Oh mijn god, haha.quote:Op maandag 5 juni 2006 12:25 schreef hafc het volgende:
bij een kameraad dronken in huis zitten, naar de wc gaan, terug komen van de wc en zeggen tegen die kameraad dat ze een hele rare wc hebben. hij hangt hoogt en er zit maar een klein gaatje in waar je in kunt plassen, draaiknoppen om door te trekken. beetje raar allemaal. toen zei mijn kameraad dat ik in de wasbak heb zitten pissen...
Das vrij normaal iddquote:Op maandag 5 juni 2006 21:51 schreef Quiestisia het volgende:
Mwah niet veel speciaals, met gestrekte armen rondrennen en roepen "IK BEN EEN VLIEGTUIG!!" is toch volkomen normaal?!?!
Ik ken ook nog iemand die ooit midden op straat ging liggen en Watskeburt ging zingen....
Precies dat dacht ik dus ookquote:
Haha, lol.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 11:24 schreef twetwe het volgende:
Afgelopen zaterdag, mijn kameraad: dacht dat zon 50 km/uur bord een persoon was die hem iets gedaan had, begon dat ding helemaal te bewerken. Even later stond ik 10 meter verder van hem, belt hij mij op, ik zo waarom bel je(door de telefoon) hij zo ja ik kan je niet verstaan.. hebben we een minuut of 5 zitten bellen terwijl we maar 10 meter van elkaar afstonden
Kutverhaalquote:Op zondag 11 juni 2006 20:23 schreef Borkydude het volgende:
Vrijdagnacht, komen uit kutdorp op Texel, moesten naar ander kutdorp op Texel, met Taxi. Uurtje of 4. 4 man erin, allemaal lam. Ik begon tegen die chauffeur te lullen over de Queen cd die ie ophad, zon andere gast over de bandenspanning, ging helemaal nergens over.
Tis dat je het zelf zegt. Normaal gesproken zijn dat soort matige verhalen reden om nóg meer te drinken, dan weet je het tenminste niet meerquote:
Alinea's.quote:Op maandag 12 juni 2006 20:10 schreef CJV-Timo het volgende:
zwakke verhalen hoor pfff..
wij doen altijd met een groep vrienden ' tentekamp' nou woord zegt het al kamp voor 4 5 dagen ofzo en super veel drinken. 1e avond denk 8 kratjes met man of 15 en was dus al redelijk aangeschoten. Het was zaterdag avond dus natuurlijk dan moet je uit. Wij hier in de buurt gewoon gezellig avondje stappen met natuurlijk nog het nodig bier, totdat het opeens zogenaamd tijd werd voor mexxen, geen goed idee. Maar ja natuurlijk wil je niet afhaken dus natuurlijk deed ik mee. Wij aan de bar 20 bommetjes voor ons geen idee wat erin zat maar was sterk. 5 man achter elkaar mex en ik had uiteindelijk de laagste worp dus ik was de lul. Super veel gedronken en al heeeel veel moeite met terugfietsen richting de tenten. Eindelijk aangekomen moest ik enorm zeiken dus strompel het veld in waar we de tenten hadden staan, valk naast de A1 bij Deventer. Rond die tijd waren ze dus aan het breken want er moest een nieuwe spitsstrook komen. Dus ik loop vrolijk meter of 20 veld in totdat ik opeens keihard met mijn kop naar de grond ga en vol in de modder land. Wat bleek nou ik was over een aggegraat gevallen die de lampen van de A1 aanhield. Ik sta weer op kop vol modeer veeg wat af, pis en loop terug naar de rest en vertel dat dus. Zij keihard lachen maar we konde natuurlijk ook wel ff gaan kloten met de aggegraat 10x achter elkaar aan en uit was niet echt goed voor de lampen waardoor de helft toch zeker kapot was..Wij allemala nog wakker toen kreeg een vriend ineens het briljante idee om wat te eten, maar waar want het was al half 6. Valk aan de A1 dus hey 24 uur tankstation is nog niet zo'n slecht idee. We pakken de fiets klimmen half de brug op en fietsen vrolijk richting tankstation wel link maar ja te dornken toch. Wij komen aan op de fiets eten wat en willen weer terug fietsen. Op het moment dat we richting afslag kwamen ineens 2 politie auto's zwaailichten en alles. Wij wow wat nu man of 5 had het niet eens door en fietsen vrolijk verder ik srping over de vangrail heen rol naar beneden vol de sloot in en zeiknat heb ik vervolgens zonder fiets naar de tent moeten lopen andere zijn er gelukkig met een waarschuwing vanaf gekmoen omdat 1 van de agenten een oom was van.
lang verhaal maar ja
En dan hebben we het nog niet eens gehad over het opscheppen over '8 kratjes met 15 man' Das net een half kratje man, dat is mijn zaterdagavondstandaard na het werk ongeveerquote:Op woensdag 14 juni 2006 16:42 schreef Robsterr het volgende:
Hoofdletters, interpunctie, verkeerde smilies, verkeerde afkortingen..
Je bent zeker niet de enige. Heb meteen de dag na de pww schoolfeest in the zenith. Er moet veel gebeuren wil die avond mislukken.quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:08 schreef Borkydude het volgende:
Ik ga me zo kankerlam zuipen als repetitieweek voorbij is he
wel 5quote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:19 schreef gabbermaikel het volgende:
op mijn verjaardagsfeest ging het eerst allemaal wel rustig in 1 uur 5 biertjes op maar daarna ging het wat sneller en om 10 uur moesten we allemaal stoppen met drinken omdat het bier op was(4 kratten) dus wij gingen de straat op en toen was er nog ergens een feest dus 2 van mijn vrienden daar ff naar binnen en dan 5 min later komen er twee lui die allebij 3 jaar ouder dan mij waren en die probeerden mij te slaan maar ik ging net voorbij een randje met bosjes enz en toen opeens stond mijn broer daar met een vriend van hem en toen opeens waren die andere 2 lui heel erg bang(en 1 van die 2 is nog knockout gegaan) en toen ging natuurlijk iedereen van dat andere feest hun helpen dus toen was het nogal een groot gevecht en is politie en alles bij geweest en toen heb ik eerst de politie ff uitgescholden en toen ben ik naar me kamer gegaan en heb ik daar nog ff liggen kotsen en heeft me ma alles opgeruimd(lekker makkelijk) en die anderen mochten alle schade aan ons hek enz betalen
![]()
quote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:19 schreef gabbermaikel het volgende:
verhaaltje
En nu de vertaling.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:46 schreef pindapeller het volgende:
[..]
![]()
![]()
HAHA tsjah stakker
met je mooie niet te volgen verhaaltjes die ik niet eens echt geloof
![]()
kom wel net uit et cafe maar dis wel ECHT bullshit![]()
HAHA tsjah stakker met je mooie niet te volgen verhaaltjes die ik niet eens echt geloofquote:
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 23:39 schreef cloudbolt het volgende:
ik heb een keer bijna met een vreemd meisje(ik heb verkering) gezoend volgens een vriend van me, niet dat dat zo spectaculair is, maar ik kan me TOTAAL niks meer van die avond herinneren. dat was echt eens en nooit meer, na 1,5 liter mixwodka à 14 %, 2 flesjes speciaalbier à 10% en 5 flesjes pilsener à 5% voel je je echt niet goed meer.![]()
maar goed, alles is goedgekomen
Jongen, dat moet je zonder alcohol al doen.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 23:39 schreef cloudbolt het volgende:
ik heb een keer bijna met een vreemd meisje(ik heb verkering) gezoend volgens een vriend van me, niet dat dat zo spectaculair is, maar ik kan me TOTAAL niks meer van die avond herinneren. dat was echt eens en nooit meer, na 1,5 liter mixwodka à 14 %, 2 flesjes speciaalbier à 10% en 5 flesjes pilsener à 5% voel je je echt niet goed meer.![]()
maar goed, alles is goedgekomen
omg, wat een verhaal!quote:Op maandag 3 juli 2006 00:07 schreef kalinho het volgende:
<knip>
lolquote:Op zondag 30 juli 2006 20:15 schreef Skv het volgende:
Afgelopen zomer waren we stappen in Calella (Spanje).
Met twee vrienden van me. Alledrie knetterlam, ik kan me altijd nog normaal gedragen, die andere twee minder.
In Calella goed volgegoten, de bus gemist terug naar Lloret, plannen gemaakt om op een bankje te slapen, het maakte ons toch geen reet meer uit. Toen met de verkeerde bus van de verkeerde reisorganisatie opgepikt terug naar Lloret. Onderweg ruzie gemaakt met een groep Ajaxsupporters.
Eenmaal in Lloret was één van ons zó zat dat 'ie wou slapen. Wij de discotheek uit, gast afgezet, terug naar discotheek en lekker stappen. Uurtje of drie later gaan we met zn tweeën terug naar het appartement.
Op de gang zien twee schilderijen op de plek waar er normaal één hangt. He schilderij wat er normaal hing, hing nu zonder glasplaat op z'n kop. Een schilderij wat een heel eind verderop hing, hing er naast, op de kop met de spijker in de rechteronderhoek.
De gang voor onze hotelkamer en de kamer van de buren ligt vól met glas.
We vinden die gast die zo graag wou slapen onder het bloed met zijn handen vol glas.
Bleek dat hij heel graag de kamer op wou vrolijken. Had 'ie vier schilderijen uit de gang gejat, de muurlampen in de kamer eraf gesloopt (die hingen vrolijk kapot te zijn aan één draadje) en de schilderijen opgehangen.
Eéntje aan elke lamp en ééntje aan de thermostaat. Vervolgens met zn zatte kop tegen de thermostaat aangetyft, hele schilderij aan gort. Vervolgens is 'ie, in paniek, tegen de massieve glazen asbak gelopen, die ook in miljarden stukjes door de kamer lag.
Het leek hem een beter idee (op dat moment iig) om de stukken glas de gang op te gooien, dan uit het raamLater 's nachts kregen de buren bijna slaande ruzie omdat ze elkaar er van verdachten alles te hebben gesloopt; de gang voor hun kamer lag vol glas
Ikzelf doe niet zo heel vaak rare dingen, als ik echt té lam ben ga ik gewoon warrig lullen en kotsen
Nee, helemaal niks. En dat terwijl we door de kamer hebben lopen gooien met sinaasappels, appels, boterkuipjes e.d. Was een redelijk kansloos kutzooitje eigenlijkquote:
Ah dan heb je nog geluk gehad:). Meestal zijn ze daar vrij streng in.quote:Op zondag 30 juli 2006 21:16 schreef Skv het volgende:
[..]
Nee, helemaal niks. En dat terwijl we door de kamer hebben lopen gooien met sinaasappels, appels, boterkuipjes e.d. Was een redelijk kansloos kutzooitje eigenlijk
Die schoonmaakwijven hebben we alles op laten ruimen. Om de dag lag er weer een of meerdere handdoeken vol bloed tegen de deur. In totaal 7 dagen oid in het glas rondgelopen nog. Werkelijk óveral lagen splinters. Ben nu ook in de race voor mn fakir-diploma
Ik kan heel lief kijkenquote:Op zondag 30 juli 2006 23:10 schreef NiekieW. het volgende:
[..]
Ah dan heb je nog geluk gehad:). Meestal zijn ze daar vrij streng in.
Dat 't ding nog werktequote:Op maandag 31 juli 2006 01:33 schreef Skv het volgende:
Wel eens gehad dat ik een nieuwe (4 maand oude) mobiel bij me had. Was toen jaar of 15 / 16.
Was op een feestje en was behoorlijk zat. Toen belde een of ander wijf uit mijn klas me op, maar om de één of andere reden wou ik haar niet spreken. Ik zat in de tuin, liep naar de vijver toe, hield mn telefoon in mn hand helemaal onder water, tot de ringtone zachtjes wegstief.
Patent als ik was dat ik niet op had genomen, ging ik weer bier drinken. Tot ik me opeens bedacht dat mn hele telefoon naar de tyfus was.
Op dat moment maakte ik de redenering dat de telefoon kapot ging door het water. Dat moest er dus uitHoe krijg je water weg? Juist! Met hitte. Met mn dronken kop mn telefoon in de magnetron
gedaan, die op een paar minuten gezet en weggegaan. Resultaat: hij werkte weer, behalve het scherm. Dat kwam pas na een paar dagen weer opzetten.
Had nog mazzel dat niet die hele magnetron naar de manie was gegaan..
Als dit rustig aan is, wil ik wel weten wat je doet als je helemaal uit je dak gaatquote:Op maandag 31 juli 2006 14:13 schreef -skippybal- het volgende:
-Heel verhaal-
Nog mooier is dat je wakker word omdat je moet pissen maar te lam bent om op te staan dat je het dan maar gewoon laat lopenquote:Op maandag 31 juli 2006 18:33 schreef sandermans het volgende:
Zaterdag was er een feestje bij een camping hier in de buurt, een stel maten en ik er naartoe.
Dus gewoon een beetje gezellig doen, beetje drinken.
Ik was aan het eind van de avond goed zat en ik was naar huis gebracht.
De volgende ochtend werd ik wakker een mijn bed voelde een beetje klam aan.
Heb ik mijn nest gezeken op 1 of andere manier![]()
Incontinentie op je 19e![]()
De laatste keer dat ik dat (dronken) deed vergat ik het raam open te zetten.quote:Op maandag 31 juli 2006 19:02 schreef Skv het volgende:
Dan pis ik wel uit mn raam / deur.
Foto's !quote:Op zondag 6 augustus 2006 00:15 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik was naar een feestje half jaar geleden ongeveer en daar had ik veel op, vooral bacardi cola, daarvoor iets van 10 flesjes bier.. Maar op een gegeven moment schenkten ze meer bacardi dan cola. Dus ik dronken, dit wist ik pas de volgende ochtend ( 12 uur later ). Tussen 12 uur snachts en 12 uur smiddags weet ik niets meer. Achter af van verhalen bleek dat ik een tijd in de bosjes heb gelegen en daar gekost heb whehe. Ben thuisgebracht met een auto door iemand, kop buiten het raam. en thuis in de gang weer gekost.
Ik kwam de volgende ochtend gewoon me bed uit wel beetje hoofdpijn maar oke en ging vrolijk bij me ouders zitten, zeggen ze opeens moet je je excuus niet aanbieden ?. Dus ik zeg, Waarom dan ?
Hun het verhaal vertellen.
Alleen wel klote dat er foto's zijn dat ik in de bosjes dronken lig
quote:Op maandag 5 juni 2006 12:46 schreef Borkydude het volgende:
Een gouwe ouwe van mij
Op vakantie afgelopen zomer speelden we Fifa Street, en als je een wedstrijd verloor moest je een shotje nemen. Wij een paar uur bezig. Op een gegeven moment is iedereen zo lam dat we besluiten naar het strand te gaan. Wij pakken de fiets, rijden nog op de weg langs de camping, rijd 1 van de 4 mensen tegen een andere aan, die 2 vallen om. Die gast die werd aangereden wil die gast die op hem viel trappen, vliegt zijn schoen uit in de bosjes. Wij daar om half 4 's nachts in de bosjes rollen, zoekend naar die schoen. Wij lopen te schreeuwen enzo, want we hadden veel te veel op. Het was een hele lange weg, helemaal donker. Op een gegeven moment komt er zo'n gigantisch licht aan. Wij springen zo weg. Is het de campingbaas in z'n Land Rover,of we wel even stil wouden zijn, anders konden we morgen vertrekken. Wij rustig terug naar de camping en gaan slapen.
De schoen is de volgende dag gevonden...
Het strand is nooit gehaald...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |