Waarom nou weer Refo-simsquote:
i feel you baby....quote:Op vrijdag 5 mei 2006 15:43 schreef Marvellous het volgende:
Wat gaat een week toch snel![]()
Ik heb nu geen tijd meer om te simmen![]()
Wooooooooooooow uit welk ei kom jij ineens gekropen?!quote:Op zondag 7 mei 2006 19:58 schreef nikky het volgende:
Het is vast al wel voorbij gekomen maarrrr...
Met de sims 1 kon je vanalles downloaden. Zoals IKEA meubilair en weet ik wat allemaal nog meer. Kan dit alweer met de sims2?
Je bent een schat!quote:Op zondag 7 mei 2006 20:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Wooooooooooooow uit welk ei kom jij ineens gekropen?!![]()
Nou begin maar even bij http://www.modthesims2.com (gratis registreren en dan downloaden)
Daar staat eigenlijk het meeste moois ook kwa hacks![]()
![]()
http://louis.new21.net/ Hier staan hele mooie (realistische!) huidskleuren, ogen en haren.
Ik hoor t wel als je nog iets anders speciaals zoekt![]()
CEP-files?quote:Op zondag 7 mei 2006 20:36 schreef Elvi het volgende:
Bij Downloads. En goed naar de eisen kijken! Soms moet je een uitbreidingspakket hebben of CEP-files!
Dat is echt zonde!!quote:Op maandag 8 mei 2006 20:03 schreef Maraca het volgende:
Potverdrie.. heb ik The Sims Nachtleven gehuurd van de bibliotheek (andere stad waar ik 1 of 2 keer per jaar kom) , gaat de netwerkkaart van mijn pc kapot en krijg ik hem woensdag avond pas terug. En dat spel gaat woensdagmiddag weer terug, allemaal voordat ik de kans kreeg om hem te installeren.![]()
En dat spel is ook nog eens niet te branden..
*baal* *baal*
nee, mn huis wilde nog niet goed lukkenquote:
nee hoor.. 'een leven leiden' is wel belangrijker geworden in ts2, ze beginnen jong, worden steeds ouder, en gaan dan dood.. kinderen krijgen hoort er wel een beetje bij, anders heb je op een gegeven moment geen sims meer overquote:Op woensdag 10 mei 2006 08:27 schreef Isegrim het volgende:
Gaat dat hele spel over baby's en kindjes of hebben de users hier daar gewoon een obsessie mee? Het léék me altijd wel een leuk spel namelijk.
Wat Loglldin al zegt, ik vind het gewoon leuk om kinderen te krijgen. Maar dat is niet het enige hoor. Ik heb kies ook altijd voor de familie wens.. maar je kan ook kiezen voor een carrierewens of een wens waarbij ze heel veel liefjes hebben en dan streven ze allemaal weer naar andere dingen. Je moet werken, kinderen verzorgen, je huis schoonmaken, als je een tuin hebt die onderhouden etc. er is genooeegg te doen!!quote:Op woensdag 10 mei 2006 08:27 schreef Isegrim het volgende:
Gaat dat hele spel over baby's en kindjes of hebben de users hier daar gewoon een obsessie mee? Het léék me altijd wel een leuk spel namelijk.
Achja, ik weet ook niet waarom,,,quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:18 schreef Isegrim het volgende:
Je huis schoonmaken.Kun je dat niet beter in 't echt doen?
Eigenlijk grappig, dat mensen het zo leuk vinden om in een cmputerspel allerlei dingen te doen die in het dagelijks leven heel gewoon zijn of waaraan ze in het dagelijks leven zelfs een hekel hebben.
hoe typisch..quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:21 schreef Isegrim het volgende:
Zie je in het spel de bevalling zelf ook? En dingen als seks, naar de plee gaan...?
Nou ja, niet zoals in real life.. er komt dan een melding van 'Een nieuw gezinslid is in aantocht.. wacht tot de ooievaar de strakke knopen los heeft gemaakt' en dan zie je een filmpje waarbij de moeder het kind vast heeft.quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:21 schreef Isegrim het volgende:
Zie je in het spel de bevalling zelf ook? En dingen als seks, naar de plee gaan...?
als ik leuke screens heb om te posten doe ik dat welquote:Op woensdag 10 mei 2006 14:19 schreef Danaa het volgende:
WANNEER PLAATSEN JULLIE NOU EENS WAT SCREENSHOTS!?![]()
![]()
't is mijn vader blijkbaar toch gelukt om het te branden door een crack ofzoquote:
maar dat is toch logisch.. bijna iedereen vindt het fijn om een in schoon, opgeruimd huis te wonen.. maar ook bijna iedereen haat schoonmaken en opruimen.. In the sims hoef je het opruimen en schoonmaken niet zelf te doen, maar je hebt wel het schone en opgeruimde resultaat..quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:18 schreef Isegrim het volgende:
Je huis schoonmaken.Kun je dat niet beter in 't echt doen?
Eigenlijk grappig, dat mensen het zo leuk vinden om in een cmputerspel allerlei dingen te doen die in het dagelijks leven heel gewoon zijn of waaraan ze in het dagelijks leven zelfs een hekel hebben.
Ik ben dan weer zo'n idioot die schoonmaken leuk vindt, maar in een spel is het vast nóg leuker.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:21 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
maar dat is toch logisch.. bijna iedereen vindt het fijn om een in schoon, opgeruimd huis te wonen.. maar ook bijna iedereen haat schoonmaken en opruimen.. In the sims hoef je het opruimen en schoonmaken niet zelf te doen, maar je hebt wel het schone en opgeruimde resultaat..
intProp censorGridSize 0quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:34 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik ben dan weer zo'n idioot die schoonmaken leuk vindt, maar in een spel is het vast nóg leuker.![]()
Wel flauw dat ze naakte delen blurren. Amerikaans spel natuurlijk.
Wat een gave badkuip? Is die tegelijk ook een douche? Waar heb je die vandaan?quote:Op maandag 8 mei 2006 18:46 schreef Danaa het volgende:.
[afbeelding]
Mams in bad terwijl haar dochter naar school is
[afbeelding]
Haar dochter komt weer thuis van school en is ondertussen ook al in het eerste stadium zwanger van de postbode![]()
dat is dan wel weer leukquote:Op woensdag 10 mei 2006 17:56 schreef Elvi het volgende:
Ik lees net dat ze een hack hebben gemaakt zodat je Sims borstvoeding kunnen geven aan hun baby's!![]()
Het zat nog verstopt in het spel zelf, en wat gamers hebben het eruit kunnen halen![]()
http://www.insimenator.net/showthread.php?t=8084&highlight=breast+feeding Hier kan je m downloaden... Weer gratis registratie (geloof ik); net als bij ModTheSims.
quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:04 schreef Maraca het volgende:
Verkeerde topic Sanne?
Edit: snelle editter
Nee jammer genoeg geen douche,, daar hoopte ik wel op mee neequote:Op woensdag 10 mei 2006 17:30 schreef BloodyLotte het volgende:
[..]
Wat een gave badkuip? Is die tegelijk ook een douche? Waar heb je die vandaan?
heb me net geregistreerd, en ga het nu even proberen..!quote:Op woensdag 10 mei 2006 17:56 schreef Elvi het volgende:
Ik lees net dat ze een hack hebben gemaakt zodat je Sims borstvoeding kunnen geven aan hun baby's!![]()
Het zat nog verstopt in het spel zelf, en wat gamers hebben het eruit kunnen halen![]()
http://www.insimenator.net/showthread.php?t=8084&highlight=breast+feeding Hier kan je m downloaden... Weer gratis registratie (geloof ik); net als bij ModTheSims.
Dan ben jij één van de weinige. Het grootste gedeelte van de community wil dieren, en nu komen ze eindelijk!quote:Op donderdag 11 mei 2006 15:32 schreef izzypizzy het volgende:
hmmm jammer ik had wel wat leukers verw8 dan pets...![]()
me2... Ik vond beestenboel ook al niet boeiend.quote:Op donderdag 11 mei 2006 15:32 schreef izzypizzy het volgende:
hmmm jammer ik had wel wat leukers verw8 dan pets...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |