Ten eerste is het 'u' tegen klanten en ten tweede was die muts al meteen onbeleefd.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:45 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Je hoeft je door niemand te laten afblaffen of af te laten zeiken. Ik werk zelf ook bij de AH, en als ik 1 keer netjes heb gezegd dat iets niet kan moeten ze niet doorzeiken. Ik geef ze groot gelijk.
Mwoah, het moet gewoon duidelijk zijn dat iets niet kloptquote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:46 schreef Sandersson het volgende:
[..]
En in de kantine lachen ze je uit![]()
Nog nooit, de meeste mensen hier snappen dat er in een winkel ook mensen werken. En ook al werk ik ergens, ik ben je hond niet.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:46 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Hoevaak ben je al over die toonbank getrokken?![]()
Je zou het eens bij me moeten flikken. Ik heb jaren winkel en kassa ervaring en je blijft ALTIJD, maar dan ook ALTIJD beleefd. Je bent het gezicht van een winkel en als je niet tegen lastige klanten kunt moet je maar pallets gaan sorteren.
U tegen oudere mensen alleen.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:47 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Ten eerste is het 'u' tegen klanten en ten tweede was die muts al meteen onbeleefd.
Intuitiequote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:49 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
U tegen oudere mensen alleen.
Officieel niet, staat er ook opquote:
Jij bent een slechte medewerker.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:49 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
U tegen oudere mensen alleen.
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:40 schreef __droogkloot__ het volgende:
of werk je (zoals ik al dacht) aan de lopende band?
quote:ben je nu echt zo dom dat je je niet kunt realiseren dat het niet echt handig is als bepaalde dingen 2 keer in de computer komen?!
psies !quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:46 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Ik heb jaren winkel en kassa ervaring en je blijft ALTIJD, maar dan ook ALTIJD beleefd. Je bent het gezicht van een winkel en als je niet tegen lastige klanten kunt moet je maar pallets gaan sorteren.
Nee, maar ik ben als klant jouw hond al ZEKER niet! Hee, ik kom niet iets onredelijks vragen of zo?! Ik kom iets vragen waar ik recht op heb!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:48 schreef __droogkloot__ het volgende:
ik ben je hond niet.
Welk deel van "De klant is koning" snap jij niet, aso?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:48 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Nog nooit, de meeste mensen hier snappen dat er in een winkel ook mensen werken. En ook al werk ik ergens, ik ben je hond niet.
Als ik zorg dat iemand die maand te vreten door mijn zuurverdiende geld aan hem te geven heeft mag diegene best 'U' tegen mij zeggen. Als je dat respect niet op kan brengen breng ik mijn geld wel ergens anders heen. Asociale mentaliteit van tegenwoordig.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:49 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
U tegen oudere mensen alleen.
3 AH's? Ik weet er maar 2...quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:52 schreef dazzle123 het volgende:
In Bussum hebben ze drie albert heijns en ook nog een edah....
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:21 schreef Twisted_Logic het volgende:
Albert Heijn is een ontiegelijke KUT-winkel!
Even de AH ondersteunen.
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 19:03 schreef Q. het volgende:
[Centraal] AH-medewerkers-topic [deel 24]
[..].
Ik schrijf een brief naar de Koningin, je verdient een lintje.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 18:53 schreef Jane het volgende:
[..]
[..]
Ik werk inderdaad 'aan de lopende band' ja. Ik werk aan de lopende band om te zorgen dat computerprogramma's zo foutloos mogelijk draaien en niet uit de lucht gaan.En waar ik werk wordt er tenminste op gestaan dat klanten en gebruikers áltijd netjes te woord worden gestaan en zo snel en goed mogelijk worden geholpen. Zo hoort dat namelijk als je een professioneel bedrijf bent.
Wel lang-zaam pra-ten he.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 19:02 schreef Troel het volgende:
Ik zeg zelfs heel vaak u tegen de kassamiepen
Je weet niet hoe leuk het is om te merken dat ze dan rood worden en je snel ook met u aan gaan sprekenquote:
Jij hebt echt geen benul, he? Werk jij bij de AH? Ik hoop het niet voor ze...quote:Op vrijdag 17 maart 2006 19:05 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Ik schrijf een brief naar de Koningin, je verdient een lintje.
28?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:47 schreef Diemietuhriej het volgende:
Je gebruikt veel smileys.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |