Die zijn ze (m.u.v. een trailer van Vuurzee) vergeten.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 13:33 schreef ImPrEzA het volgende:
What about extra's?
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 15:10 schreef Agrippina het volgende:
Ik zag ook al TV-rips op de t***t-sites voorbijkomen.
Kan ik me ook niet meer zo herinneren. Had ze geen water in de longen? En blutsen op 't hoofd? Misschien had ze haar mobieltje laten vallen, wilde tussen de rotsen klauteren om 't te vinden, viel, kwam met haar hoofd op de rotsen, viel verder in 't water en is verdronken. Zoiets?quote:Op maandag 27 februari 2006 16:28 schreef Jivis het volgende:
Wat ik me wel afvraag is wat er nou precies met die Merel is gebeurt. "Gewoon" zelfmoord ofzo?
Het ging er meer om dat Osman dikke schulden had en de pacht van het Lido niet meer kon betalen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:11 schreef djkoelkast het volgende:
Ik heb ook de DVD box binnen, had het niet op TV gevolgd maar de herhalingen via internet gekeken zeg maar. Gisteren aflevering 10 en van\daag 11 en 12 gezien. Wat een serie, helemaal goed. Ik vind het geen slecht einde hoor, had wel iets meer verwacht misschien, maar toch.
Alleen inderdaad is het Merel verhaal niet echt uitgediept en ook niet waarom Osman opeens zo veel geld nodig had (bedoel: je hoeft niet een half jaar te werken om 900 euro bij elkaar te krijgen)...
Dat was weer zo'n rode haring dat het Lido niet zo goed liep en hij achterliep met de pacht.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:54 schreef NAF_NAF het volgende:
[..]
Het ging er meer om dat Osman dikke schulden had en de pacht van het Lido niet meer kon betalen.
Daarom moest hij weer bij de Ovens gaan werken, maar hoe hij aan deze schulden kwam is nog steeds niet duidelijk. Hij liep al achter met de pacht voordat Yasmin zoek raakte en dat is ook het rare aan het verhaal.
Hij moest helemaal niet het losgeld 'ophoesten'.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:58 schreef Agrippina het volgende:
[..]
Dat was weer zo'n rode haring dat het Lido niet zo goed liep en hij achterliep met de pacht.
Dat hij weer terugging werken in de Ovens had volgens mij 't meest te maken met het losgeld dat hij moest ophoesten.
Heb het even geluisterd (voor andere geïnteresseerden: hier) en hoewel het ook erg mooie muziek is, is het volgens mij wel andere muziek.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:36 schreef SigmundFreud het volgende:
Ik luister net naar Max Richter, The Blue Notebooks. Het nummer "The Trees" is de themamuziek van Vuurzee (tenminste, ik heb het 1 keer gezien en herinner me die muziek). Ik weet niet of het al eerder is gemeld, maar vooruit.
Sorry: heeft opgehoest.quote:Op donderdag 2 maart 2006 01:01 schreef NAF_NAF het volgende:
[..]
Hij moest helemaal niet het losgeld 'ophoesten'.
Ik ook nietquote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:58 schreef DeTolk het volgende:
Ga DVD toch maar niet kopen
en dan niet eens een making of?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:13 schreef Toad het volgende:
[..]
Die zijn ze (m.u.v. een trailer van Vuurzee) vergeten.
Betere kwaliteit? En niet iedereen wil klooien met downloaden van de VARA-site, converteren naar MPEG2/DVD-Video formaat, etcetera om het te kunnen bekijken via de standalone DVD-speler.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:28 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
en dan niet eens een making of?![]()
nu zie ik de meerwaarde helemaal niet van de dvd ten opzichte van gewoon de afleveringen downloaden van de vara-site.![]()
quote:VARA met nieuw seizoen Vuurzee
De VARA komt met een nieuwe reeks van de gewaardeerde thrillerserie Vuurzee. Dat zegt Hans Schwarz, bij BNN verantwoordelijk voor film en drama, bij Publiek Centraal.
Volgens Schwarz gaat het drama een zonnige toekomst tegemoet in het nieuwe omroepmodel per september.
"Alle omroepen zijn op dit moment druk bezig met nieuw Nederlands drama", aldus Schwarz. De NCRV en KRO komen met een nieuwe serie afleveringen van Keyzer & De Boer Advocaten, de AVRO gaat door met Spoorloos Verdwenen, de VARA komt naast nieuwe afleveringen van Vuurzee ook met een nieuwe reeks van de komedieserie Shouf Shouf Habibi, de VPRO komt onder meer met een nieuw politiek drama en de NPS brengt een nieuwe jeugdserie op de buis. BNN behoudt ONM.
Schwarz hoopt dat het dramavolume op peil blijft. "Financieel is het natuurlijk wel de vraag of we het allemaal kunnen blijven maken. Drama is toch een dure tak van sport en alle betrokkenen hopen dat ondanks de bezuinigingen het genre zoveel mogelijk buiten schot zal blijven de komende jaren."
Op dit moment ziet Schwarz een duidelijke toename van drama op tv. Zo lanceert tv-zender Talpa momenteel veel nieuwe dramaseries. "Voor drama in het algemeen is het natuurlijk uitstekend wat Talpa doet. Sinds augustus hebben ze bijna tien series gelanceerd. Het is wel een beetje schieten met hagel, maar dat geldt voor de hele zender. Van Speijk en Koppels vind ik heel geslaagd en om Gooise Vrouwen heb ik in het begin erg gelachen. Lieve Lust en Samen vond ik tamelijk desastreus. Wat je wel in gedachten moet houden is dat commerciële omroepen uiteindelijk maar één prioriteit hebben en dat is geld verdienen. Dus ik ben altijd erg benieuwd hoe lang een ingeslagen koers wordt volgehouden. Van de tien series zijn er maar twee echt een succes. Dan wordt het toch wel een dure hobby. Als je Talpa en drama zegt dan heb je het natuurlijk ook wel alleen over tv-series; aan de Nederlandse film doen ze niets. Dat geldt eigenlijk voor het hele commerciële tv-landschap."
bron
Hoezo haal je dat er niet uit? Het staat er letterlijk.quote:Op dinsdag 4 april 2006 21:23 schreef Gutnre het volgende:
Dat vuurzee een vervolg krijgt? Dat heb ik er niet uitgehaald.
Volgens mij doelen ze hier gewoon op de originele serie.
quote:De VARA komt met een nieuwe reeks van de gewaardeerde thrillerserie Vuurzee.
Bronquote:De VARA zendt het komende weekeinde (8 en 9 april) alle afleveringen van de thrillerserie Vuurzee nogmaals uit via het VARA Verzoekanaal. Dit digitale kanaal is op de website van deze omroep te bekijken.
In Vuurzee staat de verdwijning van het meisje Yasmin in een dorp aan zee centraal.
Tegen de achtergrond van de speurtocht naar Yasmin komen de verborgen kanten van de personages noodgedwongen aan de oppervlakte. In de eerste aflevering is er een groot feest in het Lido. Maar veel gasten zijn niet zo vrolijk. Er wordt een pornofilmpje op het internet ontdekt, een greep in de medicijnkast gedaan en er is een smeulende ruzie gaande. De twee jonge geliefden, Sander en Yasmin, verdwijnen naar het strand, waar zich iets raadselachtigs afspeelt.
Het VARA Verzoekkanaal is één van de twee thematische Web TV-kanalen van de VARA. Hier worden herhalingen van oude en recente programma’s uitgezonden. Het andere kanaal, VARA’s ConsumentenTV, zendt programma’s uit over consumentenzaken. Beide kanalen zijn vooralsnog alleen te zien via internet. Op de homepage van de VARA, www.vara.nl, staan beide kanalen rechtsboven aangekondigd. Door op ‘Bekijken’ te klikken opent vanzelf een scherm waarin de kanalen te zien zijn.
De Vuurzee-marathon is op zaterdag 8 april van 14.00 uur tot 00.00 uur te zien op het Verzoekkanaal. De hele serie wordt op zondag 9 april drie keer achter elkaar uitgezonden, van 00.00 uur tot 10.00 uur, van 10.00 uur tot 20.00 uur en van 20.00 uur tot maandag 10 april 06.00 uur.
quote:Opvolger Vuurzee kent 'Deadline'
Het was al bekend: de VARA wilde komen met een vervolg op Vuurzee. Het lijkt er op dat dit zal gebeuren onder een andere titel dan Vuurzee zelf, namelijk 'Deadline', al is dit wel nog de werktitel. Een van de rollen in de serie wordt vertolkt door Derek de Lint.
Het team dat verantwoordelijk was voor Vuurzee, maakt nu Deadline. In een interview met Katholiek Nederland vertelt Derek kort over zijn rol: Ik speel de rol van een hoge diplomaat op het Ministerie van Buitenlandse Zaken, een erg leuke rol. Eigenlijk het soort rol waar ik al heel lang naar verlangde en die ik dacht in het buitenland te vinden. Weet je wel, zo’n film over de United Nations waarin ik dan een Noord-Europese diplomaat zou spelen.
In deze nieuwe serie heb ik een práchtige rol gekregen. Méér kan ik helaas niet zeggen, instructies van de VARA, sorry. Ze willen graag zelf met het nieuws naar buiten komen.
Maar een beetje googlen levert meer informatie op: naast Derek de Lint speelt ook Leon Voorberg (acteur bij Toneelgroep Amsterdam) een rol. Arno Dierckx zal de reeks regisseren. Hij was ook een van de regisseurs van 'Vuurzee'. In 1998 won hij een Gouden Kalf op het Nederlands Film Festival voor 'beste TV drama', voor een aflevering van 'De Zeven Deugden'.
Derek de Lint heeft inmiddels een flinke Amerikaanse staat van dienst. Hij had de hoofdrol in de tv-serie 'Poltergeist: the legacy' en is daar dan ook een redelijk bekende naam met het nodige bij- en gastrolwerk (oa 'Alias', 'NCIS', 'China Beach' en 'Deep Impact').
'Deadline' telt 12 afleveringen van een uur. De draaiperiode duurt nog tot april. De serie zal daarom pas te zien zijn in seizoen 2007-2008. (TVtoekomst)
bron
Hier hetzelfde.. Ik durf bijna niet naar Deadline te gaan kijkenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:12 schreef Jed1Gam het volgende:
flashback van baggereinde heeft.
quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:12 schreef Jed1Gam het volgende:
flashback van baggereinde heeft.
Nou, nee. De serie was echt geweldig, maar het einde (dinges gesluierd in de rechtszaal) erg ongeloofwaardig. Neemt niet weg dat ik zeer benieuwd ben naar de nieuwe seriequote:Op zaterdag 28 oktober 2006 15:55 schreef djkoelkast het volgende:
als je het een baggereinde vond ben je gewoon dom, het einde was subliem en volledig in vorm met de rest van de serie
is tegenwoordig ook te zien op canvasquote:
quote:Victoria Koblenko nieuw in tweede Vuurzee
De VARA is begonnen met de opnamen van Vuurzee II, het vervolg van de hoog gewaardeerde eerste serie waarin de gevolgen van de verdwijning van Yasmin centraal stonden. Net als in de eerste serie worden de hoofdrollen in Vuurzee II gespeeld door onder meer acteurs Mark Rietman, Carine Crutzen, Lineke Rijxman, Ali Çifteci en Marcel Musters. Nieuw in de serie zijn Victoria Koblenko, bekend van films als Dood eind en Stille nacht, en Jochum ten Haaf, bekend van de serie Medea.
In de eerste reeks was Boedzand in rep en roer door de raadselachtige verdwijning van Yasmin. Aan het begin van de tweede serie lijken de stofwolken net weer wat op te trekken als er een verbijsterend bericht binnenkomt: de officier van justitie kan de verkrachtingszaak tegen Peer niet rondkrijgen en seponeert. Peer komt vrij.
De familie Aslan is ten diepste verontwaardigd en teleurgesteld. Hoe kan het dat de verkrachter van Yasmin op vrije voeten komt? Ook Peers vrouw Kristel en zijn zoon Sander kunnen het bijna niet geloven. De avond dat Peer vrijkomt, blijkt het huis van Kristel plotseling in brand te staan. Kristel en Sonja kunnen zich nog op het nippertje redden maar waar is Sander? Bevindt hij zich nog in de vuurzee? Het ergste vermoe- den lijkt uit te komen als er een lichaam in de puinhopen wordt gevonden.
Als er nog meer branden volgen grijpt de angst in Boedzand om zich heen. Geruchten en verdachtmakingen verhitten de gemoederen. Wie zit er achter de branden en waar- om? En heeft het iets te maken met het geheim dat Yasmin bij zich blijkt te dragen?
Net als bij de eerste serie tekenen Frank Ketelaar en Robert Kievit voor de karakters en de verhaallijnen en schrijft Frank Ketelaar de scenario’s. Joram Lϋrsen tekent ook bij Vuurzee II voor de regie. De uitzenddata van de VARA-productie, die uit twaalf afleveringen zal bestaan, zijn nog niet bekend.
Wat is er zo schitterend aan het einde?quote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:51 schreef djkoelkast het volgende:
Mensen die het eind kut vinden snappen het gewoon niet, het is echt een schitterend einde, denk dat ik binnenkort de dvd's weer eens uit de kast haal om nog eens te kijken.
En victoria kan best goed zijn, in van Speijk vond ik haar goed spelen.
Ik geef je groot gelijkquote:Op maandag 16 juni 2008 21:16 schreef Peter6000 het volgende:
Het wordt tijd dat de tweede reeks van deze geweldige serie eindelijk wordt uitgezonden.
Ik heb een mailtje van de VARA ontvangen, waarin staat dat Vuurzee 2 in januari 2009 gaat worden uitgezonden.quote:Op maandag 16 juni 2008 23:07 schreef Minnie_ het volgende:
Ben ook benieuwd wanneer het uitgezonden wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 23:21 schreef djkoelkast het volgende:
Nu hopen dat niet weer iedereen over het eind gaat zeuren want het eind van deel 1, vooral de allerlaatste scene was zo schitterend.Ik blijf het einde verschrikkelijk vinden. Maar de overige 11 afleveringen waren wel heel leukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
volg em tot de laatste aflevering, je moet zelf maar verzinnen wat de ontknoping zal zijn, want alles is beter dan wat ze ervan hebben gemaaktquote:Op woensdag 12 november 2008 00:04 schreef erkel het volgende:
Ik heb het de vorige keer dat deze reeks op tv was volledig gemist, maar nu aflevering één gezien. En het viel me niet tegen. Ik ga dit even volgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
Laatste aflevering overslaan en de theorieën in de topics lezen, veel leukerquote:Op woensdag 12 november 2008 00:04 schreef erkel het volgende:
Ik heb het de vorige keer dat deze reeks op tv was volledig gemist, maar nu aflevering één gezien. En het viel me niet tegen. Ik ga dit even volgen.
Vanavond is alweer de derde aflevering van seizoen 1 te zienquote:Op dinsdag 25 november 2008 20:12 schreef Maravilla het volgende:
Vanavond op Nederland 3, 23:30 begint de serie opnieuw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |