Veel dank, goede ideeën!quote:Op vrijdag 2 september 2005 02:29 schreef Aarti het volgende:
Heel veel goede tips
Twee maal nee. Ik kom rond vijf uur aan en wil eigenlijk nog wel wat regelen voor de eerste (paar) nacht(en). Als je dáár nog goede tips voor hebt hoor ik het graag!quote:Heb je al een hotel of een huisje? Heb je vervoer geregeld vanaf Zanderij naar Paramaribo?
Ik slaap zelf nooit in hotels daar, dus heb er niet veel verstand van, maar wat ik wel weet, is dat er nauwelijks hotelaanbod is, omdat er gewoon nog niet heel veel toeristen komen. Idd vooral huisjes (wat ook wel weer zijn voordelen heeft).quote:Op vrijdag 2 september 2005 07:33 schreef Hik het volgende:
Groot hotel ook niet. Weet jij een klein, betaalbaar hotelletje? (Max een euro of 20 bijvoorbeeld)
Als je via een goeie touroperator het binnenland in gaat worden er ter plekke (naar mijn ervaring) altijd goeie klamboes verstrekt. Ik heb zoiets een paar jaar geleden via Metz Eco Tours gedaan http://www.metsresorts.com/index-ne.html (er zullen er natuurlijk meer zijn), met een vliegtuig je het binnenland in, en met een korjaal (boot) verder naar o.a. Awaradan en Kumalu Island. De hutjes daar worden mooi schoongehouden en iedere hut heeft zijn klamboes. Alles prima geregeld, ik kan niet anders zeggen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:31 schreef Hik het volgende:
Vraagje: wie hier heeft er wel eens tripjes gedaan het binnenland in?
Ik wil graag weten of er dan klamboes (goede klamboes) worden verstrekt. Heb elders wel eens zo'n tour gedaan, maar dat was bij een rivier in Venezuela waar geen muggen zaten. En in hotels worden ze overal waar nodig vertrekt.
Punt is dat ik waarschijnlijk slechts 1-2 nachten in het binnenland zal zijn. Om daar nou speciaal een klamboe voor aan te schaffen en mee te slepen...?!
*proest!!quote:Let us take you to the beautiful interior of Suriname. It does not matter what the purpose of your trip is (as long as it’s legal), let Gum Air fly you at your convenience, your time and your configuration.
quote:Op woensdag 14 september 2005 09:22 schreef Hik het volgende:
Hi hi...
Ik was even aan het zoeken of ik iets kon vinden over een Surinaamse vliegtuigmaatschappij die vluchten doet naar het binnenland. Ze heten Gum Air (op zichzelf al grappig) en dit vind ik op hun website:
[..]
*proest!!![]()
![]()
Dat vliegtuigje ja,..... volgens mij is het een Twin Otter?????? Als er iemand bang is voor dat soort vliegtuigjes ben ik het wel maar ik heb me er doorheen geslagen (met schietgebedjes). Er is er nog nooit een neergestort daar en ze worden door Metz heel goed onderhouden dus je hoeft denk ik niet bang te zijn. Helaas is er in het oerwoud nou eenmaal geen andere manier om op sommige plekken terecht te komen, dus......quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:32 schreef Hik het volgende:
Galleons, hoe zit het met dat vliegtuigje waar je het binnenland mee in gaat. Ik heb wel eerder in brakke vliegtuigjes gezeten, maar sinds al die vliegtuigen her en der uit de lucht vallen is mijn vader een beetje panisch. Iets waar ik 'm mee gerust kan stellen of kan ik het maar beter voor mezelf houden?
Zie je trouwens nog wat vanuit dat vliegtuigje?
Lies, ik snap de mogelijkheden die je noemt niet zo, omdat Suriname zo'n vreselijk andere bestemming is dan Sint Maarten (Saba kan ik verder vrij weinig van zeggen). SM lijkt me vooral een strandvakantie, terwijl Suriname geen strand van betekenis heeft.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 11:48 schreef lies1947 het volgende:
we willen in februari 3 of 4 weken naar suriname, st maarten of saba en niet al te duur. wie heeft er tips(hotel, studio, goedkope vliegreizen enz.enz.).bij voorbaat dank.
Dat is sinds dit jaar veranderd: Martinair vliegt er nu naar toe voor 610 euro retour incl en ook ArkeFly (TUI) mag er naar toe vliegen sinds 1 mei. Daarom zijn de prijzen van ca. 850 naar rond de 600 gedaald. Die prijsdaling bij KLM is voor ArkeFly een reden om er nog niet op te gaan vliegen.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 16:34 schreef Hik het volgende:
By the way: de prijs van de vluchten naar Suriname hangt vooral af van de periode waarin je gaat (liefst buiten de grote vakanties) en een beetje geluk. Punt is dat alleen KLM en Surinam Airways op Paramaribo vliegen en dat dat zorgt dat die met z'n tweeën de prijs kunnen bepalen. Gelukkig is het een stuk goedkoper dan een jaar of vijf geleden. Ik was destijds zo'n 650 euro kwijt (alleen vlucht, incl.tax) en dat is ongeveer het goedkoopste dat je kunt krijgen. Er gaan geen charters naar Suriname.
Wie nietquote:Op zondag 7 juni 2009 13:45 schreef boyv het volgende:
zeker ook verliefd geworden op die chick van die poster
Dank je, hier heb ik wat aanquote:Op maandag 8 juni 2009 03:01 schreef Kathryn.Janeway het volgende:
Brownsberg, zeker doen. Ik zag daar een opgezette spin die groter is dan een A4'tje.
Overbridge was 7 jaar geleden nog erg saai, maar kan inmiddels beter geworden zijn.
Torarica, hotel met een casino, ook best cool.
Paramaribo vond ik destijds een beetje saai maar ik begrijp dat het de laatste paar jaar veranderd is.
Zoek de natuur op, zou ik zeggen. Zodra je de stad uit bent, sta je in de rimboe, dus zat te zien.
quote:Op dinsdag 5 juni 2012 08:48 schreef SillyWalks het volgende:
Niks over de machthebbers zeggen, want dan word je meegenomen naar een oud koloniaal fort voor een eeuwig durende excursie. En de daders komen er mee weg, en de helft van de bevolking vindt dat wel best.
Mn vriendin gaat er eerst drie maanden vrijwilligerswerk doen en moet dr dus 3 maanden missen. Nog steeds ruilen?quote:
Maar nooit later dan de Surinamers aankomen, want dan heb je het echt gedaan.quote:
Vergeet die vakantie. Je vriendin raak je toch kwijt aan een 'grote' neger.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 12:24 schreef KLER het volgende:
[..]
Mn vriendin gaat er eerst drie maanden vrijwilligerswerk doen en moet dr dus 3 maanden missen. Nog steeds ruilen?
Klopt enigszins wel ja over die tralies ofwel dievenijzer! Elk huis heeft dat. De laatste tijd wordt er heel vaak ingebroken, en dan is dievenijzer wel zo veilig. Maar ja, je hoort ook verhalen dat men dan gewoon met een gun de dieven wegjagen (mag!).quote:Op zaterdag 9 juni 2012 13:52 schreef Iwanius het volgende:
In navolging van de vragen die de TS in de Op is mijn vraag wat ervan waar is dat als je je in Suriname wilt vestigen als permanente bewoner je tralies voor je ramen moet hebben vanwege de grote inbraakgolf aldaar. Verder hoorde ik dat men in Suriname alles heeft (en zelfs meer) dan hier in Nederland als je praat over luxe en normale levensgoederen en de de belastingen daar alleen de IB zijn.
Iemand?
1. Waarschijnlijk niet. Maar het plan reikt ook nog niet verder dan Paramaribo.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 09:54 schreef Apekoek het volgende:
Ga binnenkort ook naar Suriname. Nog even 2 vragen.
1 Slikken jullie malaria middelen zoals Malarone naar Suriname? Of vanaf waar is het aan te raden, bij berg en dal en lager? Ik wil absoluut geen risico lopen, maar ook niet onnodig middelen slikken wanneer ik mijzelf bij de kust bevind.
2 Sealen jullie koffers?
Wij maken het hip!quote:
1. Ga je het binnenland in, dan die pillen preventief innemen.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 09:54 schreef Apekoek het volgende:
Ga binnenkort ook naar Suriname. Nog even 2 vragen.
1 Slikken jullie malaria middelen zoals Malarone naar Suriname? Of vanaf waar is het aan te raden, bij berg en dal en lager? Ik wil absoluut geen risico lopen, maar ook niet onnodig middelen slikken wanneer ik mijzelf bij de kust bevind.
2 Sealen jullie koffers?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |