quote:It is the same bunch popping up again and again. They all go back to the Bay of Pigs. Think again about the "War on Terror", they have their own terrorists too, but you never hear about those. The art of surpression. They hold back so much about 9/11 too. Through the media you can control public opinion. David Atlee Phillips was a propaganda specialist and has said to James Files something he still recalls: I can kill more people with my typewriter, than you running around with your shotgun. I can go on like this forever. It's all connected. I now understand what Deep Throat meant when he said to Woodward : You have no idea how big this is!
Contradictio interminis!quote:Op zondag 30 april 2006 17:27 schreef jojomen4 het volgende:
Ik heb gister toevallig ongeveer de eeerste 8 pagina's van het interview gelezen. Was wel interessant maar erg langdradig.
Die heb ik wel gezien.. maar dat vond ik nou een spannende film.quote:Op zondag 30 april 2006 18:36 schreef DeepThought het volgende:
[..]
Contradictio interminis!
Zeker nooit 'JFK' gezien van Oliver Stone, dat was pas langdradig.![]()
In twee weken had 'ie het opgelostquote:Op zondag 30 april 2006 17:32 schreef TerroRobbie het volgende:
Peter R. de Vries wijdt er dinsdag ook een programma aan.
Die vrouw van JFK zat toch zeker niet te slapen?quote:Op zondag 30 april 2006 20:18 schreef Silentium het volgende:
Als je de Zapruder film goed bekijkt, zie je dat de bijrijder, voorin de auto, iets van het dashboard pakt, zich omdraait naar Kennedy toe, en precies dan krijgt 'ie de kogel voor z'n hoofd. Het lijkt er heel sterk op dat die gast het doet, in ieder geval is het heel opvallend dat het precies op dat moment gebeurd.
Wow! En dat ziet men nu pas? Iedereen maar zoeken naar een moordenaar terwijl het gewoon die gast op de bijrijdersstoel voorin de auto was!quote:Als je de Zapruder film goed bekijkt, zie je dat de bijrijder, voorin de auto, iets van het dashboard pakt, zich omdraait naar Kennedy toe, en precies dan krijgt 'ie de kogel voor z'n hoofd. Het lijkt er heel sterk op dat die gast het doet, in ieder geval is het heel opvallend dat het precies op dat moment gebeurd.
Dat is lichtval, is lang geleden ook al een topic over geweest...quote:Op zondag 30 april 2006 20:18 schreef Silentium het volgende:
Als je de Zapruder film goed bekijkt, zie je dat de bijrijder, voorin de auto, iets van het dashboard pakt, zich omdraait naar Kennedy toe, en precies dan krijgt 'ie de kogel voor z'n hoofd. Het lijkt er heel sterk op dat die gast het doet, in ieder geval is het heel opvallend dat het precies op dat moment gebeurd.
Nee, een van de minst waardevolle.quote:Op maandag 1 mei 2006 14:27 schreef RickySway het volgende:
Was dat tevens niet de laatste 'goede' president?
quote:Op zondag 30 april 2006 17:18 schreef DeepThought het volgende:
Volgens Wim Dankbaar kwam de kogel van rechts,
[..]
nee een milieu activistquote:Op dinsdag 2 mei 2006 09:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De kogel kwam van rechts!
Was het een neo-nazi?![]()
Dan zou ie van links moeten komen...quote:
Nee zeker niet, Kennedy was niet zo heel erg sterk, kwam op een zeer merkwaardige manier aan de macht waarbij zelfs de verkiezingen van 2000 nog netjes leken en zorgde voor een bijna escalatie van de koude oorlog.quote:Op maandag 1 mei 2006 14:27 schreef RickySway het volgende:
Was dat tevens niet de laatste 'goede' president?
Ik heb nog helemaal geen idee verder, vandaar ook dat ik wel nieuwsgierig ben naar wat ze er van gemaakt hebbenquote:Op dinsdag 2 mei 2006 15:51 schreef merlin693 het volgende:
volgens mij heb ik begrepen dat de bewuste verklaring niet door peter eruit getrokken is maar in de roelatie was als de James E. Files verklaring
Google maar op Wim Dankbaar.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 16:03 schreef merlin693 het volgende:
uit het voorstukje en een beetje zoeken op internet vond ik deze naam waarbij de verklaring eigenlijk uit 1994 stamt...ben niet 100 % zeker hoor(maar had ook het gevoel dat peter een beetje te hoog van de toren blies vandaar dat ik een klijne zoektocht deed)...we zullen zien
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |