quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik speel helemaal niet op de man.
oh, daarom reageert iedereen ook zo leuk op jou. Ja ik zie je punt.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik speel helemaal niet op de man.
Als ik jou was zou ik me ook niet gemakkelijk voelen bij het idee in hetzelfde kamp te zitten als ik. Waarschijnlijk net zo ongemakkelijk als ik mij nu voel bij het idee bij jou in een kamp te zitten.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik betrek HiZ helemaal niet in mijn kamp. Hij/zij betwist jouw uitspraken. Jij komt maar niet met cijfers...
Niet in de VS en de dominee heeft het niet over Afrikaquote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:16 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
Jij snapt echt het verband niet he. Denk je dat er in Afrika heel veel meer homos zijn dan in het westen of zo?
Het verband is dat diegene die aids als straf van god zien( en dat ben jij dus, dat heb je eerder gezegd namelijk) , voorbij gaan aan het feit dat het merendeel van mensen met hiv en aids hetero’s zijn.
Dat komt meer omdat sommige mensen hun Valium-pillen niet hebben ingenomen.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:17 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
oh, daarom reageert iedereen ook zo leuk op jou. Ja ik zie je punt.![]()
Ik zit helemaal niet in hetzelfde kamp als jou. Ik snap niet waar jij en SCH die onzin vandaan halen. Vanwaar die "kamp"-obsessie?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik me ook niet gemakkelijk voelen bij het idee in hetzelfde kamp te zitten als ik. Waarschijnlijk net zo ongemakkelijk als ik mij nu voel bij het idee bij jou in een kamp te zitten.
Oh aids is alleen een straf van god in de vs.. In afrika hebben ze weer een andere god zeker.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Niet in de VS en de dominee heeft het niet over Afrika
Nou neem dan even je medicatie en kom dan terug. Ik wacht wel ff.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Dat komt meer omdat sommige mensen hun Valium-pillen niet hebben ingenomen.
quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:21 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
Nou neem dan even je medicatie en kom dan terug. Ik wacht wel ff.
jij hebt mij overtuigd noch uberhaupt me aan het denken gezegdquote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Omdat het gewoon niet relevant is. Daarnaast heb ik al andere dingen gepost waarmee hetgeen wat jij aan het insinueren bent al onderuitgehaald is.![]()
quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:23 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ik had het meer over wat andere personen.
Dan staat er wel weer een nieuwe op, het stikt van die types daar.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:24 schreef Repeat het volgende:
Heeft nog nooit iemand besloten om die Phelps gewoon om te leggen? CIA ofzo?
www.patriotguards.orgquote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:24 schreef Repeat het volgende:
Heeft nog nooit iemand besloten om die Phelps gewoon om te leggen? CIA ofzo?
ach .. we moeten blij zijn met zulke typjesquote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:24 schreef Repeat het volgende:
Heeft nog nooit iemand besloten om die Phelps gewoon om te leggen? CIA ofzo?
Ik snap jouw redenering hierin niet helemaal. Als iemand naar je visie vraagt in de vorm van "hoe zou jij het vinden als.." dan wil je niet reageren omdat dat te persoonlijk is? Dat is toch juist het hele punt van een forum? In een discussie geef je jouw visie op bepaalde zaken, vanuit jouw perspectief. Dat heeft niks met "te persoonlijk" te maken, integendeel juist.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:09 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Persoonlijke zaken zijn gewoon niet relevant in deze discussie. Wat begrijp je daar niet aan?
Wanneer komen de cijfers?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan staat er wel weer een nieuwe op, het stikt van die types daar.
Het is gewoon niet relevant, aangezien het hier niets mee te maken heeft. Daarnaast is er allang op geantwoord hoor.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:27 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Ik snap jouw redenering hierin niet helemaal. Als iemand naar je visie vraagt in de vorm van "hoe zou jij het vinden als.." dan wil je niet reageren omdat dat te persoonlijk is? Dat is toch juist het hele punt van een forum? In een discussie geef je jouw visie op bepaalde zaken, vanuit jouw perspectief. Dat heeft niks met "te persoonlijk" te maken, integendeel juist.
OT: Ik word echt misselijk van die demonstrerende figuren. Op het nieuws zag je ook nog even een echtgenote van een overleden soldaat proberen om de demonstranten over te halen om weg te gaan maar die kreeg de volle laagEcht ziek.
Leer jij eerst maar eens fatsoenlijk spellen.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:24 schreef Jerruh het volgende:
[..]
jij hebt mij overtuigd noch uberhaupt me aan het denken gezegd
irrelevant, zoek het eens op in hetwoordenboek.... je past het ehr en der toe zonder dat het zijn volledige betekenis kan afdragen
En dat bedoelde ik dus, je afkeer van generalisatie heeft weer eens een storing. De phelps staan er nu toch ook alleen? Het is niet alsof ze er met honderden staan of met de openlijke steun van een aanzienlijk deel van de bevolking..quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan staat er wel weer een nieuwe op, het stikt van die types daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |