ik had een buikband van anita maternitywear, gekocht bij prenatalquote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:42 schreef Belana het volgende:
martineke, het wordt zwaar he? tja... helaas hoort het erbij (voor sommigen) zit er voor mij ook wel aan te komen. nahja, het gaat om het resultaatsterkte !
Die buikband doet wel wat werk ja, maar die van jou leek mij prettiger, ik heb zo'n standaard ding van prenetal. Het is prettig voor mijn rug, maar mijn buik vind het dan weer minder, zeker met zitten. jij had zo'n linkje naar waar je die buikband vandaan had toch?
20 weken alweerquote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:43 schreef sjak het volgende:
He, martineke, wat vervelend die rugpijn. Ik heb eens van een vriendin gehoord dat zij sliep met een voedingskussen, dan scheelde bij haar heel veel. Misschien helpt het bij jou ook.
Jammer dat het zo moeizaam gaat, Xanthe...quote:Op zaterdag 25 februari 2006 10:22 schreef Xanthe het volgende:
HIer nog steeds niet echt toppie. Nog steeds erg veel (bruine)afscheiding. Soms loopt het er bijna uit , soms een beetje. Geen peil op te trekken dus. Woensdag mag ik gelukkig weer heen en ben ook erg benieuwd.
Linda leuk , dan zijn we dezelfde dag uitegerekendMaar volgens mij mag je er nog een dagje bij opgooien
(10w1d vandaag).
Ok, dat wist ik dus niet!!quote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:29 schreef Belana het volgende:
pm girl, buikbanden voor de mooi? Ik denk dat jij die tricot dingen nu voor je hebt, die zijn voor e mooi idd, maar je hebt dus ook ondersteunende buikbanden, die gaat onder je kleren
http://www.borstvoedingswinkel.nl/ heeft zequote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:51 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Ok, dat wist ik dus niet!!
Iemand een idee hoe je een stieksluiting maakt, of waar je die koopt? Prenatal iig niet.
Ik heb een postelastiek dubbel gedaan en die door mijn knoopsgat gehaald, en die frut ik dan om de knoop. Het ziet er niet uit, maar ik ga niet allemaal dure dingen kopen voor die paar weken....over 2 weken ga ik met mijn zusje naar de H en M waar ze wel de mama collectie hebben (bij ons dus niet!) en dan ga ik fijn tenten kopenquote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:51 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Ok, dat wist ik dus niet!!
Iemand een idee hoe je een stieksluiting maakt, of waar je die koopt? Prenatal iig niet.
zoals ik begrijp gewoon een stukje knoopsgatenelastiek.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 14:14 schreef sjak het volgende:
Wat is een stieksluiting?
En anders ff heerlijk onder de douche of badje in stappen heerlijke ontspanning.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 14:38 schreef Girly het volgende:
hi meiden kom net uit bed om ff wat van me te laten horen, ik heb heel de nacht wakker gelegen met pijnlijke harde buiken en rugpijnen wat naar mijn benen toestraalde, heb 2 uur last gehad dat ze om de 10 minuten kwamen, later nog korter achter mekaar. heb op gegeven moment niet meer geteld en maar de vk gebeld, en die zei dat ik terug moest bellen als ze weer vaker kwamen aangezien ik pas rond een uur of 8 belde omdat ik niet eerder durfde.
maar nu heb ik ze nog wel alleen minder vaak achter mekaar dus, dus vind het niet nodig om te bellen meer.
Ben dus beetje mijn slaap aan het inhalen, dus niks aan de hand
nogmaals sorry voor late postje.
(ik lees later ff iedereen bij hoor)
Je mag wel oppassen dat je dit soort dingen blijft roepen als je wèl zwanger bent en het nog niet wilt vertellen anders hebben we het alsnog door...quote:Op zaterdag 25 februari 2006 13:14 schreef Brighteyes het volgende:
PM-girl, zit er niet ergens een naaiwinkeltje bij jou in de stad?
Volgensmij moet je het daar zo kunnen krijgen hoor! Mijn moeder had het geloof ik van de markt.
Ze gebruikt het voor in de broekjes die ze voor mijn nichtje naait, voordat iedereen weer van alles gaat denken.
Er werd vanmorgen al weer gegist op het speeltuinbankje vandaar de disclaimer nu.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:07 schreef Jelief het volgende:
Je mag wel oppassen dat je dit soort dingen blijft roepen als je wèl zwanger bent en het nog niet wilt vertellen anders hebben we het alsnog door...![]()
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:53 schreef Martineke het volgende:
en nee ik slik het niet in overleg met huisarts, ik slik dit gewoon uit mezelf. niks mis mee.
Bron.quote:Saridon
Zwangerschap
Gebruik dit middel NIET als u zwanger bent of binnenkort zwanger wilt worden. Over het gebruik van propyfenazon tijdens de zwangerschap is nog te weinig bekend. Als u zwanger bent of wilt worden kunt u beter een middel gebruiken waarin alleen paracetamol zit. Paracetamol kunt u in de normale dosering veilig gebruiken.
tnxquote:
Haha, deel 26 was anders ook wat hoor, jij hebt er gewoon 2 topics over gedaan en ik kon me die "wanhopige help ik wil van me af typen maar er is hier niemand" openingspost van deel 26 nog herinnerenquote:Op zaterdag 25 februari 2006 17:25 schreef Belana het volgende:
kbot en ik hebben net terug gelezen in deel 27
Mijn banner zegt ook 10w1d en ziekenhuis ook... Dus denk dat ze bij jou een beetje fout zatenquote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:04 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Jammer dat het zo moeizaam gaat, Xanthe...
ze zeiden dat het gisteren 9 weken en 6 dagen was, dus uitgerekende datum 22 september. Daar hou ik me dan maar aan, maar dit datum zegt toch niet zoveel....
Hey dat wist ik niet meer.... was in elk geval niet zo heftig als nu...quote:Op zaterdag 25 februari 2006 20:32 schreef snoopy het volgende:
Xanthe, ik las trouwens in dat oude deel (25 of 26) dat je toendertijd ook last van bloedverlies had. En dat is gelukkig ook goedgekomen.
Nee Isis is op 22 mei dat jaar bij mij naar binnen gespotenquote:Op zaterdag 25 februari 2006 20:57 schreef snoopy het volgende:
oeps sorry. Ik dacht dat dat Isis was
![]()
Jaja ik wil er bij.quote:Op zondag 26 februari 2006 00:21 schreef Brighteyes het volgende:
Wil je erbij? Kom maar op met de datum!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |