Ja hoor, maak maar een deel 6 aan. Het enige wat níet doorgaat is het gezuig en het gemoddergooi van Kirmizi. Dus gelieve hem verder te negeren totdat hij met zinnige bijdragen aankomt. Op het laatst liep deel 5 toch nog lekkerquote:Op woensdag 12 april 2006 15:54 schreef Johan_de_With het volgende:
Zeg Doffy, kunnen we nu nog voort met de discussie over de evolutietheorie?
Misschien moet je een paar "groundrules" voor zetten ofzo?quote:Op woensdag 12 april 2006 16:01 schreef Doffy het volgende:
En ga met die discussie dus maar voort in deel 6 mensen
Er gelden voor evolutie-discussies geen andere 'groundrules' dan voor andere discussies. Lees de FAQ, en wellicht nog even de Evolutie-Wikiquote:Op woensdag 12 april 2006 16:01 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Misschien moet je een paar "groundrules" voor zetten ofzo?
I shall, ben even trainenquote:Op woensdag 12 april 2006 16:05 schreef Doffy het volgende:
[..]
Er gelden voor evolutie-discussies geen andere 'groundrules' dan voor andere discussies. Lees de FAQ, en wellicht nog even de Evolutie-Wiki
Ja bedankt. Ik ga me hier vast nog wel eens thuisvoelen.quote:
Dit is hét forum als je serieus wilt discussieren, en niet alleen mensen op de kast wilt jagenquote:Op donderdag 13 april 2006 15:38 schreef Rudi-Carrell het volgende:
[..]
Ja bedankt. Ik ga me hier vast nog wel eens thuisvoelen.
In een discussiegroepje bij mij thuis zijn we begonnen om het boek "En God beschikte een worm" van C. Dekker, R. Meester en R. van Woudenberg( redactie) te bediscussiëren. Dit is een verzameling teksten over evolutie en schepping. Ik ben voornemens daarover hier dogmatisch WFL-ers met de vloer aan te vegen, als vooraanstaand creationist en wee oh wee wie zich verzet: hem / haar zal de doem des ondergetekende nog lang in den oren klinken.quote:Op woensdag 12 april 2006 18:11 schreef Bensel het volgende:
Voordat er gezegd word door bepaalde mensen dat we creationisten weren uit het evolutietopic, wil ik het volgende even kwijt
Uiteraard zijn creationisten welkom. Zeker wanneer ze een nieuwe kijk op zaken geven. Wat niet welkom is zijn creationisten die niks aan willen nemen, ondanks dat er tonnen bewijs/argumenten voor hun neus gelegd worden. Met zulke mensen valt gewoon niet te discussieren, op een voor beide aanvaardbare wijze..
Als jij niks aan wil nemen als zijnde bewezen, dan is het gewoon moeilijk te discussieren. En de doem van iemand klinkt mij echt niet lang na in de oren.. ben wel hardere dingen gewend (doedelzakken bijvoorbeeld)quote:Op donderdag 13 april 2006 21:21 schreef Yosomite het volgende:
[..]
In een discussiegroepje bij mij thuis zijn we begonnen om het boek "En God beschikte een worm" van C. Dekker, R. Meester en R. van Woudenberg( redactie) te bediscussiëren. Dit is een verzameling teksten over evolutie en schepping. Ik ben voornemens daarover hier dogmatisch WFL-ers met de vloer aan te vegen, als vooraanstaand creationist en wee oh wee wie zich verzet: hem / haar zal de doem des ondergetekende nog lang in den oren klinken.
Dus Bensel, maak je borst maar nat, want al je haren zullen eruit getrokken worden en je zult smeken om weer toegelaten te worden tot het oude rijk van hemelse schepselen.
Maar als jij een standpunt inneemt zoals in jouw laatste zin, dat durf ik toch ernstig te twijfelen aan jouw disputabele discussieerbaarheid.![]()
ik ben benieuwdquote:Op donderdag 13 april 2006 21:21 schreef Yosomite het volgende:
Ik ben voornemens daarover hier dogmatisch WFL-ers met de vloer aan te vegen, als vooraanstaand creationist en wee oh wee wie zich verzet: hem / haar zal de doem des ondergetekende nog lang in den oren klinken.
Waarom post jij nogsteeds dingen over je 'theorie' in WFL?quote:Op vrijdag 14 april 2006 19:17 schreef rudeonline het volgende:
Waarom probeert A Tuinhek mij steeds zwart te maken? Als ik op een topic reageer begint hij meteen te brullen zonder on topic te reageren..
Ik wil gewoon mee kunnen lezen over dit onderwerp. Dat gaat niet werken als het in een rude topic verzandt wat sowieso al niet meer de bedoeling is dat dat in WFL gebeurt. Nou waren ze er in TRU ook niet zo blij mee dachtik maargoed. Dat moeten de mods daaro uitzoeken.quote:Op zaterdag 15 april 2006 05:50 schreef rudeonline het volgende:
[..]
Wie reageerd hier eigenlijk de hele tijd off topic? Kun je niet iets vertellen over wat jij denkt met betrekking tot de vraag van de topic starter?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |