Ja maar dat was ze niet toen ze buikgriep had...quote:Op zondag 2 april 2006 21:44 schreef _evenstar_ het volgende:
igraine myhron is ook wel wat oudeer als ambertjebeterschap iig
![]()
Mag ze al wel karnemelk hebben? Ze vindt zure dingen namelijk erg lekker, yoghurt bunkert ze het liefst zoveel mogelijk, zonder iets erdoor..quote:Op maandag 3 april 2006 21:41 schreef Leah het volgende:
Wat je zou kunnen doen Fuente is ipv de boterham 's middags ook een bordje pap geven, dan heeft ze 200 ml zuivel extra te pakken. Of karnemelk met roosvicee/diksap erdoor, misschien wil ze dat wel?
Wat ik me nog kan herinneren hebben ze ongeveer 500 ml zuivel op een dag nodig.
Volgens mij wel, als ze ook yoghurt mag. Waar je denk ik alleen even aan moet denken is, dat als ze geen 500ml opvolgmelk krijgt, je vit D bij moet gaan geven. Ik zou even het CB bellen als ik jou was, maar karnemelk lijkt me nog altijd beter als gèèn zuivelquote:Op maandag 3 april 2006 22:50 schreef Fuente het volgende:
[..]
Mag ze al wel karnemelk hebben? Ze vindt zure dingen namelijk erg lekker, yoghurt bunkert ze het liefst zoveel mogelijk, zonder iets erdoor..
Nee joh, karnemelk is niet anders als het voorstadium van yoghurtquote:Op maandag 3 april 2006 22:56 schreef _evenstar_ het volgende:
volgens mij niet omdat krnemelk toch een soort afval is![]()
Ach, arm dingquote:Op dinsdag 4 april 2006 19:16 schreef Ingrid19 het volgende:
Kim is dus ter observatie een paar dagen in het ziekenhuis opgenomen.
ojee ik hoop niet dat ze al teveel mijn slaapgedrag krijgtquote:Op woensdag 5 april 2006 15:12 schreef Jonnetje het volgende:
Djeez en Ingrid..
Het is niet leuk dat jullie kleine frumpie nu in het ziekenhuis ligt, maar ze word nu wel helemaal van top tot teen geobserveerd en onderzocht. Wat Bix ook al zegt, op zich wel fijn dat ze daar nu ook flink heeft liggen krijsen, alleen al voor het gevoel dat je geen spoken ziet zeg maar. Nou hopen dat ze daar niets zien/vinden (of misschien juist wel zodat er wat aan gedaan kan worden).
Kus op de bol voor kleine Kimmie
SaraNu lekker zuivel blijven drinken
![]()
Hi hi hi Arwen..![]()
Wij hebben hier een stel wat praat, zingt, gilt, lacht en zelfs kruipt/tijgert in hun slaap..
Nou ja.. het zit in de familie..
(al is/zijn Wilyan (en Michiel) toch wel gevorderd tot lopen ipv kruipen/tijgeren)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |