thanx Bix, zal githa even mailenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:13 schreef bixister het volgende:
vicky, tijdje geleden had githa zo'n ding in de aanbieding maar ik weet niet of ze 'm nog heeft.
sterkte met de spugende en/of slechtslapende baby'tjes hier. randa, fijn dat je een afspraak bij een manueel therapeut hebt. (eigenlijk wel jammer dat je nog 2 weken moet wachten). ik hoop dat die verbetering kan brengen voor merlijn.
Nee sorry, ik heb hem net weggegeven aan een vriendin.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:13 schreef bixister het volgende:
vicky, tijdje geleden had githa zo'n ding in de aanbieding maar ik weet niet of ze 'm nog heeft.
Je hebt mail!quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:06 schreef Vicky het volgende:
Ingrid, ik ben wel benieuwd hoe jullie kleine meid er nu uitziet!! Wil je me een fototje mailen??
vbouwer@hotmail.com
Ben al aan het zoeken geweest op diverse sites maar zonder resultaat. Ga zo naar de Bart Smit en de Top1Toys, misschien hebben ze hem daar wel.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:27 schreef bixister het volgende:
op www.smoby.be noemen ze het een 'Play and Go center'misschien helpt dat bij het zoeken vicky?
Hoe bedoel je? De tijden, hoeveelheid?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 19:35 schreef _evenstar_ het volgende:
heb je een schema even wat ze aan voeding krijgt?
Volgens het cb maakt het niet uit, kan je best op verzoek voeden met de fles. En bovendien wil ze gewoon niet eerder. Vandaag iig niet, toevallig geprobeerd.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:41 schreef _evenstar_ het volgende:
ik zou de tweede fles eerder aanbieden met flesvoeding kun je beter wel aan een schema houden volgens mij..
nou, welkom hoorquote:Op zondag 26 februari 2006 12:18 schreef slaveloos het volgende:
2 meisjes, Rosa en Amber, beide gebaseerd op natuurlijke stoffen en kleuren, en de eerste letter van de een is de laatste van de ander (en andersom ook natuurlijk) Ze slapen nu, en mama is een dagje bjoetieen in een groot saunacomplex. dat heeft ze wel verdiend ook.
Geen rugnummers, wel allebei de S van Supergirl op de kleine borst
20 december 2005, op deze fotos zijn ze een maand of 4,quote:Op zondag 26 februari 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:
Slaveloos, sorry, ik was even wat anders gaan doen. Ik zag je mailtje net pas.
Maar goed, hier zijn ze dan:
Amber:
[afbeelding]
en Rosa:
[afbeelding]
Lekker stel hoor!
Wanneer zijn ze geboren?
quote:Op zondag 26 februari 2006 14:23 schreef slaveloos het volgende:
20 december 2005, op deze fotos zijn ze een maand of 4,
brighteyes, dank je vor t plaatsen!
Geregistreerd op: zondag 26 februari 2006 @ 11:42quote:Op zondag 26 februari 2006 16:18 schreef slaveloos het volgende:
ik ben wel echt aan t falen vandaag he....
kwil nogwel even t geboortegewicht doorgeven,3320 gram samen....
Morgen al! Wat snel!quote:Op zondag 26 februari 2006 16:45 schreef Elegantly Wasted het volgende:
Hallo allemaal,
ben een tijdje niet geweest, ben ook niet bijgelezen, maar ik wilde jullie wel laten weten dat Kady morgen wordt opgenomen in het Sophia en dat ze dinsdag wordt geopereerd.
Aan de ene kant ben ik enrom blij dat Kady op vrij korte termijn geholpen kan worden en aan de andere kant vind ik het enorm eng. Mijn kleine humpie moet gedotterd worden...![]()
Ik blijf bij Kady slapen, en als alles gewoon goed gaat (durf er bijna niet meer van uit te gaan) mag ze woensdagavond alweer naar huis. Maar, 1 ding tegelijk, eerst de opname en onderzoekjes morgen....
Ach joh... dat kan jij toch ook niet allemaal weten.quote:Op zondag 26 februari 2006 16:18 schreef slaveloos het volgende:
ik ben wel echt aan t falen vandaag he....
kwil nogwel even t geboortegewicht doorgeven,3320 gram samen....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |