abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 31 maart 2006 @ 13:50:10 #1
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_36522620
Hoi, welkom in NWS (Nieuws en Achtergronden).
Hier kun je discussiėren over actuele zaken uit het nieuws.

Probeer je argumenten zoveel mogelijk te onderbouwen, geef aan van welke bronnen je gebruik maakt en link hier zo mogelijk naar. Let hier vooral op bij het openen van nieuwe topics.

Open je een nieuw topic, zorg er dan voor dat je niet slechts een nieuwsartikel kopieert en het daarbij laat. Je opent een topic om een discussie te starten. Als topicstarter is het jouw taak de discussie vorm te geven en voor anderen duidelijk te maken waar deze over gaat.

Kom je een post tegen waarvan je vindt dat deze niet door de beugel kan, wijs de modjes hier dan op door een topicreport (eventueel anoniem) in te voeren of meldt de post in het feedbacktopic.

Verder is hetgeen je in de algemene FAQ van FOK! vindt natuurlijk ook van toepassing op NWS. Veel plezier .

Vele nieuwssites kun je hier vinden.

If you have a problem.
If no one else can help and if you can find 'em,
maybe YOU can hire the [NWS]-team.


  • Drugshond : I love it when a plan comes together!
  • sp3c : There's three of us, you fool !
  • DoG : Did you read this. Do you seriously believe this?
  • Snarf : Three soldiers - *three*! *I'm* just as much a part of the NWS-Team as you are, and I'm not mentioned...

    [ Bericht 3% gewijzigd door Drugshond op 24-04-2006 11:26:56 ]
  • pi_36522628
    Als het niet wil branden moet je beter stoken.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 13:52:07 #3
    89730 Drugshond
    De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
    pi_36522683
    ff de laatste posting meenemen.

    Kom op.
    Weet je wat ik doe als ik ergens niet mee eens ben. Ik reageer niet of ik ga mijn betoog in de diepte uitwerken in de hoop op een goede reaktie. Als deze achterwege blijft kan ik alsnog besluiten om niet te reageren. Het kweekt alleen goedwill in de discussie. Jullie beiden hebben toch wel wisselgeld meegenomen in de discussie. Tenminste dat hoop ik. Anders krijg je wel een heel vreemde discussie (*stamp* ik heb gelijk, *stamp* ik verkondig de waarheid ). Tja en na 30+ postings zit het topic weer in de vriezer en ben ik weer een illusie armer.

    Ik ga op dit moment niks doen (lees : noten)... zeker niet in [NWS-FB] hier heb je meer speelruimte om je zegje te doen. Maar het moet wel ergens over gaan. Dat er 2 users zijn die moeilijk door dezelfde deur kunnen zegt mij letterlijk niks (heel Fok! zit zo inelkaar)... Ga je [NWS] topics overhoop liggen schreeuwen en trollen dan heb ik (lees : de trolls) wel een probleem.

    Dit valt voor mij in de categorie onder stoom afblazen / plagen... en ja dat is soms ook nuttig (maar verwacht niet dat ik partij ga trekken).
    Ik trek hooguit de trekker uit de [NWS-FB] discussie als jullie het samen niet oplossen. [NWS-FB] is voor echte problemen
      vrijdag 31 maart 2006 @ 19:49:31 #4
    138514 1ofthefew
    always on the run
    pi_36532680
    doodsbedreiging... krijg je normaal toch een ban voor?
    Doodstraf geeist voor tot christen bekeerde moslim (deel 2)
    De wereld is op hol geslagen
    pi_36532802
    Doodsbedreiging?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 19:55:58 #6
    130955 Floripas
    Blast from the past
    pi_36532890
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:55 schreef Floripas het volgende:
    Doodstraf geeist voor tot christen bekeerde moslim (deel 2)

    Dit lijkt me onwenselijk.
    prima weg gedaan
      vrijdag 31 maart 2006 @ 20:32:58 #8
    138514 1ofthefew
    always on the run
    pi_36533894
    ja hoor eerst schelden en bedreigen en dan wissen :S

    zal me benieuwen, ik heb voor minder een ban gekregen.
    De wereld is op hol geslagen
    pi_36533923
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 20:32 schreef 1ofthefew het volgende:
    ja hoor eerst schelden en bedreigen en dan wissen :S

    zal me benieuwen, ik heb voor minder een ban gekregen.
    Over schelden gesproken, heb je je eigen reacties wel eens terug gelezen? Maak je maar niet ongerust hij staat nog steeds in je quote
      vrijdag 31 maart 2006 @ 20:41:02 #10
    138514 1ofthefew
    always on the run
    pi_36534116
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 20:34 schreef Triggershot het volgende:

    [..]

    Over schelden gesproken, heb je je eigen reacties wel eens terug gelezen? Maak je maar niet ongerust hij staat nog steeds in je quote
    ik edit mijn reacties niet weg...
    De wereld is op hol geslagen
    pi_36534204
    Als de mods zich afvragen hier het volgende:

    Na aanleiding van:
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 18:43 schreef 1ofthefew het volgende:
    de islam blijft een achtergestelde geweldadig geloof. landen zoals iran moeten gewoon aangevallen worden om de wereldvrede te bewaren
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:12 schreef 1ofthefew het volgende:
    islam=facisme

    je kunt beter vragen wat niet overeenkomt, dan ben je sneller klaar
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:43 schreef 1ofthefew het volgende:

    [..]

    1) bin laden wordt verheerlijkt en elke mongool die zich opblaast of zegt dat je homo's van het dak af moet gooien
    2) nee ik basseer mij op instanties die mensenrechten onderzoeken en moslimlanden steeds aanwijzen als het land die vrouwenrechten schend. in iran is een vrouw toch maar een half persoon als het op getuigen aankomt? of een vrouw vermoorden is minder erg dan een man. als je een vrouw verkracht dan is die vrouw een hoer en moet ze hangen etc.
    3) nederland heeft niet alle kenmerken tegelijkertijd gehad en ook niet al die tijd volgehouden. in de koloniale tijd is nederland fout geweest maar sindsdien hebben ze excuses gemaakt en geven ze veel geld aan ontwikkelingshulp
    4) geloof is geen ras maar de islam is gewoon een groep mensen met een kenmer--> achterlijke geweldadige hersenloze idioten
    5) sukkel, SA staat voor Sturm Abteilung. lees je ff in ergens.
    6)onlangs zijn er 2 jongens opgehangen in iran omdat ze homo waren. later zouden ze een kindje hebben verkracht. jaja. ook veel homosexuele vluchtelingen uit moslimlanden en moslims slaan wel eens een homootje in elkaar. soms ook een bekende amerikaan waarna de beerput open gaat.
    7) jodenhaat heeft in europa ook plaatsgevonden maar in moslimlanden is dit vele malen erger.
    waarop ik reageerde met:
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:45 schreef Triggershot het volgende:


    als jij die kk kop van je en je taal niet aanpast ga ik jou eens weg blazen
    met een toevoeging van.
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:50 schreef Triggershot het volgende:

    Nergens wens ik jou de dood toe. kan je op een beschaafde manier reageren, prima.. maar ik hoef niet zulk taal te pikken
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 21:01 schreef 1ofthefew het volgende:

    [..]

    of je neukt een varkentje met het opschrift allah.

    zullen ze ook leuk vinden
    Reden dat ik betreffende reactie heb geedit omdat Floripas het niet vond kunnen, een van de enigen die wel normaal reageerde in betreffende topic.

    Als het een ban waardig is prima, het is geschied kan het niet terug draaien, maar dan wens ik ook wel dat zijn reacties worden herzien

    [ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 31-03-2006 21:08:02 ]
    pi_36534209
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 20:41 schreef 1ofthefew het volgende:

    [..]

    ik edit mijn reacties niet weg...
    happy nu?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 20:58:57 #13
    138514 1ofthefew
    always on the run
    pi_36534647
    als je niet zag dat ik met SA Sturm Abteilung bedoelde ben je dom (
    suk·kel (de ~ (m.), ~s)
    1 onhandig, dom persoon => kluns)

    "geloof is geen ras maar de islam is gewoon een groep mensen met een kenmer--> achterlijke geweldadige hersenloze idioten"


    schelden met een ziekte en dan zeggen: "wegblazen"

    met wegblazen zul je vast niet bedoeld hebben dat je met halitose mij gaat verjagen ...

    je bent achterlijk als je boos word om een paar cartoons gemaakt door een moslim om de boel op te hitsen en dan doet of je neus bloed.

    geweldadig als je homos kapot slaat of mensen laat sterven voor tekeningen

    hersenloos als je geloofd in sprookjes
    De wereld is op hol geslagen
    pi_36534756
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 20:58 schreef 1ofthefew het volgende:
    als je niet zag dat ik met SA Sturm Abteilung bedoelde ben je dom (
    suk·kel (de ~ (m.), ~s)
    1 onhandig, dom persoon => kluns)
    Blijft schelden.
    quote:
    "geloof is geen ras maar de islam is gewoon een groep mensen met een kenmer--> achterlijke geweldadige hersenloze idioten"
    En waar maak jij je dus schuldig aan?
    quote:
    schelden met een ziekte
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 19:25 schreef 1ofthefew het volgende:


    islam is het kankergezwel voor de wereld
    quote:
    en dan zeggen: "wegblazen"
    Wat is er zo erg aan wegblazen?
    quote:
    met wegblazen zul je vast niet bedoeld hebben dat je met halitose mij gaat verjagen ...
    Wegblazen is straat taal voor ik zet je buiten spel
    quote:
    je bent achterlijk als je boos word om een paar cartoons gemaakt door een moslim om de boel op te hitsen en dan doet of je neus bloed.
    Aldus iemand die meteen gaat huilen als zeflde woordje tegen je wordt gebruikt
    quote:
    geweldadig als je homos kapot slaat of mensen laat sterven voor tekeningen
    Had je van radicalen iets anders verwacht dan?
    quote:
    hersenloos als je geloofd in sprookjes
    Ach ja ook generaties voor jou noemden het sprookjes en die zijn nu ook allemaal gestorven.
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:21:47 #15
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36535215
    opmerkingen in de trend van 'Islam = facisme' of 'islamieten (of andere godsdiensten) zijn een stelletje sekteleden' (erg populair de laatste tijd) kun je gewoon hier melden want daar zijn we niet van gediend (ik niet iig)
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
    pi_36535262
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 21:21 schreef sp3c het volgende:
    opmerkingen in de trend van 'Islam = facisme' of 'islamieten (of andere godsdiensten) zijn een stelletje sekteleden' (erg populair de laatste tijd) kun je gewoon hier melden want daar zijn we niet van gediend (ik niet iig)
    iig

    ik zei
    quote:
    als je je kk kop en taal niet aanpast blaas ik je weg
    haalde het weg uit betreffende topic, dus kwam jou er maar even mee lastig vallen
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:25:29 #17
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36535337
    wat moet ik notes gaan zetten over iets wat je zelf al weggehaald hebt

    hoe dan ook, dat topic is dicht, dat moet ik ff nalezen
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
    pi_36535369
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 21:25 schreef sp3c het volgende:
    wat moet ik notes gaan zetten over iets wat je zelf al weggehaald hebt

    hoe dan ook, dat topic is dicht, dat moet ik ff nalezen
    Haha ik deed het eigenlijk alleen omdat Floripas zei dat het niet kon, niet vanwege anderen
      vrijdag 31 maart 2006 @ 21:27:00 #19
    138514 1ofthefew
    always on the run
    pi_36535403
    waarom mag je je mening niet geven. ik heb ook onderbouwd waarom ik (en anderen) vinden dat islam heel veel overeenkomsten heeft met het facisme.

    trouwens, wanneer is iets een sekte en wanneer niet?
    sek·te (de ~, ~n/~s)
    1 [pej.] gesloten religieuze groepering met een sterke leider

    daarnaast heeft de sekte bij de meeste mensen nog de betekenis van slecht.

    nou dan zijn islam en andere geloven gewoon een sekte...

    of hebben we hier op fok al de sharia dat we sommige dingen niet meer mogen zeggen?
    De wereld is op hol geslagen
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:29:10 #20
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36535479
    GESLOTEN

    islam is dus geen sekte want iedereen kan erbij, op de de vergelijking 'islam = facisme' ga ik nog geeneens in, als dat jouw mening is dan zal dat wel maar hier wil ik hem niet zien, net als meningen in de trend van 'homo's zijn gespuis' of 'de marine is voor mietjes' (al is dat wel waar)
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:41:51 #21
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36535902
    er staat eigenlijk geen zinnige post in dat topic, ik wil het nog wel een (1!) keer proberen maar daarna ga ik toch echt maatregelen nemen


    dus ... nieuw topic gemaakt, bring it on!!!
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:47:26 #23
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36536096
    dat staat er toch in?
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
    pi_36536121
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 21:47 schreef sp3c het volgende:
    dat staat er toch in?
    sorry beetje scheel vandaag
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 21:50:07 #25
    14679 crew  sp3c
    Geef me die goud!!!
    pi_36536179


    ik heb iig weer normaal bier
    Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
    Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')