Zoals wat?quote:Op woensdag 5 april 2006 23:48 schreef Just-Dennis het volgende:
Verzin dan écht iets nieuws.
ja hoor.quote:Op woensdag 5 april 2006 23:47 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Maar wat heeft NSE daar dan mee te maken?
Omdat ze kijkcijferkannonen (zoals Voetbal en 1 tegen 100) hebben gekocht, is een nieuw programma als NSE meteen ook maar verdoemd?
Paar jaar terug heeft Veronica ook geprobeerd om met 90% nieuwe programma's hun zender een doorstart te geven. Mislukte ook. Blijkbaar zitten de kijkers niet op dingen te wachten die nieuw zijn, maar willen ze ook vertrouwde dingen.
maar als een zender dat als middel gebruikt, is het ook weer niet goed.
Snap jij het nog?
Ja ik weet niet wat er nog echt boeiend gaat worden.quote:Op woensdag 5 april 2006 23:52 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Zoals wat?
Oberon? Masterplan?
Ik denk dat eenieder die meerdere goede originele idee heeft, na een jaar of 50 TV, erg veel geld kan verdienen....
het gaat er niet om of ik het oke vind, het gaat erom dat jij het hebt over onderscheidend. en als je dezelfde setting kiest als andere programma's maar een model daar neer zet, kijk, dan begrijp je niet. Het weer is belangrijk voor Nederland en mensen willen iemand die ze geloven. en marjon de hond of helga van leur wordt meer geloofd dan een C&A paspop.quote:Op woensdag 5 april 2006 23:49 schreef calvobbes het volgende:
[..]
3-D achtig over Nederland vliegen en een "model" het weer laten voorlezen is niet onderscheidend vergeleken met RTL en de NOS, en een voice gebruiken om het weer te vertellen wel
Mja, beetje vreemd dat je het niet oke vind dat een model het weer voorleest, maar het blijkbaar wel oke vind als een voice over dat doet....
Ik weet niet of het weer zo erg te maken heeft met degene geloven die het vertelt maar we hebben het weer op nederland1 het weer op rtl4 het weer bij sbs6 we hebben talloze weersites, het weer op de radio, het weer op teletekst....quote:Op woensdag 5 april 2006 23:59 schreef evert het volgende:
[..]
het gaat er niet om of ik het oke vind, het gaat erom dat jij het hebt over onderscheidend. en als je dezelfde setting kiest als andere programma's maar een model daar neer zet, kijk, dan begrijp je niet. Het weer is belangrijk voor Nederland en mensen willen iemand die ze geloven. en marjon de hond of helga van leur wordt meer geloofd dan een C&A paspop.
Met als gevolg dat je nooit een film of voetbalwedstrijd kunt uitzenden zonder die te onderbreken voor NSE...quote:Op woensdag 5 april 2006 23:55 schreef evert het volgende:
als je weet dat timeslot 18.00-20.30 uur al vol zit met nieuws en entertainment had je het misschien hier niet neer moeten zetten. maar was bijv. om 10 uur beter geweest, dan bood je alternatief voor 'serieuze' 10 uur journaal.
Als ik zo een beetje naar de kijkcijfers kijk, dan doet Talpa het over het algemeen beter dan Veronica.quote:Veronica doet het nu heel goed maar heeft ook zijn tijd nodig gehad.
Ben ik niet met je eens.quote:het is alleen een inschattingsfout geweest om te denken 'ik koop van alles' en dan trek ik kijkers.
ach, voorbeelden genoeg. Boer zoekt Vrouw. Lama's. Katja vs Bridget. Dancing with the stars. Groeten uit de rimboe en Groeten terug. Onder de tram. De wereld draait door. Joling en Gordon. Jan Smit. Bauer reallife soap. Herrie in de keuken. Drama als Gooische Vrouwen, van Spijck, vuurzee.quote:Op woensdag 5 april 2006 23:56 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Ja ik weet niet wat er nog echt boeiend gaat worden.
Het is tegenwoordig wel erg hip om Amerikaanse en Engelse series binnen te halen maar ook daar is een keer de nieuwigheid wel af.
Het wordt ook steeds moeilijker om nog een pakkend progamma te bedenken
Nee daar begon jij over.....quote:Op woensdag 5 april 2006 23:59 schreef evert het volgende:
het gaat er niet om of ik het oke vind, het gaat erom dat jij het hebt over onderscheidend.
Het zal mij persoonlijk een worst zijn. Helga van Leur, de Hond en Paulusma zijn niet de enige weermensen in Nederland.quote:Het weer is belangrijk voor Nederland en mensen willen iemand die ze geloven. en marjon de hond of helga van leur wordt meer geloofd dan een C&A paspop.
Dat zijn vast goeie programma'squote:Op donderdag 6 april 2006 00:02 schreef evert het volgende:
[..]
ach, voorbeelden genoeg. Boer zoekt Vrouw. Lama's. Katja vs Bridget. Dancing with the stars. Groeten uit de rimboe en Groeten terug. Onder de tram. De wereld draait door. Joling en Gordon. Jan Smit. Bauer reallife soap. Herrie in de keuken. Drama als Gooische Vrouwen, van Spijck, vuurzee.
Dancing with the stars en Herrie in de keuken, gekocht van andere zenders.quote:Op donderdag 6 april 2006 00:02 schreef evert het volgende:
ach, voorbeelden genoeg. Boer zoekt Vrouw. Lama's. Katja vs Bridget. Dancing with the stars. Groeten uit de rimboe en Groeten terug. Onder de tram. De wereld draait door. Joling en Gordon. Jan Smit. Bauer reallife soap. Herrie in de keuken. Drama als Gooische Vrouwen, van Spijck, vuurzee.
ja, marktaandeel is wel hoger, maar ik bedoel dat een avond Veronica veel minder kost dan een avond Talpa. en dat Veronica (als onderdeel van SBS groep) in verhouding veel meer advertentiegeld binnenhaalt. Dus beter presteert.quote:Op donderdag 6 april 2006 00:02 schreef calvobbes het volgende:
Als ik zo een beetje naar de kijkcijfers kijk, dan doet Talpa het over het algemeen beter dan Veronica.
[..]
en van al heel Nederland, muv. 100.000 kijkers,....quote:Op donderdag 6 april 2006 00:05 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dat jij bij NSE dan een paspop ziet staan, is denk ik vooral jouw probleem....
Als al die mensen liever alleen maar een voice over horen dan een model zien, vind ik dat wel heel apartquote:Op donderdag 6 april 2006 00:17 schreef evert het volgende:
en van al heel Nederland, muv. 100.000 kijkers,....![]()
Omdat dit niet over SBS gaat. Ik zeik net zo hard op SBS, hell ik vind SBS nog wel een flink stuk kanslozer, zieliger, banaler en achterlijker dan Talpa.quote:Op woensdag 5 april 2006 21:42 schreef OnlineGokker het volgende:
Waarom wordt er toch altijd zo gezeken op Talpa terwijl SBS ook niks anders doet dan programma's jatten?
Overgekocht, overgekocht, zoveelste dramasoap. Nee, het had net zo goed door Net5 gedaan kunnen worden.quote:Op donderdag 6 april 2006 12:30 schreef Isabeau het volgende:
NSE vond ik verschrikkelijk, maar Talpa heeft best leuke programma's.
Ik volgde Big Brother dagelijks, kijk nu weer naar Expeditie Robinson en ik vond Gooise Vrouwen gewoon heel erg leuk![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |