ik heb een droge hoofdhuid na het wassen hoorquote:Op dinsdag 28 maart 2006 00:05 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
UHm.. eerlijk prinses? Volgens mij heb je geen hydraterende stuff voor jouw externe omgeving nodig, eerder intern
dus NEE![]()
Ja.. en dan?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 00:52 schreef petre86 het volgende:
[..]
ik heb een droge hoofdhuid na het wassen hoor![]()
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 01:10 schreef petre86 het volgende:
[..]
oké
heb jij soms last van een droge hoofdhuid dan?
Oh pleeeeeeeeezzzzzzzzzzquote:Op maandag 27 maart 2006 23:32 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
Ach bi is iedereen wel effe voordat men eindelijk weet dat bi geen optie is, maar een uitstel van de echte gevoelens.
Ik wil een XBOX nog steedsquote:
"And I want a golden toilet seat but that ain't in the cards either now is it? muahahaha yes..."quote:
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 01:34 schreef davidov het volgende:
[..]
"And I want a golden toilet seat but that ain't in the cards either now is it? muahahaha yes..."
Mensen met lang haar en internetquote:
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 01:48 schreef petre86 het volgende:
[..]
en aapjes in amsterdam met internet![]()
Alleen op de allerhoogste moeilijkheidsgraad, of in multiplayer tegen lui die gewaagd zijn aan je.quote:
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:01 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
idd. Je moet ervan houden: 'humor' uit Enschede
![]()
Van kleurtjes gaat je haar naar de knoppenquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:01 schreef BB_Koning het volgende:
Ik ga binenkort naar de kapper en ik ga ook ene kleurtje nemen
Je bent filmrecensent en nu ook nog eens kapperquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:04 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Van kleurtjes gaat je haar naar de knoppen
Tegen de pc speel ik het altijd eerst medium, en als het erg gaaf was en voor herhaling vatbaar daarna op moeilijkquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:02 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Alleen op de allerhoogste moeilijkheidsgraad, of in multiplayer tegen lui die gewaagd zijn aan je.
Misschien breekt het wel allemaal af tot een lengte van 4 cmquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:04 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Van kleurtjes gaat je haar naar de knoppen
A-fucking-menquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:12 schreef davidov het volgende:
[..]
Misschien breekt het wel allemaal af tot een lengte van 4 cm
ik wil ook een xbox voor KOTORquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:03 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
En shoot 'em ups zijn enkel goed speelbaar op PC's
Minstens 16 cm, anders is er ook niks aan...quote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:12 schreef davidov het volgende:
[..]
Misschien breekt het wel allemaal af tot een lengte van 4 cm
Ik ben een alleskunnerquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:09 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Je bent filmrecensent en nu ook nog eens kapper![]()
![]()
allemaal gay heren?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:17 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
9 mensen,1 bunker, 1.5 miljoen wat aftikt en 1 unanieme beslissing
1 dikke homo. Helaas.quote:
patientquote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:27 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
1 dikke homo. Helaas.
Wat is een erger geheim?
Je failliet laten verklaren terwijl je een inkomen hebt van 100,000 dollar, meerdere malen te zijn opgepakt met geladen pistool of patient zijn geweest in een psychiatrisch ziekenhuis?
Moeilijk![]()
Ik ben benieuwd wat ze woensdag beslissen, die 9 mensen!quote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:35 schreef petre86 het volgende:
[..]
patient
ken dat wereldje helaas van dichtbij
Dat is du sjouw geheim, you are a loony tunequote:Op dinsdag 28 maart 2006 02:35 schreef petre86 het volgende:
[..]
patient
ken dat wereldje helaas van dichtbij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |