muchos graciasquote:Op zondag 12 maart 2006 21:53 schreef Liejannuh het volgende:
Volgens mij is de leeftijd voor het aanvragen van een work en travel visum een aantal jaren geleden verhoogd van 26 naar 30. Dus misschien dat iemand zich heeft vergist?
Wandelschoenen zijn volgens de een wel nodig, volgens de ander niet.Neem in ieder geval schoenen mee die comfortabel zijn en waar je zonder problemen de hele dag op kunt lopen.
Ook als je meerdaagse trekkings zou gaan lopen, dan doe je dat niet in hooggebergte ofzo, maar op vaste wandelroutes en daar is gewoon een goed pad.
Om mijzelf maar even te quoten..quote:Op maandag 13 maart 2006 18:13 schreef MarkG het volgende:
Wat doen nou eigenlijk de meeste backpackers die naar Australië gaan? Hoe gaan ze van plaats naar plaats?
Ehh, met de bus, met het vliegtuig, met de auto...?quote:Op maandag 13 maart 2006 18:13 schreef MarkG het volgende:
Wat doen nou eigenlijk de meeste backpackers die naar Australië gaan? Hoe gaan ze van plaats naar plaats?
Snorkelen, duiken, boottripjes, lol maken, op het strand liggen, soms werken, steden bezoeken, cultuur snuiven, avontuur!quote:Op dinsdag 14 maart 2006 18:51
En wat je doet?
volgens mij is de definitie van een backpacker meer hoe zijn bagage eruit ziet. een backpack dus. imho kan je best als "backpacker" door het leven gaan als je met je pack op aanklopt bij elk 5-sterren hotel. nu zal je weinig backpackers tegenkomen die dat doen. maargoedquote:Op dinsdag 14 maart 2006 18:33 schreef MarkG het volgende:
Ja haha, klinkt misschien dom maar ik heb bij het woord backpacker altijd het idee alsof ze op de meest onmogelijke manieren ergens proberen te komen en zo goedkoop mogelijk.
En wat doen backpackers nou eigenlijk? Musea, stadjes enzo bezoeken of echt de bush in?
Hey dat klinkt als mijn reisquote:Op dinsdag 14 maart 2006 18:51 schreef Liejannuh het volgende:
Ik heb destijds met de Greyhound rondgereisd, af en toe een tour geboekt en soms stukkken met mensen mee gereden.
En wat je doet? Beetje rondwandelen in steden. Beetje wandelen in de bush. Museumpje kijken, beetje snorkelen, beetje rondhangen op het strand, of een beetje rondhangen in de kroeg of rondhangen in je hostel.![]()
Eigenlijk een beetje wat je doet als je op vakantie bent, alleen dan heel erg lang achter elkaar en soms afgewisseld met wat werken.
Nachtbus ofzo!quote:Op woensdag 22 maart 2006 10:04 schreef Jaguarized het volgende:
750 kilometer in een dag? Is dat te doen op een dag?
En Canberra bezoekenquote:Op woensdag 22 maart 2006 10:03 schreef Liejannuh het volgende:
Je kunt toch ook gewoon overland van Melbourne naar Sydney reizen? Zie je nog wat van het land ook.
Alhoewel ik moet toegeven dat het niet het meest fascinerende stuk van Australie is.
Wat misschien nog leuker is, is om gewoon wat langer in Sydney en omgeving te blijven en bijv. de Blue Mountains in te gaan.
Over het algemeen geldt:quote:Op woensdag 22 maart 2006 12:33 schreef Cat-Active het volgende:
Weet iemand waar ik temperatuur/neerslag grafiekjes kan vinden van Austrakue (en nieuw zeeland)? Ik wil een beetje bepalen hoe me route ongeveer eruit gaat zien en dat doen aan de hand van die gafiekjes. ik wil natuurlijk niet inde winter in NZ zijn en niet met regenseizoen vastzitten in Darwin.
welke maatschappij? online geregeld?quote:Op woensdag 22 maart 2006 14:19 schreef Jaguarized het volgende:
Hmm. Retourtje:
Auckland - Melbourne = 453,81 NZ$ = 233,38 euro
Auckland - Sydney = 476,31NZ$ = 245,12 euro
Auckland - Brisbane = 536,11 NZ$ = 275,81 euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |