Een bewindsvrouwe die haar werk doet, kan onmogelijk geld verspillen. Dat je het met haar besluiten niet eens bent, is je goed recht, maar kom niet aan met die oneigenlijke argumenten.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:48 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ze verspild gewoon een heleboel belastingsgeld en heel veel tijd met dit koppige gedrag van haar.
En mensen die zich niet aan de wet houden, en dan groots toneelspelen op TV.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:52 schreef gelly het volgende:
Het fanatieke gejuich van enkelen als een welwillend intelligent meisje de grens wordt overgezet doet je toch wel betwijfelen of je in een beschaving leeft. En maar volhouden dat je enkel profiterende werkschuwe buitenlanders eruit wil hebben ....
Vooralsnog heeft ze al een paar keer haar (huis)werk niet gedaan volgens de rechter, vandaar dat beide zaken al vele maanden spelen. En die verspilling van geld en tijd vind ik dan nog niet eens het kwalijkste hiervan.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:51 schreef Argento het volgende:
[..]
Een bewindsvrouwe die haar werk doet, kan onmogelijk geld verspillen. Dat je het met haar besluiten niet eens bent, is je goed recht, maar kom niet aan met die oneigenlijke argumenten.
Kijk, ik ben het met je eens dat Taïda hier niet moet blijven, maar Taïda een grafslet noemen vind ik wel erg ver gaan.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:18 schreef __Saviour__ het volgende:
wat een grafslet
Tja, kennelijk ziet de rechter Kalou ook graag in oranje, maar ja, Verdonk beslist.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:53 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Vooralsnog heeft ze al een paar keer haar (huis)werk niet gedaan volgens de rechter, vandaar dat beide zaken al vele maanden spelen. En die verspilling van geld en tijd vind ik dan nog niet eens het kwalijkste hiervan.
Zo'n meisje had in de eerste plaats al niet uitgezet moeten worden. Over een aantal jaar krijgen we spijt als haren op ons hoofd dat de huidige xenofobie ons zoveel talent gekost heeft. De rechtse realisten denken iig niet aan de toekomst van Nederland.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:52 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En mensen die zich niet aan de wet houden, en dan groots toneelspelen op TV.
Waarom noemt iedereen haar "intelligent' en "heeft ze talent"? We hebben genoeg VWO'ers, en haast je hoeft echt geen Einstein te zijn om dat te halen. Daar komt nog bij dat ze hoe dan ook na haar VWO zou vertrekken, dus die opleiding betaalt ze hoe dan ook niet terug.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:58 schreef gelly het volgende:
Zo'n meisje had in de eerste plaats al niet uitgezet moeten worden. Over een aantal jaar krijgen we spijt als haren op ons hoofd dat de huidige xenofobie ons zoveel talent gekost heeft. De rechtse realisten denken iig niet aan de toekomst van Nederland.
Ik had meer verwacht van iemand met veel juridische kennis. Een rechter bepaalt helemaal niet of Kalou Nederlander mag worden en is dus ook zeker niet het geval geweest. Verdonk beslist inderdaad, maar heeft zich wel te houden aan de geldende regels. Het toetsen aan die regels gebeurd door de rechter, en daaruit bleek dat de beslissing van Verdonk niet volgens de regels is gegaan.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:58 schreef Argento het volgende:
[..]
Tja, kennelijk ziet de rechter Kalou ook graag in oranje, maar ja, Verdonk beslist.
In een beschaving worden democratische regels gerespecteerd. Familie Pasic gaat eerst akkoord met vrijwillige terugkeer waar ze ¤7.000 belastinggeld voor meekrijgen om vervolgens al frauderend weer terug te komen naar Nederland en hier samen met de media een showtje op te voeren om Verdonk en het immigratiebeleid zwart te maken.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:52 schreef gelly het volgende:
Het fanatieke gejuich van enkelen als een welwillend intelligent meisje de grens wordt overgezet doet je toch wel betwijfelen of je in een beschaving leeft.
Onzin. De rechter heeft uitgesproken dat de beslissing onvoldoende gemotiveerd is, niet dat de beslissing fout is. Naturalisatie van sporters is een bevoegdheid die Verdonk heeft, maar niet moet gebruiken.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:04 schreef Sidekick het volgende:
Ik had meer verwacht van iemand met veel juridische kennis. Een rechter bepaalt helemaal niet of Kalou Nederlander mag worden en is dus ook zeker niet het geval geweest. Verdonk beslist inderdaad, maar heeft zich wel te houden aan de geldende regels. Het toetsen aan die regels gebeurd door de rechter, en daaruit bleek dat de beslissing van Verdonk niet volgens de regels is gegaan.
Waarom heeft niemand het hier over? Dit is het opvallendste stukje uit het hele bericht wat mij betreftquote:Alleen als Kalou op 10 mei slaagt voor
zijn inburgeringscursus,kan de Raad van
State beslissen dat alsnog de versnelde
procedure wordt gevolgd.Anders moet hij
tot volgend jaar wachten.Kalou is dan
vijf jaar in Nederland.
In Ivoorkust zien ze hem ondertussen al (terecht) als landverrader, lijkt me dus sterk dat hij nog voor Ivoorkust gaat uitkomen....quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:56 schreef Vhiper het volgende:
Belachelijk wat betreft Kalou. Kalou zal nog wel even doorknokken om toch in Oranje te komen, maar mocht het hem niet lukken, hoop ik van ganze harte dat ie Nederland hoogst persoonlijk van het WK knikkerd.
Ivoorkust!
![]()
Wat ik me afvraag is hoeveel van die andere allochtone sporters OOK verplicht eerst dit examen moesten doen en halen, voor ze genaturaliseerd werden? Of is dit weer een leuk ideetje van Verdonk, speciaal voor Kalou in het leven geroepen?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:07 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Waarom heeft niemand het hier over? Dit is het opvallendste stukje uit het hele bericht wat mij betreft.
Wat is dit voor examen en waarom zou hij dat niet gewoon halen![]()
Of waren ze al vijf jaar in het land?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:12 schreef Yi-Long het volgende:
Wat ik me afvraag is hoeveel van die andere allochtone sporters OOK verplicht eerst dit examen moesten doen en halen, voor ze genaturaliseerd werden? Of is dit weer een leuk ideetje van Verdonk, speciaal voor Kalou in het leven geroepen?
Ik ben gevleid.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:04 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik had meer verwacht van iemand met veel juridische kennis.
Dat bedoelde ik ook niet te zeggen. Wat ik bedoelde is dat de rechter vanuit zijn persoonlijke dispositie helemaal geen afwijzend besluit wilde accepteren, en het dus maar op gronden van motivering terugverwijst naar het ministerie. Een heel flauw argument, dat geef ik toe.quote:Een rechter bepaalt helemaal niet of Kalou Nederlander mag worden en is dus ook zeker niet het geval geweest.
Dat is niet helemaal waar. Als Verdonk zich niet aan de regels gehouden zou hebben, dan zou zij buiten haar bevoegdheid getreden zijn. Dat is echter niet het geval. Verdonk is ten volle bevoegdheid een afwijzend besluit te nemen, maar een dergelijk besluit dient te steunen op een behoorlijke motivering. Dat laatste is volgens de rechter het probleem. Verdonks bevoegdheid staat niet ter discussie.quote:Verdonk beslist inderdaad, maar heeft zich wel te houden aan de geldende regels. Het toetsen aan die regels gebeurd door de rechter, en daaruit bleek dat de beslissing van Verdonk niet volgens de regels is gegaan.
Nog jammerder (quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:37 schreef MociN het volgende:
Wel jammer misschien voor het Nederlands elftal dat ie wrs geen Nederlander wordt!
De bondscoach. Zo werkt dat doorgaans toch?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 20:00 schreef Slayage het volgende:
Verdonk
![]()
Als Oranje wederom geen wereldkampioen wordt weten we wie we kunnen hangen.
Ja hoor, een beetje tegen een balletje trappen is van staatsbelangquote:Op dinsdag 28 februari 2006 20:00 schreef Slayage het volgende:
Verdonk
![]()
Als Oranje wederom geen wereldkampioen wordt weten we wie we kunnen hangen.
"Voetbal is niet belangrijk" Hoe haal je het im je hoofd?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |