Owh, als je niet wilt beargumenteren hoeft het niet hoor. Ik was gewoon benieuwd hoe jij dingen ziet. Probeer vooral niet te veel onduidelijkheden uit de weg te ruimen...quote:
In jouw opinie, de meerderheid van de Rotterdammers ziet dat andersquote:Op woensdag 15 maart 2006 14:12 schreef Tikorev het volgende:
Precies ja. Vier jaar lang doen ze in Rotterdam fantastisch werk.
Flauwekul, kom eens met onderbouwing en voorbeelden dan?quote:Vier jaar lang zien we via de NOS alleen maar reportages uit Rotterdam met een zeer negatieve ondertoon. En dan maakt Pastors excuses en dan buitelen NOVA, Netwerk, TweeVandaag en het Journaal over elkaar heen om het uitgezonden te krijgen.
LOL, Rechts is meer dan capabel om zichzelf te beteugelen, dat is wel gebleken.quote:Had je de afgelopen vier jaar eens wat meer verdiept in Pastors en LR. Toen moest enkel het rechtse gevaar beteugeld worden met eenzijdige linkse reportages...
Nee, de meerderheid van de 'Rotterdammers' ziet dat anders...quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
In jouw opinie, de meerderheid van de Rotterdammers ziet dat anders
Oh ja, ik was vergeten dat je alleen een echte Rotterdammer bent als je blank bent, stom van mij...quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:26 schreef Tikorev het volgende:
Inderdaad, de meerderheid van de 'Rotterdammers' ziet dat anders...![]()
Recent nog bij Nederland kiest: Pastors kreeg alleen maar negatieve stellingen en vragen te verhapstukken. Of wat te denken van vier jaar geleden bij de uitslagen van de verkiezingen. Maartje van Wegen: "ik moet helaas melden dat leefbaar Rotterdam de grootste is geworden.quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
In jouw opinie, de meerderheid van de Rotterdammers ziet dat anders![]()
[..]
[quote
Flauwekul, kom eens met onderbouwing en voorbeelden dan?
Dat vind ik een beetje racistisch van jou..quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh ja, ik was vergeten dat je alleen een echte Rotterdammer bent als je blank bent, stom van mij...
Wat zijn negatieve stellingen en vragen? Ik heb het programma niet gezien dus ik heb geen flauw idee wat jij negatief noemt.quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:28 schreef Tref het volgende:
Recent nog bij Nederland kiest: Pastors kreeg alleen maar negatieve stellingen en vragen te verhapstukken. Of wat te denken van vier jaar geleden bij de uitslagen van de verkiezingen. Maartje van Wegen: "ik moet helaas melden dat leefbaar Rotterdam de grootste is geworden.
Nog meer voorbeelden ?
Maartje (*yuck*) link naar het fragment?quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:28 schreef Tref het volgende:
[..]
Recent nog bij Nederland kiest: Pastors kreeg alleen maar negatieve stellingen en vragen te verhapstukken. Of wat te denken van vier jaar geleden bij de uitslagen van de verkiezingen. Maartje van Wegen: "ik moet helaas melden dat leefbaar Rotterdam de grootste is geworden.
Nog meer voorbeelden ?
Nee, jij bent de racist hier maar dat weten we al lang, da's geen nieuws, zelfs geen links nieuwsquote:Op woensdag 15 maart 2006 14:30 schreef Tikorev het volgende:
Dat vind ik een beetje racistisch van jou..![]()
Op mijn Maartje van wegen-voorbeeld ga je voor het gemak maar even niet in ?quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wat zijn negatieve stellingen en vragen? Ik heb het programma niet gezien dus ik heb geen flauw idee wat jij negatief noemt
Ik vind LR inderdaad een aanwinst voor de politiek. Een partij die gewoon aangepakt heeft en altijd reeel gebleven is.quote:Helaas, inderdaad, LR heeft 6 zetels verloren (ruim 30%) doordat men de partij verliet en 2 wethouders moesten voortijdig het veld ruimen, wat een aanwinst voor de politiek...stabiel ook.
quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:32 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Maartje (*yuck*) link naar het fragment?
Maartje is toch al weer een tijdje weg? En volgens mij niet omdat ze zo integer was (iets met het koningshuis denk ik)quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:38 schreef Tref het volgende:
[..]
Op mijn Maartje van wegen-voorbeeld ga je voor het gemak maar even niet in ?
Alle politici worden geconfronteerd met de uitslagen van peilingen.quote:Maar goed, Pastors kreeg vragen als: "u weet dat de meeste Rotterdammers schoon genoeg van u hebben" voor zijn kiezen, nog voordat er gestemd was.
van Heemst werd dan ook in de aanloop van de verkiezingen door alle presentatoren in het gezicht geslagen. Zeker toen hij samen met Pastors bij Ferry en Clairy op bezoek was. Clairy deed niet bepaald vriendelijk.quote:Peter van heemst is een kneus die zonder de glibberige uitstraling van Wouter Bos nog steeds ergens in een hoekje had gezeten.
Ik ga opzoek...quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:42 schreef Tref het volgende:
[..]
Ik weet niet of de NOS de verkiezingsavond van vier jaar geleden nog online heeft staan.
Het is echter wel een bekend voorbeeld, en Van Weegen is er al diverse malen over bevraagd in interviews.
De tijd dat je met dat soort ongefundeerde opmerkingen een discussie kon winnen ligt al weer ver achter ons hoor....quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, jij bent de racist hier maar dat weten we al lang, da's geen nieuws, zelfs geen links nieuws
En dat van de persoon die vind dat vragen om fundering hetzelfde is als een hondje aanlijnen?quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:55 schreef Tikorev het volgende:
[..]
De tijd dat je met dat soort ongefundeerde opmerkingen een discussie kon winnen ligt al weer ver achter ons hoor....
Heh, winnen van jou is net zo nuttig als een mongooltje verslaan met schaken, inhoudsloosquote:Op woensdag 15 maart 2006 14:55 schreef Tikorev het volgende:
De tijd dat je met dat soort ongefundeerde opmerkingen een discussie kon winnen ligt al weer ver achter ons hoor....
Dat is inderdaad algemeen bekend. Dat ze "tot haar grote spijt" de verkiezingsuitslag van LR moest aankondigen. Ik denk overigens dat als een NOS presentatrice in een live verkiezingsprogramma zou hebben gezged:quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:42 schreef Tref het volgende:
[..]
Het is echter wel een bekend voorbeeld, en Van Weegen is er al diverse malen over bevraagd in interviews.
Volgens mij hadden we (tussen de regels door) al vastgesteld dat gemiddeld genomen meer air-time 'rechts' niet zoveel goed doet...quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:59 schreef Yildiz het volgende:
Aan alle klagers:
als men het op die publieke zenders dan zo links doet, politieke programma's voornamelijk, en men kotst er blijkbaar zoveel op, waarom is er dan geen commerciële zender die dit gaat doen, met een rechts tintje? Gat in de markt, zou je moeten zeggen.
Ik hoorde overigens net dat RTL weer 600 miljoen winst had ofzo, dus geld zat.
quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Heh, winnen van jou is net zo nuttig als een mongooltje verslaan met schaken, inhoudsloos
Jij constateert geen feit, jij doet een interpretatie. Volgens mij snappen de meeste mensen best dat ik met 'Rotterdammers' de allochtone Rotterdammers bedoel en niet de niet-blanke Rotterdammers. Dat voornamelijk allochtonen PvdA stemmen en autochtonen LR is algemeen bekend...:Wquote:Ik constateerde een feit maar het staat je uiteraard vrij om jouw intrepetatie van 'Rotterdammers' toe te lichten, natuurlijk.
Ik denk dat van Aartsen de VVD meer schade heeft toegebracht als Wiegelquote:Op woensdag 15 maart 2006 15:01 schreef Invictus_ het volgende:
Volgens mij hadden we (tussen de regels door) al vastgesteld dat gemiddeld genomen meer air-time 'rechts' niet zoveel goed doet...Krijg je tien minuten Wiegel en dan wordt de VVD nog kleiner dan D66.
Samengevat, allochtonen zijn geen niet-blanke Rotterdammers?quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:04 schreef Tikorev het volgende:
Jij constateert geen feit, jij doet een interpretatie. Volgens mij snappen de meeste mensen best dat ik met 'Rotterdammers' de allochtone Rotterdammers bedoel en niet de niet-blanke Rotterdammers. Dat voornamelijk allochtonen PvdA stemmen en autochtonen LR is algemeen bekend...:W
Dramatische volzinnen over iets is iets anders dan een 'helaas'. Overigens zou het fragment handig worden, in drie posts is 'ik moet helaas melden dat....' verworden tot 'tot mijn grote spijt moet ik melden....'.quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:00 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Dat is inderdaad algemeen bekend. Dat ze "tot haar grote spijt" de verkiezingsuitslag van LR moest aankondigen. Ik denk overigens dat als een NOS presentatrice in een live verkiezingsprogramma zou hebben gezged:
"Dames en heren, ik heb vreselijk nieuws....tot mijn grote spijt moet ik u melden dat GroenLinks een zetel heeft gewonnen"
Hmmz, tja... zal ze wel sex hebben met iemand daar. Het moge duidelijk zijn dat ze niet echt professioneel is.quote:Dan was ze dezelfde dag nog ontslagen. Maartje van wegen werkt nu nog steeds bij de NOS. Sterker nog, vorige week presenteerde ze weer vrolijk de uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen...
Alleen de hard-core liberalen vinden Wiegel leuk; hij heeft netjes alle gematigden en zwevers bij de VVD weggehouden. Wiegel heeft van Aartsen zijn baan gekost.quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat van Aartsen de VVD meer schade heeft toegebracht als Wiegel![]()
Samengevat, begrijpend lezen is niet je sterkste kant...quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Samengevat, allochtonen zijn geen niet-blanke Rotterdammers?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |