Nou idd. Eenquote:Op woensdag 15 maart 2006 10:24 schreef Diaan73 het volgende:
Elle_driver... heel veel succes..... Het begint hier ook langzamerhand een MMM-club te worden
helaas....
Als er een beetje doorgezwommen wordt deze keer.quote:Op woensdag 15 maart 2006 10:37 schreef Slaapmeisje het volgende:
elle-driver er zijn er genoeg die zwanger raken tijdens de samenlevingstestfase hoor. Je sext op het juiste moment dus de kans is behoorlijk aanwezig dat er raak wordt geschotenEn in jullie geval misschien van een
![]()
OMG ik sta erinquote:Op woensdag 15 maart 2006 09:22 schreef Brighteyes het volgende:
Mariposa, je staat in het lijstje!![]()
Spannend. Hopelijk ben je er snel weer uit!
Ik snap je punt wel.... al vind ik het persoonlijk toch erg prettig om hier te vertoeven.... net als ik al eerder postte, voelt het voor mij niet dat ik al in MMM ben beland wat sommige wel vinden en misschien ook wel zo is en me dus hier erg "thuis" voel. Buiten het slikken van 5 dagen medicijnen, is het voor mij ook alleen nu wachten op een streepje.quote:Op woensdag 15 maart 2006 10:37 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou idd. Eenvoor elle_driver...
En daar wil ik eigenlijk toch stiekem bij vragen of dat toch meer in het andere topic kan dan hier.![]()
Dit is niet lullig bedoeld richting al degenen die nu al zo heel lang wachten en stappen moeten ondernemen maar ik ben zo bang dat de drempel wat hoog wordt voor voor nieuwelingen die nog geheel onbevangen beginnen met proberen zwanger te raken.
Ik zou het geloof ik moeilijk vinden om hier te gaan lopen mutsen over wat je allemaal wel niet voelt en níet voelt en je eventuele teleurstelling over als het toch niet zo blijkt te zijn. Ik kan me voorstellen dat dat zou aanvoelen alsof je je aanstelt terwijl ik denk dat er voor beide ruimte moet zijn.
Ik bedoel dus niet te zeggen dat iedereen maar gelijk met alles over moet naar het andere topic maar probeer de medische verhalen ed. toch een klein beetje daar te houden.
Tenzij ik het volledig mis heb hier natuurlijk, just let me know.
I know... maar ik wilde even kwijt hoe ik het persoonlijk ervaarquote:Op woensdag 15 maart 2006 15:15 schreef Brighteyes het volgende:
Snap ik. En ik had het ook niet tegen jou persoonlijk.
Het ging meer om het stukje 'het lijkt hier wel een MMM-clubje'.
quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:20 schreef Diaan73 het volgende:
I know... maar ik wilde even kwijt hoe ik het persoonlijk ervaar![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |