Het zou Buckshot Lefonque kunnen zijn, maar ik twijfel. Ik heb hem wel ergens op cd staan, maar die zitten momenteel in een verhuisdoos. Ik check vanavond even of hij toevallig op mijn pc staat.quote:Op zondag 26 maart 2006 20:55 schreef PsychoDude_666 het volgende:
Ik zoek dat nummer wat op de achtergrond bij de reclame van "Rozegeur&Wodka lime" gespeeld wordt. Volgens mij is het iets van St. Germain?
Nee het was dat Cantaloopquote:Op maandag 27 maart 2006 10:50 schreef Rio het volgende:
[..]
Het zou Buckshot Lefonque kunnen zijn, maar ik twijfel. Ik heb hem wel ergens op cd staan, maar die zitten momenteel in een verhuisdoos. Ik check vanavond even of hij toevallig op mijn pc staat.
Zen - Hair?quote:Op maandag 27 maart 2006 10:40 schreef Berkery het volgende:
'Zo'n nummer dat iedereen wel kent.' Ik hoorde het gisteren op de radio en vroeg me af van wie het eigenlijk was.
"Yeah...growing, flowing..."
"Flowers grow on my hair"![]()
Flower Power-achtig in ieder geval. Ik dacht dat het wel te googelen was, maar kwam niet verder dan de Grateful Dead, en die zijn het volgens mij niet.
quote:Op maandag 27 maart 2006 10:55 schreef Mark het volgende:
Die was al beantwoord, hoor
Ah, overheen gelezen. Die staat overigens op mijn pc, dus ik had 'm uiteindelijk wel gevonden.quote:
Yepquote:Op maandag 27 maart 2006 12:00 schreef martjin het volgende:
Ik zoek dus een liedje uit een reclame (http://www.ster.nl/ster?nav=vhilLsHCjEtCeDnDCygE) maar op ster staat dat het speciaal gecomponeerde muziek is, betekent dat dat ik het nergens kan krijgen?
Helaasquote:
quote:Er is de laatste tijd een geweldig club nummertje met een hele pakkende melodie. Soort van japans melodie met de tekst van You and me bla bla bla dancing together
De tekst gaat echt op de beat van de melodie.
dj,s zoals roog, Erick-E, brian S draaien dit nummer.
Ik krijg een Bert Haanstra beeld voor ogen. Geert Chatrou is overigens ook erg happy, misschien is dat wat.quote:Op maandag 27 maart 2006 18:29 schreef teigan het volgende:
beetje huppelende kinderen, een paar olifanten, een paar tijgers, giraffen en ze zitten een patatje te eten, dat is het zo ongeveer..
De enige logica die ik achter dit nummer kan ontdekken is dat het op het album 'Elephant' staat...quote:Op maandag 27 maart 2006 20:21 schreef teigan het volgende:
Bedankt voor de tips, ik heb uiteindelijk(of voorlopig) The hardest button to button gebruikt van The white stripes....
nee ik heb zelf niet die geluidjes getypt het is een copy paste van een ander forum.quote:I've got something, and it goes something like this: dobedobedobedobop, dobedobedobedobop.
untz untz untz, baby untz untz untz.
all you neeeeeeed, is my unt-iz, unt-iz un-tiz
Meck feat. Leo Sayer - Thunder In My Heart Againquote:Op maandag 27 maart 2006 20:52 schreef assie het volgende:
Hoorde net een sterk dance nummer op Yorin. Artiest was ene Mac ... & .....
Iemand enig idee, info is wel erg beknopt....
For the record:quote:Op maandag 27 maart 2006 20:45 schreef King_of_cubes het volgende:
Ik zoek me rot maar kan maar niet het nummer achter dit stukje tekst vinden.
[..]
nee ik heb zelf niet die geluidjes getypt het is een copy paste van een ander forum.
edit:
wat een toeval! ze draaien m nu op Fok! radio.Heb de titel dus nu.
Ik heb het nummer gevonden. Het heet chocolate puma-always and foreverquote:
De tweede is iig goedquote:Op maandag 27 maart 2006 10:41 schreef Koepert het volgende:
[..]
1ste = Rumble Feat Dick Rules - Tricky Tricky
2de = Sean Paul - Temperature (keeping You Warm)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |