Je moet wat achter de + staat in de vorige post optellen plus jouw 3 2 of 1 erachter doen.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:15 schreef Koranaga het volgende:
Midori no Hibi: 6
Bleach: 5
Kimi ga nozomu eien: 2
Naruto: 4
Trigun : 6 + 2
Transformers (generation 1 en 2) : 2
Grave of the FIreflies: 2
Chobits: 2
Full Metal Alchemist: 1
Heibane Renmei 3
Elfen Lied 1
quote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:20 schreef Koranaga het volgende:
[..]
Zo klopt het.
Het was een gelijktijdige post dus was nog het een en ander aan het aanpassen.
Zo klopt het.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:17 schreef Qunix het volgende:
[..]
Je moet wat achter de + staat in de vorige post optellen plus jouw 3 2 of 1 erachter doen.
Kan je het even editen?
quote:Op zaterdag 11 maart 2006 19:38 schreef dvdfreak het volgende:
1:Transformers
2:Robotech
3:Evangelion
4:Gatchaman
5:Battle of the planets
Zo dan?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 20:21 schreef outcast_within het volgende:
Volgens mij is het hele plusjes systeem niet duidelijk.
legeen uit hoe jij het zou willen, misschien is het wel beterquote:Op zaterdag 11 maart 2006 20:36 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
'k vind het een flutsysteem, maar oke...
Gewoon iedereen een lijstje van drie laten maken, en dat door de leider lekker laten optellen.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 21:08 schreef SureZal het volgende:
[..]
legeen uit hoe jij het zou willen, misschien is het wel beter
Eens daarom gaf ik ook gewoon mijn top 3quote:Op zaterdag 11 maart 2006 21:15 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Gewoon iedereen een lijstje van drie laten maken, en dat door de leider lekker laten optellen.
Is er dan tegenwoordig een serie van Grave of the Fireflies?quote:Ps. alleen voor series zo te zien? zijn ook nog een aantal goede films diek er eigenlijk wel tussen had willen hebben!
Ergens heb jij het niet helemaal goed gedaan geloof ik. Ik zie dat jequote:Op zondag 12 maart 2006 15:58 schreef Gluttony het volgende:
Midori no Hibi: 7
Bleach: 11
Kimi ga nozomu eien: 5 + 2
Naruto: 4
Trigun : 8
Transformers (generation 1 en 2) : 2
Grave of the FIreflies: 2
Chobits: 2
Full Metal Alchemist: 8 + 1
Great Teacher Onizuka (GTO): 4
Heibane Renmei 3
Elfen Lied 3
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: 3
Macross: 2
Love Hina: 2
Cowboy Bebop: 3
Vision of Escaflowne: 2
Full Metal Panic 1
Futakoi + 1
Hopey
Orealo
Outcast_within
Surezal
Jordy-B
Qunix
Lonewolf
Rew-
ZEURberus
Uppie83
Blessed19
Sinaasappelsapje
Agiath
Stroopje
Jor-an
Itachi
Maxititan
Kabuto raiger
Koranaga
Dr_Crouton
ThaBrain
Gluttony
One Piece is ook top ja..quote:Op dinsdag 14 maart 2006 15:39 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Bleach: 11
Trigun : 11
Midori no Hibi: 8
Full Metal Alchemist: 8 + 1
Kimi ga nozomu eien: 5 + 2
Cowboy Bebop: 6
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: 5
Naruto: 4
Chobits: 4
Great Teacher Onizuka (GTO): 4
Heibane Renmei 3
Elfen Lied 3
Futakoi 0 + 3
School Rumble 3
Transformers (generation 1 en 2) : 3
Rurouni Kenshin - Reminiscence +3
Grave of the Fireflies: 2
Macross: 2
Love Hina: 2
Vision of Escaflowne: 2
Samurai Champloo 2
Bastard! Destroyer of Darkness +2 (erg jammer dat ze er niet verder mee zijn gegaan)
Full Metal Panic 1
Rurouni Kenshin 1 (ben er vanuit gegaan dat de gewone serie werd bedoeld)
One Piece +1
Makkelijk is het niet om maar aan 3 series je punten te geven. Naruto, bleach en One Piece volg ik op dit moment en verdienen alle drie in deze lijst te staan, daarom heb ik mijn laatste puntje aan One Piece gegeven.
Overige series die het vermelden waard zijn welke nog geen punten hebben:
Saikano
Samurai Deeper Kyo
Scryed
Shaman King
X TV
Shaman King is leuk... ik heb hem net helemaal af gezien. Toch vind ik het geen punten waard aangezien het weer zo'n verhaal is met steeds sterker wordende tegenstanders. Beetje Nintendo achtig.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 15:39 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Overige series die het vermelden waard zijn welke nog geen punten hebben:
Saikano
Samurai Deeper Kyo
Scryed
Shaman King
X TV
Shaman King is inderdaad erg nintendo achtig, daarom zie je die nu ook op cartoon network (of andere tekenfilmzender) geloof ik, maar heb er met plezier naar gekeken, gelukkig hebben ze hem overigens niet nog langer gemaakt, hij had wel wat korter gemogen.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 16:04 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Shaman King is leuk... ik heb hem net helemaal af gezien. Toch vind ik het geen punten waard aangezien het weer zo'n verhaal is met steeds sterker wordende tegenstanders. Beetje Nintendo achtig.
Dat uberhaupt overweegt om Samurai Deeper Kyo punten te geven. Ok de animatie is redelijk, maar het verhaal is het slechtste wat ik tot nu toe ben tegengekomen![]()
Het Grote Anime/Manga Topic deel 10! otaku jubileum!quote:Op dinsdag 14 maart 2006 16:25 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Shaman King is inderdaad erg nintendo achtig, daarom zie je die nu ook op cartoon network (of andere tekenfilmzender) geloof ik, maar heb er met plezier naar gekeken, gelukkig hebben ze hem overigens niet nog langer gemaakt, hij had wel wat korter gemogen.
Het is alweer een tijdje terug dat ik Samurai Deeper Kyo heb gezien, maar het enige wat ik me nog echt kan herinneren is dat ik de serie wel entertaining vond, maar misschien moet ik nog eens een aflevering kijken om een echt goed oordeel te vellen. Ik heb het idee dat ik hem door de war haal met een andere serie, die ik ook wel aardig vond.
Overigens vind ik Trigun ook erg goed, dat is 1 van de weinige seriesdie ik al 2 keer heb gezien, komt ook omdat het een normale lengte heeft in tegenstelling tot Bleach, Naruto en OP.
Maar so far so goodquote:Op maandag 13 maart 2006 23:11 schreef Zeurberus het volgende:
Ik snap echt niet hoe mensen op Bleach kunnen stemmen. Het is ffs nog niet eens afgelopen , wellicht eindigt het echt enorm crappy na een jaar lang fillers ofzo (lijkt me sterk maar toch)
hehe voor zover ik weet nietquote:Op zondag 12 maart 2006 21:28 schreef Jordy-B het volgende:
niet Rurouni Kenshin
[..]
Is er dan tegenwoordig een serie van Grave of the Fireflies?
Misschien heeft het er meer mee te maken dat na ep. 80 het allemaal wat inkakte...quote:Op woensdag 15 maart 2006 11:25 schreef outcast_within het volgende:
Weer iemand die bleach verkiest boven naruto.
Die fillers zijn echt killing geweest voor naruto.
En ze zijn anders (slecht) geanimeerd ( getekend ) waarmee ze begonnen zijn dat kost Naruto ook de puntenquote:Op woensdag 15 maart 2006 11:25 schreef outcast_within het volgende:
Weer iemand die bleach verkiest boven naruto.
Die fillers zijn echt killing geweest voor naruto.
Schande.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 21:58 schreef SureZal het volgende:
k vond FMA niet eens zo leukkep em niet eens afgekeken..
het was toch een flutverkiezing...quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:02 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik had niet eens gestemd..
Maar toen wist ik ook nog niet van deze topics af..
Ik ook van jou he Bquote:Op donderdag 1 juni 2006 22:23 schreef Jordy-B het volgende:
Ik heb voor de vorige verkiezingen al aangegeven dat het imo beter is om te werken met categorieën... en dan ook films in een apart rijtje, omdat dat een totaal andere belevenis is dan series.
ook vind ik dus dat het bijhouden van de score een taak is van de leider en niet van alle mensen die stemmen. Dus geen geklooi met plusjes, ofzo, maar gewoon een lijstje inleveren van vijf (of drie, als je met categorieën werkt) en dat door de leider laten optellen.
Dit was gewoon een animéverkiezing om het hebben van een animéverkiezing (ivm het lustrum van het animé/mangatopic wat eraan zat te komen). Er zat totaal geen denkwerk of voorbereiding in, waardoor je zo'n belachelijke uitslag kan verwachten. Dit was een geweldige eerste anime verkiezing, een machtig mooi precedent. Die ook nog eens simpel maar effectief was. Ik bedank hiervoor Outcast_within voor het grondwerk wat hij heeft verricht en zal proberen om op deze fundering een zo'n mooi mogelijke verkiezings topic op te bouwen.
Ik mail mijn lijstje wel naar jou als de tijd rijp is.quote:Op donderdag 1 juni 2006 22:23 schreef Jordy-B het volgende:
Ik heb voor de vorige verkiezingen al aangegeven dat het imo beter is om te werken met categorieën... en dan ook films in een apart rijtje, omdat dat een totaal andere belevenis is dan series.
ook vind ik dus dat het bijhouden van de score een taak is van de leider en niet van alle mensen die stemmen. Dus geen geklooi met plusjes, ofzo, maar gewoon een lijstje inleveren van vijf (of drie, als je met categorieën werkt) en dat door de leider laten optellen.
Dit was gewoon een animéverkiezing om het hebben van een animéverkiezing (ivm het lustrum van het animé/mangatopic wat eraan zat te komen). Er zat totaal geen denkwerk of voorbereiding in, waardoor je zo'n belachelijke uitslag kan verwachten.
yo!quote:
Je mag het wel gewoon posten, hoor...quote:Op zondag 11 juni 2006 22:53 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Ik mail mijn lijstje wel naar jou als de tijd rijp is.
Soundtrack lijkt me idd een leuke optie...quote:Op zondag 11 juni 2006 22:55 schreef Jordy-B het volgende:
Mijn voorstel:
De volgende categorieën:
Actie,
Humor,
Drama,
Romantiek,
Films
drie stemmen per categorie (misschien vijf stemmen voor de categorie Films), het is géén vereiste om de totale serie gezien te hebben (zodat mensen ook op series als Bleach kunnen stemmen).
Zeg het maar als je eventueel andere categorieën zou willen zien (bijvoorbeeld eentje voor beste muziek, beste beeld, beste special effects)
Mooi en helder uitgelegd.quote:Op zondag 11 juni 2006 22:59 schreef Jordy-B het volgende:
Series mogen uiteraard in meerdere categorieën voorkomen... Maar je kijkt bij het geven van je stem gewoon hoe goed die serie is in die categorie...
bijvoorbeeld. Ik heb gewoon algemene categorieën genomen, maar je kunt ook specifiekere animé-categorieën nemen als mecha, ecchi en high-school.quote:Op zondag 11 juni 2006 22:56 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Soundtrack lijkt me idd een leuke optie...
Hmm misschien iets van SciFi / Mecha?
Films die tot een serie behoren, zijn ook films. Een film als Cowboy Bebop - Knocking on Heavens Door is een stuk anders dan de serie...quote:Op zondag 11 juni 2006 23:20 schreef uppie83 het volgende:
Hmm... de meeste animé films die ik heb gezien behoren tot een serie. Daarnaast heb ik denk hooguit 3 animé films gezien.
ook leuk. zou ik er ook graag in willen zien.quote:Op maandag 12 juni 2006 00:20 schreef stroopje het volgende:
Het is een leuke plan met leuke ideeen, nu wordt het net als de oscars maar alleen voor anime en als het kan kunnen we ook kiezen voor de beste male and female caracter maar dat kan ook voor een andere lustrum![]()
Ik had het al boven de post neergezet... no problem...quote:Op zondag 11 juni 2006 23:40 schreef uppie83 het volgende:
En ik heb even de mededeling er bij gezet zodat dat ook weer duidelijk is.
Mee eens, met daarbij nog beste OP/ED of iets dergelijks. Je kunt ook op een OP/ED stemmen zonder de anime ervan gezien te hebben lijkt mij, omdat OST's redelijk eenvoudig en snel binnen te halen zijn. Op youtube kun je de meeste OP/ED's ook bekijken.quote:Op zondag 11 juni 2006 22:55 schreef Jordy-B het volgende:
Mijn voorstel:
De volgende categorieën:
Actie,
Humor,
Drama,
Romantiek,
Films
Uhm... maar je wilde toch dat iedereen zijn scores hier ging posten? Dan kan ieder voor zichzelf toch ook bijhouden wat de stand is en alsnog de tactiek toepassen om expres op een andere serie te stemmen.quote:Op maandag 12 juni 2006 01:26 schreef Jordy-B het volgende:
Ik was niet van plan om tussenstanden te plaatsen, dus het kan sowieso wel erg spannend zijn, omdat je niet weet wie er aan kop ligt (en je hebt geen mensen die bepaalde series stemmen, enkel omdat de nummer 1 ze niet aanstaat), maar je hebt gelijk dat het bij drie stemmen wellicht wat overbodig is om de 1e plaats dubbele punten te geven.
Al vind ik ergens wel dat de eerste plaats wel wat 'bonuspunten' verdient... misschien 3,5 punten...
Ik ga er vanuit dat men dat teveel werk vindt. Omdat je bij o_w's manier de huidige stand steeds te zien krijgt (omdat je daarop je punten moet toevoegen), zal men véél sneller geneigd zijn om te proberen de boel nog even te beïnvloeden dan wanneer je de tussenstand niet geeft...quote:Op maandag 12 juni 2006 01:50 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Uhm... maar je wilde toch dat iedereen zijn scores hier ging posten? Dan kan ieder voor zichzelf toch ook bijhouden wat de stand is en alsnog de tactiek toepassen om expres op een andere serie te stemmen.
We kunnen wel een minimum doen. Iedereen die stemt moetquote:Op maandag 12 juni 2006 07:51 schreef Zeurberus het volgende:
Ik blijf toch van mening dat stemmen op een lopende serie verkeerd is.
Ik snap wel dat jullie zoveel mogelijk mensen willen hebben die kunnen stemmen maar als je alleen Naruto, Bleach , Blood + en The Third hebt gezien wellicht ben je dan gewoon nog niet klaar om te stemmen.
Daarbij weet je niet hoezeer het einde de serie beinvloed, een perfect voorbeeld hiervan is Trigun. De eerste 13 eps zijn leuk maar ook erg standaard, pas rond ep 14-15 word de serie op zijn kop gezet en daardoor is hij extreem goed ipv goed (imo).
just my 2 cents
een OP/ED is onlosmakelijk met de serie verbonden volgens mij. meeste op's ga ik pas geweldig vinden na het zien van de serie.quote:Op maandag 12 juni 2006 01:17 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Mee eens, met daarbij nog beste OP/ED of iets dergelijks. Je kunt ook op een OP/ED stemmen zonder de anime ervan gezien te hebben lijkt mij, omdat OST's redelijk eenvoudig en snel binnen te halen zijn. Op youtube kun je de meeste OP/ED's ook bekijken.
Of gewoon erbij melden dat je Mag stemmen, Niet Moet stemmen. Stel je hebt alleen naruto en green green bijvoorbeeld. En je vond naruto echt geweldig, maar green green so so. Kun je nog steeds je enthousiasme kwijt door op naruto te stemmenquote:Op maandag 12 juni 2006 08:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
We kunnen wel een minimum doen. Iedereen die stemt moet
in elk geval 10 series kijken/hebben gezien bijvoorbeeld.![]()
maak je het je jezelf en anderen niet te moeilijk?quote:Op maandag 12 juni 2006 01:26 schreef Jordy-B het volgende:
Al vind ik ergens wel dat de eerste plaats wel wat 'bonuspunten' verdient... misschien 3,5 punten...
Vind jij dat moeilijk...quote:Op maandag 12 juni 2006 09:52 schreef outcast_within het volgende:
[..]
maak je het je jezelf en anderen niet te moeilijk?
Probleem is dat Bleach vorige keer gewonnen heeft. Het wordt best veel werk om de mensen die stemmen er steeds op te wijzen dat er niet op bleach gestemd mag worden.quote:Op maandag 12 juni 2006 07:51 schreef Zeurberus het volgende:
Ik blijf toch van mening dat stemmen op een lopende serie verkeerd is.
Ik snap wel dat jullie zoveel mogelijk mensen willen hebben die kunnen stemmen maar als je alleen Naruto, Bleach , Blood + en The Third hebt gezien wellicht ben je dan gewoon nog niet klaar om te stemmen.
Daarbij weet je niet hoezeer het einde de serie beinvloed, een perfect voorbeeld hiervan is Trigun. De eerste 13 eps zijn leuk maar ook erg standaard, pas rond ep 14-15 word de serie op zijn kop gezet en daardoor is hij extreem goed ipv goed (imo).
just my 2 cents
Niet mee eens... ik heb al meerdere soundtracks binnen gehaald en er is er bij mij geen een bij waarvan het beste nummer de OP/ED is.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:45 schreef outcast_within het volgende:
[..]
een OP/ED is onlosmakelijk met de serie verbonden volgens mij. meeste op's ga ik pas geweldig vinden na het zien van de serie.
En ook enigzins los van de OST volgens mij.
Trouwens. als we aan categorie control doen. Denk ik OP/ED categorie en dat is dan het muzikale gedeelte van deze verkiezing
Ok... dat worden dan Dragonball the movie en Pokemon the movie 1 t/m 4quote:Op maandag 12 juni 2006 14:08 schreef Jordy-B het volgende:
met tachtig procent van de stemmen voor "ja, ik ken tenminste vijf animé-films om op te stemmen", lijkt het me duidelijk dat we voor de categorie Films een topvijf doen, ipv een topdrie...
Heb je op "ja" gedrukt?quote:Op maandag 12 juni 2006 14:18 schreef uppie83 het volgende:
Ok... dat worden dan Dragonball the movie en Pokemon the movie 1 t/m 4![]()
![]()
Ik zeg ook niet dat de op/ed het beste muziekstukje is van de anime. Maar dat je de anime gezien moet hebben om een OP/ED te kunnen beoordelen.quote:Op maandag 12 juni 2006 14:18 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Niet mee eens... ik heb al meerdere soundtracks binnen gehaald en er is er bij mij geen een bij waarvan het beste nummer de OP/ED is.
[..]
mss hebben mensen het begrepen als. heb je 5anime films GEZIEN?quote:Ok... dat worden dan Dragonball the movie en Pokemon the movie 1 t/m 4![]()
![]()
Ik denk dat je de categorie beter "muziek" kan noemen. Dat lijkt iets breder en hoe dat dan geïnterpreteerd wordt, is aan de mensen die stemmen. Als zij veel waarde hechten aan de OP/ED, zullen ze meer daar naar kijken... Als ze meer waarde hechten aan de muziek in de serie (zoals ik) zullen ze daar hun stem op baseren.quote:Op maandag 12 juni 2006 14:23 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat de op/ed het beste muziekstukje is van de anime. Maar dat je de anime gezien moet hebben om een OP/ED te kunnen beoordelen.
En dat een OST nog iets te "advanced" is voor deze verkiezing naar mijn mening
licht maar aan de insteek.quote:Op maandag 12 juni 2006 14:27 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ik denk dat je de categorie beter "muziek" kan noemen. Dat lijkt iets breder en hoe dat dan geïnterpreteerd wordt, is aan de mensen die stemmen. Als zij veel waarde hechten aan de OP/ED, zullen ze meer daar naar kijken... Als ze meer waarde hechten aan de muziek in de serie (zoals ik) zullen ze daar hun stem op baseren.
maar ik blijf er wel bij dat het moet gaan om de muziek in de serie en niet om de OST op zichzelf.
mijn mening hierover is inmiddels al duidelijkquote:Op maandag 12 juni 2006 14:47 schreef uppie83 het volgende:
Ik zal maar een voorbeeld geven... de OP en ED van Noir vind ik niet super. De nummer "Canta per me" en "Salva nos" daarentegen behoren naar mijn mening tot de top van wat ik aan soundtrack gehoord heb. Deze twee nummers komen ook in de serie zelf voor, maar worden daar maar gedeeltelijk gebruikt.
De soundtrack en de OP/ED zijn zelfs door compleet iemand anders gemaakt
Van Noir heb ik de hele soundtrak geweldig en aflevering drie de schietpatij in het casino werelds is dat. Dat popcorn ook een wapen kan zijn.quote:Op maandag 12 juni 2006 15:01 schreef outcast_within het volgende:
[..]
mijn mening hierover is inmiddels al duidelijk
OP/ED uiterst geschikt om te stemmen.
Music/OST Overkill, leuke categorie, maar in naam der categorie control, schrappen.
deze 2 samenvoegen: Hell no
OP/ED is gewoon onderdeel van de muziek. Er is dus helemaal geen sprake van samenvoegen.quote:Op maandag 12 juni 2006 15:01 schreef outcast_within het volgende:
[..]
mijn mening hierover is inmiddels al duidelijk
OP/ED uiterst geschikt om te stemmen.
Music/OST Overkill, leuke categorie, maar in naam der categorie control, schrappen.
deze 2 samenvoegen: Hell no
Met een algemene categorie muziek kan ik wel leven... als maar wel duidelijk is dat het gaat om muziek behorende bij een film/seriequote:Op maandag 12 juni 2006 16:15 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
OP/ED is gewoon onderdeel van de muziek. Er is dus helemaal geen sprake van samenvoegen.
mwah vind ik niet. OP/ED's zijn een soort van mini AMV's die je best op zichzelf kunt beoordelen. Het is ook een soort van reclame voor de serie.quote:Op maandag 12 juni 2006 14:23 schreef outcast_within het volgende:
Maar dat je de anime gezien moet hebben om een OP/ED te kunnen beoordelen.
wil je weer matten? de mijne is er weer klaar voor!quote:Op maandag 12 juni 2006 09:47 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Of gewoon erbij melden dat je Mag stemmen, Niet Moet stemmen. Stel je hebt alleen naruto en green green bijvoorbeeld. En je vond naruto echt geweldig, maar green green so so. Kun je nog steeds je enthousiasme kwijt door op naruto te stemmen
*lief is voor newbies
Laten we het gewoon bij muziek houden... dan kan iedereen zelf beslissen of het alleen om de OP/ED gaat of de gehele soundtrackquote:Op maandag 12 juni 2006 22:32 schreef Sh0g het volgende:
Misschien kunnen we het ook beter bij OP/ED houden en de gehele OST buiten beschouwing laten. Dat ben ik wel met je eens.
Idd Yoko Kanno is een van de bekendere, maar ook een van de betere. Ik heb hier op mijn pc nog een filmpje van een live optreden van haar met de seatbelts... echt geweldig! Ze weten er een leuke show van te makenquote:
De mengelmoes waar ik voor vreesde. nou ja jammer. accepteren.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 00:48 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Laten we het gewoon bij muziek houden... dan kan iedereen zelf beslissen of het alleen om de OP/ED gaat of de gehele soundtrack![]()
Niet dooeehhooeenquote:Op dinsdag 13 juni 2006 08:58 schreef outcast_within het volgende:
Demmit nee nog een keer proberen dan.
add me op msn! ik heb wat idee'tjes!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 08:58 schreef outcast_within het volgende:
[..]
De mengelmoes waar ik voor vreesde. nou ja jammer. accepteren.
Maar een OP/ED hoewel het muziek is van een anime, het is ook zoveel anders. maar goed. accepteren dus.
Demmit nee nog een keer proberen dan.
De OP (mits niet geskipped zet meteen de sfeer voor wat er gaat komen)
Vat de essentie van een serie op bijzondere wijze samen (mits goed)
Duurt maar +/- 1.5 minuut en valt makkelijk te beoordelen.
^_^
en blessed. dat van green green dat was niet op jou bedoelt. Maar we kunnen wel als dieptepunt een VS topic maken in dat ene babes en hunk forum maken
goed idee alleen 1 minpunt. ik doe niet aan adden. ik word ge-addquote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:25 schreef blessed19 het volgende:
[..]
add me op msn! ik heb wat idee'tjes!
iedereen kan veranderen, niet?quote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:27 schreef outcast_within het volgende:
[..]
goed idee alleen 1 minpunt. ik doe niet aan adden. ik word ge-add![]()
![]()
Bij mij niet, ik ben ge-addquote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:27 schreef outcast_within het volgende:
[..]
goed idee alleen 1 minpunt. ik doe niet aan adden. ik word ge-add![]()
![]()
idd...quote:
Oftewel nog voordat dit topic afloopt... dan heb je nog 76 post (op dit moment).quote:Op maandag 26 juni 2006 17:12 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
idd...
Ik denk dat we voor het één-na-laatste topic vast moeten hebben staan wat de spelregels worden...
ik krijg hopelijk morgen m'n nieuwe videokaart binnen en dan kan ik m'n computer weer aan de praat krijgen... Anders wordt het maar gewoon tijdens het één-na-laatste topic, hoor...quote:Op dinsdag 4 juli 2006 00:59 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Oftewel nog voordat dit topic afloopt... dan heb je nog 76 post (op dit moment).
Jaquote:Op zondag 9 juli 2006 18:32 schreef Zeurberus het volgende:
zucht...
Hebben jullie dan echt ZO weinig gekeken dat je moet stemmen op nog lopende series?
Ik vind niet dat er voor twee series een uitzondering moet komen. Het argument dat mensen een aardig beeld hebben, terwijl ze nog niet de hele serie gezien hebben, geldt voor bijna alle series en niet alleen voor Bleach en Naruto... Dat hun makers het toevallig nodig hebben gevonden om het de serie op te rekken met fillers, is gewoon jammer voor ze.quote:Op zondag 9 juli 2006 17:52 schreef outcast_within het volgende:
midori ftw
Beste actie ok. naruto, bleach, vechten schieten. ok
... heb zo'n gevoel dat meerdere zelfde series in verschillende categorieen komen. maar dat is dus niet erg.
Bleach en naruto mag je gewoon op stemmen lijkt mij. Dat hele verhaal van bla blaa blaa niet beoordelen omdat de serie niet af is, is een goed argument. Maar als een serie al 50 episodes heeft, dan heb ik wel een aardig beeld of ik de serie goed vind of niet. Plus 80% van fok anime vind die series wel enigzins okee.
Ja toch?
Zou niet leuk zijn voor de nieuwe fok anime'ers
We zitten hier op fok. Maak van anime nou geen exclusief clubbie waar alleen mensen met smaak horen. Daar hebben we got voor oid.quote:
Je bent een ouwe zeur die af-en-toe gelijk krijgt, maar zelden gelijk heeft.quote:Op zondag 9 juli 2006 19:41 schreef outcast_within het volgende:
Ik ben een bitch.
ik ben liev
en heb altijd gelijk
aangenaam
Thanks...quote:Op zondag 9 juli 2006 19:43 schreef Zeurberus het volgende:
De opzet ziet er trouwens prima uit Jordy-B![]()
oja dat ook natuurlijkquote:Op zondag 9 juli 2006 19:43 schreef Zeurberus het volgende:
De opzet ziet er trouwens prima uit Jordy-B![]()
quote:Op zondag 9 juli 2006 20:00 schreef Jordy-B het volgende:
Als iemand zich geroepen voelt om een plaatje voor het Grote Animé-topic beste serie verkiezing-topic te maken, mag dat natuurlijk... (graag zelfs!)
Het liefst met een breedte van 570 pixels (de maximale breedte van plaatjes op het forum)
'tuuk...quote:
Iddquote:Op zondag 9 juli 2006 21:15 schreef Jordy-B het volgende:
Nja... 't is toch niet helemaal waar ik naar op zoek ben...
quote:Op zondag 9 juli 2006 23:26 schreef Jordy-B het volgende:
En dat bleach en naruto er niet bij horen, kunnen de mensen wel uit de tekst opmaken...
Heb ik in mijn vorige post al gedaan en eigenlijk is alles door outcast ook al gezegd. Laat maar, vind het gewoon onredelijk dat is alles.quote:Op maandag 10 juli 2006 10:01 schreef Jordy-B het volgende:
beargumenteer maar...
Maar het zijn wel twee series die al een heel groot aantal episodes erop heeft zitten en waarbij iedereen echt wel zijn mening heeft gevormd. Misschien heb ik erover heen gelezen en dat het al gezegd is, maar vorige keer deden die twee series toch ook gewoon mee?quote:Op maandag 10 juli 2006 12:04 schreef Jordy-B het volgende:
Ik vind dat het pas onredelijk zou zijn als er voor twee series een uitzondering gemaakt zou worden, terwijl de argumenten voor alle series gelden en niet alleen voor die twee.
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 18:07 schreef -Strawberry- het volgende:
Oke ik ben het er nu wel mee eens Jordy. Het is alleen jammer, omdat ik Naruto een erg toffe serie vind.Maar ik snap wel waarom het niet anders kan en dit gewoon beter is. we kunnen wel eens iets anders proberen dan die briljante opzet van O_W van vorige keer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |