Er wordt over de hele linie strakker gemod. Zie ook de FAQ eens, dan weet je wat wél/niet geaccepteerd wordt. Het is nodig gebleken om de teugels aan te halen, vandaar dat zaken die in het verleden wellicht niet ge-edit werden nu wél verdwijnen.quote:Op zondag 9 april 2006 01:15 schreef PDOA het volgende:
Dit is nu al de tweede keer in een week tijd dat mijn post ge-edit is. Wat is dit voor onzin? Ik schrijf niet anders dan voor jullie mods er waren, en toen was het geen probleem. Beetje relaxed doen dus, flugeltje.
quote:Op zondag 9 april 2006 10:34 schreef pberends het volgende:
Wijven die van paarden houden.
Maar hij best weer open, er is veel animo voor. Veel mannen en jongens zitten met deze trauma.
Ging nergens over? Weet je hoeveel vrouwen en meisjes van die klote beesten houden?? Volgens mij ben je seniel.quote:Op zondag 9 april 2006 10:35 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Je geeft niet op hè?
Maar hij blijft dicht, topic ging nergens over joh....
Of paarden-liefhebsterquote:Op zondag 9 april 2006 11:24 schreef pberends het volgende:
[..]
Ging nergens over? Weet je hoeveel vrouwen en meisjes van die klote beesten houden?? Volgens mij ben je seniel.
quote:Op zondag 9 april 2006 11:24 schreef pberends het volgende:
[..]
Ging nergens over? Weet je hoeveel vrouwen en meisjes van die klote beesten houden?? Volgens mij ben je seniel.
Gaat niet meer open. De OP is wel degelijk bagger, en daarbij hebben we zo onderhand wel genoeg gezeur over dat Talpa gehad.quote:Op maandag 10 april 2006 15:33 schreef PLAE@ het volgende:
maak van m'n TT lekker normale letters.
Daarbuiten is de OP harstikke duidelijk. Ik geef af op iedereen die blind meekotst op talpa.
Dat anderen nou niet serieus reageren kan ik niks aan doen en het is dan jouw taak om die posts weg te halen etc
thanks![]()
Nooit is wel een beetje overdreven, hij heeft hier gisteren nog gereageerdquote:Op maandag 10 april 2006 15:59 schreef tonks het volgende:
Die THA_T zien we ook nooit meer
Oh gisteren!quote:Op maandag 10 april 2006 16:41 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Nooit is wel een beetje overdreven, hij heeft hier gisteren nog gereageerd
Forum@fok.nlquote:Op maandag 10 april 2006 16:43 schreef Woldo het volgende:
Unban me eens op PUB. Kan er al dik een half jaar niet posten terwijl het een ban van een week zou zijn.![]()
Mailen naar forum @ fok.nl (zonder de spaties)quote:Op maandag 10 april 2006 16:43 schreef Woldo het volgende:
Unban me eens op PUB. Kan er al dik een half jaar niet posten terwijl het een ban van een week zou zijn.![]()
Vast. Mijn aanwezigheid suckt de laatste tijd ja maar ik hoop toch dat daar zeer (!!!!) spoedig een end aan komt heurquote:Op maandag 10 april 2006 15:59 schreef tonks het volgende:
Die THA_T zien we ook nooit meer
Pff, bans worden niet besproken op het forum enzo. Als de ban al voorbij is dan moet je even mailen naar forum@fok.nlquote:Op maandag 10 april 2006 20:20 schreef YellowLedbetter het volgende:
ik moet hier wel ff klagen dat ik verdomme nog steeds niet van mij onzin ban af benIk heb ik klb laten zien dat als het moet ik me goed kan gedragen. Ofniet modjes?
Probeer het eens, als het goed is moet dat lukken hoorquote:Op maandag 10 april 2006 22:28 schreef Thrilled het volgende:
hoe kan je een post editten als het topic dicht zit?![]()
digid gebruikersnaam verschwunden
Vertel, wat is er aan de hand mien jong?quote:Op maandag 10 april 2006 22:42 schreef -DizzeL- het volgende:
Klaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |