Ik denk ook wel dat je een bepaalde persoonlijkheid moet hebben om na je 30ste nog bij je pappie en mammie te wonen, eerlijk gezegd. No offense, maar zelfstandigheid zal dan beslist niet één van de sterkste eigenschappen zijn.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:22 schreef Isabeau het volgende:
Wat wordt er trouwens makkelijk geoordeeld/veroordeeld in dit topic en er wordt van alles ingevuld betreffende de persoonlijheid van mensen. Zegt mijns inziens meer over de oordeelvellers dan over de thuiswoners.
Laffie is niet schattig... Gewoon amsterdamsquote:Op donderdag 27 april 2006 21:44 schreef Isabeau het volgende:
Is prima, maar mensen papventje en laffie (wat dus gewoon een schattig woordje voor lafaard is) noemen...tsja.
En dat noemt zich moderator... Op een forum gaat het om meningen te vormen en oordelen te geven over bepaalde zaken, actualiteiten en mensen.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:38 schreef Isabeau het volgende:
Nah, ik ben van mening dat je niet zomaar over iemand kan oordelen via een internetforum. Daarvoor moet je gewoon veel meer van iemand weten dan alleen het feit dat iemand nog steeds thuis woont.
Klopt als een bus! En ik zie idd veel reacties waarvan ik denk: dat is het afschuiven van de reden waarom men niet uit huis gaat. Al zal men mijn reden ook wel onzin vinden, maar goed.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:27 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Punt is gewoon dat je heel veel leert van zelfstandig gaan wonen.
Xennia,ik heb geen idee,ik kan niet in de toekomst kijken.Misschien ben ik binnen een paar maanden weg,misschien niet.Ik weet het niet.Tot dit topic kwam was het geen onderwerp waar ik me erg in verdiept heb.quote:Op donderdag 27 april 2006 22:56 schreef Xennia het volgende:
RealZeus: dus als ik het goed begrijp ga je pas uit huis als je een vriendin hebt, zodat je aanspraak hebt? Wat nou als die vriendin er op je 40e nog niet is?
Ik woonde ook een kilometer van ouders af.... maar dat soort dingen deden we toch echt niet. We hadden wel de traditie dat we elke vrijdagavond bij mijn ouders kwamen eten, en meestal bleven we dan de hele avond wel hangen.... borreltje, spelletje, etc. Maar nee, ik kwam echt niet elke dag langs ofzo. Wij hadden ons eigen leven, mijn ouders hadden hun leven, en daarmee uit.quote:Op donderdag 27 april 2006 09:57 schreef Lucille het volgende:
Ik ken ook mensen die getrouwd zijn en dan bewust vlakbij de ouders gaan wonen en elke ochtend bij mams ontbijten, de honden bij mams dumpen en de was ook. Dat vind ik persoonlijk vreemder dan nog thuis wonen.
Een vriendin is niet alles... Probeer eerst gewoon je eigen leven leuk te maken voordat je je focus op een partner gaat leggen. Geloof me, op jezelf wonen heeft een gunstig effect op je sociale leven. Dat bij jou iedereen aan de partner is op hun 30e wil niet zeggen dat bij iedereen zo is. Zekerquote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Xennia,ik heb geen idee,ik kan niet in de toekomst kijken.Misschien ben ik binnen een paar maanden weg,misschien niet.Ik weet het niet.Tot dit topic kwam was het geen onderwerp waar ik me erg in verdiept heb.
En als die vriendin er op mijn 40e nog niet is? Dan ben ik geworden wat ik niet wilde worden.
Zo'n vrijgezel die overal een beetje in zijn uppie heen moet omdat zijn vrienden alleen hun vrouw en kinderen nog herkennen.
Ik denk dat ik maar een appartement boven een kroeg moet zoeken.Verstokte vrijgezellen hangen immers remie alleen aan de bar in een kroeg.![]()
Ik heb zo'n flauw vermoeden van nietquote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
Xennia,ik heb geen idee,ik kan niet in de toekomst kijken.Misschien ben ik binnen een paar maanden weg,misschien niet.
Je moet de posts wel lezen Metro, dan zou je zien dat lang niet al die singles nog bij hun ouders wonen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 09:40 schreef Metro2005 het volgende:
Ik zie hier opvallend veel mensen uit het wijlen singles topic posten. Zou er toch een verband zijn?
Kan best. Ik doe niets andersquote:Op donderdag 27 april 2006 21:38 schreef Isabeau het volgende:
Nah, ik ben van mening dat je niet zomaar over iemand kan oordelen via een internetforum.
Je bent de eerste FOK-mod die haar eigen nest bevuild, zoals jij het stelt kunnen we beter de hele toko sluiten.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:38 schreef Isabeau het volgende:
Nah, ik ben van mening dat je niet zomaar over iemand kan oordelen via een internetforum. Daarvoor moet je gewoon veel meer van iemand weten dan alleen het feit dat iemand nog steeds thuis woont.
Misschien heeft 't topic dan nog een positief gevolg...quote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Tot dit topic kwam was het geen onderwerp waar ik me erg in verdiept heb.
Dat heb je helemaal zelf in de hand. En je kunt dan echt niet aankomen met "Ik ben nog vrijgezel omdat ik lelijk ben". D'r zijn genoeg lelijke mensen die ook gewoon relaties hebben. Er zijn zelfs mensen met een verschrikkelijk karakter die een partner hebben. Dan vraag ik me toch echt af hoe dat komt... maar het kan dus gewoon. Als je (ongewenst) vrijgezel bent, ligt het aan jezelf, niet aan de rest van de wereld (als een relatie net uit is, is 't een ander verhaal).quote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
En als die vriendin er op mijn 40e nog niet is? Dan ben ik geworden wat ik niet wilde worden.
Slechte vrienden dan. En echt niet iedereen met vrouw (of man) en kinderen sluit de rest van de wereld buiten. Daar is trouwens hier een topic voor.quote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
Zo'n vrijgezel die overal een beetje in zijn uppie heen moet omdat zijn vrienden alleen hun vrouw en kinderen nog herkennen.
Dat topic ken ik al.En ja,aan die vriendschap twijfel ik al niet meer. Dat is een kwestie van:quote:Op vrijdag 28 april 2006 11:58 schreef LadyXochi het volgende:
[.
Slechte vrienden dan. En echt niet iedereen met vrouw (of man) en kinderen sluit de rest van de wereld buiten. Daar is trouwens hier een topic voor.
Ja,wie weet.Het zet me iig wel aan het denken.quote:Op vrijdag 28 april 2006 11:58 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Misschien heeft 't topic dan nog een positief gevolg...![]()
quote:Op vrijdag 28 april 2006 11:58 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Misschien heeft 't topic dan nog een positief gevolg...![]()
[..]
Dat heb je helemaal zelf in de hand. En je kunt dan echt niet aankomen met "Ik ben nog vrijgezel omdat ik lelijk ben". D'r zijn genoeg lelijke mensen die ook gewoon relaties hebben. Er zijn zelfs mensen met een verschrikkelijk karakter die een partner hebben. Dan vraag ik me toch echt af hoe dat komt... maar het kan dus gewoon. Als je (ongewenst) vrijgezel bent, ligt het aan jezelf, niet aan de rest van de wereld (als een relatie net uit is, is 't een ander verhaal).
[..]
Slechte vrienden dan. En echt niet iedereen met vrouw (of man) en kinderen sluit de rest van de wereld buiten. Daar is trouwens hier een topic voor.
Ach je bekijkt het iig al pragmatischquote:Op vrijdag 28 april 2006 18:10 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja,wie weet.Het zet me iig wel aan het denken.
Allereerst vraag ik me af waar ik zal gaan wonen.Wil ik in dit dorp blijven dan ben ik over 5 jaar pas aan de beurt en idd,verandering van spijs doet eten.
Ga ik in een groot dorp of in een stad wonen?
Ik heb voor mijn werk bijvoorbeeld een maand in Purmerend gewoond,maar dat is niet een plek waar je gelukkig wordt.
Alhoewel ik dat eerder aan de mentaliteit van de mensen daar toe dicht.Groningers zijn toch vriendelijker.
Hou ik geld genoeg over om ook leuke dingen te doen?
Lijkt me ook belangrijk.Zonder geld kun je niet op stap(want je gaat ook niet zonder kloten naar de hoeren) en dan is er dus minder kans op een ontmoeting met andere mensen die misschien wel je vrienden zouden kunnen worden.
En natuurlijk de vraag die mij heel erg bezighoud;word ik wel gelukkig?Ben ik in staat om in mijn uppie nieuwe mensen te leren kennen? De meeste mensen die ik ken ken ik via vrienden.
Ja,ik ben een mietje wat dat betreft.(maar geloof me,ik heb ook sterke kanten)
![]()
Ja,ik heb een vaste baan ,maar ik maar een 20 uurs contract.Dit omdat ze bij ons bedrijf nooit weten hoeveel werk er is.(koeriersbedrijf).Dus dat wordt huren.En laat ik eerst maar eens bedenken wat ik wil.In elk geval wil ik alles voor mezelf (sanitair en keuken).En waarschijnlijk is Groningen,ondanks dat ik geen stadsmens ben,wel een goed idee.Ik kan op de fiets naar het werk(want dan wil ik zeker in Oosterpoort wonen,dat is een redelijk fatsoenlijke wijk en bij het centrum in de buurt)(ook bij mijn werk trouwens) en in Groningen kun je goed stappen.Een dorp trekt mij qua mentaliteit van de bewoners wat meer,maar dat komt misschien ook door het Purmerend-uitstapje.(waar overigens nog minder te doen is dan in Habbekuttenveen)quote:Op vrijdag 28 april 2006 19:39 schreef _Floddertje_ het volgende:
En als je een vaste baan hebt, dan moet het daar in Groningen volgens mij ook makkelijk lukken om evt. iets te kopen, dan heb je niet het probleem van jaren op een huurwoning moeten wachten.
Ach ja, je gaat er eens over na denken en komt dan tot de conclusie dat je mede-fokkertjes best gelijk hadden in het feit dat je misschien wel een beetje een mietje bent in dat soort dingen.Als het me ergens goed gaat heb ik niet echt de drang om weg te gaan uit angst dat het dan minder wordt.quote:Ik vind het trouwens heel goed van je dat je toch zo openstaat voor wat anderen te zeggen hebben nadat je aanvankelijk zo verontwaardigd reageerde.![]()
Het moet me toch even van het hart dat het toch wel van ontzettend veel lef getuigd als je na zo'n discussie het voor elkaar krijgt dit openlijk te bekennen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 22:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja,ik heb een vaste baan ,maar ik maar een 20 uurs contract.Dit omdat ze bij ons bedrijf nooit weten hoeveel werk er is.(koeriersbedrijf).Dus dat wordt huren.En laat ik eerst maar eens bedenken wat ik wil.In elk geval wil ik alles voor mezelf (sanitair en keuken).En waarschijnlijk is Groningen,ondanks dat ik geen stadsmens ben,wel een goed idee.Ik kan op de fiets naar het werk(want dan wil ik zeker in Oosterpoort wonen,dat is een redelijk fatsoenlijke wijk en bij het centrum in de buurt)(ook bij mijn werk trouwens) en in Groningen kun je goed stappen.Een dorp trekt mij qua mentaliteit van de bewoners wat meer,maar dat komt misschien ook door het Purmerend-uitstapje.(waar overigens nog minder te doen is dan in Habbekuttenveen)
[..]
Ach ja, je gaat er eens over na denken en komt dan tot de conclusie dat je mede-fokkertjes best gelijk hadden in het feit dat je misschien wel een beetje een mietje bent in dat soort dingen.Als het me ergens goed gaat heb ik niet echt de drang om weg te gaan uit angst dat het dan minder wordt.
Maar goed,ik weet ook wel dat mijn leven op deze manier blijft hangen en dat ik op den duur steeds minder mensen om me heen krijg (omdat iedereen het bekende huisje,boompje en beestje heeft).
Kijk,ik word wel 30 dit jaar ,maar ik voel me nog helemaal geen 30.Dat heeft er ook wel mee te maken.
Misschien moet ik her en der maar eens informeren,het hoeft niet binnen een week immers.
En ik heb dingen in het verschiet staan die best geld kosten.(weekend-weg,vakantie naar Zweden,garagerekening is onderweg).Maar goed,ik kan me in elk geval vast inschrijven.(punten sparen)
En ik reageerde misschien ook wel zo aangebrand omdat ik nooit zo besefte dat ik zo'n kneus was.![]()
![]()
Kerel, realiseer je je wel dat je gewoon betaald kreeg om haar te nuecken?quote:Op zaterdag 29 april 2006 07:50 schreef SeLang het volgende:
Ik ging trouwens ook pas op m'n 22ste het huis uit.
De reden dat ik zo laat was, was omdat mijn mede TU-studenten allemaal in studentenhuizen woonden met uitsluitend nerds, terwijl ik thuis gewoon een stel lekkere geile wijven in de straat had wonen.
En ik woonde toch op fietsafstand van de universiteit, dus....
Ik heb me wel vrij snel ingeschreven voor een zelfstandige eenheid, en toen ik na een paar jaar wachten eindelijk aan de beurt was heb ik m'n vriendin (die overigens in een andere stad studeerde) lekker de helft van de huur laten betalen (elk 210 gulden, we kregen ook nog 80 piek huursubsidie). Gelukkig kwam zij maar 3x per week langs, maar zij profiteerde ook van ongestoord nuecken dus was het wel terecht dat ze de helft mee betaalde
quote:Op zaterdag 29 april 2006 08:25 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Kerel, realiseer je je wel dat je gewoon betaald kreeg om haar te nuecken?
quote:Op zaterdag 29 april 2006 08:43 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ben ook van mening dan een vriendin op z'n minst kostenneutraal moet zijn
Natuurlijk, dat houdt me jong en vitaal.quote:Op zaterdag 29 april 2006 11:15 schreef Isabeau het volgende:
En je leest de Donald Duck nog?
Hoe wist je dat eigenlijkquote:Op zaterdag 29 april 2006 11:15 schreef Isabeau het volgende:
En je leest de Donald Duck nog?
Transformersquote:Op zaterdag 29 april 2006 13:14 schreef Ole het volgende:
En slaap je onder een dekbed van K3?
Nee, natuurlijk nietquote:Op zaterdag 29 april 2006 13:14 schreef Ole het volgende:
En slaap je onder een dekbed van K3?
Ik hoop maar dat dit een grapje isquote:Op zaterdag 29 april 2006 11:14 schreef Diederik_Duck het volgende:
Dat kan best. Ik ben 45, woon nog steeds thuis. Mijn moeder kookt geweldig, en ze strijkt al mijn kleren, ik ben er heel tevreden mee!
Ik had het even duidelijker moeten schrijven:ik heb idd een 20 uur contract,maar ik werk en verdien wel meer.Het is alleen voor het bedrijf een zekerheid dat,mocht er weinig werk zijn,ze me dan niet hoeven te betalen.quote:Op zaterdag 29 april 2006 10:02 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
![]()
Anyway, ik ben blij dat we Zeus aan het denken hebben gezet. Alleen kreeg ik nu dus weer wat nieuwe info binnen. Zeus, een 20 uur contract? Da's niet veel... Da's dan ook de helft van iemand die gewoon 40 uur werkt. En als je even uitgaat van hetzelfde loon per eenheid, verdien je dan ook de helft minder... Dan wordt op jezelf wonen een stuk lastiger.
Wat bedoel je met soldaatje spelen???quote:Nog even iets anders.... Zo zijn er ook mensen die stomme excuses gaan verzinnen om het maar goed te praten dat ze nog thuis wonen. Zoals "Ik wil niet huren, maar ik heb nog geen geld om te kopen", maar vervolgens duizenden Euro's uitgeven aan iets wat ik "soldaatje spelen" noem.![]()
Kerel dat tolereer je toch niet? Solliciteren!quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:35 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik had het even duidelijker moeten schrijven:ik heb idd een 20 uur contract,maar ik werk en verdien wel meer.Het is alleen voor het bedrijf een zekerheid dat,mocht er weinig werk zijn,ze me dan niet hoeven te betalen.
quote:Maar feitelijk gezien heb ik nog nooit onder de 30 uur per week gezeten,het schommelt tussen de 36 en 46 uur.
[..]
Wat bedoel je met soldaatje spelen???![]()
Oooooooh!!!quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:35 schreef RealZeus het volgende:
Maar feitelijk gezien heb ik nog nooit onder de 30 uur per week gezeten,het schommelt tussen de 36 en 46 uur.
Dit, dit en dit. Kost klauwen vol geld aan kleding en materiaal, je moet er ook nog eens regelmatig vrij voor vragen (omdat je bijvoorbeeld de slag om Bastogne niet in 2 dagen kunt naspelen), etc.quote:
quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:40 schreef RealZeus het volgende:
Even weer een update: ik heb namelijk wat leuks gezien.Klein detail:het moet nog gebouwd worden.
Dank u!quote:
Dat probleem ken ik, en had ik ook. We huren nu particulier. Hebben we maar een half jaar op moeten wachten.quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:48 schreef Maanvis het volgende:
Ik, en mensen van mijn leeftijds en salarisgroep in de regio waar ik woon zouden wel willen, maar kunnen niet omdat er ontiegelijk veel woningnood is (gemiddelde wachttijd 5 jaar).. Ik ben 25 nu
Ik heb me op mijn 18e ingeschreven als woningzoekende, en er komen iedere 2 weken ongeveer 1 of 2 huizen vrij waar ik in zou WILLEN wonen, maar zie daar maar eens in te komen met een wachtlijst van weet ik niet hoe lang (die alleen maar op loopt omdat steeds meer mensen het huis uit willen). Met mijn salaris kan ik net een klein appartementje kopen, wat financieel gezien onverstandig zou zijn, omdat het in de tijd dat ik er zou wonen (5 of 6 jaar) niet of nauwelijks in waarde zou stijgen. De enige optie voor mij is of om een veel betere baan te krijgen zodat ik meer kan lenen, of een vriendin te krijgen en daarmee iets te kopen. Maar dat laatste zal er wel niet in zitten, gezien hoe mensen denken over een 25+-jarige die nog bij zijn ouders thuis woont (al dan niet gedwongen)quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:51 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Dat probleem ken ik, en had ik ook. We huren nu particulier. Hebben we maar een half jaar op moeten wachten.
Maar om dat te voorkomen kun je je al beter zo vroeg mogelijk inschrijven als woningzoekende. Ook al heb je nu nog geen plannen. Als je dan uiteindelijk besluit uit huis te gaan, heb je tenminste wachttijd opgebouwd.
Dat heet een non-speculatie beding. Prachtige uitvinding, kan alleen in Nederland. Op een normaal functionerende markt zou een dergelijke partij nimmer klanten vinden.quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:49 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
![]()
![]()
Let alleen wel goed op waar je aan begint, want ik heb begrepen dat er hier in de buurt ook een soort project was, en daar moest je op tijd bij zijn en ik geloof ¤ 500,- inleg, maar daar was iets mee... ging niet door of zo... ik weet het nog niet.. Enneuh, d'r was ook een addertje onder 't gras. Iets met dat de aankoop heel goedkoop was, maar je mocht het alleen aan de gemeente verkopen als je wilde verhuizen... en dan tegen 80% van de waarde of zo...
quote:[..]
Dank u!![]()
U mag jij zeggenquote:
Waarom mag Realzues wel zijn situatie kritisch onder de loep nemen, maar mag ik geen actie ondernemen teneinde mijn situatie daadwerkelijk te verbeteren middels het aande haak slaan van een lekker kokende vrouw middels enige goedgeplaatste volzinnen mijnerzijds?quote:Op zaterdag 29 april 2006 17:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
U mag jij zeggen.
En RealZeus:
Goed dat dit topic ervoor zorgt dat je je eigen situatie kritisch onder de loep neemt!
Succes!
Ze mag ons niet denk ik..quote:Op zaterdag 29 april 2006 17:33 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Waarom mag Realzues wel zijn situatie kritisch onder de loep nemen, maar mag ik geen actie ondernemen teneinde mijn situatie daadwerkelijk te verbeteren middels het aande haak slaan van een lekker kokende vrouw middels enige goedgeplaatste volzinnen mijnerzijds?
Ik mag jullie allebei graag, maar niet op die manier in dit topic.quote:
* Checkt woonplaats van LadyXochiquote:Op zaterdag 29 april 2006 16:49 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
![]()
![]()
Let alleen wel goed op waar je aan begint, want ik heb begrepen dat er hier in de buurt ook een soort project was, en daar moest je op tijd bij zijn en ik geloof ¤ 500,- inleg, maar daar was iets mee... ging niet door of zo... ik weet het nog niet.. Enneuh, d'r was ook een addertje onder 't gras. Iets met dat de aankoop heel goedkoop was, maar je mocht het alleen aan de gemeente verkopen als je wilde verhuizen... en dan tegen 80% van de waarde of zo...
Wie is Thomas?quote:Op zaterdag 29 april 2006 18:50 schreef Xennia het volgende:
RZ: goed van je dat dit topic je aan het denken heeft gezet. Wat ik niet begrijp is waarom je je niet al op je 18e hebt ingeschreven? Dan had je nu ieder huis kunnen krijgen.
Je zegt dat je misschien minder kan stappen en zo minder mensen ontmoet, maar je ontmoet niet alleen mensen bij het stappen. Je krijgt bijvoorbeeld ook nieuwe buren met wie je een praatje kunt maken en kunt uitnodigen voor een house-warming en ook bij de supermarkt kun je mensen ontmoeten
Toen ik 18 was boeide het me totaal niet.Heb wel ingeschreven gestaan maar ben vergeten het verlenginsformulier op tijd in te vullen en op te sturenquote:Op zaterdag 29 april 2006 18:50 schreef Xennia het volgende:
RZ: goed van je dat dit topic je aan het denken heeft gezet. Wat ik niet begrijp is waarom je je niet al op je 18e hebt ingeschreven? Dan had je nu ieder huis kunnen krijgen.
Je zegt dat je misschien minder kan stappen en zo minder mensen ontmoet, maar je ontmoet niet alleen mensen bij het stappen. Je krijgt bijvoorbeeld ook nieuwe buren met wie je een praatje kunt maken en kunt uitnodigen voor een house-warming en ook bij de supermarkt kun je mensen ontmoeten
Wat breng je dat toch weer slecht. RZ: als je een eigen huis hebt, kunt je ieder moment van de dag die lekkere buurvrouw in je eigen bed uitwonen, zonder dat je moeder gaat zeiken over de extra was die ze daardoor moet doen.quote:Op zaterdag 29 april 2006 18:50 schreef Xennia het volgende:
RZ: goed van je dat dit topic je aan het denken heeft gezet. Wat ik niet begrijp is waarom je je niet al op je 18e hebt ingeschreven? Dan had je nu ieder huis kunnen krijgen.
Je zegt dat je misschien minder kan stappen en zo minder mensen ontmoet, maar je ontmoet niet alleen mensen bij het stappen. Je krijgt bijvoorbeeld ook nieuwe buren met wie je een praatje kunt maken en kunt uitnodigen voor een house-warming en ook bij de supermarkt kun je mensen ontmoeten
Ik zie het al voor me:quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:23 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Wat breng je dat toch weer slecht. RZ: als je een eigen huis hebt, kunt je ieder moment van de dag die lekkere buurvrouw in je eigen bed uitwonen, zonder dat je moeder gaat zeiken over de extra was die ze daardoor moet doen.
Die makelaars lusten daar allemaal wel pap van hoor, dat is jongens onder elkaar als je als kerel alleen een huis gaat kopenquote:Op zaterdag 29 april 2006 20:45 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik zie het al voor me:
RZ:Hier woont toch wel een lekker wijf naast hè?
Makelaar:![]()
![]()
Omdat hij toen (en eigenlijk tot dit topic) nog nooit gedacht had aan het nest verlaten.quote:Op zaterdag 29 april 2006 18:50 schreef Xennia het volgende:
RZ: goed van je dat dit topic je aan het denken heeft gezet. Wat ik niet begrijp is waarom je je niet al op je 18e hebt ingeschreven? Dan had je nu ieder huis kunnen krijgen.
Klopt, maar daar gaat het niet om.quote:Op zaterdag 29 april 2006 21:49 schreef GODFLESH het volgende:
wat een domme generalisaties allemaal ... !
Jullie doen net alsof iedereen die op zichzelf woont WEL zelfstandig is....wat absoluut niet zo hoeft te zijn
...er zijn er zat waarvan het huis een puinhoop is / die nog geen schilderij op kunnen hangen / in geldnood zitten omdat ze er niet mee om kunnen gaan / geen vaste baan kunnen aanhouden etc etc etc
Je hebt wel gelijk. Uit huis gaan is heel belangrijk voor je zelfstandigheid. Maar er zijn hier wel een aantal mensen die het ook wel een beetje overschatten (en ja ook een aantal die het onderschatten, maar goed).quote:Op zondag 30 april 2006 00:19 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Klopt, maar daar gaat het niet om.
IMO ben je sowieso niet zelfstandig als je nog thuis woont. En uit huis gaan is in ieder geval een goede stap in de richting van zelfstandigheid.
Wat vind je dan van mensen die op zichzelf hebben gewoond, maar tijdelijk weer thuiswonen tot ze iets geschikts hebben gevonden binnen korte tijd? Zijn dat ook allemaal onzelfstandige, sneue moederskindjes?quote:Op zondag 30 april 2006 00:19 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Klopt, maar daar gaat het niet om.
IMO ben je sowieso niet zelfstandig als je nog thuis woont. En uit huis gaan is in ieder geval een goede stap in de richting van zelfstandigheid.
Zou je denken, hè? Maar valt toch tegen. Ik ken mensen die nog geen aardappelen kan koken!quote:Op zondag 30 april 2006 01:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
koken, afwassen, boodschappen en schoonmaken.. vier ontzettend makkelijke dingen die elke imbeciel kan doen
Mee eens. Mijn ouders zouden het absoluut niet op prijs gesteld hebben als mijn vriend en ik een hele dag de kamer niet uit zouden komen, bahalve om naar de wc te gaan en wat te eten. Ook ben je dan redelijk beperkt tot de slaapkamer... Misschien de badkamer....quote:Op zondag 30 april 2006 01:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
op jezelf wonen is vooral bevorderend voor je zelfstandigheid, voor verbetering contact familie (kon ze op een moment echt niet meer uitstaan, nu ik ze 2 keer per maand ofzo zie gaat het stukken beter dan elke dag, dag in dag uit) en voor je seksleven
Als je de eerste post had gelezen, had je dit gezien:quote:Op zondag 30 april 2006 10:57 schreef Tranceptor het volgende:
Wat vind je dan van mensen die op zichzelf hebben gewoond, maar tijdelijk weer thuiswonen tot ze iets geschikts hebben gevonden binnen korte tijd? Zijn dat ook allemaal onzelfstandige, sneue moederskindjes?
Dusquote:Op woensdag 26 april 2006 13:43 schreef LadyXochi het volgende:
Ik ben persoonlijk van mening dat het niet normaal is als je op je 30e nog bij je ouders woont, maar er zijn uitzonderingen waarbij het wel kan, bijvoorbeeld:Als je al op jezelf (of samen) hebt gewoond en wegens omstandigheden dit niet meer kunt (bijvoorbeeld relatie die uit ging of onverwachts je baan kwijt, waardoor je het niet meer kunt betalen)
Zie ik eruit als iemand die topics terug gaat lezen?quote:Op zondag 30 april 2006 13:34 schreef LadyXochi het volgende:
Als je de eerste post had gelezen, had je dit gezien:
[..]
Dus![]()
Ik weet niet of je wel eens in een studentenhuis geweest bent,maar voor die bevolkingsgroep schijnt dat anders te liggen.quote:Op zondag 30 april 2006 01:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
En ik vind dat er nogal een poeha wordt gemaakt over op jezelf wonen.. ik bedoel wat moet je nou extra doen? koken, afwassen, boodschappen en schoonmaken.. vier ontzettend makkelijke dingen die elke imbeciel kan doen, het kost alleen wat tijd en kleine moeite.
En wat heeft dat met zelfstandig wonen te maken? Ik heb ooit een vriendinnetje gehad dat al jaren zelfstandig woonde, maar toch slaagde ze er iedere keer in alles te laten aanbranden, zelfs de simpelste gerechten. Koken heeft m.i. niet zoveel te maken met zelfstandig wonen, daar heb je gevoel voor of niet.quote:Op zondag 30 april 2006 13:34 schreef LadyXochi het volgende:
[..]
Zou je denken, hè? Maar valt toch tegen. Ik ken mensen die nog geen aardappelen kan koken!![]()
[..]
Dat heb ik in dit topic wel gemerkt,ja.quote:Op zondag 30 april 2006 15:17 schreef Tranceptor het volgende:
Thuiswonen roept gewoon het idee op dat je geen enkele verantwoordelijkheid neemt en je laat bedienen door pappie en mammie.
Ik moet zeggen dat mijn algemene ervaring met dames die nog thuiswonen ook is dat ze in denken nog vrij weinig zelfstandig zijn en in doen ook. Nu is dat natuurlijk subjectief en is er tegenwoordig een veelheid aan factoren waardoor je nog thuis kunt zitten. Echter, als je een goede baan hebt en de mogelijkheden hebt om ergens te wonen, wordt dan eerst maar eens onafhankelijk en zelfstandig voor je hoge eisen aan een dame stelt.quote:Op zondag 30 april 2006 16:03 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat heb ik in dit topic wel gemerkt,ja.
Terwijl er toch genoeg mensen zijn die thuis wonen en veel doen.
Alles teruglezen doe ik ook niet (behalve nu dan, omdat ik de TS ben), maar ik lees altijd nog wel de eerste post...quote:Op zondag 30 april 2006 14:09 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zie ik eruit als iemand die topics terug gaat lezen?![]()
Da's voornamelijk lamheid, en ik kan dat ook niet begrijpen. Voor mij hoeft alles niet netjes te zijn, maar ik snap niet hoe iemand in een ranzig huis kan wonen. Ken je dat programma "Hoe schoon is jouw huis"? Dat soort situaties heb ik ook wel eens gezien.quote:Op zondag 30 april 2006 14:40 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik weet niet of je wel eens in een studentenhuis geweest bent,maar voor die bevolkingsgroep schijnt dat anders te liggen.
Dat boodschappen doen gaat nog wel en ze kunnen ook wel [insert pastagerecht] klaarmaken,maar dat afwassen en schoonmaken,dat schijnt toch wel heel moeilijk te zijn.
Dus misschien kan elke imbeciel het wel,alleen de studerenden zijn er niet echt bedreven in.
Waar legde ik die link?quote:Op zondag 30 april 2006 14:59 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Koken heeft m.i. niet zoveel te maken met zelfstandig wonen
Ik heb af en toe nog best wel eens een zwak moment waarin ik ook de reactie van TS lees, maar zelden voegt die werkelijk iets toe.quote:Op zondag 30 april 2006 17:29 schreef LadyXochi het volgende:
Alles teruglezen doe ik ook niet (behalve nu dan, omdat ik de TS ben), maar ik lees altijd nog wel de eerste post...
quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:05 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Toen ik 18 was boeide het me totaal niet.Heb wel ingeschreven gestaan maar ben vergeten het verlenginsformulier op tijd in te vullen en op te sturen,dag 48 puntjes.
![]()
Dus ja,dat was dom,maar je bent een chaoot of je bent het niet.
quote:Op maandag 1 mei 2006 14:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Woonborg
![]()
Kom ik een uur geleden bij Woonborg,de woningstichting al hier.
Vraag inschrijfformulier,vul het in en vertel de receptioniste hoe en wat.
Zij checkt de computer en zegt:"Maar u staat nog gewoon als actief hoor."
Het is dat er een balie tussen zit maar anders![]()
Ik heb 70 punten.
![]()
Fuck een andere plaats,home is where the heart is.
Nou nog wachten op een leuk huisje.![]()
Hey, wat superquote:Op maandag 1 mei 2006 14:42 schreef RealZeus het volgende:
Woonborg
![]()
Kom ik een uur geleden bij Woonborg,de woningstichting al hier.
Vraag inschrijfformulier,vul het in en vertel de receptioniste hoe en wat.
Zij checkt de computer en zegt:"Maar u staat nog gewoon als actief hoor."
Het is dat er een balie tussen zit maar anders![]()
Ik heb 70 punten.
![]()
Fuck een andere plaats,home is where the heart is.
Nou nog wachten op een leuk huisje.![]()
woww zo zie je maar weer waar een pagina vol afkeuring op fok toe kan leiden, bij een overtuigd thuiswoner in dit gevalquote:Op maandag 1 mei 2006 14:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Woonborg
![]()
Kom ik een uur geleden bij Woonborg,de woningstichting al hier.
Vraag inschrijfformulier,vul het in en vertel de receptioniste hoe en wat.
Zij checkt de computer en zegt:"Maar u staat nog gewoon als actief hoor."
Het is dat er een balie tussen zit maar anders![]()
Ik heb 70 punten.
![]()
Fuck een andere plaats,home is where the heart is.
Nou nog wachten op een leuk huisje.![]()
Of voor heeeeel veel geld huren..quote:Op maandag 1 mei 2006 20:04 schreef maartena het volgende:
Ik vind dat hele woningbouwverenigingsysteem sowieso erg prut.... Ik *kan* bijvoorbeeld niet ingeschreven staan omdat ik niet in Nederland woon, en mocht ik ooit weer terug willen naar Nederland, dan kan ik waarschijnlijk niet via de woningbouwvereniging huren. Dat wordt dus kopen.
Ja en een van de grootste redenen daarvoor is dat de huizenprijzen daar schrikbarend hoog zijn, zodat ze wel langer thuis móeten blijven wonen....quote:Dat gedeelte heb ik gemist.
In Italië is het trouwens ook de normaalste zaak van de wereld dat kinderen thuis blijven wonen totdat ze een eigen gezin stichten.
Cool!quote:
Ga dan gewoon op kamersquote:Op dinsdag 2 mei 2006 10:52 schreef Tranceptor het volgende:
Ik wil op mezelf godver, ik word depri van woningnet
Heb het net gevonden en hier noemen ze dat CPO (Collectief Particulier Opdrachtgeversschap) i.c.m. Koopgarant.quote:Op zaterdag 29 april 2006 17:10 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat heet een non-speculatie beding. Prachtige uitvinding, kan alleen in Nederland. Op een normaal functionerende markt zou een dergelijke partij nimmer klanten vinden.
[..]
Ma begon gelijk al over dingen die ik wel mocht mee nemen.We hebben bijvoorbeeld twee zwarte velours bankstellen.....maar dat is niet handig met een zwart-witte hond en zelfde kleur kat.Dus mijn ouders willen wel een andere bank.Dus de banken heb ik al evenals een zootje linnengoed,bestek etc.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 04:06 schreef Manono het volgende:
PS wat zei je ma?
Dat komt wel goed, de laatste in het nest wordt doorgaans gruwelijk verwend. Eens zal hij daar ook de voordelen van zienquote:Op woensdag 3 mei 2006 00:03 schreef RealZeus het volgende:
Alleen mijn halfbroertje van 10 vind het wat minder.Nou vertrekt broer nummer 2 ook al.(mijn jongere broer ging twee jaar geleden samenwonen.)
waaaah serieus? da's toch triest...quote:Op woensdag 26 april 2006 13:55 schreef Repeat het volgende:
[..]
dat een gast van 40 zn nagels liet knippen door zn moeder
Maar welk programma op welke zender was dat?quote:Op woensdag 26 april 2006 13:57 schreef Ole het volgende:
[..]
Nee, dat is zo. Maar ze gaven aan het begin van het programma statische gegevens (Over UK, dat wel). Dat van de mannen die op hun 30e nog thuis woonden meer dan 80% nooit wegging. Bij vrouwen speelde dit probleem amper.
Hoe vond je trouwens dat die moeder ook nog zijn nagels knipte![]()
![]()
![]()
Niet zo overdrijven. Het is ongezond omdat je pas echt leert op je eigen poten te staan door uit huis te gaan. En zelfstandigheid is in Nederland gewoon een hoog goed. Afhankelijkheid, of die nou echt is of dat het maar zo lijkt, is gewoon een afknapper voor vrouwen. Bovendien, een vrouw wil ook gewoon eens lekker naakt met je door het huis rennen of luidruchtig vrijen op de bank zonder dat moederlief rondloopt (of er uberhaupt woont, want het idee alleen al) + op den duur misschien wel samenwonen en dan zeker niet met jouw ouders erbij.quote:Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
*leest rest van topic
Mooi hoor,hoe iedereen alle vooroordelen weer uit de kast trekt.
Eigenlijk zou ik boos moeten worden om dat kortzichtige gelul,maar ik heb alleen maar medelijden.
Wat een kneuzen.
En kunnen de vrouwen, die afknappen op een man van boven de [insert leeftijd] die nog thuis woont ,mij vertellen hoe ze zien dat iemand nog thuis woont???
Daar ben ik op zich wel nieuwsgierig naar.
En waarom ben ik dan zo'n triangeljosti volgens jullie?
Waarom is het ongezond?
Ik wil wel even uitleggen waarom ik nog thuis woon.
Heel simpel,ik heb het goed thuis.Ik zou echt niet weten wat een huisje voor mezelf toevoegt aan mijn leven.
We wonen nu in het centrum van het dorp dus qua plek ga ik er dan sowieso op achteruit.
En het scheelt waarschijnlijk ook dat ik leuke ouders heb.Een moeder die niet zeikt als je dronken thuis komt maar dat zelf ook gewoon wel eens doet.
Ik betaal gewoon kostgeld,ik doe mijn eigen was,ik doe de vaat,ik doe de klusjes,dus ik snap jullie aversie niet.
Maar goed,in jullie ogen ben ik natuurlijk een gigantische randmongool die elke morgen kwijlend tegen het raam van het debielenbusje naar zijn werk gaat en die nog geen bloemperk mag wieden.Enkel wasknijpers in elkaar zetten is mijn doel in het leven.Uiteraard draag ik een luier en moet mama mij voeren.
Dus daarom zal ik het wel niet snappen.
*kwijlt op monitor
Precies, dat is ook nog zoiets. Een man die nog bij zijn ouders woont wekt de indruk dat hij in een relatie jou (de vrouw) als een soort moeder gaat zien, en afhankelijk van je wordt. Of het nou klopt of niet, het is niet erg bevorderlijk voor je kansen.quote:Op donderdag 27 april 2006 09:52 schreef LadyXochi het volgende:
Oh, bedenk me net nog iets... Waarom het een afknapper is voor mij als ik er achter kom dat een man nog thuis woont? Ik wil een man die zijn eigen leven op orde heeft. Want als dat niet zo is, hoe kan hij dan voor mij zorgen? Dan ben ik constant bezig achter zijn reet aan te lopen om er voor te zorgen dat hij zijn boterhammetjes niet vergeet, en dat hij schone kleren heeft, en weet ik wat voor shit die hij zelf allemaal moet kunnen. Daarnaast wil ik niet een poetsvrouw worden die alles alleen moet doen in het huishouden. Mijn vriend draagt ook een steentje bij qua huishoudelijke taken . En zo hoort het vandaag de dag. We leven niet meer in 1866.
Er klinkt pessimisme/laag zelfvertrouwen door uit deze en andere posts van je door dat sarcastische ondertoontje.quote:Op donderdag 27 april 2006 23:03 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Xennia,ik heb geen idee,ik kan niet in de toekomst kijken.Misschien ben ik binnen een paar maanden weg,misschien niet.Ik weet het niet.Tot dit topic kwam was het geen onderwerp waar ik me erg in verdiept heb.
En als die vriendin er op mijn 40e nog niet is? Dan ben ik geworden wat ik niet wilde worden.
Zo'n vrijgezel die overal een beetje in zijn uppie heen moet omdat zijn vrienden alleen hun vrouw en kinderen nog herkennen.
Ik denk dat ik maar een appartement boven een kroeg moet zoeken.Verstokte vrijgezellen hangen immers remie alleen aan de bar in een kroeg.![]()
Anders lees je eerst even het hele topic vooraleer je reageert.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 22:46 schreef diginoob het volgende:
[..]
Er klinkt pessimisme/laag zelfvertrouwen door uit deze en andere posts van je door dat sarcastische ondertoontje.
Ja dat heb ik gedaan, maar dat verandert niks aan mijn mening. Telkens aan het eind maak je van die opmerkingen die ik zo interpreteer.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:54 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Anders lees je eerst even het hele topic vooraleer je reageert.
Dingen veranderen soms doordat mensen je aan het denken zetten.
Wat een flauwekul. Ik ben op mijn 23e thuis vertrokken, pas na mijn studie. Maar dat hield echt niet in dat ik een luilekkerleventje had. Ik ben ervan overtuigd dat ik zelfstandiger was dan veel medestudenten die wél op kamers zaten. Want die kregen nog enorm veel toegestopt van hun ouders, terwijl er van mij werd verwacht dat ik praktisch alles zelf regelde.quote:Op woensdag 17 mei 2006 07:20 schreef StefanP het volgende:
...
. Voor sommige dingen is het ongetwijfeld makkelijker (er wordt voor je gekookt/gewassen/schoongemaakt, je hoeft je nooit druk te maken over verzekeringen, de huur e.d.) maar voor de rest...
toch tof hoe totaal vreemde mensen je er toe kunnen zetten zo'n immens grote en onomkeerbaar stap te laten zetten.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:54 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Anders lees je eerst even het hele topic vooraleer je reageert.
Dingen veranderen soms doordat mensen je aan het denken zetten.
Je gaat het wel begrijpen als je je rekeningen moet betalen.quote:Op woensdag 17 mei 2006 01:06 schreef _dirkjan_ het volgende:
als iemand daar gelukkig is heb ik er geen moeite mee, al zal ik het nooit kunnen begrijpen. En als je nog in huis woont en de 'eeuwige vrijgezel' bent, dan moet je niet klagen, maar iets aan je situatie doen!
ik ben 18, binnen een half jaar ben ik hier weg![]()
Ik ben het wel met jou eens, op jezelf wonen maakt je geen ontwikkeld mens, het is maar een begin of bij sommige mensen juist het laatste stukje (in het laatste geval loopt het denk ik ook heel wat soepeler), ligt er maar net aan in welke volgorde je het doet...daarom zegt het geen fuck of je nu 18 bent of 24 of 31 wanneer je het huis uit gaat. Maar om te streven rond je 30e helemaal op eigen benen te kunnen staan vind ik wel redelijk.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:05 schreef zipahdeedoodah het volgende:
Dit topic stoort mij, omdat er toch zoals al gezegd door enkeling veel kortzichtige mensen rondlopen.
Ik ben zelf 30 en heb net pas een eigen appartement gekocht. Het vreemde is, dat veel mensen mij eerst als een soort josti zagen. Nu dat ik een eigen appartement heb, is dat veranderd. Terwijl ik er nog niet eens ingetrokken ben. Ik ben nog steeds dezelfde persoon. Ik ben goed georganiseerd en zal dat in de toekomst ook blijven. Tevens heb ik mijn leven misschien al meer bereikt, dan velen die eerder dan mij het huis uit zijn gegaan. Juist zelfs doordat ik thuis ben blijven wonen.
Het is jammer dat ik de meesten niet ken die hier in de topic de mensen die 30+ zijn en nog bij hun ouders wonen veroordelen. Wedden dat daar ook nog genoeg op aan te merken valt.
Tuurlijk was ik liever veel eerder het huis uit gegaan, maar het was gewoon niet wijs geweest. Daarom zeg ik ook, dat veel mensen kortzichtig zijn.quote:Op donderdag 18 mei 2006 00:22 schreef saksia het volgende:
[..]
Ik ben het wel met jou eens, op jezelf wonen maakt je geen ontwikkeld mens, het is maar een begin of bij sommige mensen juist het laatste stukje (in het laatste geval loopt het denk ik ook heel wat soepeler), ligt er maar net aan in welke volgorde je het doet...daarom zegt het geen fuck of je nu 18 bent of 24 of 31 wanneer je het huis uit gaat. Maar om te streven rond je 30e helemaal op eigen benen te kunnen staan vind ik wel redelijk.
Dat dan ook weer.quote:Op donderdag 18 mei 2006 00:56 schreef zipahdeedoodah het volgende:
Zoals ik eerder aangaf; er zijn mensen die zeer zeker hun zaken niet op orde hebben terwijl ze op hun eigen wonen. Veel schulden en een verschrikkelijke troep bij hun in huis.
Laten we eens op zijn minst proberen mensen een beetje te leren kennen voordat we ze gaan veroordelen.
Dat bedoel ik nou. Er zijn veel meer uitzonderingen dan regel. Het probleem is, dat er door de de bevooroordeelheid van de nederlandse bevolking deze mensen een probleem wordt aangepraat. Hierdoor krijgen deze mensen last van sociale problemen, waaronder misschien een isolement.quote:Op donderdag 18 mei 2006 02:57 schreef Manono het volgende:
Uitzonderingen zijn er altijd.
Nee, niet waar. Vooroordeel.quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:48 schreef Kiteless het volgende:
Maar om even kort te gaan,
als ik het goed begrijp heeft zo'n beetje niemand die op die leeftijd nog thuis woont een relatie, toch ?
Maar waarom zou het moeilijker worden? Je kunt immers niet aan iemand zien of diegene thuis woont of niet.quote:Op donderdag 18 mei 2006 12:49 schreef zipahdeedoodah het volgende:
[..]
Nee, niet waar. Vooroordeel.
Maar het wordt wel moeijlijk om een vriendin te krijgen door die vooroordelen.
Voordeel is wel, dat de vriendin die je dan krijgt wel meer de moeite waard is, dan die meiden die hier allemaal al een oordeel vellen voordat ze iemand kennen.
Is dat zo ? Lekker makkelijk om te roepen, maar waar zijn de cijfers ?quote:
quote:Voordeel is wel, dat de vriendin die je dan krijgt wel meer de moeite waard is, dan die meiden die hier allemaal al een oordeel vellen voordat ze iemand kennen.
Sorry hoor, maar geen zelfrespecterende vrouw met haar eigen onafhankelijkheid heeft interesse in een thuiswonende idioot zonder hele goede redenen dat te doen. Bovendien is het uberhaupt een beperking, het hele huis doorneuken is niet bepaald een optie als schoonpa en schoonma al klaar zitten met de beoordelingsbordjes. Daarnaast komt het ontzettend onzelfstandig over en bij vrouwen gaat het nu eenmaal niet om wie je BENT, maar om hoe je overkomt. Je komt over (indien geen dwingende redenen thuis te wonen) als een slappe zak die zijn eigen leven niet in de hand heeft/neemt en daarmee daalt de interesse van een beetje vrouw tot diep beneden Kelvin. Dan kun je wel jankzakken dat het allemaal vooroordelen zijn en dat die alleen maar bevestigd worden, maar het zegt al genoeg dat je een internetforum nodig hebt om jezelf een schop onder je hol te geven zoals in het geval van Realzeus.quote:Op donderdag 18 mei 2006 12:49 schreef zipahdeedoodah het volgende:
[..]
Nee, niet waar. Vooroordeel.
Maar het wordt wel moeijlijk om een vriendin te krijgen door die vooroordelen.
Voordeel is wel, dat de vriendin die je dan krijgt wel meer de moeite waard is, dan die meiden die hier allemaal al een oordeel vellen voordat ze iemand kennen.
Precies, dus wat is jouw punt. Ik zeg dat het een vooroordeel is, omdat er geen cijfers over bestaan dus hoe kun je een conclusie maken.quote:Op donderdag 18 mei 2006 12:57 schreef Kiteless het volgende:
Is dat zo ? Lekker makkelijk om te roepen, maar waar zijn de cijfers ?
Nee, dat is een mening. Ik hou niet van mensen die zo snel een oordeel klaar hebben. Daar knap ik persoonlijk op af. Dit is een mening gebasseerd op karakter. de redenen waarom mensen thuis wonen op oudere leeftijd heeft vaak genoeg niks met karakter te maken. Dit is wat ik wil illustreren.quote:Tuurlijk joh, besef je wel dat jij nu al een oordeel velt over meiden die je niet eens kent ?
Het zal natuurlijk lager liggen, dan de mensen die uit huis wonen. Dit heeft natuurlijk meerdere redenen. Wat jij zoekt is een reden om deze mensen zielig te noemen, zodat jij je waarschijnlijk weer goed kunt voelen met je vooroordeel. Of zie ik het fout? Want waarom wil je dat perse weten?quote:Maar om even terug te komen bij m'n punt,
ik ben wel benieuwd hoeveel procent van de oude thuiswoners een serieuze relatie heeft.
Hahahahahahaquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:00 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar geen zelfrespecterende vrouw met haar eigen onafhankelijkheid heeft interesse in een thuiswonende idioot zonder hele goede redenen dat te doen. Bovendien is het uberhaupt een beperking, het hele huis doorneuken is niet bepaald een optie als schoonpa en schoonma al klaar zitten met de beoordelingsbordjes. Daarnaast komt het ontzettend onzelfstandig over en bij vrouwen gaat het nu eenmaal niet om wie je BENT, maar om hoe je overkomt. Je komt over (indien geen dwingende redenen thuis te wonen) als een slappe zak die zijn eigen leven niet in de hand heeft/neemt en daarmee daalt de interesse van een beetje vrouw tot diep beneden Kelvin. Dan kun je wel jankzakken dat het allemaal vooroordelen zijn en dat die alleen maar bevestigd worden, maar het zegt al genoeg dat je een internetforum nodig hebt om jezelf een schop onder je hol te geven zoals in het geval van Realzeus.
Er zijn zeker nadelen aan thuis wonen, met name de vooroordelen dat is wat ik aangeef. Die vooroordelen maken het moeilijker om een vriendin te krijgen. want de meeste meiden geven niet eens de kans aan die persoon.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:09 schreef Kiteless het volgende:
Jij zegt vooroordeel, ik zeg : ik heb nog weinig mensen gehoord hier die wel een relatie hebben.
Voorlopig heb ik de schijn dus mee in ieder geval.
Maar het staat je vrij om aan te tonen dat het een vooroordeel is hoor.
Maar vervolgens zeg je zelf dat het (aantal oude thuiswoners met een relatie) natuurlijk lager zal liggen - terwijl als ik die vraag stel je zegt dat dat een vooroordeel is.
Beetje consequent blijven svp, want nu gaat het nergens meer over.
Lijkt er meer op dat je wanhopig probeert jezelf wijs te maken dat er geen nadelen aan oud thuiswonen verbonden zijn.
quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:00 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dan kun je wel jankzakken dat het allemaal vooroordelen zijn en dat die alleen maar bevestigd worden, maar het zegt al genoeg dat je een internetforum nodig hebt om jezelf een schop onder je hol te geven zoals in het geval van Realzeus.
Je wilde dus duidelijk niet horen dat het ging over mensen die het uit gemak doen - niet over dwingende redenen waarom je nog thuis zou kunnen wonen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:10 schreef zipahdeedoodah het volgende:
[..]
Hahahahahaha
Zelfingenomen persoon dat je bent.
Ik heb een appartement gekocht en ga zo uit huis wonen. Ben trouwens net 30.
Jij hebt geen flauw idee waarom ik thuis ben blijven wonen. Laten we het erop houden, dat het in eerste instantie verstandig was (studie) en naderhand nodig (zwaar ongeluk).
Maar toch word ik behandeld als een paria door mensen zoals jij.
Okee, dus je geeft me nu uiteindelijk gelijk in m'n stelling dat oude thuiswoners minder vaak een relatie hebben.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:12 schreef zipahdeedoodah het volgende:
[..]
Er zijn zeker nadelen aan thuis wonen, met name de vooroordelen dat is wat ik aangeef. Die vooroordelen maken het moeilijker om een vriendin te krijgen. want de meeste meiden geven niet eens de kans aan die persoon.
Begrijp je het nu of gaat dit een beetje te diep voor je?
Met deze stelling was ik het niet eens. Dus als je het anders bedoelde moet je het ook zo formuleren.quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:48 schreef Kiteless het volgende:
Maar om even kort te gaan,
als ik het goed begrijp heeft zo'n beetje niemand die op die leeftijd nog thuis woont een relatie, toch ?
Klopt, maar zoals ik al aangaf, gaven de meeste mensen me door hun vooroordeel niet eens de kans. Ze wilden niet eens de persoon achter mij leren kennen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:17 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Je wilde dus duidelijk niet horen dat het ging over mensen die het uit gemak doen - niet over dwingende redenen waarom je nog thuis zou kunnen wonen.
(Lees anders de OP nog even op je gemak na)
Geniet van het moment, het licht kan zo weer verdwijnen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:03 schreef Nouk het volgende:
Tranceptor, ik ben het eindelijk een keer met je eens.
Heb je echt andere mensen nodig op een forum om tot het besef te komen dat zonder reden op je 30ste thuiswonen terwijl je een baan hebt behoorlijk sneu, kansloos, onzelfstandig, onvolwassen, gebrek aan ruggegraat, onafhankelijk is en je ook nog eens op relationeel gebied in een vicieuze cirkel brengt met een zeer steile afdaling? Kijk eens om je heen man, er is meer dan het toetsenbord en dat beeldscherm.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:13 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Hoezo zegt dat genoeg? Ik blijf van mening dat niet iedereen die thuis woont een triangeljosti is.
En ten tweede: wat is er mis met het feit dat een internetforum je aan het denken zet?
Zegt de man met 31000 postsquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:44 schreef Tranceptor het volgende: Kijk eens om je heen man, er is meer dan het toetsenbord en dat beeldscherm.![]()
Nou vraag ik me alleen af of dat kwam doordat je thuis woonde, of juist door de "persoon achter jou"quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:41 schreef zipahdeedoodah het volgende:
[..]
Klopt, maar zoals ik al aangaf, gaven de meeste mensen me door hun vooroordeel niet eens de kans. Ze wilden niet eens de persoon achter mij leren kennen.
Ze dachten meteen: woont op oudere leeftijd thuis, zal wel een triangeljosti zijn.
Haha, dat kan ookquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:50 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Nou vraag ik me alleen af of dat kwam doordat je thuis woonde, of juist door de "persoon achter jou"
Misschien ben je wel gewoon een heel onaangenaam zeurderig figuur, wie zal het zeggen ?
Nou kijk,alle vooroordelen op een rij.quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:44 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Heb je echt andere mensen nodig op een forum om tot het besef te komen dat zonder reden op je 30ste thuiswonen terwijl je een baan hebt behoorlijk sneu, kansloos, onzelfstandig, onvolwassen, gebrek aan ruggegraat, onafhankelijk is en je ook nog eens op relationeel gebied in een vicieuze cirkel brengt met een zeer steile afdaling? Kijk eens om je heen man, er is meer dan het toetsenbord en dat beeldscherm.![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |