abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 6 maart 2006 @ 19:09:08 #26
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_35783467
quote:
Op maandag 6 maart 2006 18:50 schreef Sidekick het volgende:

- Het partijbestuur van de LPF wilde de partij failliet verklaren om zodoende uit de financiele problemen te komen. De rechter wees dat in eerste instantie af omdat alleen de leden dat kunnen beslissen.
Leefbaar Nederland wilde de partij ook opheffen, maar er waren niet genoeg leden aanwezig op de ledenvergadering om de boel op te kunnen heffen.
pi_35783672
Wat is de bedoeling van dit topique? De LPF belachelijk maken? Wat jullie noemen zijn slechts incidententen, de zogenaamde "serieuze" politieke partijen hebben een heel land naar de verdommenis gebracht.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  maandag 6 maart 2006 @ 19:24:32 #28
141188 zoetwaterpiraat
Oranje na 4 potjes weer thuis
pi_35784118
Alleen met Bergkamp, Stam en Tim Wakefield in de basis kan het nog iets worden.
pi_35784652
quote:
Op maandag 6 maart 2006 19:13 schreef raptorix het volgende:
Wat is de bedoeling van dit topique? De LPF belachelijk maken? Wat jullie noemen zijn slechts incidententen, de zogenaamde "serieuze" politieke partijen hebben een heel land naar de verdommenis gebracht.
Nee gelukkig heeft de LPF daar niet aan mee geholpen

Wat een topic en wat een volk zat er ook bij de LPF
  maandag 6 maart 2006 @ 19:37:24 #30
16715 Mylene
*schatje*
pi_35784693
quote:
LPF: Hoogendijk wil De Jong aanklagen

LPF-kamerlid Ferry Hoogendijk, die gisteren door het dissidente LPF Kamerlid Winny de Jong in diskrediet werd gebracht, heeft advocaat Spong gevraagd de mogelijkheid van een aanklacht tegen zijn fractiegenote te onderzoeken. ''Ik ben op een onfrisse manier in mijn integriteit aangetast. Dit is waanzin'', aldus Hoogendijk vanochtend.

De Jong beweerde gisteren dat Hoogendijk zijn plaats op de LPF-lijst heeft gekocht voor 25.000 euro. Partijoprichter Pim Fortuyn zou hem ook volkomen ongeschikt hebben gevonden. ,,Hij had een lijstje waarin achter de naam Hoogendijk stond: afvoeren''. Ook zei De Jong dat Hoogendijk de echte kwade genius in de LPF fractie is.

LPF-fractievoorzitter Harry Wijnschenk liet gisteren laat in het NOS Journaal al weten dat de LPF desnoods verder gaat zonder Winny de Jong.
bron



Geweldig topic .
  maandag 6 maart 2006 @ 19:44:00 #31
95608 Speth
Rorschach
pi_35785018
Wie was die dude die verwachtte dat Volkert vd G door Al Qaeda uit de gevangenis bevrijd zou worden? Dat was wel vermakelijk...
quote:
- Kamerlid Varela laat een crisesvergadering schieten om de prijs voor best geklede man in ontvangst te nemen
Heheh..
  maandag 6 maart 2006 @ 19:46:10 #32
66825 Reya
Fier Wallon
pi_35785121
quote:
Op maandag 6 maart 2006 18:56 schreef zakjapannertje het volgende:
- Nawijn die zich voor de doodstraf uitsprak, probeerde zich er nog uit te redden door te zeggen dat hij dat als mens zei en niet als minister, hij trok de uitspraak helemaal in uiteindelijk omdat ook Balkenende deze lezing van zijn uitspraak niet wilde accepteren
De minister, de politicus en de mens zijn alle drie verschillende en onafhankelijke entiteiten. De Nawijn-versie van de Trias Politica
  maandag 6 maart 2006 @ 19:47:23 #33
66825 Reya
Fier Wallon
pi_35785164
quote:
Op maandag 6 maart 2006 09:07 schreef Floripas het volgende:
Wat een tijd was dat, inderdaad, heerlijk. Geen caberet meer nodig, de ochtendkrant was voldoende.
Het was een bestuurlijke farce, maar hilarisch was het absoluut
pi_35785792
deze is nog vrij recent trouwens:
quote:
'Luchtalarm roept op tot stemmen'

UTRECHT - 23/05/05 - (Novum) - Waar het luchtalarm normaal gesproken gebruikt wordt bij rampen, moet de sirene de bevolking op 1 juni naar de stembus lokken. LPF-Kamerlid João Varela denkt dat de sirene hetzelfde effect kan hebben als kerkklokken. Hij vraagt minister van Binnenlandse Zaken Johan Remkes het alarm af te laten gaan bij het referendum over de Europese grondwet.

Volgens het ministerie van Binnenlandse Zaken zorgt de sirene er juist voor dat mensen naar binnen gaan en ramen en deuren sluiten. "Dat kan nooit Varela's bedoeling zijn, want mensen moeten juist naar buiten om te gaan stemmen", zegt woordvoerder Frank van Beers. De VVD deelt deze mening en noemt het een 'ondoordacht idee'.

Van Beers meent verder dat geen sprake is van een ramp of crisis en dat het verwarring geeft als de sirene ook voor andere activiteiten gebruikt gaat worden.

© Tiscali/Novum
http://www.tiscali.nl/content/article/nopme/220874.htm
  maandag 6 maart 2006 @ 20:25:26 #35
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_35786766
quote:
Op maandag 6 maart 2006 18:56 schreef zakjapannertje het volgende:
- Nawijn die zich voor de doodstraf uitsprak, probeerde zich er nog uit te redden door te zeggen dat hij dat als mens zei en niet als minister, hij trok de uitspraak helemaal in uiteindelijk omdat ook Balkenende deze lezing van zijn uitspraak niet wilde accepteren
Niet vergeten; 45% van de Nederlandse bevolking is voorstander van de doodstraf. 99% van de kamer spreekt schande over de minister die hetzelfde vindt als 45% van het volk. Democratie & ivoren torens..
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
  maandag 6 maart 2006 @ 20:36:14 #36
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35787184
quote:
Op maandag 6 maart 2006 19:09 schreef freako het volgende:

[..]

Leefbaar Nederland wilde de partij ook opheffen, maar er waren niet genoeg leden aanwezig op de ledenvergadering om de boel op te kunnen heffen.
Die stond al in de OP.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  maandag 6 maart 2006 @ 20:43:35 #37
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_35787546
quote:
Op zondag 5 maart 2006 22:10 schreef Sidekick het volgende: Mensen die zonder Fortuyn niet in de politiek zouden zijn gekomen dus,
* Melkert was premier geworden,
* het asielbeleid was nu in handen geweest van een pvda-softie ipv Rita,
* het college van B&W in Rotterdam had onder stevige pvdawethouders-leiding doorgegaan op de oude voet,
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
  maandag 6 maart 2006 @ 20:48:23 #38
16715 Mylene
*schatje*
pi_35787755
Het partijbestuur die Gerard van As wilde royeren. Hij zou leden hebben benaderd met de oproep om een algemene ledenvergadering te vervroegen met als doel een geheel nieuw bestuur, onder leiding van ondernemer Chris Thunessen.



bron
quote:
LPF'ers graaiden volop in partijkas

DEN HAAG - De partijkas van de LPF blijkt voor een aantal prominente partijleden een belangrijke bron van inkomsten te zijn geweest. In een half jaar tijd werd voor 820.000 euro aan rekeningen betaald onder meer om de extravagante levenswandel van een aantal kopstukken te bekostigen.

Soms wel vier keer in de maand kwam butler Herman een envelop ophalen bij het partijbureau in Rotterdam die was gevuld met vijfduizend euro in contanten voor Pim Fortuyn.
Die bedragen dienden als compensatie voor de weggevallen inkomsten van de publicist en werden weggemoffeld in de boeken.

Niet alleen Fortuyn, maar ook zijn hofhouding had zich bekwaamd in de kunst van het declareren. Hotelkamers in het Haagse tophotel Des Indes, huurlimousines en maaltijden in dure restaurants werden allemaal verdisconteerd met de partijkast.

Daar kwam ook het nodige binnen. In een half jaar tijd werd er voor zeker 450.000 euro aan giften in gestort, maar dat geld ging er nog veel harder weer uit. In totaal werd er voor 820.000 euro verteerd.

John Dost en Peter Langendam van het eerste LPF-bestuur werkten aanvankelijk pro deo, maar besloten in navolging van anderen zichzelf te voorzien van een honorarium van 6000 euro per maand met terugwerkende kracht. "Als je niets declareert, is je werk waardeloos", schreef Langendam aan Dost.

Het ongeneerde graaien strekte zich ook uit tot de fractie. In de twee maanden dat Harry Wijnschenk leidde, declareerde hij voor 17.000 euro aan kosten.

Ook in de onmiddellijke nabijheid van de partij had de geur van het geld de uitwerking van honing. Advocaat Spong, die een mogelijke ministerspost afwees omdat hij van dat salaris 'zijn tuinman niet kon betalen', heeft een aantal rechtszaken voor de LPF of één van haar leden gevoerd en declareerde 400 euro per uur.

Ex-minister Heinsbroeks buurman, Jan des Bouvrie, kreeg opdrachten voor de inrichting van de hal van het ministerie van Economische Zaken en de werkkamer van Harry Wijnschenk.
De meeste schulden zijn overigens voor rekening genomen door partijvoorzitter Ed Maas. "Ik weet niet hoeveel ik erin heb gestopt. Ik heb zoveel girorekeningen."
bron

pi_35790406
quote:
Op maandag 6 maart 2006 18:35 schreef du_ke het volgende:

[..]

De officiële leefbaren maakten er ook een puinhoop van
Das niet helemaal waar. Officiële Leefbaren als Leefbaar Rotterdam, Utrecht en Almere deden het prima, maar hadden natuurlijk wel wat dingetje die elke nieuwe beweging heeft. Maar ze deden het relatief goed.
pi_35790520
quote:
Op maandag 6 maart 2006 20:01 schreef zakjapannertje het volgende:
deze is nog vrij recent trouwens:
[..]

http://www.tiscali.nl/content/article/nopme/220874.htm
Oh wacht, ik moest dus al vandaag stemmen .
  dinsdag 7 maart 2006 @ 08:14:07 #41
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35799750
- Nawijn trok zich terug als kandidaat-lijsttrekker vanwege zijn controverse en omdat hij de kamer toch maar 1 groot ritueel vond. Hij stond als lijstduwer op de 32e plaats, maar mede dankzij de oproep van Freek de Jonge tijdens zijn verkiezingsconference om hem in de kamer te pesten haalde hij genoeg voorkeursstemmen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  dinsdag 7 maart 2006 @ 08:29:39 #42
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35799860
Uit een ander topic kwam ik deze cartoon tegen over de affaire tussen minister Bomhoff en een topambtenaar:

A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  woensdag 12 april 2006 @ 13:45:22 #43
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_36885500
quote:
'Balkenende-I sneuvelde na LPF-bedreiging met pistool'

ANP

DEN HAAG - Volgens CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen was de echte reden voor de val van het eerste kabinet-Balkenende de bewering door toenmalig LPF-fractievoorzitter Wijnschenk dat hij door een LPF-Kamerlid bedreigd was met een pistool.

Dat heeft Verhagen woensdag in het weekblad Elsevier onthuld. In een interview met Verhagen vraagt Elsevier wat de doorslag gaf op die bewuste 16 oktober 2002. Verhagen: ‘Er zou een fractievergadering zijn van de LPF. Op datzelfde moment kwam Harry Wijnschenk, de toenmalige fractievoorzitter van de LPF, met twee bodyguards mijn kamer binnen en vertelde dat hij door een collega bedreigd was met een pistool.’

De bedreiger zou volgens de geruchten de huidige LPF-fractievoorzitter Gerard van As zijn. Verhagen wil zich daar niet over uitlaten. Wijnschenk en Van As hebben het verhaal ontkend tegenover Elsevier. Van As zegt in het weekblad Wijnschenk nooit te hebben bedreigd, ‘laat staan met een pistool’.

Verhagen wil tegenover Elsevier niet reageren op de geruchten dat de bedreiger Van As was. ‘Daar laat ik me niet over uit. Hoe dan ook, toen dacht ik: jongens, dit is hier helemaal wildwest, het is klaar. Ik heb Balkenende gemeld wat ik had gehoord en gezegd dat dit voor mij echt de druppel was. Dat ik dacht: hier moeten we gewoon vanaf.’

Het eerste kabinet-Balkenende viel in oktober 2002 na slechts 87 dagen regeren nadat LPF'ers in het kabinet en in de Kamer keer op keer ruzies met elkaar uitvochten. De perceptie indertijd was dat VVD-leider Zalm ‘de stekker er uit had getrokken’. De latere LPF-leider Mat Herben corrigeerde dat beeld vorig jaar al door te stellen dat het niet Zalm, maar Verhagen was.

Bron: De Volkskrant
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_36885724
Elsevier schrijft dit:
quote:
woensdag 12 april 2006 13:20

'Bedreigingen maakten einde aan Balkenende I'
Verhalen over bedreigingen binnen de LPF-fractie waren voor Maxime Verhagen, fractievoorzitter van het CDA, de reden om de stekker te trekken uit het eerste kabinet Balkenende. Dat onthult Verhagen deze week in het weekblad Elsevier.

Door Eric Vrijsen

Volgens Verhagen kwam op 16 oktober 2002 toenmalig LPF-fractievoorzitter Harry Wijnschenk – op het moment dat er een vergadering van diens fractie zou zijn - de kamer van Verhagen binnenlopen met twee bodyguards bij zich.

Wijnschenk vertelde Verhagen dat hij door een collega-kamerlid bedreigd was met een pistool.

'Wildwest'
Verhagen in Elsevier: ‘Toen dacht ik: jongens, dit is hier helemaal wildwest, het is klaar.’ Naar zijn zeggen heeft Verhagen premier Jan Peter Balkenende tijdens een geplande ontmoeting diezelfde ochtend laten weten dat het incident voor hem ‘echt de druppel’ was. ‘Dat ik dacht: hier moeten we gewoon vanaf.’ Kort daarop bood Balkenende het ontslag van zijn eerste kabinet aan.

Verhagen wil niet ingaan op de vraag wie het LPF-kamerlid was dat Wijnschenk bedreigde. Volgens de geruchten zou dat de huidige LPF-fractievoorzitter zijn, Gerard van As. Deze ontkent in Elsevier Harry Wijnschenk ooit te hebben bedreigd, ‘laat staan met een pistool’.

'Rapalje'
Ook Wijnschenk bestrijdt Verhagens lezing van het incident. Hij bevestigt dat hij op de ochtend van 16 oktober naar Verhagens kamer is gekomen, maar dan zonder bodyguards. Wijnschenk ontkent dat hij Verhagen verteld zou hebben te zijn bedreigd.

Wel heeft hij de CDA-fractievoorzitter laten weten in de LPF-fractie met ‘rapalje’ dan wel ‘een ongeregeld zootje’ te moeten werken.

Minister
In het interview met Elsevier suggereert Verhagen verder in een volgend kabinet best minister te willen worden. In 2003 werd Verhagen geen minister omdat de – onervaren - CDA-fractie een klemmend beroep op hem deed om fractievoorzitter te blijven.

Ook privé-redenen speelden een rol: zijn kinderen zaten toen nog op de middelbare school. In 2007 ‘is er een andere situatie’, zegt Verhagen. ‘Ik sluit niets uit hoor, maar het is niet meer zo noodzakelijk dat ik in de fractie zit. Mijn kinderen zijn ouder, de gezinssituatie is dus ook veranderd.’

Het volledige interview met Verhagen is later vandaag te lezen op deze site (alleen voor abonnees).
Publicatiedatum: 12 april 2006
Heeft Verhagen gelijk en liegt Weijnschenk? Of net andersom?
Wel had Weijnschenk op die bewuste dag over 'rapalje' en 'ongeregeld zootje' .
Kwalificaties voor zijn LPF-fractie of voor enkele leden ervan.
pi_36886416


Pim draait zich nog maar eens een keertje om in zijn graf.
pi_36886693
Lekkere roddel, Verhagen beweert zoiets niet zomaar, maar Verhagen heeft het verhaal weer van Wijnschenk. En die is niet te vertrouwen .
pi_36886888
Weijnschenk?
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_36886955
Waarom zou een kabinet moeten vallen door een voorval in de fractie van de LPF? Aangifte tegen Van As moet toch volstaan?
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_36890733
quote:
Op woensdag 12 april 2006 13:45 schreef Sidekick het volgende:

[..]
pi_36892651
quote:
Op woensdag 12 april 2006 14:28 schreef Argento het volgende:
Waarom zou een kabinet moeten vallen door een voorval in de fractie van de LPF? Aangifte tegen Van As moet toch volstaan?
Ja, dan had het kabinet al veel eerder moeten vallen .
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')