Jaquote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:25 schreef skiczukie het volgende:
Aardappelen zonder te schillen en in de oven, kan dat?
Gewoon wat er goedkoop is, Bouillabaise werd in Marseille door de vissers traditioneel gemaakt van de vis die ze niet konden verkopen.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 10:56 schreef Chielus het volgende:
Piet, welke vissoorten zou jij gebruiken als je een lekkere bouillabaise zou maken. Ga je gewoon kijken wat er goedkoop op de markt ligt of zijn eer bepaalde vissoorten die je er perse in wil/ niet in wil?
Je kan ze heel laten, en pellen nadien, lekker met kwark en knoflook, verse tuinkruinden.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 14:20 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Koel. Ga ik dat proberen. Nog kruidentips? Hoe lang?
en rouille, kun je dat zelf maken of kun je dat kant en klaar ergens kopen?quote:Op dinsdag 9 mei 2006 14:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Gewoon wat er goedkoop is, Bouillabaise werd in Marseille door de vissers traditioneel gemaakt van de vis die ze niet konden verkopen.
Schaaldieren (mosselen, kokkels en zeepokken ) maken hem trouwens wel smaakvoller.
Volgens mij had dat wel een leuke combi opgeleverdquote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:42 schreef tim2308 het volgende:
Damn, ik blijf het zeggen: die Piet weet echt veel... Jij zou eigenlijk Hermans chef moeten worden
Gezien het gedrag van Herman denk ik dat het knallende ruzie was geworden.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:48 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Volgens mij had dat wel een leuke combi opgeleverd![]()
Leuke tv dusquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Gezien het gedrag van Herman denk ik dat het knallende ruzie was geworden.
Eerst koken en dan grillen en dan rijkelijk met kruidenboter overgietenquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:11 schreef Isabeau het volgende:
[
Heb je nog smakelijke ideeën voor maiskolven?
Iddquote:
Vind je dat leuke TV?quote:Op woensdag 10 mei 2006 21:48 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
IddBeter dan alleen maar Ja en Amen kinken
![]()
Vind dat wel leuk om te zien iddquote:Op woensdag 10 mei 2006 21:55 schreef Pietverdriet het volgende:
Vind je dat leuke TV?
Dat zijn ook hele goede programma'squote:Op woensdag 10 mei 2006 21:55 schreef Pietverdriet het volgende:
Geef mij maar de keuringsdienst van waarde of klootwijk aan zee,
Verreweg de lekkerste maiskolven komen uit de vriezer bij de vomar.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Leuke tv dus
Heb je nog smakelijke ideeën voor maiskolven?
Als ik ziek ben ga ik in mijn nest liggen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:30 schreef tonja het volgende:
Is eigenlijk offtopic deze vraag, maar om hier nu een heel topic voor te openen.
Hoe doen jullie koks dat als je verkouden bent, en niets meer kan proeven? Kook je dan op automatische piloot, of moet je je ziekmelden?
Ik ben dus bezig om een methodiek te bedenken waarop een mystery guest een restaurant beoordeelt. Een kleine opsomming staat hier. Het "gerechten" gedeelte - in het geel - wil ik graag uitbreiden omdat ik daar het minste verstand van heb. En toen vroeg ik me af of jullie daar nog ideeen voor cq. over hadden.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 13:47 schreef Pilootje het volgende:
Tim zou je graag helpen maar wat is precies de bedoeling . Ik zie het verband niet tussen een mystery guest en jou punten.
oke, dan snap ik het, vond het al wat vreemd,quote:Op maandag 15 mei 2006 18:15 schreef tim2308 het volgende:
@Chielus: Ik heb alleen maar een regel per item gekozen. De meeste van de door jouw aangedragen punten staan al bij de meer dan 200 die ik heb weggelaten (en waaruit ik waarschijnlijk nog wel een selectie maak).... En ik wil op termijn ook restaurants checken
aah! dankje pietquote:Op maandag 15 mei 2006 21:40 schreef Pietverdriet het volgende:
Lardeernaald,
Larderen is het doorsteken met reepjes spek.
Barderen is het omwikkelen met spek
Pikeren is gaatjes maken en daar een knof look, rozemarijn of spek of anderen smaakmakers er in steken.
Ja natuurlijk, maar vraag me niet hoe lang dat duurtquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:05 schreef computergirl het volgende:
Vraagje: kan citroensap eigenlijk bederven?
quote:Citroensapzuur wordt als conserveringsmiddels antioxidant gebruikt, maar ik vraag me af of het zelf ook kan bederven
Lavasteen bedoel je?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:01 schreef ymme het volgende:
Het is een appart soort steen.
Het is nog een ouderwetse, ja moeilijk uit te leggen..
Zal het straks aan mijn schoonvader vragen
Jonge kaas raspen en door een bechamel smelten, is simpel.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:27 schreef skiczukie het volgende:
Hoe moet je een kaassaus maken met een stuk jonge kaas?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |