Als je ergens zeker van kan zijn, is het wel dat BB in het meest frauduleuze land ter wereld nooit volgens de regels kan lopenquote:Big Brother van start in Nigeria
Al tientallen landen konden kennismaken met het Big Brother format. Voor het eerst is er nu ook een Nigeriaanse versie van start gegaan. Afgelopen zondagavond gingen twaalf deelnemers het huis binnen voor een periode van 91 dagen. De winnaar krijgt een cheque van 100.000 Dollar.
http://www.kijkonderzoek.nl/quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:29 schreef Bjoro het volgende:
weet trouwens iemand op welke site je kijkcijfers kunt terugvinden ?
thanx man, hoe is het trouwens ?quote:
heb nog niet (terug) gelezen hoe het met Kady is....hoe was de operatie gegaan ?quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:36 schreef DIGGER het volgende:
Goed, en druk op de zaak.,
TPG wilde inderdaad....net ontvangen !quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:05 schreef rubbereend het volgende:
als TPG wil wel ja, heb het gisteren op het postkantoor afgegeven.
Ik moet nog 3 maandpremie's terugkrijgen van CZ...quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:40 schreef Againzender het volgende:
Zo, ik ben eindelijk uitgeschreven bij mijn zorgverzekeraar
Nou maar hopen dat ik ook ben ingeschreven bij mijn nieuwe
jaja, de telegraaf in topvormquote:Op woensdag 8 maart 2006 13:49 schreef -Vaduz- het volgende:
http://www.rtl.nl/(/actue(...)crime/060308-fok.xml
OMFG!!
quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:33 schreef Bjoro het volgende:
[..]
TPG wilde inderdaad....net ontvangen !
Zo zou je dat best kunnen typeren jaquote:Op woensdag 8 maart 2006 14:05 schreef Bjoro het volgende:
ik kan er wel om lachen !
echt dom inderdaad vande Telegraaf of is dat een contaminatie ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |