dat wist je toch wel? ik kan je anders misschien wel ff helpen... of wacht... dat kan natuurlijk niet, dan zou ik hem moeten downen, en hoe krijg jij hem dan?quote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:07 schreef Incolumis het volgende:
ook weer leuk, geen creditcard dus kan niks kiezen :/
kan wel!!quote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:07 schreef Incolumis het volgende:
ook weer leuk, geen creditcard dus kan niks kiezen :/
Wat sickert bedoeld is dat je dus ook ergens je rekeningnummer in kan voeren! zo simpel is hetquote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:46 schreef Sickert het volgende:
[..]
kan wel!!
ff goed kijken dan zie je rechtbovenin click en buy!
tis een heel gedoe maar uiteindelijk is het mij ook gelukt (na wat aanwijzingen van Diamond)
Ik heb me twijfels, persoonlijk had ik veel liever city maps gezien. Dit zijn meer vlieg en voertuigen mappen. Maargoed, die 10 euro.... dan maar een weekje minder sms'en. Wat is 10 euro nou.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:31 schreef Suikermais het volgende:
Maaruh...is 't nou nog wat ..dat euro forces ..of kan ik 't beter links laten liggen ??
Mooi ken ik gelijk mn EF ff testenquote:Op dinsdag 14 maart 2006 19:32 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Wtf..staat de server op EuroforcesWant ik kom er niet in
![]()
goed ding idd, maar jammer dat de beste ronde per map het niet doet...quote:
had ook de f2000 gebruiktquote:Op maandag 13 maart 2006 22:07 schreef JumperJack het volgende:
hmm. voelde me vanavond echt een schietschijf ... heeft echt niemand van de BoFfers mn PC gehacked zodat ik online een enorme pijl boven mn hoofd heb die iedereen kan zien??? pff. daar gaat mn kill:death ratio met de assault naar < 1![]()
was vooral vervelend omdat ik in het éne team zat, en 14 BoFfers in het andere![]()
quote:Op dinsdag 14 maart 2006 19:52 schreef -Raffie- het volgende:
Downloading....
Je BF accountnaamquote:Op dinsdag 14 maart 2006 19:49 schreef Suikermais het volgende:
wat is mijn Gamespy ID ?
Wel irri dat bij EA rudycarell al bezet was...quote:Op dinsdag 14 maart 2006 19:52 schreef -Raffie- het volgende:
Downloading....
Staat je huis in de fik. Komt JP langs.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 16:13 schreef staticdata het volgende:
en dan zegt die brandweerman dat ie moet leren....
EA die gratis iets weggeeftquote:Op dinsdag 14 maart 2006 20:15 schreef Vassili_Z het volgende:
Ik dacht dat Euro Force gratis was![]()
EA games
dat betekende ook dat er bij mij altijd 3 uitgingen zodat ik er in konquote:Op dinsdag 14 maart 2006 20:15 schreef UnleashMitch het volgende:
Het lijkt me trouwens wel slim om de server voorlopig even op EF te laten staanHet is wat lastig voor de mensen die het spel nog niet hebben maar het betekent wel een enorme boost voor de bekendheid van de server. De diehards weten nog hoe het ging toen we als een van de eerste een EU server hadden. Toen wilden zoveel mensen spelen dat als je 1 man kickte en je terug ging naar het spel je niet meer in kon loggen, dan was je slot alweer bezet
![]()
Vanzelfsprekendquote:Op dinsdag 14 maart 2006 20:22 schreef Sickert het volgende:
dat betekende ook dat er bij mij altijd 3 uitgingen zodat ik er in kon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |