quote:Op woensdag 15 februari 2006 10:49 schreef Randa_v het volgende:
Tja die rijden er wel maar maar 1 keer in het uur. Het is echt een durrep hiero.Vanuit die paar bushaltes die er zijn is het ook nog een flink end lopen. Af en toe is in een durrep wonen niet echt handig. Wat dat betreft vond ik Weert beter te doen ook met loopafstanden daar. Vanuit hier moet je meteen zo een end om ergens te komen.
Ben blij als we eens naar het durrep hierlangs verhuizen zit het met die loopafstanden ook meteen een stuk beter.
Eigenlijk moet er gewoon een fietskar/bakfiets komen dan zal het ws beter te doen zijn. Mijn schoonzusje kon net vandaag niet om mij op te halen en weg te brengen met de auto anders had ik dat nog als optie achter de hand.
Het enige wat ik nu echt even rot vind is dat ik nu geen idee heb wat hij is bijgekomen van een week alleen borstvoeding.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:12 schreef bixister het volgende:
randa, da's balen zeg.en geen lieve buurvrouw die je even kan brengen ofzo? fietskar lijkt me voor jou dan wel ideaal inderdaad. of zo'n maxicosi beugel voor achterop de fiets, daar zijn vast ook wel bijpassende regenhoezen voor.
Oh ja, zo een pakje met voetjes en er dan achterkomen dat hij zijn benen niet kan strekken.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:49 schreef Rottdog het volgende:
Of je kind in strakke pakjes hijzen omdat jij het zo leuk vindt![]()
Pas vanaf 4 jaar worden de meeste kinderen getest en kun je er vanuit gaan dat die testresultaten betrouwbaar zijn. Voor de leeftijd word testen meestal afgeraden omdat ze vals positief of vals negatief kunnen uitvallen. (m.a.w. ze kunnen nu allergisch lijken te reageren en erover heen groeien en vice versa).quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef Fuente het volgende:
Weet iemand hier trouwens vanaf welke leeftijd een kind getest kan worden op allergieen voor bijvoorbeeld katten o.i.d.?
Heb er ook wel even aan gedacht ja...maar toch heb ik niet het idee dat dat het is. Ze heeft niets in haar mondje wat te zien is, en ze drinkt soms ook heel rustig, met grote slokken. Als een baby spruw heeft, drinkt hij/zij dan 's nachts altijd wel rustig?quote:Op woensdag 15 februari 2006 19:38 schreef E.T. het volgende:
Suzanna, heb je al naar spruw gekeken? Daar kunnen ze ook erg onrustig van gaan drinken..
Verder schiet me ook neit zo 123 iets te binnen. (het verklaart nl. niet dat ze dan niet altijd zo is).
Sterkte!
Ik ben ook allergisch voor vanalles, maar sommige dingen waarop ik getest was en positief op reageerde (dus allergisch was) merk ik niets van in de praktijk...en andere dingen (zoals katten, waar ik dus echt niet tegen kan helaas) kwamen weer niet goed uit de test. Vreemd hoor, het klopt toch soms niet.quote:Op woensdag 15 februari 2006 20:37 schreef Anitra het volgende:
Fuente idd wat Lois zegt. Djulian is wel getest omdat er duidelijk mee dingen waren waar hij niet tegen kon, alleen kwam uit de test alleen de kippen-ei allergie. Maar het wilde niet zeggen dat hij zijn melk allergie en huisdieren allergie niet had want die had hij duidelijk wel.
De beste manier om te kijken of ze ergens allergisch voor zijn is tot 4 jaar het elimineren van dingen. Als je dus een allergie vermoed dat uit het dieet/omgeving van de kleine houden en dan later weer toevoegen.
Dit wel in overleg met CB ivm eventuele heftige reactie!
Merlijn heeft vanavond door krampjes de hele avond aan dezelfde tiet liggen lurken. Dus daar zit niet echt veel in, hij krijgt maar een beetje iedere keer ws. Gelukkig kom ik zo op een avond ook een beetje aan rust toe.quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:28 schreef Suzanna het volgende:
Randa: als Emma krampjes heeft wil ze soms juist wel en soms juist niet drinken. Ze kan namelijk ook teveel drinken af en toe, waardoor ze weer extra krampjes krijgt. Ze is nogal een gulzige tante met het drinken vaak...
Dat is idd de moeilijkheid en daarom werkt het elimeneren van dingen beter dan zo'n test.quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:31 schreef Suzanna het volgende:
[..]
Ik ben ook allergisch voor vanalles, maar sommige dingen waarop ik getest was en positief op reageerde (dus allergisch was) merk ik niets van in de praktijk...en andere dingen (zoals katten, waar ik dus echt niet tegen kan helaas) kwamen weer niet goed uit de test. Vreemd hoor, het klopt toch soms niet.
Lastig zeg, dit!
Haha, je wordt zo gedwongen om rustig te zitten he! wel lekker dat hij dan toch wil drinken/zuigen...dat wil Emma vaak niet, die wil dat we met haarquote:Op woensdag 15 februari 2006 22:35 schreef Randa_v het volgende:
[..]
Merlijn heeft vanavond door krampjes de hele avond aan dezelfde tiet liggen lurken. Dus daar zit niet echt veel in, hij krijgt maar een beetje iedere keer ws. Gelukkig kom ik zo op een avond ook een beetje aan rust toe.
Ze spuugt regelmatig kleine beetjes...en daarna lijkt ze vaak toch nog wel honger te hebben dus het is niet altijd een teveel wat naar boven komt. Lijkt idd wel wat op maagzuur af en toe!quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:43 schreef poemojn het volgende:
Bij krampjes kan zuigen pijnstillend werken idd en de 'leegste' borst geven is dan 't beste (dus niet steeds wisselen).
Heb je de indruk dat er soms maagzuur omhoog komt Suzanna? Misschien is het 'gewoon' dat dat nog niet goed volgroeid is, zoals bij veel baby's? Als ze dat weer inslikt spuugt ze dus niet maar kan ze er wel last van hebben. Beste oplossing is dan vooral bv blijven geven (goed voor de maag) en kleine voedingen (zodat de maag niet steeds boordevol zit en ze 't goed kan verteren ipv teruggeven). En je kunt natuurlijk het hoofdeinde vh bed omhoogzetten maar daarover spreken onderzoeken elkaar tegen (iig in 2004), rechtop houden na de voeding in bijv maxi-cosi of wipstoel, en evt in zithouding voeden (dus Emma laten 'zitten').
Daar heb ik wel even aan gedacht, maar we zijn inmiddels ongeveer 3 weken met de spruw bezig, daardoor heeft hij wel onrustig gedronken en veel losgelaten, maar niet eerder maaltijden overgeslagen. Dat had ik dan eerder verwacht. Bij hem is nu al bijna een week niets meer te zien van de spruw, bij mij daarintegen wel daarom moeten we ook naar een lactatiedeskundige. Stond er idd niet duidelijk bij zag ik.quote:Op donderdag 16 februari 2006 21:03 schreef _evenstar_ het volgende:
Kan het niet zijn dat hij door die spruw minder drinkt saffier?
Lijkt mij dat je hem sowieso moet porren voor die extra voedingen. Of dat nou borstvoeding is of kunstvoeding. Ik vraag me af waarom kunstvoeding dan nodig zou zijn?!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 17:11 schreef Saffier het volgende:
muts hier vind het idee bijvoeding eigenlijk helemaal niet leukIk geef nu bijna 4 maanden volledig bv en dat wilde ik zeker 6 maanden volhouden. Als het beter is voor Tobias doe ik het natuurlijk wel gewoon, maar hij heeft niet laten merken dat hij honger heeft ofzo dus ga ik er wel vanuit dat mijn bv voldoende voedingswaarde heeft. Eerst maar deze week afwachten of hij wel wil groeien en daarna maar over bijvoeding druk gaan maken
![]()
Ik kan je niet meer dan gelijk geven.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 17:31 schreef owlet het volgende:
[..]
Lijkt mij dat je hem sowieso moet porren voor die extra voedingen. Of dat nou borstvoeding is of kunstvoeding. Ik vraag me af waarom kunstvoeding dan nodig zou zijn?!
www.borstvoedingsforum.nlquote:Op vrijdag 17 februari 2006 20:06 schreef E.T. het volgende:
Saffier zoek anders even op het bv-forum (te vinden via borstvoeding.nl daar is zeker een hoop bekend over de 4 -maanden-dip). Weet zo even de url niet en moet nu even troosten..
Je moet het niet per sé zien als opvoeren, maar als het naar jou hand zetten van zijn voedingen. Je voedt toch niet alleen op zijn verzoek maar toch ook op je eigen verzoek. Dus door hem om de twee uur te voeden gooi je min of meer zijn schema in de war en maak je samen een nieuw wat langzaam weer afgebouwd naar een ralistischer schema. Dus als je borsten vol zitten maak je hem wakker. Ik denk dat het aantal voedingen wat je nu geeft toch echt veel te weinig is. Deze tip is een tip die ik in mijn handboek heb staan en wat iedere BV moeder eens in de zoveel tijd wel eens doet (moet doen) en in dit soort gevallen een handig hulpmiddel.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 22:34 schreef Saffier het volgende:
Heb ook helemaal nog geen 'zin' om te stoppen met de bv. Op het moment kolf ik al tussendoor omdat ik dinsdag de hele dag weg moet en Tobias wel eten moet hebben natuurlijk! Inmiddels kan ik wel 3 dagen weg
!! Na een lange nacht (van 21.00 tot 8.30) loop ik letterlijk over, dat kan hij echt niet op, dus kolf ik dan één borst af en hij drinkt uit de andere. Ik heb dus zat bv gelukkig, opvoeren is dus in mijn ogen niet nodig.
Ik heb hem net wel wakker gemaakt voor een laatste voeding, zielig hoor, zo'n uk wakker maken, hij lag zo lief, maar ja nu drinkt hij netjes zijn 5e voeding van vandaag. Ben bang dat vaker wakkermaken averechts gaat werken, dat hij dan met alle voedingen moe is. Nu is hij ook alweer klaar (20 min), maar hij heeft wel weer wat op.
Het borstvoedingsforum speur ik morgen af, ik wil zo naar mijn mandje. Maar wat ik nu zo bedenk, zitten we vast in die 4-maanden-dip, nou die komen we dan vast wel te boven!
flesvoeding is geen ramp, zeker niet, en een uitstekend alternatief, maar *stampvoetend* ik wil het niet, ik wil het niet, ik wil het niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |