quote:Op zondag 26 maart 2006 17:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]Snap je de bedoeling van dit soort spellen wel?
Zie je nu dat Westen > Oosten strol?quote:Op zondag 26 maart 2006 17:29 schreef Strolie75 het volgende:
14 uur gegamed in 2 dagen en nog steeds niet aan de main quest begonnen.
Warrior komt af en toe ook aan op strategiequote:Op zondag 26 maart 2006 17:36 schreef kipknots het volgende:
Ik moet zeggen dat m'n dief/archer een stuk leuker vind om te spelen als een warrior. Je moet veel subtieler zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja ik ookquote:Op zondag 26 maart 2006 18:22 schreef Mister_T het volgende:
Ik heb helemaal geen zin om aan de story-line te beginnenVind het rondlopen, dungeon clearen, rondlopen, dungeon clearen, missie fighters guild, beetje jatten, side-quest, enz veel leuker
Op je 360 of op de pc?quote:Op zondag 26 maart 2006 18:23 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zou het dungeon clearen leuk vinden als Oblivion niet elke 5 min vastliep
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
quote:Op zondag 26 maart 2006 18:15 schreef Grim. het volgende:
Ben pas sinds vrijdag bezig, maar ik vind het nu al een van de vetste spellen dit jaar. Ik heb al ongeveer 7/8 uur gespeeld zonder aan de hoofdquest te beginnen. . Maar op dit moment zit ik ff vast . Het volgende stukje is een spoiler als je nog niet de missie in het kasteel van Chorrol hebt gedaan;).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zit op hetzelfde punt vast in die quest. Bekijk trouwens de verklaringen van iedreeen eens, dan zie je dat er ook iets vreemds is bij die vrouw
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |