nja, tis gewoon dat er foutive info staat eigenlijks :pquote:Op donderdag 4 mei 2006 21:00 schreef Dr_Flash het volgende:
zo, aangepast, EEN tram, en het ICK interieur. onderaan de OP staat de link naar het wikitopic, daar kunnen Ou-Tannu, Duvel en MREn hun definitieve oordeel over de sprintertjes vellen
verbeter danquote:Op donderdag 4 mei 2006 21:06 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
nja, tis gewoon dat er foutive info staat eigenlijks :p
Inwendig zijn er geen enorme verschillen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:18 schreef Duvel het volgende:
Eigenlijk heb je vijf soorten SGM: SGM-proto, SGM2, SGM3 uit SGM2, SGM3 vers uit fabriek, SGMm.
Mooi hč!
er is niets fout aan hoor, incompleet misschien, maar niet fout.quote:Op donderdag 4 mei 2006 21:06 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
nja, tis gewoon dat er foutive info staat eigenlijks :p
Van mij hoeft dat soort waanzin er ook niet in hoor!quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:13 schreef MREn het volgende:
[..]
Inwendig zijn er geen enorme verschillen.
Een verlengde SGM-III is het zelfde als een SGM-III af-fabriek.
Dan zou je het verschil bij IRM ook moeten maken. VIRM III->IV, VIRM IV->VI, IRM-VI en -IV nieuw.
Of de verschillende deelseries plan V1 t/m V13?
Of ICM-0 t/m ICM-4?
Lijkt mij persoonlijk wat te specifiek (en weinig relevant?) voor de OP.
Die tramfout heb ik rechtgezet, van de sprinters heb ik niet echt kaas gegeten, regelenjullie dat ffquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:15 schreef MREn het volgende:
[..]
er is niets fout aan hoor, incompleet misschien, maar niet fout.
dat een van de Houtense trams weg is, is wel een fout, dat sgm-geneuzel niet.
Dan moet in de OP ook komen, welke treinstellen een vastgeschroefde asbak hebben en welke nietquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:13 schreef MREn het volgende:
[..]
Inwendig zijn er geen enorme verschillen.
Een verlengde SGM-III is het zelfde als een SGM-III af-fabriek.
Dan zou je het verschil bij IRM ook moeten maken. VIRM III->IV, VIRM IV->VI, IRM-VI en -IV nieuw.
Of de verschillende deelseries plan V1 t/m V13?
Of ICM-0 t/m ICM-4?
Lijkt mij persoonlijk wat te specifiek (en weinig relevant?) voor de OP.
nee, da's idd over de topquote:Op donderdag 4 mei 2006 23:20 schreef Brembo het volgende:
[..]
Dan moet in de OP ook komen, welke treinstellen een vastgeschroefde asbak hebben en welke niet.
Wel joh. Ik heb ooit nog een lijst proberen bij te houden van subtiele verschillen in het DD-AR materieel: blauw of grijs linoleum op de vloer, en of er kruiskopschroeven of die andere (platkop?) waren gebruikt bij de raamkozijnen.quote:
Ze willen ze gaan verbouwen. Enkele suggesties:quote:
Wat een zeikerdsquote:Op donderdag 4 mei 2006 15:56 schreef Zug-Chef het volgende:
NS sluit toiletten in strijd tegen wildpoepers
LEEUWARDEN - Poep en plas op het spoor in het station van Leeuwarden heeft er in de afgelopen maand vier keer voor gezorgd dat treinen door een stootblok gleden. De NS hebben inmiddels besloten dat conducteurs de toiletten moeten afsluiten als de trein langer dan een paar minuten stilstaat in Leeuwarden.
Dat heeft een woordvoerder van NS woensdag laten weten in een reactie op een klacht van de conducteursvakbond VVMC. Deze bond stelde dat het station niet goed wordt schoongemaakt en deed hierover haar beklag bij spoorbeheerder ProRail.
De viezigheid is inmiddels opgeruimd. "Vannacht zijn de sporen in Leeuwarden schoongemaakt", benadrukte de NS-woordvoerder.
Gewond
Afgelopen vrijdag ging het volgens de VVMC voor het laatst mis in Leeuwarden door uitwerpselen op het spoor. De trein liep tijdens de glijpartij een beschadigde koppeling op. Bij de incidenten ligt de snelheid van de treinen erg laag en het is volgens VVMC-bestuurder Eilert daaraan te danken dat er geen machinisten of reizigers gewond zijn geraakt.
Het is niet de eerste keer dat een treinstation wordt getroffen door wildpoepers en -plassers. Eerder trof het spoorbedrijf al maatregelen tegen het fenomeen in Groningen. "Onze toiletten zijn al voorzien van stickers, waarin we klanten oproepen om er alleen gebruik van te maken als de trein rijdt", aldus de zegsman van NS.
..
..
..
..
..
Alsof dat werkt. InterCIty's staan gemiddeld zo'n 20 minuten stil. Moeten ze dus eerst alle wc's dicht doen. Om 10 minuten later ze weer open te doen... En dat gaan ze natuurlijk een keer vergeten. Zodat als de trein net rijdt, iemand naar de wc moet. Dat niet kan. En de conducteur zit dan natuurlijk op het andere treinstel, zodat iemand tot na Heerenveen moet wachten....![]()
mischien ook elk stammetje zn EIGEN moterwagen geven? ipv een 1700/1800 series eloc?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:28 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ze willen ze gaan verbouwen. Enkele suggesties:
Uiterlijk omgeschilderd:
[afbeelding]
Interieur vernieuwd:
[afbeelding]
Nieuwe kop erop:
[afbeelding]
Dat zijn die geel zwarte tanken die der achter/voor hangen toch ?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 00:57 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
mischien ook elk stammetje zn EIGEN moterwagen geven? ipv een 1700/1800 series eloc?want die passen er dan ECHT niet meer bij
Ik ben in zo'n motorwagen verliefd geworden op mn huidige vrouw, en zij op mij. Ik ben dus voorquote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:16 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Des te meer reden om die stammen echte moterwagens te geven ;P
daar kan je ook bergen andere dingen mee doenquote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:34 schreef FredvZ het volgende:
Dan zit NSR straks helemaal met een megavoorraad 1700 locs...
i knew IT!quote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:23 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ik ben in zo'n motorwagen verliefd geworden op mn huidige vrouw, en zij op mij. Ik ben dus voor
Op de watergraafsmeer neerzetten naast die grote berg ICK die als reserve staatquote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:36 schreef Ou-Tannu het volgende:
daar kan je ook bergen andere dingen mee doen![]()
nou 1700/1800 elocs voor een staartje ICK hangen en trap de 400 series van de Plan V maar wegquote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:42 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Op de watergraafsmeer neerzetten naast die grote berg ICK die als reserve staat
NSR kan er alleen maar personenrijtuigen mee trekken en daarvoor hebben ze er al genoeg.
Verkopen aan Railion heeft ook geen zin, want die hebben er ook te veel...
Verkopen aan het buitenland... beetje moeilijk met een zeldzaam =1500 (+20% 10%) Voltage.
Dat gaat mooi allemaal in dienst met DRGL2007, loccen overschot is dan ook voorbij, oa door formatie van korte (3600-serie)stammen ICR en van trek-trekstammen ICK.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 01:42 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Op de watergraafsmeer neerzetten naast die grote berg ICK die als reserve staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |