maar het maakt toch niet uit of je links of rechts bent, dus die telegraaf is welkom bij mijquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Het maakt niet zoveel uit of ik rechts of niet ben.
Als jij links bent heb je nu wel mooi de De Telegraaf in je maag gesplitst gekregen.
'Verbaaltje' laat nooit stukken weg, laat staan 'gewoonlijk' en levert ALTIJD volledige bronvermelding. Graag voorbeelden van het overduidelijk opzettelijke tegendeel (over bronvermelding gesprokenquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:42 schreef Spreadsheet het volgende:
En verder zou ik graag een link naar de bron willen zien, omdat ik vermoed dat verbaaltje zoals gewoonlijk weer stukken weggelaten heeft.
Het maakt inderdaad niet uit doch ben ik blij verlost te zijn van De Telegraaf. Niet bepaald een journalistiek hoogstandjequote:Op dinsdag 18 april 2006 16:09 schreef One_of_the_few het volgende:
maar het maakt toch niet uit of je links of rechts bent, dus die telegraaf is welkom bij mij![]()
Overigens vind ik dat je nooit kan zeggen dat de pers in het midden van rechts/links zit. Zolang het niet naar 1 kant doorslaat vind ik het wel ok. Houd je scherp.
over domme onderzoekers gesprokenquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:21 schreef -scorpione- het volgende:
Weer zo'n domme onderzoeker, om moe van te worden.
De pers is links, punt!
ik pleit hier geen onderzoeker te zijn, al is mijn conclusie op betere argumenten gebaseerd dan die van die knakker van dat onderzoekquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:21 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
over domme onderzoekers gesproken![]()
'De pers is links. Punt.'quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:24 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
ik pleit hier geen onderzoeker te zijn, al is mijn conclusie op betere argumenten gebaseerd dan die van die knakker van dat onderzoek
Dit is een persbericht, liever McC. Ik ben niet degene die dit stelt.quote:Op dinsdag 18 april 2006 15:24 schreef McCarthy het volgende:
[..]
dit zegt toch helemaal niks Verbal.
De bron van dit bericht is het ANP.quote:De bron van dit bericht, het persinstituut, komt ook al niet zo geloofwaardig over. De slager keurt zijn eigen vlees
Maar je bent wel de gene die er in de OP een conclussie aan verbind.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:28 schreef Verbal het volgende:
Dit is een persbericht, liever McC. Ik ben niet degene die dit stelt.
Niet aan de quote die McCarthy citeert. Ik plaats een nieuwsbericht. Ik heb het onderzoek niet gelezen. Ik plaats de TT tussen 'aanhalingstekens'. Verder is de enige 'conclusie' die ik eraan verbind, dat wat mij betreft dit gezeik over mag zijn. En ik vind het frappant dat dit onderzoek a priori wordt afgekraakt door mensen die vinden dat 'De pers is links. Punt' voldoende is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:37 schreef basilisk het volgende:
[..]
Maar je bent wel de gene die er in de OP een conclussie aan verbind.
Je geeft me nu wel heel veel eerquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:41 schreef Verbal het volgende:
En ik vind het frappant dat dit onderzoek a priori wordt afgekraakt door mensen die vinden dat 'De pers is links. Punt' voldoende is.
Maar shoot the messenger. Like I give a flying fuck
V.
Mensen die een persoonlijk voornaamwoord niet van een bezittelijk voornaamwoord kunnen onderscheiden moeten vooral anderen bekritiseren op hun lees- en taalvaardigheidquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:46 schreef -scorpione- het volgende:
Maar ja, blijkbaar te moeilijk voor jouw om dit te begrijpen![]()
Mierenneukerquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:48 schreef Verbal het volgende:
[..]
Mensen die een persoonlijk voornaamwoord niet van een bezittelijk voornaamwoord kunnen onderscheiden moeten vooral anderen bekritiseren op hun lees- en taalvaardigheid
V.
Zeg dat ook even tegen Verbal, die schijnt dat niet te kunnen begrijpenquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:52 schreef Sickie het volgende:
De mate waarin een medium te kenmerken is alszijnde links of rechts heeft niks te maken met het aantal keren dat links of rechts aan bod komen. De lading die aan de berichten gekoppeld wordt is doorslaggevend. Nikszeggend onderzoek.
Precies ja, ben ik het helemaal mee eens. En dan kom je op een terrein terecht dat erg moeilijk "wetenschappelijk" te onderzoeken is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:52 schreef Sickie het volgende:
De mate waarin een medium te kenmerken is alszijnde links of rechts heeft niks te maken met het aantal keren dat links of rechts aan bod komen. De lading die aan de berichten gekoppeld wordt is doorslaggevend. Nikszeggend onderzoek.
"Dit onderzoek bevalt mij niet", verklaarde het kaalkopje, terwijl hij andermaals een pil slikte op een hâgdcoâhpâgtie.quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:04 schreef Finder_elf_towns het volgende:
"De pers is niet links", verklaarde de onderzoeker terwijl hij met zijn lokale volkscommissaris nog een couplet van "de internationale" oefende.
Wat precies 'schijn ik niet te kunnen begrijpen'quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:55 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Zeg dat ook even tegen Verbal, die schijnt dat niet te kunnen begrijpen![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:10 schreef Verbal het volgende:
[..]
Wat schijn ik niet te kunnen begrijpenJij blijkt eerder niet te kunnen lezen
V.
Whoa... dat is in het licht van jouw eerdere verwijten aan mijn adres nogal iets.quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:12 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Ho, ik heb niet de moeite genomen om jouw eerdere argumenten te lezen, dat is heel wat anders.
![]()
Tss, je haalde mij er zelf bij en voelde je gestigmatiseerd.quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:17 schreef Verbal het volgende:
[..]
Whoa... dat is in het licht van jouw eerdere verwijten aan mijn adres nogal iets.
Hoog van de toren blazen dat anderen niet inhoudelijk zijn of dingen niet kunnen snappen, en dan als je je eigen geblaat moet verantwoorden, neuzelen dat je eigenlijk de boel niet eens hebt gelezen.
Da's wel een extreem zwaktebod, vind je zelf ook niet?
Ik zal er maar vanuit gaan dat dit een slappe poging van jouw kant is om je er galant onderuit te wurmen (mislukt, overigens). Excuses aanvaard, dan maar.
V.
je zegt dat het stuk alleen maar interpretaties zijn en geen feiten. Maar toch ben je er mee eens dat het een nietszeggend stuk is zonder dat je weet of de inhoud is beoordeeld met het onderzoek. Beetje raar vind je niet. Hoe kan je het ene verwijten terwijl je het zelf ook doet.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:55 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Zeg dat ook even tegen Verbal, die schijnt dat niet te kunnen begrijpen![]()
Frappant ook dat de telegraaf zoiets dan ook letterlijk overneemt. Journalisten hebben toch over het algemeen ook geen enkel verstand in hun donder.
Lees je eigen post nog eens, want wat jij stelt heb ik nergens gezegd.quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:27 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
je zegt dat het stuk alleen maar interpretaties zijn en geen feiten. Maar toch ben je er mee eens dat het een nietszeggend stuk is zonder dat je weet of de inhoud is beoordeeld met het onderzoek. Beetje raar vind je niet. Hoe kan je het ene verwijten terwijl je het zelf ook doet.
Maar ik ben toch echt rechtsquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:21 schreef -scorpione- het volgende:
Weer zo'n domme onderzoeker, om moe van te worden.
De pers is links, punt!
Wat zegt die nou exact hier? Dat ze niet weten in hoeverre journalisten linkse sympathie hebben? Dat ze niet weten of de pers zal veranderen bij een Bos als minister-president is i.p.v. oppositieleider? Wat is nou de waarde hiervan?quote:In analyses, commentaren en columns is de kritiek richting kabinet ,,behoorlijk negatief'' en op de linkse oppositie ,,licht negatief''. Dat roept de vraag op of de verklaring ligt bij het kritisch volgen door de pers van machthebbers of misschien toch bij linkse sympathie van journalisten. Het wetenschappelijke antwoord op die vraag krijgen we waarschijnlijk pas als de PvdA van Wouter Bos aan de macht zal komen.
"Links" is de zijde van het politieke spectrum die gelijk heeft. Aangezien er vaak een hoop onzin in de krant staat, kunnen we dus vrij makkelijk concluderen dat de pers niet links is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:06 schreef WeirdMicky het volgende:
Wat is volgens deze onderzoeker 'links' en wat 'rechts'? Die termen alleen al - zonder omschrijving - zijn zo simpel dat ik het onderzoek ook meteen nauwelijks serieus kan nemen.
Juistquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:34 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Heeft iemand ook een linkje naar het hele onderzoek? Want dit bericht staat echt vol met absurde verbanden. Zoals: Pers in niet links, omdat het kabinet het meeste aandacht krijgt.![]()
En de SP, Groenlinks en de PVDA zijn dan ook niet links.quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:23 schreef thabit het volgende:
[..]
"Links" is de zijde van het politieke spectrum die gelijk heeft. Aangezien er vaak een hoop onzin in de krant staat, kunnen we dus vrij makkelijk concluderen dat de pers niet links is.
quote:De nieuwsmonitor is een initiatief van Stichting Het Persinstituut die wil dat de discussie over de media niet gevoerd wordt aan de hand van indrukken en veronderstellingen maar van feiten.
Of een defensielobbyist die verteld hoeveel tanks je nodig hebt voor het volgende gevaarlijke land!quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:35 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Is hetzelfde als het vaticaan die onderzoek doet hoe pedofiel de kerk is.
Of een tabaksfabrikant die onderzoek doet naar de schadelijkheid van (mee)roken.
![]()
Totaal niet geloofwaardig.
Het gaat in dit onderzoek over de pers en dat is maar een gedeelte van de media.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:22 schreef dVTB het volgende:
Kortom: de twee grootste 'rechtse' dooddoeners (links kan niet met geld omgaan en de media is links) zijn nu teniet gedaan.Mooi.
Dit gaat echt nergens over. Als een linkse krant 1000 keer het woord kabinet noemt kunnen ze toch ook het kabinet afzeiken? Bovendien komt het kabinet uiteraard meer in de krant voor, omdat zij de besluiten nemen. Dit onderzoek doet de aanname dat al het nieuws dat in de krant staat positief nieuws is. Laat dat juist nou net niet waar zijn.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:57 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Precies ja, ben ik het helemaal mee eens. En dan kom je op een terrein terecht dat erg moeilijk "wetenschappelijk" te onderzoeken is.
Er is ook zo'n onderzoek geweest naar de perceptie van Israëliers en Palestijnen van nieuwsberichten over conflicten tussen die twee groepen. Hoewel de nieuwsberichten die ze voorgelegd kregen door wetenschappers dezelfde waren, beoordeelden beide groepen ze als "biased" in het voordeel van de ander. Zal eens kijken of ik dat nog ergens kan terugvinden.
edit: helaas, gaat me te veel moeite kosten, maar goed...
quote:Volgens deze onderzoeker is Fok dus Marrokaans gezien het aantal berichten over Marrokanen?
nee ok, niet letterlijk.quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:30 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Lees je eigen post nog eens, want wat jij stelt heb ik nergens gezegd.
hoe kan je stellen dat het een slecht onderzoek is als je niet weet op welke informatie men deze conclusies heeft getrokken?quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:33 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Juist![]()
Zoals iemand op de Frontpage zo leuk zei...
Wanneer je dit zou doortrekken naar Fok dan zou Fok! marokkaans zijn omdat zovaak het woord marokkaan voorbij komt
Slecht onderzoek dus.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |