quote:Uitblinker THOMAS VERMAELEN blijft rustig onder alle lof
,,Nu moet ik bevestigen''
Thomas Vermaelen maakte een schitterend debuut bij de Rode Duivels. De verdediger van Ajax, pas twintig, speelde achterin als een ervaren rot. ,,Noemt iedereen me de uitblinker? Leuk, maar dit was maar één match, he.''
Van mij mocht er gerust verder gespeeld worden'', vertelde Thomas Vermaelen in de Luxemburgse sneeuw. ,,De bal rolde wat moeilijk en de zichtbaarheid was beperkt, maar het was niet gevaarlijk.''
Begrijpelijk dat Vermaelen zijn eerste match bij de Rode Duivels graag wat langer had gezien, want hij maakte indruk op iedereen. Jan Peeters, Timmy Simons, Geert De Vlieger: ze waren allemaal lovend. Ex-ploegmaat Wesley Sonck nog het meest: ,,Schrijf maar dat ik het gezegd heb: Thomas was de beste vandaag. De beste!''
Vermaelen zelf glimlachte verrast maar voldaan. ,,Het is leuk dat te horen. Ik voelde me ook heel goed op het veld. De ploegmaats hielpen me uitstekend en dan is het plezant voetballen. Ik denk wel dat ik mijn match gespeeld heb.''
Plankenkoorts had de Antwerpenaar, die op zijn vijftiende Germinal Beerschot ruilde voor Ajax, duidelijk niet. ,,Ik had een beetje wedstrijdspanning, maar ik ben er zeker niet onderdoor gegaan.''
Vermaelen kende zelfs het Belgisch volkslied al. ,,Ik heb meegezongen, ja'', zei hij. ,,Ik had het geleerd voor het EK met de nationale ploeg onder de negentien.''
,,Ik hoop nu natuurlijk dat ik vertrokken ben bij de Rode Duivels. Dit smaakt naar meer. Ik ben pas twintig, dus ik kan nog niet aan mijn topniveau zitten. Maar ik moet nu bevestigen. Alles zal afhangen van hoe ik het doe bij Ajax. Ik moet daar mijn wedstrijden spelen, de rest volgt dan wel.''
Tot gisteren was Vermaelen voor de meeste Belgen een grote onbekende. Daar is snel verandering in gekomen. ,,Misschien zullen ze mij in Antwerpen nu ook net als in Amsterdam herkennen'', lachte hij.
van onze reporter Gunther DE VOS in Luxemburg
Vast wel iets, maar het feit dat het toevallig misschien Ajax supporters zijn (zegt wie? hadden ze allemaal Ajax shirtjes aan om goed herkenbaar te blijven ofzoquote:Op donderdag 2 maart 2006 09:11 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Komop zeg, dit wordt niet zomaar verzonnen hoor. Er zal echt wel wat gebeurd zijn..
Ze zijn nou ook niet bepaald verwend de laatste tijd.quote:Op donderdag 2 maart 2006 10:58 schreef Suijk het volgende:
Uitblinken als verdediger tegen Luxemburg in een halve wedstrijd. Zijn ze tegenwoordig zo snel tevreden daar in België?
in 2000 heben ze toch voor het laatst meegedaan met een EK/WK?quote:Op donderdag 2 maart 2006 11:05 schreef Robar het volgende:
[..]
Ze zijn nou ook niet bepaald verwend de laatste tijd.
Was trouwens ook nog alleen maar omdat ze het zelf hostenquote:Op donderdag 2 maart 2006 11:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
in 2000 heben ze toch voor het laatst meegedaan met een EK/WK?
In 2002 (Zuid-Korea en Japan) waren zij er wél bij, in tegenstelling tot NL.quote:Op donderdag 2 maart 2006 11:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
in 2000 heben ze toch voor het laatst meegedaan met een EK/WK?
zo zoquote:Op donderdag 2 maart 2006 11:28 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
In 2002 (Zuid-Korea en Japan) waren zij er wél bij, in tegenstelling tot NL.
Hopenlijk kan hij een goed ballen.quote:Zuid-Afrikaan voor stage naar Ajax
De Zuid-Afrikaan Stanton lewis van satellietclub Ajax Cape Town is voor 10 dagen op stage bij Ajax. Dat meldde hij zelf in het voetbaltijdschrift Kickoff in Zuid-Afrika. Voor vertrek liet hij weten dat hij zelf nog niet wist of hij mee zou trainen met het eerste of het tweede elftal van Ajax.De jonge aanvaller van Zuid-Afrika onder 23 hoopt een contract af te dwingen bij Ajax.
Tenzij hij op de vleugels kan spelen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 11:48 schreef HeatWave het volgende:
Aanvaller, cool, die hebben we nog niet!
Ajax is hem aan het scouten, dus vast nietquote:Op donderdag 2 maart 2006 11:49 schreef Robar het volgende:
[..]
Tenzij hij op de vleugels kan spelen.
Dat is een waarheid als eenquote:Op donderdag 2 maart 2006 12:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ajax is hem aan het scouten, dus vast niet.
Die mogelijkheid is dan inderdaad uitgesloten!quote:Op donderdag 2 maart 2006 12:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ajax is hem aan het scouten, dus vast niet.
Co Adriaansequote:Op donderdag 2 maart 2006 14:26 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Wat hebben we nog echt nodig voor volgend jaar?
een middenvelder, een rechtsbuiten en misschien nog een rechtsbackquote:Op donderdag 2 maart 2006 14:26 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Wat hebben we nog echt nodig voor volgend jaar?
quote:Informatie over treincombi Ajax-uit
2 maart 2006 13:45
PSV heeft voor de uitwedstrijd tegen Ajax volgende week de beschikking over 1600 kaarten in het uitvak van de ArenA. Om de keuze voor één of twee treinen te kunnen maken, houdt PSV de kaartverkoop nauwlettend in de gaten.
Deadline
PSV heeft in principe twee treinen besteld voor het vervoer van alle supporters naar Amsterdam. Gezien de huidige stand van zaken - er zijn 600 kaarten verkocht - moet er nu een keuze worden gemaakt of er mogelijk één trein minder nodig is. Zeker gezien de hoge kosten die daarmee zijn gemoeid, zal de club een deadline moeten stellen om eventuele onkosten te voorkomen. Omdat er de laatste dagen vrijwel geen kaarten zijn verkocht voor deze uitwedstrijd, gaat PSV er vooralsnog van uit dat één trein (800 plaatsen) voldoende is.
Oproep
Indien er voor aanstaande zaterdag niet aanzienlijk meer kaarten verkocht zijn, zal PSV één trein definitief afbestellen bij de Nederlandse Spoorwegen en is het maximum aantal PSV-supporters richting de Amsterdam ArenA dus 800 in totaal. PSV roept haar supporters met uitkaart - die de wedstrijd willen bezoeken - via deze weg op om voor zaterdag een combiticket te kopen via www.psvuitwedstrijd.nl.
Waar hing het dan ? Ik heb er niets van gezien in Amsterdam. Misschien was het te bewolkt.quote:Op woensdag 1 maart 2006 15:11 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Het hing al langere tijd in de lucht natuurlijk..
Het hing op de kamer van de zaakwaarnemer van Trabelsi.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:49 schreef nednil het volgende:
[..]
Waar hing het dan ? Ik heb er niets van gezien in Amsterdam. Misschien was het te bewolkt.
Ik denk, dat Rosenberg het slachtoffer gaaat wordenquote:Op donderdag 2 maart 2006 15:01 schreef vdHoek het volgende:
Ik ben benieuwd wie van Rosenberg, Perez en Sneijder volgend seizoen geen basisplaats krijgt. Rozenberg speelt nu goed op 11, maar Perez is voor die positie gehaald. Perez kan ook op 10 spelen, maar daar eist Sneijder letterlijk de basisplaats op.
Plus het feit dat Ajax toch altijd te kampen heeft met blessuregolven.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:09 schreef Suijk het volgende:
Tja, de beste speelt. Zodra er iemand een mindere periode heeft, moet je gewoon een goede vervanger hebben, nu is dat niet goed bezet vind ik.
Ik denk dat Sneijder gewoon aan zijn laatste seizoen bij ajax bezig is.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:05 schreef Cordoba32 het volgende:
[..]
Ik denk, dat Rosenberg het slachtoffer gaaat worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |