De afleveringen en de dagboekentries lijken allemaal te leiden naar Milouska. Het ligt er zo bovenop dat Milouska de mol is, dat je weer begint te twijfelen of jouw verdenkingen wel terecht zijn.
Zeker nu ik weer de 3de muzikale hint heb teruggeluisterd naar aanleiding van deze vierde aflevering. Wir Sind Helden - GEKOMMEN UM ZU BLEIBEN (Gekomen om te blijven).
Dit wijst dan weer overduidelijk naar Richard die teruggekomen is in het spel. Maar Richard kán het niet zijn want de kandidaten hadden net zo goed Richard in die kooi kunnen laten en dan hadden de programmamakers weer iets anders moeten verzinnen om Richard terug in het spel te laten komen, en dat is een te groot risico die de programmamakers nemen, lijkt me. Dus door Richard haal ik ook een streep. Toine, Liz en Roderick verdenk ik niet, zij zijn het zeer zeker niet. Ze saboteren niet of nauwelijks en ze lijken het spel echt puur te spelen, al kan ik het natuurlijk mis hebben.
Mijn mol top 3:
1. Milouska
- Had natuurlijk een mooie uitgangspositie bij de metro-opdracht. Ze maakte goed gebruik van de beroerde topografische kennis van de mede-kandidaten. Vooral bij Mary-Lou die zich wel heel makkelijk liet overtuigen was het ideaal voor Milouska om te saboteren. Ze kon haar in feite alles wijsmaken en omdat het verschil tussen Bali en Darwin nog eens zo klein is, kon ze haar beargumentatie ook nog eens overtuigend laten klinken zodat iemand zonder kennis van topografische kennis erin zou trappen, iets wat niet zou lukken als ze Lissabon bij wijze van spreken had.
- Samenwerken met Roderick en Liz, wat een 'normale' kandidaat natuurlijk nooit zou doen, naast het feit dat dat een uiterst domme actie is, ben je totaal niet zeker of Liz en Roderick wel de juiste informatie verstrekken en zomaar 2 jokers weggeven aan medekandidaten, dan lijkt het of ze zeker van haar zaak is, want je zou anders denken dat ze de jokers hard nodig zou moeten hebben bij de test. Milouska kan in feite zoveel risico nemen als ze wil omdat ze toch zelf de mol is, daaronder valt ook roekeloos omgaan met jokers.
- In de dagboek wordt door de mol verteld dat hij/zij innerlijk rustig is, wilt hij/zij hierop doelen dat hij/zij wou doen overkomen dat ze qua uiterlijke doen juist heel druk was. Iets wat ook naar Milouska leidt, want zij is juist erg druk bezig.
- De mol heeft het over een keuze dat hij/zij moest maken. De enige drie die een keuze moesten maken tussen 2 jokers en Richard waren Toine, Milouska en Roderick. Dus ook in deze optiek zou het kunnen dat Milouska de mol is.
- Ze trekt overduidelijk de aandacht naar haar toe, iets wat eigenlijk heel onnatuurlijk is voor een mol, want die hoort juist op de achtergrond zijn/haar acties te maken.
- Verder saboteert zij op een niet zo subtiele manier de opdrachten, althans wij lijken het allemaal op te pikken aangezien ze zo druk is. Zij heeft meer gesaboteerd dan de andere kandidaten.
2. Frederique
3. Peggy
[ Bericht 0% gewijzigd door Asskicker14 op 02-04-2006 01:05:29 ]
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?