Fantastisch
![]()
.
En dan zo'n reactie op PF:
quote:
Oh, en jij Captain Hero hebt je hier aangemeld om ze te verdedigen? Mijn held... :bah:
1. Sorry, maar Fok! is de allergrootste verzameling geestelijk achtergestelde dat ik ken. Het gemiddelde IQ ligt onder dat van de gemiddelde kudde schapen. Het hoogste diploma behaald door 1 van de leden is zwemdiploma A.
2. Fok!-users voor schut zetten kan niet. Is gewoon onmogelijk om ze er nog belachelijker uit te laten zien als dat ze al doen.
3. Dat jij je als een soort van Don Quixote hier Fok! users gaat zitten verdedigen is perfect bewijs van de 2 bovenstaande beweringen.
Zo de waard is vertrouwt hij zijn gasten. Als er een forum het afvoerputje van internet is is het wel PF met al zijn drugsgebruikers en mensen met niet meer dan 3 hersencellen. Vroeger werkte die mensen alleen op de sociale werkplaats nu hebben ze zelfs toegang tot internet
![]()
.