Wat een onzin, je moet oorzaak en gevolg niet omdraaien.quote:Op donderdag 13 april 2006 16:09 schreef Dirty_Harry het volgende:
Omdat we een randstad kabinet hebben natuurlijk. Al het geld naar de randstad en de rest kan stikken... Daarom dus...
quote:Op donderdag 13 april 2006 16:28 schreef BigBadPete het volgende:
Limburgers zijn van nature lui en in het algemeen blinken ze ook niet uit in intelligentie.
Het zijn de Nederlandse negers.
Groot...quote:Op donderdag 13 april 2006 16:26 schreef Stansfield het volgende:
Tering echt zo'n anti randstad complex. Van zij zijn groot en wij zijn klein idee.
Ten eerste begrijp je hem verkeerd. Ten tweede: Limburg hoort niet bij Duitsland hè.quote:Op donderdag 13 april 2006 16:42 schreef Dirty_Harry het volgende:
[..]
Groot...Randstad is maar een vlekje op de kaart van Nederland hoor..
Groot als in macht,geld enzquote:Op donderdag 13 april 2006 16:42 schreef Dirty_Harry het volgende:
[..]
Groot...Randstad is maar een vlekje op de kaart van Nederland hoor..
Hmmmm miljarden investeren in een gebied dat 6 meter beneden zee ligt...quote:Op donderdag 13 april 2006 16:27 schreef Allochtoon het volgende:
Maar waar kan dat geld nu beter in worden geinvesteerd? Dat heeft weinig te maken met de economische ontwikkeling van Limburg zelf.
quote:Op donderdag 13 april 2006 16:44 schreef Dirty_Harry het volgende:
[..]
Hmmmm miljarden investeren in een gebied dat 6 meter beneden zee ligt...I'm missing the logic in that...
Zolang het goed beschermd is , no problemo!quote:Op donderdag 13 april 2006 16:44 schreef Dirty_Harry het volgende:
[..]
Hmmmm miljarden investeren in een gebied dat 6 meter beneden zee ligt...I'm missing the logic in that...
Eerst de Limbo's onvruchtbaar maken en dan pas uitzettenquote:Op donderdag 13 april 2006 16:50 schreef TC03 het volgende:
[..]
Domme Limburgers, ze zouden uitgezet moeten worden.
Ik denk dat de problematiek van Limburg niet zo afwijkt van de Noordelijke provincies. Het is er mooi wonen, maar het is moeilijk om werk te vinden. De Randstad is ook niet een gebied waar eenieder voor de lol woont, maar vooral omdat daar werk is. Zo krijg je eigenlijk een zichzelf versterkend effect.quote:Op donderdag 13 april 2006 17:37 schreef Bijsmaak het volgende:
Volgens mij is werkgelegenheid in Limburg niet slechter dan die in Groningen.
't gaat niet alleen om werk, en de overerfbaarheid van armoede. 't is ook een stukje mentaliteit (ik ben van nijmegen naar den haag verhuisd, en 't valt me op dat ze in de haag stukken commercieler denken). Daarnaast heb je in een grote stad ook een veel kleinere kritische massa: d'r zijn veel meer kleine bedrijfjes die 'iets voor je willen doen', terwijl je in limburg een dorpssmid hebt per 25 vierkante kilometer. Dat eerste creert een veel betere voedingsbodem voor ondernemingsgeest dan 't laatste.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:15 schreef drexciya het volgende:
[..]
Ik denk dat de problematiek van Limburg niet zo afwijkt van de Noordelijke provincies. Het is er mooi wonen, maar het is moeilijk om werk te vinden. De Randstad is ook niet een gebied waar eenieder voor de lol woont, maar vooral omdat daar werk is. Zo krijg je eigenlijk een zichzelf versterkend effect.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |