Sneijder is zwaar overschat.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:21 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Boateng beter dan Sneijder?
Sneijder moet sowieso mee, tenzij hij geblesseerd is. Hij heeft het halve seizoen naar een come-back na een blessure gewerkt, hij is mooi fit voor het WK. Tegen AZ/Groningen nog wat wedstrijdritme opdoen. Boateng hoort gewoon simpelweg niet in Oranje thuis. Sneijder wel. Zeker met vdVaart, die twee weten elkaar blind te vinden.
Van der Vaart en Sneijder met zijn tweeën op het middenveld lijkt me geen optie.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:21 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Boateng beter dan Sneijder?
Sneijder moet sowieso mee, tenzij hij geblesseerd is. Hij heeft het halve seizoen naar een come-back na een blessure gewerkt, hij is mooi fit voor het WK. Tegen AZ/Groningen nog wat wedstrijdritme opdoen. Boateng hoort gewoon simpelweg niet in Oranje thuis. Sneijder wel. Zeker met vdVaart, die twee weten elkaar blind te vinden.
Van Bommel en Cocu moeten dan naast VDV staan dus er is geen plek voor Sneijderquote:Op zaterdag 22 april 2006 15:26 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Van der Vaart en Sneijder met zijn tweeën op het middenveld lijkt me geen optie.
Hé, ik hoor Ronald Koeman praten.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:26 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Van der Vaart en Sneijder met zijn tweeën op het middenveld lijkt me geen optie.
Overschat? Een speler die in z'n debuut eigenhandig Schotland op de pijnbank legt is overschat? Een speler die zowel defensief als aanvallend z'n werk VERSCHRIKKELIJK goed doet, noem jij overschat? Een speler met een splijtende pass, wat we enorm nodig gaan hebben tegen teams waarbij de verdediging als een huis staat (Argentinië), wil jij thuis laten?quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:23 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Sneijder is zwaar overschat.
Ik zie liever de kracht van Boateng.
Van der Vaart en Van Persie zorgen wel voor de creativiteit. ( Van Persie kan ook op 10 )
Sneijder is overbodig.
En dan heb je ook nog Maduro voor het middenveld.
voor een overschatte speler, komt z'n naam wel erg vaak terug, niet?quote:Competitie: Play-off EK '04
Datum: 19 / 11 / 2003
Lokatie: Amsterdam Arena| Amsterdam| Ned
Aantal toeschouwers: 51000
Arbitrage: Michel
SCOREVERLOOP
14. Sneijder (schot) 1 - 0
32. Ooijer (kopbal)
assist: Sneijder 2 - 0
37. Van Nistelrooy (kopbal)
assist: Sneijder 3 - 0
51. Van Nistelrooy (lob)
assist: Van der Vaart 4 - 0
64. Frank de Boer (kopbal)
assist: Sneijder 5 - 0
67. Van Nistelrooy (schot)
assist: Van der Meyde 6 - 0
HAHAHAHAHA. Bedankt dat je me aan het lachen hebt gemaakt.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:23 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Sneijder is zwaar overschat.
Ik zie liever de kracht van Boateng.
Sneijder ook niet dus dan moet je een keuze maken.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:37 schreef Nywuob het volgende:
Boateng heeft niets te zoeken in Oranje, dat mag duidelijk zijn.
dan kies ik ervoor dat je je PSV-bril afzet...quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:38 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Sneijder ook niet dus dan moet je een keuze maken.
1 goede wedstrijd tegen Schotlandquote:Op zaterdag 22 april 2006 15:36 schreef SocialDisorder het volgende:
http://www.vi.nl/vi/show/(...)page=40435/sc=f92c13
[..]
voor een overschatte speler, komt z'n naam wel erg vaak terug, niet?
tegen Schotland ja, 2 jaar geledenquote:Op zaterdag 22 april 2006 15:36 schreef SocialDisorder het volgende:
http://www.vi.nl/vi/show/(...)page=40435/sc=f92c13
[..]
voor een overschatte speler, komt z'n naam wel erg vaak terug, niet?
Kiezen we dan maar voor Landzaat.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:39 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
den kies ik ervoor dat je je PSV-bril afzet...
één van vele. Boateng kan het niveau van Sneijder nog niet eens in z'n dromen halen. Op basis waarvan, behalve je persoonlijke hekel aan Wesley Sneijder, wil je Boateng meenemen?quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:39 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
1 goede wedstrijd tegen Schotland
quote:Toen Maduro in de as Boateng verving, ging het spel van Nederland vooruit
Hij is lichamelijk erg licht dat speelt ook een rol.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:32 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Overschat? Een speler die in z'n debuut eigenhandig Schotland op de pijnbank legt is overschat? Een speler die zowel defensief als aanvallend z'n werk VERSCHRIKKELIJK goed doet, noem jij overschat? Een speler met een splijtende pass, wat we enorm nodig gaan hebben tegen teams waarbij de verdediging als een huis staat (Argentinië), wil jij thuis laten?
Boateng heeft totaal geen ervaring op dit niveau, Sneijder heeft dat wel, en meerdere malen aangetoond dat hij op dit niveau niet alleen goed mee kan komen, maar zelfs dat hij een bepalende rol kan spelen. Zie wederom Schotland (net als Argentinië een fysiek ingestelde ploeg). Boateng heeft nog helemaal nada nakkes niets laten zien.
Ik verkies Maduro toch boven Boateng..quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:44 schreef SocialDisorder het volgende:
http://www.ad.nl/sport/article184730.ece
[..]
Landzaat is ook ver weg van de vorm die hij ooit had, dus geen optie. En Boateng meenemen, tsja, ik wil ook wel meegaan, voor de defensieve breedte.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:45 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Hij is lichamelijk erg licht dat speelt ook een rol.
Schotland dan heb je wat... en aanvallend zit Nederland al goed dus dan is Sneijder geen optie.
En als je goed leest dan zie je dat ik Boateng uur meeneem voor de defensieve breedte.
Ik ben ook een fan van hem, maar Defensief moet Nederland een goede back-up hebben.
Of dan toch Landzaat meenemen ?
Aanvallend is Sneijder helemaal niet meer nodig.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:41 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
één van vele. Boateng kan het niveau van Sneijder nog niet eens in z'n dromen halen. Op basis waarvan, behalve je persoonlijke hekel aan Wesley Sneijder, wil je Boateng meenemen?
Van Basten zal op het WK wel eens het systeem moeten omgooien in een wedstrijd.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:50 schreef Nywuob het volgende:
Boateng is een schopper en afbreker in een 4-4-2-systeem. Oranje speelt niet met een dergelijk type speler.
Voor Van Basten weegt ook de lange termijn zwaar. Van wie verwacht je in de toekomst een grotere rol binnen Oranje? In dit geval toch echt Sneijder en niet Boateng. Het is belangrijk om Sneijder op zijn minst aan het WK te laten ruiken, aangezien het ook voor hem de eerste zou zijn. Zelfde geldt voor Stekelenburg of Lodewijks. Lange termijn jongens.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:38 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Sneijder ook niet dus dan moet je een keuze maken.
Voor de toekomst zullen er vast betere spelers komen dan Sneijderquote:Op zaterdag 22 april 2006 16:12 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Voor Van Basten weegt ook de lange termijn zwaar. Van wie verwacht je in de toekomst een grotere rol binnen Oranje? In dit geval toch echt Sneijder en niet Boateng. Het is belangrijk om Sneijder op zijn minst aan het WK te laten ruiken, aangezien het ook voor hem de eerste zou zijn. Zelfde geldt voor Stekelenburg of Lodewijks. Lange termijn jongens.
Joh!quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:13 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Voor de toekomst zullen er vast betere spelers komen dan Sneijder\
Van Basten is nu gewoon bezig voor EK 2008, maar het WK is ook heel belangrijk !
amenquote:Op zaterdag 22 april 2006 16:19 schreef jojomen4 het volgende:
Tegen Club Brugge wordt Sneijder helemaal plat gelopen. Denk jij dat die tegen jongens uit het oostblok, harde Argentijnen en grote Afrikanen wel op kan?![]()
1 van die kleine jongens op het middenveld is leuk.. maar we hebben zeker 2/3 mannen nodig die fysiek hun mannetje staan.
Club Brugge, goed voorbeeld, dat is alweer 2 jaar geleden.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:19 schreef jojomen4 het volgende:
Tegen Club Brugge wordt Sneijder helemaal plat gelopen. Denk jij dat die tegen jongens uit het oostblok, harde Argentijnen en grote Afrikanen wel op kan?![]()
quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:22 schreef Trancelocator het volgende:
Fysiek spel is niet het spel dat Van Basten voor ogen heeft, maar dominant circulatievoetbal.
Goed voetbal onder Marco hebben wij alleen gezien de eerste helft tegen Duitslandquote:Op zaterdag 22 april 2006 16:22 schreef Trancelocator het volgende:
Fysiek spel is niet het spel dat Van Basten voor ogen heeft, maar dominant circulatievoetbal.
Die wedstrijd die de pro-Sneijders noemen is ook van 2 jaar geleden. En Sneijder is niet gegroeit ofzo.. die is nog steeds fragiel.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:23 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Club Brugge, goed voorbeeld, dat is alweer 2 jaar geleden.
Idd. En hij heeft nu wel genoeg tijd gehad om voor dat mooie voetbal te zorgen. Dat is hem niet gelukt dus nu moeten we gewoon knokken voor onze kansen op het WK. Als we voetballen tegen toplanden zoals we afgelopen 2 jaar gevoetbald hebben krijgen we een pak slaag.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:30 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Goed voetbal onder Marco hebben wij alleen gezien de eerste helft tegen Duitsland
Voor de rest was het toch vaak defensief naar de aanval zoeken.
Ajax - Sparta Praag dan? Een half jaar geleden nam Sneijder ook een leidersrol op zich, met oa een uitstekende pass op de Jong. Of is dat ook al te lang geleden?quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:33 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Die wedstrijd die de pro-Sneijders noemen is ook van 2 jaar geleden. En Sneijder is niet gegroeit ofzo.. die is nog steeds fragiel.
Jezus.. als je wilt dat ie geselecteerd wordt om een wedstrijd van een half jaar geleden dan kan je iedereen wel willen oproepen. Sneijder is nu al zo'n 3 seizoenen bij Ajax en heeft nog steeds geen enkel seizoen als onbetwiste basisspeler gespeelt.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:37 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Ajax - Sparta Praag dan? Een half jaar geleden nam Sneijder ook een leidersrol op zich, met oa een uitstekende pass op de Jong. Of is dat ook al te lang geleden?
Idd we zullen ervoor moeten vechten.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:35 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Idd. En hij heeft nu wel genoeg tijd gehad om voor dat mooie voetbal te zorgen. Dat is hem niet gelukt dus nu moeten we gewoon knokken voor onze kansen op het WK. Als we voetballen tegen toplanden zoals we afgelopen 2 jaar gevoetbald hebben krijgen we een pak slaag.
Ik ben het helemaal met je eensquote:Op zaterdag 22 april 2006 16:41 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Jezus.. als je wilt dat ie geselecteerd wordt om een wedstrijd van een half jaar geleden dan kan je iedereen wel willen oproepen. Sneijder is nu al zo'n 3 seizoenen bij Ajax en heeft nog steeds geen enkel seizoen als onbetwiste basisspeler gespeelt.
Ik zeg niet dat ik Boateng in de basis wil zien.. maar wel een echte kerel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |