To Catch a Thief (1955)Cary Grant en Grace Kelly in een Hitchcock, dat kan eigenlijk niet fout gaan. Niet echt, maar toch wel een beetje, want dit is één van de minste Hitchcocks die ik heb gezien.
cijfer: 6.5
The Brothers Grimm (2005)Al ben ik het eens met de kritiek dat er veel meer uit het concept was te halen, vond ik het best een vermakelijke film. Lena Headey en Monica Belluci zorgen voor het vrouwelijk schoon enn Peter Stormare als Cavaldi voor wat humor.
cijfer: 7
Shinobi Heart Under Blade (2005)]
![]()
Dit is een live-action versie manga/anime. Nu weet ik niet precies of en zo'ja op welke manga/anime deze film gebaseerd is. Maar ik ben wel bekend met de anime Naruto. En daar vond ik het veel van weg hebben. Ninja's met aparte gaves, die het tegen elkaar moeten op nemen. Als je niet bekend met anime/manga, dan kan je de film erg goed vergelijken met Azumi.
![]()
Voor het grootste gedeelte van de film heb ik me lopen verbazen over de vage coole karakters, de gave actie en de vette special effects. En dat is natuurlijk waar een film als dit het van moet hebben. En op dat gebied zit de hele film helemaal goed. Maar ook qua verhaal zit de film goed in elkaar.
Het minpunt van de film is echter dat het weinig ruimte laat voor karakterontwikkeling van de bijrollen. En toen de film voorbij was vond ik eigenlijk jammer dat die niet meer screentime hadden, zodat ik meer over hun en hun gaves wist. Maar dat spreekt eigenlijk alleen maar voor de film. Hier lust ik namelijk wel meer van, op naar een goede vervolg hoop ik.
cijfer: 8
The Family Stone (2005)Als je van plan bent deze film te gaan zien. Kijk dan gewoon even 5 minuten naar onderstaande plaatjes. En ga daarna een andere film kijken. Want Rachel McAdams is het enige leuke aan deze clichévolle voorspelbare film.
![]()
cijfer: 5
Tenzij je geen smaak qua vrouwen hebt en Sarah Jessica Parker
mooier vind dan Rachel McAdams
.Hostel (2005)Dat Amsterdam niet in Duitsland ligt weten we wel. En zo'n fout die in tig films gemaakt wordt kan ik best door de ogen zien. Maar ook voor de rest zuigt deze film behoorlijk. Het eerste gedeelte is niet minder een slechtere versie van Eurotrip e.d.. Die alleen leuk is omdat er een dosis blote tieten in zaten. En de horror in het tweede deel is erg minimaal en stelt heel erg teleur.
cijfer: 5.5