mijn pappie heeft een XM 2,5 TD, dan rijd je echt als een god.quote:Op dinsdag 4 april 2006 19:06 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Die "grap" heb ik 2 posts boven de uwe al gemaakt!![]()
Dat risico loop je nogal eens als je voor 1500 euro een grote slee wilt kopen. Is met een XM niet anders als elke andere oude auto die je voor dat geld kunt kopen. En een XM rijdt wel beter dan alle tot nu toe genoemde alternatieven.quote:Op dinsdag 4 april 2006 19:38 schreef Hyperdude het volgende:
Ik vind dat je iemand geen XM aan moet raden. Het kan best goed gaan, maar het gaat ook nogal eens fout.
Kijk, want dat is al een probleem als je het over auto's hebt van de leeftijd waar we het hier over hebben. De kans dat je een roestvrije XM vindt is aardig groter dan dat je een roestvrije Scorpio vindt.quote:Een roestvrije Ford lijkt mij een goed begin.
Of een Honda Legend, dan heb je ook echte luxequote:Op dinsdag 4 april 2006 20:51 schreef Sloper het volgende:
Honda Accord 2.0s pwnt deze bolides big time
Eh, ik heb dus een Scorpio 2.9 uit 91, met 250000 km op de klokquote:Op dinsdag 4 april 2006 08:40 schreef Metro2005 het volgende:
Zou ook even kijken naar wat de auto's wegen ivm je houderschapsbelasting.
Volgens mij is de scorpio vrij zwaar namelijk.
Wat ik van beide merken denk:
Renault : Frans -> rammelt, en slechte versnellingsbakken maar blijven wel rijden.
Ford: duits / amerikaans -> rammelt en vaker dan gemiddeld motorische problemen.
Offtopicquote:Op donderdag 6 april 2006 03:08 schreef jochem8 het volgende:
Ik had een Scorpio uit 1988, ongeveer dat model wat jij noemt, maar wel de 2.4 ltr V6. Een dijk van een auto, zo betrouwbaar als wat. Heb er nooit of te nimmer ernstige problemen mee gehad. 1x was de uitlaat door (stukkie lassen) en 1x de accu leeg (vorige eigenaar had er een te zwakke accu in gezet). Heeft me ruim een jaar trouwe dienst geleverd. Eigenlijk heb ik nog steeds spijt dat ik hem weg heb gedaan.
Ik rijd nu een Mitsubishi Sigma 3.0 V6 maar dat is toch andere koek. Die Scorpio dat was....tsja, een heel apart gevoel voor mij.
Als ik mocht kiezen dan wist ik het wel!
quote:Op woensdag 5 april 2006 07:20 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik kan het niet laten:
[afbeelding]
Honda Legend Coupé 2.7i V6
Nog steeds.quote:Op donderdag 6 april 2006 08:25 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Offtopic
Nog steeds in Malaga???
Offtopic
Die zijn helaas alleen heel moeilijk te vinden...quote:Op woensdag 5 april 2006 07:20 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik kan het niet laten:
[afbeelding]
Honda Legend Coupé 2.7i V6
Op marktplaats ofzo staan ze nog wel eens..., alleen niet voor rond ¤1500quote:Op donderdag 6 april 2006 10:40 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Die zijn helaas alleen heel moeilijk te vinden...
Ook liefhebber??quote:
max. vermogen 107 kW (146 pk) bij 5500tpmquote:Op donderdag 6 april 2006 23:16 schreef spectrumanalyser het volgende:
en dan die motor, dat geeft al snel 200+ pk.
En dat klopt weer wel.quote:Het zuipt aardig, 1 op 8.
In het land der blinden wel, jahquote:Op donderdag 6 april 2006 23:16 schreef spectrumanalyser het volgende:
je bent de koning van de weg met een Scorpio....
Dat wil zeggen dat ze te gierig waren voor een fatsoenlijke autoquote:Op vrijdag 7 april 2006 13:24 schreef jochem8 het volgende:
Het koningshuis reed ook altijd Scorpio, wil wat zeggen
Die plaatjes zijn maar voorbeeldenquote:Op vrijdag 7 april 2006 21:54 schreef jochem8 het volgende:
Die Scorpio was voor mij geen zuipbak, het is hoe je ermee omgaat en of je de 2.4 of 2.9 V6 hebt. Als je de 2.0 koopt zul je daar geen last van hebben. En roesten deed die van mij al helemaal niet. Geen spatje roest te vinden en dat voor een uit 1988. Ik zou toch echt voor de Scorpio gaan.
Die Fiat zou ik helemaal niet doen. Die Opel ziet er nogal gaar uit wat mij betreft, beetje Sjonniebak. Daihatsu is volgens mij wel een betrouwbaar merk.
Koop dan een Lancia Dedra ofzo, dan heb je ook wat obscuurs/goedkoops, maar dat ziet er tenminste nog een beetje normaal uit. Deze drie zijn wel totaal andere auto's dan die Renaul en Scorpio.quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:43 schreef Casperrrr het volgende:
Oke de renault is afgevallen maar er zijn weer een aantal opties bijgekomen:
Daar jullie allemaal zeggen dat de scorpio een enorme zuiplap en roestebak is zonder status ben ik eens verder gaan kijken en vond deze auto's:
De fiat tempra 2.0 ie met: stuurbekrachteging, electrische ramen en centrale portiervergrendeling.
[afbeelding]
De daihatsu applause 1.6 16v Xi met electrische ramen, stuurbekrachteging en centrale portiervergrendeling:
[afbeelding]
Commentaar?
En de opel vectra 1.8 i met exact dezelfde opties als hierboven
[afbeelding]
Das een goeie tip! Mooie wagens die dedra's! En idd betaalbaar!quote:Op vrijdag 7 april 2006 22:00 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Koop dan een Lancia Dedra ofzo, dan heb je ook wat obscuurs/goedkoops, maar dat ziet er tenminste nog een beetje normaal uit. Deze drie zijn wel totaal andere auto's dan die Renaul en Scorpio.![]()
Van onderen is het wel een FIAT. Maar dat is niet zo slecht als het klinkt.quote:Op vrijdag 7 april 2006 22:07 schreef Casperrrr het volgende:
[..]
Das een goeie tip! Mooie wagens die dedra's! En idd betaalbaar!
Italiaans en techniek (electronica) gaat gewoon niet samen. Niet doen dus.quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:58 schreef Casperrrr het volgende:
[..]
Die plaatjes zijn maar voorbeelden
Waarom die fiat niet? Vind het wel stoer zo'n digitaal dashboard![]()
Zijn ze technisch niet ok ofzo?
LOL! 'Alfa' en 'degelijk en goed' in één zin!quote:Op zaterdag 8 april 2006 17:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
waarom niet een alfa 164! erg goedkoop 2e hands en erg degelijke en goede auto's! en de v6 isveel sterker en zuiniger dan die ford v6.
Tering, over die ventilatieroosters...quote:Op zaterdag 8 april 2006 17:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
waarom niet een alfa 164! erg goedkoop 2e hands en erg degelijke en goede auto's! en de v6 isveel sterker en zuiniger dan die ford v6.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |