Ow dat wist ik niet joh! Eva doet niet mee met reguliere vakanties dus...quote:Op donderdag 27 april 2006 20:41 schreef lady-wrb het volgende:
dr zit wel een vakantie tussen he?
Eva kan in principe 1 t/m 5 mei vrij. Er is ons echter aangeraden om haar op te geven voor vakantieopvang, dat is gewoon op school, in haar eigen klas met dezelfde kindjes, maar alleen niet altijd met dezelfde leidsters. Dat hebben we ook gedaan, zeker als we kijken naar hoe moeilijk ze het weekend al vind. Op zaterdag is ze altijd erg moeilijk, onhandelbaar bijna omdat het ritme verstoord is. Op zondag valt dat alweer een stuk mee en dan wil ze op maandag niet meer naar school. Ze moet dan echt het busje ingebracht worden terwijl ze de andere dagen zo naar binnen huppelt. Verder hebben ze om diezelfde reden maar 3 weken zomervakantie (waarin geen vakantie-opvang beschikbaar is maar dat willen we dan ook niet), 1 week herfst en 1 week kerstvakantie.quote:Op donderdag 27 april 2006 20:48 schreef jessie het volgende:
Gek eigenlijk dat de vakantie's tussen reguliere scholen en speciaal onderwijs zo verschillen. Of is dit juist expres zo voor de regelmaat enzo?
Dochterlief zit ook op speciaal onderwijs (ZMLK) en heeft gewoon de volle 2 weken vakantie nu, zag er stiekum wel een beetje tegenop, maar de eerste week zijn we heerlijk relaxed doorgekomen. Alleen al het feit dat er geen wekker gezet hoeft te wordenquote:Op donderdag 27 april 2006 20:51 schreef Lois het volgende:
[..]
Eva kan in principe 1 t/m 5 mei vrij. Er is ons echter aangeraden om haar op te geven voor vakantieopvang, dat is gewoon op school, in haar eigen klas met dezelfde kindjes, maar alleen niet altijd met dezelfde leidsters. Dat hebben we ook gedaan, zeker als we kijken naar hoe moeilijk ze het weekend al vind. Op zaterdag is ze altijd erg moeilijk, onhandelbaar bijna omdat het ritme verstoord is. Op zondag valt dat alweer een stuk mee en dan wil ze op maandag niet meer naar school. Ze moet dan echt het busje ingebracht worden terwijl ze de andere dagen zo naar binnen huppelt. Verder hebben ze om diezelfde reden maar 3 weken zomervakantie (waarin geen vakantie-opvang beschikbaar is maar dat willen we dan ook niet), 1 week herfst en 1 week kerstvakantie.
Het kan gewoon niet met dit soort kindjes, die trekken al die dingen echt niet.
Hoeveel nachtjes is ze logeren dan? Toch wel lekker vertrouwd bij opa en oma?quote:Op zondag 30 april 2006 19:26 schreef moussy het volgende:
Mijn dochter is voor het eerst uit logeren en ik roep wel eens dat ze maar een nieuwe moeder moet gaan zoeken als ze me zat is, maar ik voel me alles behalve prettig
Tot ze niet meer wilquote:Op zondag 30 april 2006 19:31 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Hoeveel nachtjes is ze logeren dan? Toch wel lekker vertrouwd bij opa en oma?
Jeetje, joey is 8 en heeft maatje 33quote:Op vrijdag 28 april 2006 17:36 schreef Stout het volgende:
Wow....................ging schoenen kopen, sandalen voor de zomer (waar ie blijft weet ik trouwens niet ...)
Merijn heeft nu maat 35, hij is 6,5 ! Waar gaat dit in hemelsnaam heen ? Papa heeft maat 46 (krap)....
Wat zielig dat Eva zo moest spugen, maar wat goed dat ze het aan voelde komen! Da's toch weer een stapje voorwaarts ook lijkt me!quote:Op zondag 30 april 2006 20:50 schreef Lois het volgende:
Dat is echt hartstikke zielig maar ik vind het zo onwijs knap dat ze het wel kon aangeven.
Ik was helemaal gloeiend trots
Ja echt, ik vind het zo stoer! Maar ze wordt echt tot in dr haarvaatjes verwend en zelfs de buurvrouw van mn moeder doet er aan meequote:Op donderdag 4 mei 2006 21:57 schreef Lois het volgende:
Wat goed zeg mous, ze houdt het echt lang vol! Knap hoor!
Belana wat een grote voeten heeft Christian. Milou is ook 5 en een half en heeft maatje 26quote:Op zondag 7 mei 2006 18:26 schreef Rewimo het volgende:
Hallo
Hier zijn ook als eerste twee kiezen doorgekomen, dat schijnt gebruikelijk te zijn, wist ik ook niet
Schoenmaat hier is 33 (meneer is 5,6).
En het grote nieuwsChristan duimt niet meer
In de vakantie is hij er (achteraf door een sneetje in zijn duim) helemaal vanaf gekomen. Hij kwam op een gegeven moment zelf melden: Mama, ik duim niet meer want mijn duim smaakt niet meer lekker
Ik had het al gemerkt natuurlijk, maar niets gezegd om hem niet op ideeën te brengen
bij de moeder weghalen en onder een lamp leggen.quote:Op maandag 8 mei 2006 13:33 schreef lady-wrb het volgende:
moussy, wat doe je tegen een kip die dr eigen kuiken om zeep helpt?
ik heb dr nu nog een die aan het uitkomen is; hoe voorkom ik dat ze die ook het hoekie om helpt?
(sorry, offtopic)
Gaat Timo volgend schooljaar wel naar groep 3? Lijkt me wel teveel als hij nog een jaar moet kleuteren als hij groep 3 materiaal doet...quote:Op maandag 8 mei 2006 06:11 schreef Stout het volgende:
Grijs, met merijn gaat het op zich goed op school, hij verveelt zich alleen te pletter. Ze juf heeft het te druk met de 'probleem' kinderen in de klas. Timo (bijna 5) verveelt zich ook maar dan omdat hij groep 1/2 wel gehad heeft maar niet naar 3 kan (sociaal emotioneel nog niet aan toe) Gelukkig pakt die juf het beter op door hem wel groep 3 materiaal aan te bieden. Hij kan nu dus aardig lezen en schrijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |