Nou, ik dacht meer aan een cover, maar niet eens dus, gewoon een odequote:Op woensdag 15 februari 2006 12:20 schreef schaap001 het volgende:
Op Pleased To Meet Me staat het nummer "Alex Chilton" en is uiteraard een ode aan... of bedoel je dat niet ?
Leek me wel een spannende combiquote:Op woensdag 15 februari 2006 12:24 schreef Berkery het volgende:
Niet de VU. Maar is op zich geen rare gok.
Is zelfs nog een singletje geweest, maar werd in Nederland helaas niks.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:24 schreef ranja het volgende:
[..]
Nou, ik dacht meer aan een cover, maar niet eens dus, gewoon een ode
Dat had ik wel geweten als ik op de plaat had kunnen kijken
quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:28 schreef schaap001 het volgende:
Blondie ?
Zolang Clem Burke maar drumt, vinnik alles best! Dat zijn trouwens de enige twee bands waarvan ik weet dat ze de Hall of Fame ingaan dit jaar, Black Sabbath en Blondie. Die andere genoemden ook allemaal?quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:29 schreef Berkery het volgende:
[..]![]()
KLIK
Ik betwijfel of ik die Doors-mix wil horen![]()
Schaap + 1
Doet me altijd denken aan Paint a vulgar picture van The Smithsquote:Op woensdag 15 februari 2006 12:32 schreef ranja het volgende:
Oh die. Komt die straks pas uit?
Die dvd is trouwens op de laatste 3 nummers na voor minder dan 10 euro bij elke winkel (inclusief sommige supermarkten) te koop
quote:Best of ! most of !
Satiate the need
Slip them into different sleeves !
Buy both, and feel deceived
quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:49 schreef MadMaster het volgende:
Neil Tennant dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |