dat was toch frisk?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 22:05 schreef Skwish het volgende:
Manuel Mejuto Gonzalez![]()
EK 2004: Nederland vs Tsjechie?
Ik verdenk hem ook van ernstige nepotisme tijdens de finale van het EK 2004 (Portugal-Griekenland, Otto Rehhagel trainde toen de Grieken, red.).quote:Op vrijdag 31 maart 2006 22:26 schreef Fukjoeman het volgende:
Markus Merk?! Is dat niet die vent die laatst barca-chelsea helemaal kapot floot ?
Ivanov en Michel hebben niks te vrezen, Rusland en slowijke doen niet eens meequote:Op zaterdag 1 april 2006 11:39 schreef methodmich het volgende:
Ik zet in op Frank De Bleeckere voor de finale. Zijn ze bij de FIFA sinds Turkije - Zwitserland terecht fan van. Prima arbiter!
Andere kanshebbers, sommigen afhankelijk van de prestaties van hun eigen land: Markus Merk, Massimo De Santis, Valentin Ivanov, Lubos Michel en Graham Poll.
Zal Eric Poulat trouwens dat spichtige vrouwtje als grens meenemen, die Nelly Viennot?
Ja, beetje vreemd inderdaad. Net alsof ze een scheidsrechter van de Zaterdag Amateurs laten fluiten in de Champions League.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 22:11 schreef dolle_hond het volgende:
voor t eerst sinds 16 jaar weer een belg op een WK
of was t 12
iig genoeg om er een item op t journaal in belgie over te maken
Kan ie Brazilië een tweede wereldtitel cadeau doen...quote:Op zaterdag 1 april 2006 15:54 schreef Chen het volgende:
Peter Prendergast
Hij floot ook laatst de wedstrijd tussen Brazillie - Belgie
[afbeelding]
Hij is ook niet bang om een kaart te trekken
[afbeelding]
En je moet ook naar hem luisteren!
[afbeelding]
Zakenman is die ook
[afbeelding]
Deze gozer gaat de finale fluiten, ik voel het gewoon!Mijn held...
En, als ik het me goed herinner, tijdens het toernooi naar huis is gestuurd.quote:Op zondag 2 april 2006 11:57 schreef Chen het volgende:
Manuel Mejuto Gonzalez (Spanje, 41 jaar), was dat niet die scheids die toen een wedstrijd van Nederland super bagger fluitte?
quote:Op maandag 10 april 2006 23:15 schreef Noorman het volgende:
[..]
En, als ik het me goed herinner, tijdens het toernooi naar huis is gestuurd.![]()
Die Coffi uit Benin, is zijn voornaam ook Benin?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:55 schreef borisz het volgende:
Benin Codjia Coffi (Benin, 38 jaar)
[afbeelding]
Nee, in zijn naam zit geen Benin. (volgens de officiele WK-site)quote:Op maandag 1 mei 2006 20:36 schreef Trancelocator het volgende:
Zitten weer veel exotische namen tussen...
[..]
Die Coffi uit Benin, is zijn voornaam ook Benin?
Dat meen je niet?quote:Op maandag 1 mei 2006 16:01 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Lubos Michel. Sinds Frisk is gestopt mn Favo scheidsrechter.
Dat is uit politieke overwegingen en is onderdeel van de politiek van verdeel en heers van Blatter. In de eerste ronde is dat al triest, maar het wordt pas later in het toernooi echt rampzalig, zoals bijvoorbeeld bij België-Brazilië in 2002 en Nederland-Brazilië in 1998.quote:Op woensdag 3 mei 2006 09:47 schreef zjroentje het volgende:
Knap bagger dat er van die scheidsrechters uit bananenrepublieken bijzitten.
Held? Doe even normaal, zeg. Waarom werd die zuivere goal van Mark Wilmots afgekeurd dan? Dat was toch een blunder van het zuiverste water? Die vent kan niet fluiten, ik hoop dat ze hem na de eerste ronde naar huis sturen...quote:Op zaterdag 1 april 2006 15:54 schreef Chen het volgende:
Peter Prendergast
Deze gozer gaat de finale fluiten, ik voel het gewoon!Mijn held...
quote:Nieuwe regels kosten Europese toparbiters WK
De Europese toparbiters Kyros Vassaras en Manuel Mejuto Gonzalez ontbreken op het WK. De Griek en Spanjaard zijn het slachtoffer van verscherpte regelgeving van de FIFA.
Vassaras en Mejuto Gonzales voldeden zelf aan de voorwaarden die de FIFA heeft gesteld aan de scheidsrechters. Maar hun beoogde assistenten haalden een onvoldoende bij de fysieke testen. En met de nieuwe reglementen van de FIFA in de hand ging er een streep door het hele arbitrale trio.
Ook Carlos Batres mag op het WK niet fluiten. De arbiter uit Guatemala is onvoldoende hersteld van een knieblessure. De Belgische leidsman Frank De Bleeckere bleek wel op tijd fit.
VI.nl
Hoyzer vervangt hem.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:04 schreef borisz het volgende:
De Santis gaat niet fluiten hij wordt verdacht in het omkoopschandaal
Toch is Hauge normaalgesproken geen slechte scheidsrechter, maar vanavond floot hij inderdaad dramatisch.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:41 schreef Trancelocator het volgende:
Hauge, wat een fout van de natuur zeg!
quote:* Peter Prendergast, de scheidsrechter
uit Jamaica die in 2002 de treffer van
Marc Wilmots tegen Brazilië afkeurde,
zal er niet bij zijn op het WK. De ref
heeft een knieblessure opgelopen en zal
het trainingskamp verlaten. Ook zijn
2 assistenten moeten naar huis. Het is
nog onduidelijk of hij vervangen wordt.
GVD een kut journalist, dan weet je al wel weer hoe hij over Italie zal denken en dus fluitenquote:
Vaak doen ze dat inderdaad. Vandaar mijn tip De Bleeckere.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:18 schreef melker het volgende:
Ik dacht ooit eens gehoord te hebben dat van zodra een land zich plaats voor de kwartfinale op het WK, een scheidsrechter niet meer in actie kan komen op dit WK. Kan iemand dit bevestigen?
Indien dit zo is, dan is de kans dat Poulat of Graham Poll de finale mogen fluiten toch wel al veel kleiner.
Ik heb om die reden De Bleeckere gegokt in de WK poolquote:Op donderdag 8 juni 2006 20:12 schreef methodmich het volgende:
[..]
Vaak doen ze dat inderdaad. Vandaar mijn tip De Bleeckere.
nopequote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:56 schreef Steve.Porter het volgende:
geen nederlandse arbiters?
jazeker. Enkel dat buitenspel van het tweede doelpunt van Costa Rica was een beetje slordig. Maargoed, had toch weinig uitgemaakt uiteindelijkquote:Op vrijdag 9 juni 2006 20:59 schreef borisz het volgende:
[..]
nope
die argentijn floot in ieder geval goed vandaag![]()
Klopt en die Japanner was ook niet slecht, behalve dan een wellicht onterecht afgekeurd doelpunt van Polen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 21:07 schreef Hankster het volgende:
[..]
jazeker. Enkel dat buitenspel van het tweede doelpunt van Costa Rica was een beetje slordig. Maargoed, had toch weinig uitgemaakt uiteindelijk
Ik zou niet weten welke Nederlander die niet te oud is de kwaliteiten heeft om op het WK te fluiten.quote:
De Nederlandse scheidsrechters zijn van een bedroevend niveau, het is al erg genoeg dat een aantal van hen europese wedstrijden mag fluitenquote:Op zaterdag 10 juni 2006 11:19 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten welke Nederlander die niet te oud is de kwaliteiten heeft om op het WK te fluiten.
Dat is ook weer wat overdreven, maar op dit moment is er niemand geschikt voor een WK. Alhoewel dat natuurlijk ook geldt voor scheidsrechters uit C-landen die wel aanwezig zijn.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 11:21 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
De Nederlandse scheidsrechters zijn van een bedroevend niveau, het is al erg genoeg dat een aantal van hen europese wedstrijden mag fluiten![]()
Dat was de fout van de grens, kon hij nooit zien.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 21:07 schreef Hankster het volgende:
[..]
jazeker. Enkel dat buitenspel van het tweede doelpunt van Costa Rica was een beetje slordig. Maargoed, had toch weinig uitgemaakt uiteindelijk
De Belgische televisie liet het wel goed zien, het was geen buitenspel. Onterecht afgekeurd dus.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 12:30 schreef DIGGER het volgende:
Die afgekeurde 'goal' van de Poln heb ik trouwens nog niet goed terug gezien, want dat was volgens mij geen buitenspel.
Helaas heeft de Poolse TV geen rechten dus kan ik het daar niet nakijken, terwijl de rest van de wereld er niet om zal malen natuurlijk.
Maar tot nu toe vind ik zowel de arbitrage als ook de regie (veel camera's, goede standpunten, herhalingen als het kan, geen overdreven hoeveelheid (onnodige) close-ups etc.) van hoog niveau.
quote:Op maandag 12 juni 2006 09:04 schreef pfaf het volgende:
Ik vond Merk niet bijster sterk. Geen kapitale fouten, maar hij floot de wedstrijd wel kapot.
Wat je zegt. Van partijdigheid zou ik niet rap iemand beschuldigen, daarvoor hangt hun eigen positie er teveel van af, van onkunde wel. Hij had de wedstrijd nooit echt in de hand en maakte een paar overhaaste en merkwaardige (quote:Op maandag 12 juni 2006 09:04 schreef pfaf het volgende:
Ik vond Merk niet bijster sterk. Geen kapitale fouten, maar hij floot de wedstrijd wel kapot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |