Ja dat is ook zo, maar het ik vind het zo sneu staanquote:Op woensdag 10 mei 2006 23:47 schreef Luchtbel het volgende:
Ah, dat hoort toch gewoon.
Nee joh, dan ben ik weer een barbaar omdat het daarvoor te warm isquote:
Maar ze heeft wel hele leuke rokjesquote:Op woensdag 10 mei 2006 23:53 schreef Luchtbel het volgende:
Ja trek hem dan een lange broek aan
Ik vind het ineens zo gek dat ik nog nooit een korte broek voor d'r heb gekocht, ook sneu.
Hier wilde ik nog even op reageren. Jolie heeft een brandwond gehad op haar bil en bij haar plassertje, op d'r bil is het helemaal weggetrokken, bij d'r plassertje niet. Het is maar een kleine verkleuring en nou ja, wie zal het zien hequote:Op woensdag 10 mei 2006 14:03 schreef SeaOfLove het volgende:
Kan het even niet zo snel terugvinden (jullie gaan veels te vlug voor mij;-)... Maar voor degene die vroeg of die littekens van Milou wegtrekken: Nope, helaas...ze heeft 3 dikke lelijke littekens op haar linkerarm en 2 wat minder dik, maar net zo lelijk op haar borst.
De huidverkleuringen van de tweede graads brandplekken zijn inmiddels wel weg.
Ook de plek op haar been waar de huid voor de transplantatie's is afgeschaafd is niet zichtbaar meer.
Dank je voor de tip! Alleen geloof ik niet dat dit voor de littekens van Milou op zal gaan aangezien ze niet overeenkomen als die van op de website. De 5 plekken komen door de huidtransplantatie's. Haar huid van haar bovenbeen is ruim op de plekken 'geplakt', aangezien die huid niet mee zal groeien en Milou de komende jaren wel (al blijft ze een klein opdondertje met haar 1m en 1 cmquote:Op donderdag 11 mei 2006 17:40 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Hier wilde ik nog even op reageren. Jolie heeft een brandwond gehad op haar bil en bij haar plassertje, op d'r bil is het helemaal weggetrokken, bij d'r plassertje niet. Het is maar een kleine verkleuring en nou ja, wie zal het zien heHeb je wel eens een scarbanverband op de littekens van je dochter gehad? Ik ben er toevallig zelf mee bezig met een litteken waar ik last van heb, trok heel erg, zeker met dit weer en werd vooral een psychisch probleem maar ik voel echt verbetering. Het is minder rood en het trekt niet meer zo erg, het is van een niet behandelde brandwond met snijplekken eromheen maar het helpt toch wel echt. Hier kun je eventueel meer info vinden hierover.
Ookal van die blootlopersquote:Op donderdag 11 mei 2006 19:46 schreef jessie het volgende:
Hier zijn het vooral zomerjurkjes. En nog vaker in de blote billen. Zodra het badje buiten staat zegt ....
Hier ook nog nooit van Ter stal gehoordquote:Op donderdag 11 mei 2006 14:35 schreef dutchie het volgende:
O.. is dus echt zo'n Oosters iets.
Jammer voor jullie.
Ik vind het een betere zaak dan de Hans Textiel, zeg maar.
Dit bedoel ik.
Owwww pijnlijk! Welke zalf was dat die je hebt gebruikt?quote:Op vrijdag 12 mei 2006 21:36 schreef Anitra het volgende:
Leon al in zjn nieuwe kamer!
Djulian is vandaag in de brandnetels gaan zitten. De plekken werde echt heel goot en zijn hele been was 1grote plek. Ik heb he ingesmeerd met de enige zalf waar hij tegen kan en gelukkig hielp dat. het werd minder en hij lijkt er geen last van te hebben.
Ik gebruik voor Djulian altijd Dream Cream van Lush en dat is echt super creme.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:04 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Owwww pijnlijk! Welke zalf was dat die je hebt gebruikt?
Ik ben vorige week met mijn teenslippertjes zo door de brandnetels en bramenstruiken gelopen toen ik Milou in die auto zag zitten.
Niks gesmeerd maar heb nog steeds geirriteerde teentjes![]()
Na jouw mailtje met die link heb ik het BWC gemaild met de vraag of het ook geschikt is voor littekens die door een huidtransplantatie zijn ontstaan. Dinsdag krijg ik antwoord. Ik hou jullie op de hoogte;-)quote:Op vrijdag 12 mei 2006 21:14 schreef Luchtbel het volgende:
Ja man Dutchie, die kinderen worden al bijna 2!
Seaoflove, Jolie heeft vorig jaar een ongelukje gehad, ze was toen bloot. Vandaar de rare plek. Fijn dat je dochter er geen last van heeft. Mijn litteken zit niet op een duidelijke plek maar het is gewoon niet leuk om te hebben. Het deed vooral zeer ook, maar het wordt nu minder en dat is fijn. Eng hoor, je verhaal daarover, brrrrr.
Nooit van gehoord, heb site ff bij favorieten gezet, kan ik ff nalezen. Tnxquote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:14 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ik gebruik voor Djulian altijd Dream Cream van Lush en dat is echt super creme.
Mijn zus werkt op een kinderdagverblijf en daar willen alle jongens regelmatig perse een rok aan, dus dat hoeft niks te zeggenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 09:31 schreef E.T. het volgende:
Ow en ze is toch een echt meisje.. Vanmorgen wilde ze per se een rok aan
Dat was Tom inderdaadquote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:12 schreef bixister het volgende:
wat zielig voor djulian! gelukkig dat die zalf werkte, ik ben ook benieuwd naar de naam ervan.
en léon al in z'n nieuwe bedje, oeh!maak je wel wat foto's, dutchie!? is het meteen een grote-mensen-eenpersoons-bed of een peuterbed? ik zag net ook die grappige foto van Tom (of was 't Jasper coolbabe, nee toch he? maar ik twijfel een beetje) overdwars in z'n bed, geweldig! Piet is van de week voor 't eerst uit z'n bed gevallen 's nachts, zo zielig. het is gelukkig een heel laag bedje, maar vooral de schrik van 't wakker worden door zo'n val is natuurlijk heel rot. gelukkig waren we er heel snel bij en na even flink troosten sliep hij zo weer verder.
babyfeet, fijn dat het proefdraaien van Kyllian op school zo goed gegaan is!
Dankje, was gister bij een pannekoekenboerderij met speeltuin en kinderboerderij.quote:Op zondag 14 mei 2006 23:18 schreef bixister het volgende:
kan ik me voorstellen bar, dat je je toch een beetje zorgen maakt. wat een superleuke foto's zag ik trouwens net van 'm in 't fototopic, ineens ook weer een stuk 'groter' om te zien. hoe gaat 't inmiddels met het bijten?
Heel erg leuk. Ze slaapt er in elk geval wel goed door gelukkig. Dieie achtbaan was echt voor kids , maar ging wel een stukje omhoog en natuurlijk zat papa er wel naast om dr goed vast te houden. Maar tis echt een meiske waarbij de regel "Hoe gekker / harder / drukker des te beter." geld. Wat worden ze snel groot he? Sta er nog met regelmaat versteld van. Eerste de geboorte dat alles klopt lichamelijk gezien , de precisie van zo'n lichaampje maar dan zo miniatuur. Vervolgens bij alle ontwikkelingen...quote:Op zondag 14 mei 2006 23:18 schreef bixister het volgende:
xanthe leuk dat isis er zo van genoten heeft! stoer hoor, en wat een hele mensjes zijn 't dan alweer he, dat ze al zulke dingen kunnen als in de draaimolen en zelfs in de achtbaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |