Ach, wie ben ik. Lijkt me alleen niet echt verstandig om tegen de ouders te zeggen dat het een compliment is dat hun dochter een strak kutje heeft en kleine borsten. zoals hier al een paar keer is gezegd zittebn ouiders er niet op te wachten dat de vriend van hun dochter vertelt hoe zo'n strak kutje hun dochter heeft. en al helemaal niet van hun 16 jarige dochter dien zich al binnen 1,5 maand door haar vriend heeft laten naaien.quote:
Toch nog iemand die het waardeertquote:Op zondag 16 april 2006 17:02 schreef BossFight het volgende:
For the record: Ik vind je een held.
Dat begrijp ik. Maar stel ze maken er een big deal van (wat ze waarschijnlijk wel doenquote:Op zondag 16 april 2006 16:52 schreef mjb44 het volgende:
[..]
Ach, wie ben ik. Lijkt me alleen niet echt verstandig om tegen de ouders te zeggen dat het een compliment is dat hun dochter een strak kutje heeft en kleine borsten. zoals hier al een paar keer is gezegd zittebn ouiders er niet op te wachten dat de vriend van hun dochter vertelt hoe zo'n strak kutje hun dochter heeft. en al helemaal niet van hun 16 jarige dochter dien zich al binnen 1,5 maand door haar vriend heeft laten naaien.
Zou gewoon haar even bellen en vragen hoe je dit uit de wereld kunt helpen.
Ach, als ik haar vader was had ik het niet gewelig gevonden om zoiets over mijn dochter te horen. Ik had er ook niet zo'n gigantisch probleem van gemaakt dat ik je dat tot in lengte van dagen kwalijk zou nemen. Je was wat mij betreft gewoon welkom. zolang je het met mij maar nooit weer over de borsten of het kutje van mijn dochter zou hebben.quote:Op zondag 16 april 2006 18:01 schreef Burbo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Maar stel ze maken er een big deal van (wat ze waarschijnlijk wel doen) kan ik prima zeggen van: "Wat is het probleem, het was toch een compliment?"
Jammer dat jij hem niet bent dan.quote:Op zondag 16 april 2006 18:11 schreef mjb44 het volgende:
[..]
Ach, als ik haar vader was had ik het niet gewelig gevonden om zoiets over mijn dochter te horen. Ik had er ook niet zo'n gigantisch probleem van gemaakt dat ik je dat tot in lengte van dagen kwalijk zou nemen. Je was wat mij betreft gewoon welkom. zolang je het met mij maar nooit weer over de borsten of het kutje van mijn dochter zou hebben.
Ten eerste:quote:Op zondag 16 april 2006 19:18 schreef Burbo het volgende:
Ik denk dat ik morgen gewoon ga doen alsof ik nergens vanaf weet.
We kwamen 1 uur daar thuis, dus op zich viel het wel mee. Vergeet niet dat ze nog maar 16 isquote:Op zondag 16 april 2006 20:37 schreef ForumGek het volgende:
Maar iets wat ik me al de heletijd afvraag is:
Jij was uitgeweest, en toen je thuiskwam waren die ouders nog op. Dus óf die ouders zijn alcoholist en zijn daarom nog tot 5 uur belspellen/telsell aan het kijken en zijn zo dronken waardoor die pa ook dat soort onzin uitkraamt. Óf jij ging uit, kwam in de kroeg, kwam erachter dat je geen vrienden had, tankte jezelf vol met bier, en ging om 23:00 naar je vriendin toe, onder het mom van; ff dat strakke kutje testen?
Zaten ze porno op Anal+ te kijken?quote:Op zondag 16 april 2006 22:15 schreef Burbo het volgende:
[..]
We kwamen 1 uur daar thuis, dus op zich viel het wel mee. Vergeet niet dat ze nog maar 16 is![]()
Haar jas aannemenquote:Op zondag 16 april 2006 22:39 schreef blessed19 het volgende:
tvp.
doet me denken aan een aktie die ik vroeger had...
woonde toen nog bij mijn ouders. een weekeind waren mijn ouders weg, en een meisje kwam langs. bij mij behoorlijk wat gedronken en erg aktief geweest. na een tijdje gingen we maar de stad in (dronken en voldaan). daar eenmaal aangekomen kwamen we een kameraad tegen die ons nog eens ieder 2 goldstrike gaf. prima, ik was kapot en dat meisje was nog erg vrolijk.
na een tijdje bestelde ik wat bierbommetjes (tsja, ik krijg altijd honger van alcohol). na eentje aan haar gegeven te hebben, moest ze plosteling keihard braken! bezopen als ik was namen we meteen een taxi naar mijn ouderlijk huis toe. 2 kameraden brachten onze fietsen ernaartoe.
zij dus bij mij pitten. de volgende dag om een uurtje of 1 in de middag haar ouders opgebeld en gezegd dat ze bij mij geslapen had. probleem was dat ik nog nooit kennis had gemaakt met haar ouders... vul de rest zelf maar in
anyway, een week later haar moeder opgebeld en alles via de phone uitgelegd en mijn excuses aangeboden. weer een week later dat meisje een bos rozen gestuurd (die ik trouwens nog nooit betaald heb!) met een kaartje erbij. schijnbaar had dat indruk bij haar ouders achter gelaten, want ik werd de volgende dag uitgenodigd voor het eten.
mijn advies! laat haar ouders duidelijk merken dat je doorgaands een normale en goede ''schoonzoon'' kan zijn! dat feest zou een goede kans zijn om iets te doen voor je din en haar moeder. (wat galants, oid.)
succes!
Dus toen die vader zo van: mijn strakke kutje wat doe je?quote:Op zaterdag 15 april 2006 16:39 schreef Burbo het volgende:
Ik: Gelukkig stond ze in de andere rij wel vooraan.
Vader: Welke rij?
Ik: De strakke kutjes-rij.
En wat ga je nu doen om het goed te maken?quote:
Beter dat je de grootste doos mogelijk vol met chocola meeneemt en een bos bloemen voor der moer.quote:
Clichéquote:Op maandag 17 april 2006 10:38 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Beter dat je de grootste doos mogelijk vol met chocola meeneemt en een bos bloemen voor der moer.
Haar ouders straal negerenquote:Op maandag 17 april 2006 10:15 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
En wat ga je nu doen om het goed te maken?
Tangaslipquote:
en als pa er zelf over begint: "ja hoor eens, als jij een kansloze opmerking maakt dan kan ik het ook."quote:Op zondag 16 april 2006 19:18 schreef Burbo het volgende:
Ik denk dat ik morgen gewoon ga doen alsof ik nergens vanaf weet.
FOUT. had je vriendin nu maar gewoon gebeld, wat je voor de moeder had moeten kopen.quote:
Beter zeg je het gewoon, ander blijft het een issue. Gewoon: 'Even over zaterdagavond, sory daarvan, had ik niet moeten zeggen.' oidquote:
quote:Op zaterdag 15 april 2006 16:40 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Whehehe dat maak je nooit meer goed!![]()
Ik denk dat hij nu gezellig de verjaardag van zijn vriendin en schoonmoeder aan het vieren is. zonder cadeau voor de schoonmoeder.quote:Op maandag 17 april 2006 13:08 schreef Koenholio het volgende:
En? Is Burbo al dood?
Hij komt niet zonder lege handen, hij heeft een heel repertoir aan harde grappen over de schoonfamilie klaarliggenquote:Op maandag 17 april 2006 15:09 schreef Sloggi het volgende:
Ehm... schoonmama is jarig en je hebt geen cadeau?
Ik geloof d'r geen zak vanquote:Op maandag 17 april 2006 16:16 schreef Burbo het volgende:
Wel ik ben terug en alles is flink verneukt:
Toen ik daar aan kwam was alles nog pais en vree, vriendin gefeliciteerd met haar verjaardag, moeder gefeliciteerd met haar verjaardag, rest van de gasten gefeliciteerd met mijn vriendin en haar moeder. Toen beetje zitten praten met alle mensen daar, was allemaal wel ok. Vervolgens even met m'n vriendin naar haar kamer geweest om mijn 'speciale' kado te geven als jullie begrijpen wat ik bedoel. Hierna gingen wij voldaan weer naar beneden, maar toen we beneden kwamen was het net alsof de poorten van de hel zich geopend hadden. De moeder begon in de kamer temidden van alle gasten over het 'incident'. Maargoed, geen probleem, ik had er immers op gerekend dat dat zou gebeuren, dus ik ontkende gewoon glashard en deed alsof ik niet wist waar ze het over had. Maar toen begon een oom van mijn vriendin/broer van de moeder over het feit dat hij een topic op een forum op internet had gelezen waar precies zoiets beschreven werd, hij had dus DUS DIT TOPIC GELEZEN. Ik wist echt niet wat ik moest zeggen dus toen heb ik maar mijn jas gepakt en ben ik de deur uit gerend, op mijn fiets gestapt en weggereden. Nu zit ik hier achter mijn pc zonder te weten wat ik nu moet doen.
inderdaadquote:
't is godver helemaal niet mooi lulquote:Op maandag 17 april 2006 16:29 schreef DonSauza het volgende:
Dit is te mooi om waar te zijn...
Ik geloof er dan ook niets van, helaasch!!
quote:Op maandag 17 april 2006 16:29 schreef Jump het volgende:
Ik zou nu enkel nog bij jou thuis afspreken
Da's welquote:
Telefoon uitgezet, msn uit.quote:Op maandag 17 april 2006 16:31 schreef LiquidLans het volgende:
Maar, je vriendin al gesproken?
Ok dus bij een verjaardag ga je even samen naar boven om met rooie oortjes weer naar beneden te komen als er een hele groep beneden zit aan schoonfamilie, geloof er niets vanquote:Op maandag 17 april 2006 16:16 schreef Burbo het volgende:
...Vervolgens even met m'n vriendin naar haar kamer geweest om mijn 'speciale' kado te geven als jullie begrijpen wat ik bedoel. Hierna gingen wij voldaan weer naar beneden, maar toen we beneden kwamen was het net alsof de poorten van de hel zich geopend hadden. De moeder begon in de kamer temidden van alle gasten over het 'incident'.
Ok je gaat glashard ontkennen terwijl de ouders het beiden weten en die imaginaire vriendin van jou ook. En een oom die dit topic gelezen had, gast, je hebt continu de meest stomme beslissingen genomen dat zelfs Bunghole (had ook een mooi topic maar was wel echt) er niet aan kan tippen.quote:Maargoed, geen probleem, ik had er immers op gerekend dat dat zou gebeuren, dus ik ontkende gewoon glashard en deed alsof ik niet wist waar ze het over had. Maar toen begon een oom van mijn vriendin/broer van de moeder over het feit dat hij een topic op een forum op internet had gelezen waar precies zoiets beschreven werd, hij had dus DUS DIT TOPIC GELEZEN. Ik wist echt niet wat ik moest zeggen dus toen heb ik maar mijn jas gepakt en ben ik de deur uit gerend, op mijn fiets gestapt en weggereden. Nu zit ik hier achter mijn pc zonder te weten wat ik nu moet doen.
quote:Op maandag 17 april 2006 16:52 schreef Allochtoon het volgende:
En serieus, je bent de deur uitgerend? For fucks sake had je verhaal iets minder overdone geschreven en misschien was het dan wel geloofwaardig geweest.
Moet ie maar met z,n poten van m,n nichtje afblijven!!!!!quote:
Toch is het zo, ben je jaloers?quote:Op maandag 17 april 2006 16:52 schreef Allochtoon het volgende:
[..]
Ok dus bij een verjaardag ga je even samen naar boven om met rooie oortjes weer naar beneden te komen als er een hele groep beneden zit aan schoonfamilie, geloof er niets van
Wat lul je?quote:Daarbij zou elke normale moeder er voor zorgen dat jij er niet zo 'makkelijk' van af komt, op zijn minst. Anders is het gewoon volk dat in de zomer op een kratje bier voor de deur zit.
[..]
De pa was er niet, dus die kon moederlief niet helpen, en m'n vriendin kon(/kan) het allemaal niets schelen, ze begrijpt iig dat het niet leuk is om publiekelijk voor lul gezet te worden. Daarnaast mag ze haar moeder niet eens, dus waarom haar helpen?quote:Ok je gaat glashard ontkennen terwijl de ouders het beiden weten en die imaginaire vriendin van jou ook. En een oom die dit topic gelezen had, gast, je hebt continu de meest stomme beslissingen genomen dat zelfs Bunghole (had ook een mooi topic maar was wel echt) er niet aan kan tippen.
Uitgerend, uitgegaan, whatever. Ik ben naar buiten gegaan zonder verder iets gezegd te hebben.quote:En serieus, je bent de deur uitgerend? For fucks sake had je verhaal iets minder overdone geschreven en misschien was het dan wel geloofwaardig geweest.
Vanavond vrind.quote:Op maandag 17 april 2006 16:27 schreef Cracka-ass het volgende:
Die oom gelijk zn nichtje betasten.
Ik denk dat alle visite dat wel doorhadquote:Op maandag 17 april 2006 17:26 schreef Handschoen het volgende:
Geloof er ook niks meer van. Ontkennen is wel een erg falende actie. En dan hier zeggen in 1 post dat je dr nog effe hebt geneukt boven, terwijl dr oom dus meeleest :S... right...
Nou nee, het is dus volk dat in de zomer met een kratje bier voor de deur zit. Ze riepen zeker ook toen je beneden kwam "EN WAS HAAR KUTJE NOGG STRAKKKK?!!"quote:
Sterk argumentquote:Wat lul je?
Goed, dus de vader heeft het over de tieten van zijn dochter waar jij bij zit, de moeder zet haar dochter en jou voor lul bij de hele visite, en de dochter mag haar moeder niet eens. Why the fuck maak jij je dan druk om wat die schoonouders van jou vinden als beide groepen blijkbaar toch op hetzelfde niveau (lees: met kratje bier voor de voordeur) zitten?quote:De pa was er niet, dus die kon moederlief niet helpen, en m'n vriendin kon(/kan) het allemaal niets schelen, ze begrijpt iig dat het niet leuk is om publiekelijk voor lul gezet te worden. Daarnaast mag ze haar moeder niet eens, dus waarom haar helpen?
Moest je niet struikelen over het volk wat op kratjes voor de voordeur zat?quote:Uitgerend, uitgegaan, whatever. Ik ben naar buiten gegaan zonder verder iets gezegd te hebben.
Je moet het topic wat beter doorlezenquote:Op maandag 17 april 2006 17:29 schreef Allochtoon het volgende:
[..]
Nou nee, het is dus volk dat in de zomer met een kratje bier voor de deur zit. Ze riepen zeker ook toen je beneden kwam "EN WAS HAAR KUTJE NOGG STRAKKKK?!!".
[..]
Sterk argument
[..]
Goed, dus de vader heeft het over de tieten van zijn dochter waar jij bij zit, de moeder zet haar dochter en jou voor lul bij de hele visite, en de dochter mag haar moeder niet eens. Why the fuck maak jij je dan druk om wat die schoonouders van jou vinden als beide groepen blijkbaar toch op hetzelfde niveau (lees: met kratje bier voor de voordeur) zitten?
[..]
Moest je niet struikelen over het volk wat op kratjes voor de voordeur zat?![]()
![]()
Je zei 'stootje'.quote:Op zaterdag 15 april 2006 16:40 schreef zwelgje81 het volgende:
`Hahahahamaar hoezo goedmaken
Als jullie het gewoon over haar borsten hebben moeten ze ook tegen een stootje kunnen hoor![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |