hmm, toch maar eens een nummer kopen van dat blad.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:50 schreef Jor-an het volgende:
er staat een leuk artikel over genshiken in de nieuwe aniway die over een paar dagen te koop is. Erg leuk artikel is het
Ik denk niet dat ie overal te koop is, abonoment kost 2 tientjes per jaar oid.quote:Op maandag 27 februari 2006 12:09 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
hmm, toch maar eens een nummer kopen van dat blad.
Is dat blad trouwens gewoon verkrijgbaar bij de kiosk en dergelijke zaken of moet je daarvoor naar zo'n speciale animewinkel oid.
Verder ook enkele muziekwinkels... ( Fame, Boudisque ) en sinds kort ook de AKO enzo geloof ik.quote:Op maandag 27 februari 2006 12:11 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ie overal te koop is, abonoment kost 2 tientjes per jaar oid.
Voor 't losse blad weet ik eigenlijk maar 1 verkooppunt, Piet snot in utrecht
HIj is tof he! Ik heb overigens weer een tip gekregen van een paar anime-vriendjes van me, Eureka Seven, schijnt vet leuk te zijn. Het is wel een mecha serie, maar de mechagedeelte speelt maar een kleine rol. Maar heb amper tijdquote:Op zondag 26 februari 2006 22:14 schreef Qunix het volgende:
Jeuj deeltje 8
Ik heb nu Noein gekeken tot ep 16 van Shinsen en is een toffe serie!
Kijk ecchi joh!quote:Op zondag 26 februari 2006 22:59 schreef Zeurberus het volgende:
2 zelfs
Het word met de dag leuker hier![]()
edit : Wat is het nut van een fotoboek als er geen foto's instaan![]()
![]()
Als je bekend bent in Amsterdam: American Bookstore, einde kalverstraat.. bovenste verdieping, vind je ook een hele grote assortiment manga en ook wat anime magezines.quote:Op maandag 27 februari 2006 12:45 schreef Timmah het volgende:
[..]
Verder ook enkele muziekwinkels... ( Fame, Boudisque ) en sinds kort ook de AKO enzo geloof ik.
Zou hem wel willen zien. Dat herinnert me overigens aan een real life action serie die iemand mij aanraadde. Densha Otokoquote:Op maandag 27 februari 2006 00:34 schreef MaxiTitan het volgende:
Bij zo'n beurs krijg ik wel zo'n Genshiken idee, rijen tot aan ver en een extreme drukte.
Genshiken is wel een aanrader voor mensen die hem nog niet gezien hebben.
Een serie over echte otaku's en de wereld waarin ze leven.
Schattiger dan Bottle Fairy kan niet !quote:Op maandag 27 februari 2006 17:24 schreef Jordy-B het volgende:
En de schattigste serie ooit: Binchotan.
Slechts twaalf minuten per aflevering en voor de jongere kijkertjes (vermoed ik), maar echt de prachtigste animatie die ik in een tv-serie heb gezien...
why so emberrassed??quote:Op maandag 27 februari 2006 18:48 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Schattiger dan Bottle Fairy kan niet !
Lalalalaaaalaaaaaaa![]()
Omdat het een serie is voor kinderen van 5-12 jaar en ik het na 13 afleveringen zo tof vond dat ik het jammer vond dat het afgelopen wasquote:
MTV Asianquote:Op maandag 27 februari 2006 20:03 schreef Qunix het volgende:
Ik heb net Battle Royale 1 gezien.
Ik vind hem iets beter dan BR2.
Die zet ik op 't lijstje voor na DNAngel, waar ik net mee begonnen benquote:Op dinsdag 28 februari 2006 02:22 schreef SureZal het volgende:
ik dacht net, 'even een stukje Densha Otoko kijken'...
Nu, 6 afleveringen verder.. heb ik weer zoiets van 'OMG, wat is die Live Action VET!!'
hij is en blijft mooi.. en voor iedereen die em niet heeft gezien (moet zich nu, in de eerste instantie, keihard gaan schamen).. Kijk het!
Eerste wat ik zag was dat ik het te schattig vond. Pita ten daar en tegenquote:Op maandag 27 februari 2006 18:48 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Schattiger dan Bottle Fairy kan niet !
Lalalalaaaalaaaaaaa![]()
Volgend jaar is de OP weer van mij zeg ik jequote:Op dinsdag 28 februari 2006 02:42 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Eerste wat ik zag was dat ik het te schattig vond. Pita ten daar en tegen![]()
Carnaval 2006
Een keer gezien als herr flick (wat juist was)
Een keer door de security gemaand het toilet op te gaan om mijn zaken te legen op verdenking van drugshandel.
Een keer het maken van de OP gemist
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 02:43 schreef Orealo het volgende:
[..]
Volgend jaar is de OP weer van mij zeg ik je![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |