Jaquote:
quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:20 schreef YPPY het volgende:
Ik ga nu een halve bak b&j ijs opeten. Houd me niet tegen.![]()
Even een situatieschets: we zijn aan het schilderen thuis, blauw, echt fel blauw. Ik wil een pot verf die nog op het balkon stond in de berging zetten. We wonen in een portiekflat. Heeft een of andere *^%^&*( het deksel niet goed dichtgedaan.
De bovenburen gooien de deur hard dicht, daar schrik ik van en laat ik de verf vallen. Bijna 0,75 liter felblauwe verf door het hele portiek.![]()
![]()
Alles was echt blauw, onze deur, die van de buren, de vloer, de onderkant van de deur, de trap naar boven en de trap naar beneden, de (bak)stenen muur. Binnen in huis is de witte vloer blauw. Een kat liep erdoor er daarna door het hele huis.
De helft is nu schoon en nu ga ik ijs eten. Je kan er beter om lachen dan om huilen.![]()
quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:50 schreef YPPY het volgende:
De kat doe ik straks wel.
jammerquote:Op dinsdag 25 april 2006 12:56 schreef YPPY het volgende:
Ik ben bang van niet, ze heeft alleen blauwe pootjes en die wil ze niet omhoog houden als ik dat vraag.
Ik heb ze ook allemaal bij elkaar gezocht. Veel kan echt weg wegens eigenlijk allang niet meer toonbaarquote:Op dinsdag 25 april 2006 11:46 schreef Troel het volgende:
Nou, ik had dus nog kleding bewaard, dat is dus ook allemaal te groot. Zomerkleren van zolder gehaald, kan allemaal weg
Nouja, ik zat al te denken, misschien kan jij het aan, maar jij zit met dezelfde problemenquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:02 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik heb ze ook allemaal bij elkaar gezocht. Veel kan echt weg wegens eigenlijk allang niet meer toonbaarMaar ik heb nog een stel goeie broeken, plus een stevige vriendin die handig is met de naaimachine, dus daar gaat alles wat goed is heen. Ík bewaar 1 shirt denk ik. Om over een jaar of zo eens zo'n verbazingwekkende foto in te maken
![]()
Aardig van jequote:Op dinsdag 25 april 2006 13:04 schreef Troel het volgende:
Nouja, ik zat al te denken, misschien kan jij het aan, maar jij zit met dezelfde problemen
UHm, bijna good ymmequote:Op dinsdag 25 april 2006 13:08 schreef ymme het volgende:
Huh:?
Tosca, gebruikt gewoon jouw post in een ander topic. Dus daar is niets van waar.
Zielig hoor
Uhm, ymme, ik bedoelde het iets anders, en YPPY ook.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:08 schreef ymme het volgende:
Huh:?
Tosca, gebruikt gewoon jouw post in een ander topic. Dus daar is niets van waar.
Zielig hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |