maaskant zelf dat Ajax absoluut niet aan de orde is.

“Daar weet ik niets van,” aldus de trainer van RBC. “Ik word de hele dag al gebeld. Maar ik wil er geen uitspraken over doen, want ik weet er gewoon niets vanaf. Het is niet aan de orde en ik concentreer me volledig op RBC.”
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=28096

Zeggen ze allemaal.
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:17:08 #257
66435 Erwtensoep
Acht - Eén
pi_37509050
Hmmm ik hoop toch maar dat de transfer van Defour doorgaat. Maar ja als Genk niet wil meewerken wordt een moeilijk verhaal. Dit heeft Martin niet goed aangepakt.
Houd van een lijntje.
pi_37509438
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 13:17 schreef Erwtensoep het volgende:
Hmmm ik hoop toch maar dat de transfer van Defour doorgaat. Maar ja als Genk niet wil meewerken wordt een moeilijk verhaal. Dit heeft Martin niet goed aangepakt.
inderdaad, niet slim nee maargoed, kan ook bluf zijn van Genk hé
Haleloeja
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:35:09 #259
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37509548
Nee inderdaad, als het waar is wat die man zegt, dan kan Genk gewoon naar de FIFA stappen, en dat is echt niet al te best.

En Heero87, waarom denk je dat Ajax zo vroeg bepaalde spelers koopt? Je ziet de geruchten van Kompany naar Lyon, die dus echt ontzettend veel zou moeten kosten en uberhaupt al niet meer naar Ajax zou willen. Dan kan je beter wat minder diep in de buidel tasten (hoewel het nog steeds enorm veel geld is).

Als 'ie naar Brugge of Anderlecht trekt, krijg je straks weer dat gezeur dat Ajax een te kleine stap omhoog is, etc. etc. Kortom, volkomen logisch om zo'n jongen nu te halen.
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:38:35 #260
421 Harry
Zwolle Boppe
pi_37509648
De Finse verdediger Niklas Moisander (21) speelt de komende twee seizoenen bij FC Zwolle. De club uit Overijssel neemt de linkervleugelverdediger transfervrij over van AFC Ajax waar Moisander uit kwam in het Beloftenteam. De Fin tekent een contract tot medio 2008 in Zwolle.

Moisander kwam in 2003 naar Amsterdam. In zijn eigen land speelde hij voor de club FC TPS Turku, afkomstig uit zijn gelijknamige geboorteplaats Turku. Hij stond drie seizoenen onder contract in Amsterdam. Dit seizoen speelde hij veertien wedstrijden voor Jong Ajax en komt hij uit voor het Olympisch team van Finland.

Algemeen directeur Gerald van den Belt is zeer te spreken over de Finse verdediger. "Wij hebben Niklas intensief gevolgd. Hij maakt op ons een zeer sterke indruk. Het is een rustige, slimme verdediger. Hij is twee-benig en heeft een goede pass in de benen. Daarnaast spreekt hij vloeiend Nederlands, wat in de achterhoede erg belangrijk is. De linksback positie is dit jaar een zorgenkindje geweest bij FC Zwolle. Er hebben onder andere als gevolg van blessures veel verschillende spelers gespeeld. Met de komst van Niklas hopen we het komende seizoen een stabiele factor in huis te hebben."

FC Zwolle

http://www.weblogzwolle.nl
Het komt goed.... En anders maar niet.
pi_37509659
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 13:35 schreef twi het volgende:
Nee inderdaad, als het waar is wat die man zegt, dan kan Genk gewoon naar de FIFA stappen, en dat is echt niet al te best.

En Heero87, waarom denk je dat Ajax zo vroeg bepaalde spelers koopt? Je ziet de geruchten van Kompany naar Lyon, die dus echt ontzettend veel zou moeten kosten en uberhaupt al niet meer naar Ajax zou willen. Dan kan je beter wat minder diep in de buidel tasten (hoewel het nog steeds enorm veel geld is).

Als 'ie naar Brugge of Anderlecht trekt, krijg je straks weer dat gezeur dat Ajax een te kleine stap omhoog is, etc. etc. Kortom, volkomen logisch om zo'n jongen nu te halen.
Maar ook voor 6 Mil?
pi_37509982
quote:
Hans Vonk 'grote vangst' voor Ajax Cape Town

3/5/2006 12:01

Het had wat voeten in de aarde, maar Hans Vonk heeft een einde kunnen maken aan de onzekerheid over zijn toekomst. De Ajax-doelman tekende voor vier jaar bij Ajax Cape Town.

Vonk (36) wees een aanbod van PSV van de hand, omdat hij de voorkeur gaf aan een avontuur in zijn geboorteland. Supersport United leek de strijd om de ervaren goalie te winnen, maar het is uiteindelijk Ajax Cape Town geworden.

'Iedereen bij de club is enthousiast over deze grote vangst. We kunnen niet wachten op de start van het nieuwe seizoen', zei Ajax Cape Town-directeur John Comitis op de website van de Zuid-Afrikaanse club. 'Ik ben hoopvol gestemd dat Hans alle vier jaren van zijn contract ook op het veld staat.'

Met de komst is de weg vrij voor een vertrek van Moeneeb Josephs. De huidige goalie van Ajax Cape Town wordt in verband gebracht met een overgang naar Europa, waarbij Benfica genoemd wordt als nieuwe club.
.
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:51:47 #263
66435 Erwtensoep
Acht - Eén
pi_37510007
Kijk een echte Ajax-hart die Vonk
Houd van een lijntje.
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:54:16 #264
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_37510085
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 13:30 schreef Gelderland het volgende:

[..]

inderdaad, niet slim nee maargoed, kan ook bluf zijn van Genk hé
Ach Genk wil em niet kwijt. Logisch dat die voorzitter gaat janken.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  woensdag 3 mei 2006 @ 13:55:12 #265
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_37510110
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 13:51 schreef Erwtensoep het volgende:
Kijk een echte Ajax-hart die Vonk
Je vergeet de
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  woensdag 3 mei 2006 @ 14:27:07 #266
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37511221
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 13:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Maar ook voor 6 Mil?
Je zult wel moeten, als je ze zelf niet opleidt. Jonge spelers zijn tegenwoordig nu eenmaal duur. Het is riskant, maar wanneer je 'm over een jaar of 3 voor het 3-voudige verkoopt hoor je niemand er meer over
  woensdag 3 mei 2006 @ 14:34:25 #267
66435 Erwtensoep
Acht - Eén
pi_37511453
Zolang ze het kunnen uitgeven moeten ze het gewoon doen (mits het een uitzonderlijk talent is). Over de 9 miljoen van Klaas Jan hoor je ook niemand meer.
Houd van een lijntje.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:05:22 #268
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37512464
Vonk gaat toch ook de rol van coordinator bekleden als ie klaar is met keepen.
Jawel, je keek.
pi_37512468
quote:
De jeugdspelers Koen Verhoeff en Marijn Sterk zijn voor de komende twee jaar aan Ajax verbonden. Zowel Verhoeff als Sterk spelen bij de A-junioren van de Amsterdammers.
De 18-jarige Sterk kwam in 2001 over van voetbalclub VCS uit Den Haag. Volgend jaar zal de verdediger uitkomen voor Jong Ajax.

Doelverdediger Koen Verhoeff is eveneens 18 jaar en speelt sinds augustus 2004 bij de jeugd van Ajax. Ook hij speelt momenteel bij de A-junioren.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:08:13 #270
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_37512551
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 14:34 schreef Erwtensoep het volgende:
Zolang ze het kunnen uitgeven moeten ze het gewoon doen (mits het een uitzonderlijk talent is). Over de 9 miljoen van Klaas Jan hoor je ook niemand meer.
die heeft Klaas-jan er al uitgehaald
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_37512600
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_37512615
Laatste tijd veel contracten met jeugdspelers verlengd.
That's all folks!
pi_37512663
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:10 schreef -Vaduz- het volgende:
Laatste tijd veel contracten met jeugdspelers verlengd.
Ze leren van de Chelsea interesse
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:13:37 #274
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37512695
Alsof dat contracten zijn waar Chelsea van schrikt Of ze nou niks of een ton moeten betalen
pi_37512739
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:09 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[afbeelding]
Bij mij staat Ajax toch echt -4,44%
Volgens mij refreshed je Internet Explorer niet.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:16:12 #276
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_37512773
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Bij mij staat Ajax toch echt -4,44%
Volgens mij refreshed je Internet Explorer niet.
oud plaatje.
pi_37512789
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:16 schreef -Wolf- het volgende:

[..]

oud plaatje.
Wat heeft het dan voor een nut om het te posten
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:17:43 #278
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_37512813
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat heeft het dan voor een nut om het te posten
geen idee. zag het al een tijd geleden.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:19:10 #279
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37512854
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:17 schreef -Wolf- het volgende:

[..]

geen idee. zag het al een tijd geleden.
Hij wil dat we onze aandelen verkopen zeker?
Jawel, je keek.
pi_37512949
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:19 schreef jna het volgende:

[..]

Hij wil dat we onze aandelen verkopen zeker?
Dat plaatje gaat dus echt nergens over he
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:22:43 #281
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_37512976
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:21 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Dat plaatje gaat dus echt nergens over he
ja, laten we het weer over AJAX hebben.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:23:15 #282
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37512991
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat heeft het dan voor een nut om het te posten
Voor sommige mensen met humor is het wel leuk. Voor jou niet dus
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:24:43 #283
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37513042
Hij wil zeker dat Ajax kunstgras neemt
Jawel, je keek.
pi_37513059
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:23 schreef twi het volgende:

[..]

Voor sommige mensen met humor is het wel leuk. Voor jou niet dus
Wat voor een humor zie jij in dat plaatje dan

Ajax staat 1% in de +
HAHAHAH Grapje het is een oud plaatje, nu staan ze 4,4% in de min

Is dat de grap



  woensdag 3 mei 2006 @ 15:26:02 #285
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_37513083
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:25 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat voor een humor zie jij in dat plaatje dan

Ajax staat 1% in de +
HAHAHAH Grapje het is een oud plaatje, nu staan ze 4,4% in de min

Is dat de grap



als je de vorige topics wat beter in de gaten had gehouden, dan had je de grap al geweten.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:26:03 #286
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37513085
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:25 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat voor een humor zie jij in dat plaatje dan

Ajax staat 1% in de +
HAHAHAH Grapje het is een oud plaatje, nu staan ze 4,4% in de min

Is dat de grap



Kijk eens rechts op dat plaatje...
Jawel, je keek.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:27:04 #287
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37513116
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:25 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat voor een humor zie jij in dat plaatje dan

Ajax staat 1% in de +
HAHAHAH Grapje het is een oud plaatje, nu staan ze 4,4% in de min

Is dat de grap



Waag je er nou gewoon niet aan. dat bespaart ee hoop moeite.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:27:15 #288
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37513121
Overigens staat die plasticfabriek nu nog steeds als hoogste stijger terwijl Ajax in de min staat.
Jawel, je keek.
pi_37513142
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:26 schreef jna het volgende:

[..]

Kijk eens rechts op dat plaatje...
HAHAHA

pi_37513170
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:27 schreef jna het volgende:
Overigens staat die plasticfabriek nu nog steeds als hoogste stijger terwijl Ajax in de min staat.
Ten Cate is toch een textielbedrijf? Hun kunstoffentak hebben ze laatst afgestoten.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:31:21 #291
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37513218
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Ten Cate is toch een textielbedrijf? Hun kunstoffentak hebben ze laatst afgestoten.
Ze maken van alles daar volgens mij. Behalve echt gras
Jawel, je keek.
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:31:24 #292
95846 Mr.Mills
Nog steeds
pi_37513222
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Ten Cate is toch een textielbedrijf? Hun kunstoffentak hebben ze laatst afgestoten.
Oh ja joh?
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:33:44 #293
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_37513275
Misschien heeft Ajax wel contact met het bedrijf ten Cate in plaats van de persoon
Jawel, je keek.
pi_37513291
quote:
'Ajax onderhandelt met Kromkamp, Defour en Mendes'

Technisch directeur Martin van Geel is druk bezig zijn stempel te drukken op Ajax. De onderhandelingen met Henk ten Cate, de assistent-coach van Barcelona, zijn inmiddels gestart. Ook wordt al onderhandeld met de zaakwaarnemers van Steven Defour (RC Genk), Jan Kromkamp (Liverpool) en David Mendes da Silva (NAC Breda). Dat meldt de gratis ochtendkrant Spits.

Eerder werden al Jaap Stam, Kenneth Perez, Dennis Gentenaar en Michael Krohn-Dehli door Ajax vastgelegd. Mendes da Silva zou bij Ajax in beeld zijn voor de rechtshalfpositie. De middenvelder van NAC, die in het seizoen 2002-2003 al eens een half jaar voor Ajax uitkwam, moet het gat opvullen dat Tomás Galásek en Steven Pienaar zullen achterlaten. Kromkamp wordt door Ajax gezien als de ideale opvolger van de vertrekkende Hatem Trabelsi.
pi_37513294
Was een oud plaatje ja... Vond het wel lachen dat zowel ajax als Ten Cate op dezelfde site staan. De aandelen zijn altijd de eerste indicatie dat er wat gaat gebeuren bij Ajax.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:34:40 #296
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_37513296
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Ten Cate is toch een textielbedrijf? Hun kunstoffentak hebben ze laatst afgestoten.
pi_37513299
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:33 schreef jna het volgende:
Misschien heeft Ajax wel contact met het bedrijf ten Cate in plaats van de persoon
Iedereen denkt ten Cate te krijgen volgend jaar, blijkt opeens dat er kunstgras in de aRENa ligt
pi_37513318
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:34 schreef Urquhart het volgende:

[..]
So, dat wist ik nog niet
pi_37513367
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:33 schreef jna het volgende:
Misschien heeft Ajax wel contact met het bedrijf ten Cate in plaats van de persoon
Zou ook nog kunnen ja.
That's all folks!
  woensdag 3 mei 2006 @ 15:38:31 #300
95846 Mr.Mills
Nog steeds
pi_37513390
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 15:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Iedereen denkt ten Cate te krijgen volgend jaar, blijkt opeens dat er kunstgras in de aRENa ligt
HAHAHA nou da's nog eens een goeie grap
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')