- Nee, maar de console is alleen al door de Bluray higher specced dan de 360 en zal door de latere uitbreng ook aanzienlijk krachtiger worden. Is meteen de reden waarom onze ideen botsen, ik vind de grafische vooruitgang van next gen sowieso niet overdreven groot,wat indirect al verduidellijkt waarom ik het verschil tussen de 2 maar 'een stukje' vind.quote:Op donderdag 23 februari 2006 13:32 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Een stukje ja, maar een segment is niet 1 exact performancepunt.
[..]
Heb je een linkje naar de PS3 demo?
[..]
Nee, niet gewoon veel, enorm veel. Er is geen logische reden te bedenken dat de Revolution ook maar in de buurt zal komen van de 360 op een SDTV. Of Nintendo moet ineens mikken op een retail prijs van 800.
[..]
De extra features waar jij het over hebt kosten vrijwel geen drol om toe te voegen omdat de onderdelen vereist voor het gamen ze toch afhandelen.
[..]
De Revolution launcht voor $50?
[..]
Er staat nog steeds letterlijk 2x gamecube, en dat terwijl de 360 en PS3 veelvouden zo snel zijn als hun voorgangers (en de Revolution).
58xquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:10 schreef P-Style het volgende:
Zeg uh... is dit niet al 10x eerder besproken?
-Extra storage is niet nodigquote:- Nee, maar de console is alleen al door de Bluray higher specced dan de 360 en zal door de latere uitbreng ook aanzienlijk krachtiger worden. Is meteen de reden waarom onze ideen botsen, ik vind de grafische vooruitgang van next gen sowieso niet overdreven groot,wat indirect al verduidellijkt waarom ik het verschil tussen de 2 maar 'een stukje' vind.
Thanks, en nee niet sarcastisch.quote:
800? Omdat het ding klein, zuinig en snel zou moeten zijn. Dat kan niet tegen een lage prijs. Dat is onmogelijk. En het verschil tussen een X1600 en X1800 is helemaal niet zo enorm hoor qua kostprijs, je moet niet vergeten dat de prijzen in het retailkanaal veel hoger liggen dan de kostprjis. Daar komt nog eens bij dat de chips die in high-end kaarten gaan het beste van het beste zijn. De 360 en PS3 chips zijn geklokt op niveaus waar de yields enorm van zijn. Het verschil tussen PS3/360 en Revolution gaat kolossaal zijn op grafisch vlak, OOK in SD resoluties.quote:- Waarom zou Nintendo moeten mikken op 800. Zoveel zijn de kosten van de 360 in november niet meer in a long run & zoals zovaak gezegd is het verschil in technologie niet erg groot. Het verschil tussen een X1600 en X1800 videokaart is op 640p ook niet echt opmerkelijk. Waarom zal dat met consoles anders zijn? 100 fps en toeters en bellen zijn vanuit technologisch standpunt beter dan 40fps en minder toeters en bellen, maar het zintuigelijk verschil is niet van dezelfde orde.
Ja, later uitbrengen, dan zit je dus met een chipontwerp maar je produceert hem niet dus je verdient ook niks terug op je R&D kosten en ondertussen verlies je ook nog eens het launchvoordeel tov je concurrent.quote:- Het hele netwerk van mogelijkheden van de 360 moet in ogenbeschouw worden genomen, als de 360 dient te fungeren als mediadevice dan moet de hele logistieke schakel in beschouwing worden genomen. Hierdoor dient flink te worden geinvesteerd en dit verhoogt de kosten. Komt nog ns bij dat die hardware gewoon veel geld kost de eerste 1,5 jaar terwijl dit voorkomen had kunnen worden door het later uitbrengen.
Je kunt dan 1! game niet spelen, er zijn PS2's die meer games niet kunnen spelen.quote:- 150 + 250 = 360 HDD pack. Core pack is een 360 met niet volledige specificaties om alle games te spelen
Klopt 2* is eigenlijk zinloos, dat is het verschil in ruwe kracht, qua grafische output zal het verschil kleiner zijn vanwege diminishing returns.quote:Sorry, maar dat 2* argument is totaal zinloos. Die is pas legitiem als de PS3 en 360 dezelfde normen hanteren als Nintendo wat betreft krachtverhouding.
Hoe bevalt de devkit? Kun je misschien een screenprint geven van die diminishing returns?quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:11 schreef Retuobak het volgende:
Klopt 2* is eigenlijk zinloos, dat is het verschil in ruwe kracht, qua grafische output zal het verschil kleiner zijn vanwege diminishing returns.
Ha-haquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:20 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Hoe bevalt de devkit? Kun je misschien een screenprint geven van die diminishing returns?
Ik ben erg benieuwd!
Sorry, ik heb de meeting gemist waarin precies werd verteld of het om ruwe kracht ging, of om 2 keer de prestaties van de gamecube in wat hij daadwerkelijk op het beeld laat zien/quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:21 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Ha-ha
Het is altijd al zo geweest dat gains in ruwe grafische kracht niet gelijk staan aan gains in grafische pracht. Dat gaat gewoon niet lineair.
Dat zijn van die figuren die het liefst alleen maarquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:29 schreef Retuobak het volgende:
Dat blijkt
Maar goed, ik ben het wel gewend hoor, zijn er altijd wel 1 of 2 die me gaan flamen terwijl ik gewoon een normale discussie aan wil gaan.
P , Dit hele topic hangt aan elkaar van de geruchten....quote:Op donderdag 23 februari 2006 12:59 schreef P-Style het volgende:
[..]
En wat ik nog het meest zielig vindt is dat je die domme gerucht gelijk voor waar aanneemt.
FMV, gvd.quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:11 schreef Retuobak het volgende:
-Extra storage is niet nodig
quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:37 schreef Roi het volgende:
believe
Roddelbladen verkopen ook niet voor niets zo goedquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:11 schreef remcheese het volgende:
...wat trouwens niet wegneemt dat het wel erg interessant blijft om te volgen....
* remcheese heeft allang besloten er weer een spelcomputer bij te halen straks (en de kast staat al TE vol volgens de vrouw...)
En toch ga je em niet kopen?!quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:35 schreef Ruzbeh het volgende:
http://www.ga-forum.com/showpost.php?p=2835381&postcount=318
Wat Matt van IGN dus zegt:
-Revolution zal meer third party steun krijgen volgens hem en ook meer volwassen games.
-Hij gokt nog steeds op $199 zonder spel, hoewel sommige devs op $149 en zelfs $99 hopen.
-Weet meer over games dan hij mag vertellen maar weet minder van de hardware af.
-Verwacht minstens twee first-party titels @ launch + nieuwe franchise.
-Nieuwe Pilot Wings zal op Revolution uitkomen.
-FPShooters en God games werkte het beste met de Rev controller volgens hem, en meer.
-Verwacht dat Metroid Prime 3 er veel beter zal uitzien dan de E3 trailer.
-Believe.
Iedereen wist het al, maar dit is de bevestigingquote:Nintendo has dismissed rumours that the stand shown in pictures of the Revolution will double as its power supply, telling Eurogamer that said rumours are, well, rubbish.
The claim first appeared in Nintendo Official Magazine - but according to a Nintendo spokesperson, "It was a small production error in the magazine."
"We have not announced any details of the Nintendo power supply at this time," the spokesperson added.
Advertisement
The stand shown in the pics is just a stand, it seems - which makes sense, since we know you'll be able to position the Revolution either horizontally or vertically. As for the power supply, guess we'll just have to wait till E3 for more info...
Helemaal topquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:35 schreef Ruzbeh het volgende:
http://www.ga-forum.com/showpost.php?p=2835381&postcount=318
Wat Matt van IGN dus zegt:
-Revolution zal meer third party steun krijgen volgens hem en ook meer volwassen games.
200 is me net wat teveel, voor 99 zou ik er maybe wel een halen.quote:-Hij gokt nog steeds op $199 zonder spel, hoewel sommige devs op $149 en zelfs $99 hopen.
Precies de genres die ik wil zienquote:-FPShooters en God games werkte het beste met de Rev controller volgens hem, en meer.
quote:-Verwacht dat Metroid Prime 3 er veel beter zal uitzien dan de E3 trailer.
Dat gerucht wil ik wel de wereld in helpen voor je.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:39 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Nu nog geruchten van Duitse developers die richting Revo trekken en ik ben om.
Moffen games ala Snitzelscheizeschiezen, breed, Blitzkrieg, Blitzkrieg: Burning Horizon, Blitzkrieg: Rolling Thunder, Blitzkrieg 2 & Blitzkrieg Anthology.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:39 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Helemaal top
[..]
200 is me net wat teveel, voor 99 zou ik er maybe wel een halen.
[..]
Precies de genres die ik wil zien
Nu nog geruchten van Duitse developers die richting Revo trekken en ik ben om.
[..]
Dat zijn echt games die de massa juist niet kopenquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:47 schreef Retuobak het volgende:
Nou kom maar op met een The Guild of Anno voor de Revolution hoor
Iedereen wist het àl?!quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:39 schreef H.Flick het volgende:
Iedereen wist het al, maar dit is de bevestiging.
Ik wel, ik ben een nuchtere Ninty fanboyquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:55 schreef P-Style het volgende:
[..]
Iedereen wist het àl?!Je moest eens weten hoeveel moeite het gekost heeft om mensen te overtuigen dat dit gerucht overduidelijk de grootste flauwekul was... en nòg wilden sommigen het niet geloven.
Helaas is het fenomeen "nuchtere Ninty fanboy" uiterst zeldzaam.quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:05 schreef MMaRsu het volgende:
Ik wel, ik ben een nuchtere Ninty fanboy
Dacht zelfs dat het onmogelijk wasquote:Op donderdag 23 februari 2006 16:05 schreef P-Style het volgende:
[..]
Helaas is het fenomeen "nuchtere Ninty fanboy" uiterst zeldzaam.
Tevens moderator.quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:05 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik wel, ik ben een nuchtere Ninty fanboy
Neen.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:35 schreef Xrenity het volgende:
FMV is achterhaald.
quote:
Ga toch weg met je flamen joh. Ik word gewoon een beetje flauw van die posts van jou waarin je over wilt doen komen dat je alle ins en out van alle systemen kent. Je WEET gewoon net zo min als alle anderen hier wat die 2* krachtiger precies in gaat houden.quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:25 schreef Retuobak het volgende:
Nou Cheiron, volgens info van onder andere IGN die eerder bekend was gaat het hier wel degelijk om ruwe kracht. En flamen mag je ergens anders doen trouwens.
Commentaar hebben is prima, ik vraag me alleen af waar je normaal commentaar hebt gepost hierquote:Op donderdag 23 februari 2006 16:45 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ga toch weg met je flamen joh. Ik word gewoon een beetje flauw van die posts van jou waarin je over wilt doen komen dat je alle ins en out van alle systemen kent. Je WEET gewoon net zo min als alle anderen hier wat die 2* krachtiger precies in gaat houden.
Op die ene zin uit dat stuk kun je echt niets baseren.
En als je nav mijn twee posts al over flamen begint..![]()
Trouwens, dat hele fanboy gebitch begint een beetje oud te worden. Je mag geen commentaar meer hebben op iemand die commentaar heeft of er komt iemand met een ruk-smiley. Nou, goed hoor.
quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:20 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Hoe bevalt de devkit? Kun je misschien een screenprint geven van die diminishing returns?
Ik ben erg benieuwd!
quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:23 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Sorry, ik heb de meeting gemist waarin precies werd verteld of het om ruwe kracht ging, of om 2 keer de prestaties van de gamecube in wat hij daadwerkelijk op het beeld laat zien/
Kun je me de notulen van die meeting even doorsturen?
quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:24 schreef Cheiron het volgende:
Een foto van je glazen bol is ook goed trouwens!
Hier vind je meer : http://revolution.ign.com/articles/690/690730p1.htmlquote:Asked whether or not Revolution's horsepower was insufficient, one development source said no. "At first, we were discouraged that it would be less powerful than Xbox 360, but once we got everything working with the controller, our concerns faded," he explained.
Other studios IGN Revolution has been in contact with have echoed this enthusiasm, always admitting that Nintendo's new console will be less powerful, but stressing that with the emphasis on the innovative controller it simply won't matter.
Final, completely finished development kits are expected to be made widely available this June, according to sources we contacted.
Every studio insider we queried said that they believed Revolution could launch for under $200, and possibly as low as $150 - a figure that would amazingly put Nintendo's new console at a price point hundreds of dollars cheaper than any competitor.
Oud.quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:20 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Hier vind je meer : http://revolution.ign.com/articles/690/690730p1.html
Kijk eens even op de vorige pagina van deze topic.quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:20 schreef MMaRsu het volgende:
Hier vind je meer : http://revolution.ign.com/articles/690/690730p1.html
Ontopic gaan is best moeilijk als het gaat over de Revolution..quote:
oud.quote:Op donderdag 23 februari 200622:10 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ontopic gaan is best moeilijk als het gaat over de Revolution..![]()
Er is namelijk niets om over te praten..![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |